330182-2017 - VýsledekČeská republika-Praha: Klimatizační systémy
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
Výměna klimatizace v depozitáři Kojetice.
II.1.2.
Hlavní kód CPV
42512000 Klimatizační systémy
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace obnovy klimatizačních zařízení vč. zajištění záručního servisu v objektu knižního depozitáře zadavatele na adrese Neratovická 247, Kojetice. Veřejná zakázka řeší výměnu stávajících, již dosluhujících, jednotek přesné klimatizace, úpravu rozvodů ústředního topení (ÚT), systém měření a regulace (MaR) tak i úpravu rozvodů vzduchu pro zajištění rovnoměrnější distribuce a požadovaných mikroklimatických parametrů. Součástí předmětu plnění je zajištění pravidelného servisu, údržby, oprav a předepsaných revizí dle požadavků zadavatele.
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky
Předmět plnění veřejné zakázky tak zahrnuje:
— demontáž původního zařízení,
— dodávku a montáž nových jednotek přesné klimatizace,
— dodávku a montáž UV zářičů pro čištění přiváděného vzduchu,
— stavební práce,
— elektroinstalace,
— ÚT,
— systém měření a regulace (MaR),
— pravidelný servis a údržba jednotek přesné klimatizace a kondenzačních jednotek.