345874-2017 - VýsledekČeská republika-Jeneč: Vývoj programového vybavení pro řízení leteckého provozu
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
ESUP-NS Release 2.0.
Spisové číslo: DPLR/OVZ/6833/2017
II.1.2.
Hlavní kód CPV
72212121 Vývoj programového vybavení pro řízení leteckého provozu
II.1.4.
Stručný popis
Náplň releasu s označením ESUP-NS 2.0 je tzv. druhá etapa transformace systému ESUP z role hlavního FDPS systému do role systému spolupracujícího s novým hlavním FDPS systémem (TopSky, produkt projektu Neopteryx). V této roli bude systém ESUP-NS poskytovat záložní funkce pro hlavní systém, balíček dalších funkcí které nejsou součástí TopSky. Dále se zavedou funkce základního zpracování dat přijímaných z TopSky, zpracování základního balíčku zpráv posílaných do TopSky na základě akcí na lety v ESUP-NS.
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky