332004-2026 - Zadávání
Česko – Větráky a klimatizační zařízení – Zvýšení energetické účinnosti gastro provozu v ZŠ a MŠ Lázně Toušeň
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název: Zvýšení energetické účinnosti gastro provozu v ZŠ a MŠ Lázně Toušeň
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukci technologie větrání kuchyně a dodávka gastro vybavení do mateřské školy v městysi Lázně Toušeň, ve Středočeském kraji (okres Praha – východ). Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž dodavatelé mohou podávat nabídky na kteroukoliv část, resp. obě části veřejné zakázky. Nabídka pro každou část však musí být podána jako zcela samostatná (nabídka bude označena názvem příslušné části.Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interní identifikátor: Zvýšení energetické účinnosti gastro provozu v ZŠ a MŠ Lázně Toušeň
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39717000 Větráky a klimatizační zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Dodávka vzduchotechniky
Popis: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je rekonstrukce technologie větrání kuchyně mateřské školy.Podrobné vymezení předmětu této části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace, tj. v Příloze č. 2 (dokumentace pro povolení záměru zpracovaná Tomášem Saidlem, IČ 67885764, se sídlem Palachova 492/12, Klíše, 40001 Ústí nad Labem, autorizovaná Ing. Arch. Pavlem Riegerem, ČKA 03376) a Příloze č. 3 (položkový rozpočet s výkazem výměr), a v Příloze č. 4 (závazný vzor smlouvy o dílo).
Interní identifikátor: Dodávka vzduchotechniky
Další klasifikace (cpv): 45351000 Instalace a montáž technického zařízení budovy
Část: LOT-0002
Název: Dodávka gastro vybavení
Popis: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka gastro vybavení do kuchyně mateřské školy. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace, tj. v Příloze č. 5 (obecné požadavky na nerezy) a Příloze č. 6 (položkový rozpočet) a v Příloze č. 7 (závazný vzor kupní smlouvy). Obecné požadavky na nerezy a položkový rozpočet jsou zpracované společností Gastroprojekce s.r.o., IČ 08043248, se sídlem Kloboučnická 1735/26, Nusle, 14000 Praha 4.
Interní identifikátor: Dodávka gastro vybavení
Hlavní klasifikace (cpv): 39314000 Průmyslové kuchyňské zařízení