See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locatie van Dunamare Onderwijsgroep Zie perceel verdeling
Interní identifikátor: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90919300 Úklid škol
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Perceel 1: Haarlemmermeer
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 12.925 m² vloeroppervlakte - 2 locaties Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Perceel 2: Hoofddorp
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 10.845 m² vloeroppervlakte - 3 locaties Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: Perceel 3: Haarlem 3
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 16.050 m² vloeroppervlakte - 3 locaties Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: Perceel 4: Zandvoort
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 6.956 m² vloeroppervlakte - 3 locaties Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: Perceel 5: Bloemendaal
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 14.730 m² vloeroppervlakte - 3 locaties Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: Perceel 6: Driehuis
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 13.755 m² vloeroppervlakte - 4 locaties Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: Perceel 7: IJmuiden
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 18.830 m² vloeroppervlakte - 3 locaties Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: Perceel 8: Haarlem 8
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 21.700 m² vloeroppervlakte - 2 locaties Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: Perceel 9: Haarlem 9
Popis: Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 12.320 m² vloeroppervlakte - 1 locatie Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Interní identifikátor: 9
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90919300 Rengøring af skoler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Haarlemmermeer
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Hoofddorp
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Haarlem 3
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Zandvoort
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Bloemendaal
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Driehuis
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Perceel 7: IJmuiden
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Perceel 8: Haarlem 8
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Perceel 9: Haarlem 9
Intern ID: 9
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Internal identifier: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Haarlemmermeer
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Hoofddorp
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Haarlem 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4: Zandvoort
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5: Bloemendaal
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 6: Driehuis
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Perceel 7: IJmuiden
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Perceel 8: Haarlem 8
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Perceel 9: Haarlem 9
Internal identifier: 9
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90919300 Servicios de limpieza de escuelas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Haarlemmermeer
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Hoofddorp
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3: Haarlem 3
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Perceel 4: Zandvoort
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Perceel 5: Bloemendaal
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Perceel 6: Driehuis
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Perceel 7: IJmuiden
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Perceel 8: Haarlem 8
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: Perceel 9: Haarlem 9
Identificador interno: 9
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90919300 Koolipuhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Perceel 1: Haarlemmermeer
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Perceel 2: Hoofddorp
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Perceel 3: Haarlem 3
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Perceel 4: Zandvoort
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Perceel 5: Bloemendaal
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Perceel 6: Driehuis
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Perceel 7: IJmuiden
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Perceel 8: Haarlem 8
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Perceel 9: Haarlem 9
Sisemine tunnus: 9
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90919300 Koulujen siivous
Ilmoituksen nimi: Perceel 1: Haarlemmermeer
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: Perceel 2: Hoofddorp
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: Perceel 3: Haarlem 3
Sisäinen tunniste: 3
Ilmoituksen nimi: Perceel 4: Zandvoort
Sisäinen tunniste: 4
Ilmoituksen nimi: Perceel 5: Bloemendaal
Sisäinen tunniste: 5
Ilmoituksen nimi: Perceel 6: Driehuis
Sisäinen tunniste: 6
Ilmoituksen nimi: Perceel 7: IJmuiden
Sisäinen tunniste: 7
Ilmoituksen nimi: Perceel 8: Haarlem 8
Sisäinen tunniste: 8
Ilmoituksen nimi: Perceel 9: Haarlem 9
Sisäinen tunniste: 9
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90919300 Services de nettoyage des écoles
Titre: Perceel 1: Haarlemmermeer
Identifiant interne: 1
Titre: Perceel 2: Hoofddorp
Identifiant interne: 2
Titre: Perceel 3: Haarlem 3
Identifiant interne: 3
Titre: Perceel 4: Zandvoort
Identifiant interne: 4
Titre: Perceel 5: Bloemendaal
Identifiant interne: 5
Titre: Perceel 6: Driehuis
Identifiant interne: 6
Titre: Perceel 7: IJmuiden
Identifiant interne: 7
Titre: Perceel 8: Haarlem 8
Identifiant interne: 8
Titre: Perceel 9: Haarlem 9
Identifiant interne: 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EA/ITX/2026/Dunamare/01
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Perceel 1: Haarlemmermeer
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Perceel 2: Hoofddorp
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Perceel 3: Haarlem 3
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Perceel 4: Zandvoort
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Perceel 5: Bloemendaal
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Perceel 6: Driehuis
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Perceel 7: IJmuiden
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Perceel 8: Haarlem 8
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Perceel 9: Haarlem 9
Aitheantóir inmheánach: 9
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90919300 Iskolatakarítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Perceel 1: Haarlemmermeer
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Perceel 2: Hoofddorp
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Perceel 3: Haarlem 3
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Perceel 4: Zandvoort
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: Perceel 5: Bloemendaal
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: Perceel 6: Driehuis
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: Perceel 7: IJmuiden
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Cím: Perceel 8: Haarlem 8
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Cím: Perceel 9: Haarlem 9
Belső azonosító: 9
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90919300 Mokyklų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Perceel 1: Haarlemmermeer
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Perceel 2: Hoofddorp
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Perceel 3: Haarlem 3
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Perceel 4: Zandvoort
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Perceel 5: Bloemendaal
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Perceel 6: Driehuis
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Perceel 7: IJmuiden
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Perceel 8: Haarlem 8
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Perceel 9: Haarlem 9
Vidaus identifikatorius: 9
Iekšējais identifikators: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90919300 Skolu uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Perceel 1: Haarlemmermeer
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Perceel 2: Hoofddorp
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Perceel 3: Haarlem 3
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Perceel 4: Zandvoort
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Perceel 5: Bloemendaal
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Perceel 6: Driehuis
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Perceel 7: IJmuiden
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Perceel 8: Haarlem 8
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Perceel 9: Haarlem 9
Iekšējais identifikators: 9
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90919300 Usługi sprzątania szkół
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Perceel 1: Haarlemmermeer
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Perceel 2: Hoofddorp
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Perceel 3: Haarlem 3
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Perceel 4: Zandvoort
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Perceel 5: Bloemendaal
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Perceel 6: Driehuis
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Perceel 7: IJmuiden
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Perceel 8: Haarlem 8
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Perceel 9: Haarlem 9
Wewnętrzny identyfikator: 9
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90919300 Serviços de limpeza de escolas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EA/ITX/2026/Dunamare/01
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90919300 Servicii de curăţare a şcolilor
Titlu: Perceel 1: Haarlemmermeer
Identificator intern: 1
Titlu: Perceel 2: Hoofddorp
Identificator intern: 2
Titlu: Perceel 3: Haarlem 3
Identificator intern: 3
Titlu: Perceel 4: Zandvoort
Identificator intern: 4
Titlu: Perceel 5: Bloemendaal
Identificator intern: 5
Titlu: Perceel 6: Driehuis
Identificator intern: 6
Titlu: Perceel 7: IJmuiden
Identificator intern: 7
Titlu: Perceel 8: Haarlem 8
Identificator intern: 8
Titlu: Perceel 9: Haarlem 9
Identificator intern: 9