2. Řízení
Řízení
Název: Microsoft Lizenzen Windows 11 Pro
Popis: Microsoft Lizenzen Windows 11 Pro
Interní identifikátor: BA038-26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48624000 Balík programů pro operační systém osobního počítače (PC)
5. Část
Část: LOT-0000
Popis: Auftragsgegenstand ist die Überlassung von Microsoft Windows 11 Pro Vollversion Lizenzen auf Dauer.
Interní identifikátor: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: BA038-26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48624000 Programpakke til operativsystem for personlige computere (pc'er)
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BA038-26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48624000 Paquetes de software de sistema operativo de ordenador personal (PC)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: BA038-26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48624000 Logiciels de système d'exploitation d'ordinateur personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: BA038-26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48624000 Personal computer (PC) operating system software package
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Opis: Microsoft Lizenzen Windows 11 Pro
Interna identifikacijska oznaka: BA038-26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48624000 Programski paket za operativni sustav osobnog računala (PC)
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Microsoft Lizenzen Windows 11 Pro
Belső azonosító: BA038-26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48624000 Operációsrendszer-szoftvercsomag személyi számítógéphez
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BA038-26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48624000 Pacchetti software di sistemi operativi per personal computer (PC)
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: BA038-26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48624000 Personālo datoru (PC) operētājsistēmas programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: BA038-26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48624000 Pakkett ta' softwer ta' sistema operattiva għal kompjuter personali (PC)
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: LOT-0000
Interne identificatiecode: BA038-26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48624000 Software voor pc-besturingssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48624000 Pacote de software para sistemas operativos de computadores pessoais (PC)
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: BA038-26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48624000 Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC)
Identificator intern: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: BA038-26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48624000 Softvérový balík pre operačný systém osobného počítača (PC)
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: BA038-26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48624000 Programski paket za operacijski sistem osebnega računalnika (PC)
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: BA038-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48624000 Operativsystem för persondatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: LOT-0000