2. Řízení
Řízení
Název: Servicio de Seguro de Responsabilidad Civil y Responsabilidad Contable para determinado personal de la Ciudad Autónoma de Melilla.
Popis: Servicio de Seguro de Responsabilidad Civil y Responsabilidad Contable para determinado personal de la Ciudad Autónoma de Melilla.
Interní identifikátor: 61/2026/CMA
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66516500 Pojištění profesní odpovědnosti
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 61/2026/CMA
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66516500 Forsikringstjenester mod erhvervsansvar
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 61/2026/CMA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 61/2026/CMA
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66516500 Υπηρεσίες ασφάλισης επαγγελματικής ευθύνης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 61/2026/CMA
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66516500 Servicios de seguros de responsabilidad profesional
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 61/2026/CMA
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66516500 Kutsevastutuskindlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 61/2026/CMA
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66516500 Services d'assurance de responsabilité professionnelle
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 61/2026/CMA
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 66516500 Professional liability insurance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 61/2026/CMA
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66516500 Usluge osiguranja od profesionalne odgovornosti
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 61/2026/CMA
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 66516500 Szakmai felelősségbiztosítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 61/2026/CMA
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66516500 Profesionālās darbības civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: 61/2026/CMA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516500 Verzekeringen tegen beroepsaansprakelijkheidsrisico's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 61/2026/CMA
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66516500 Usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66516500 Serviços de seguro de responsabilidade profissional
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 61/2026/CMA
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66516500 Servicii de asigurare a răspunderii profesionale
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 61/2026/CMA
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66516500 Poistenie zodpovednosti pri výkone povolania
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 61/2026/CMA
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66516500 Storitve zavarovanja poklicne odgovornosti
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 61/2026/CMA
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66516500 Försäkringstjänster avseende yrkesmässigt ansvar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000