377130-2018 - VýsledekČeská republika-Jeneč: Vývoj programového vybavení pro řízení leteckého provozu
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1.
Rozsah veřejné zakázky
II.1.1.
Název
ESUP Release 7.11 - CDM
Spisové číslo: KGŘ/OVZ/7051/2018
II.1.2.
Hlavní kód CPV
72212121 Vývoj programového vybavení pro řízení leteckého provozu
II.1.4.
Stručný popis
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou funkční změny systému ESUP, obsažené v Release 7.11 – CDM, které se týkají funkčního bloku CDM (Collaborative Decision Making), které jsou vyvolány potřebami optimalizace výpočtu sekvence pro odlety plynoucími z provozních zkušeností, požadavky na výměnu dat mezi ESUP a systémem letiště Praha a požadavky plynoucí z nových release systémů NMOC. Součástí předmětu veřejné zakázky je instalace změn do prostředí simulátoru.
II.1.6.
Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2.
Popis
II.2.4.
Popis zakázky