392364-2026 - Zadávání
Česko – Podvozky s výměnnými nástavbami – NÁKUP AUTOMOBILOVÝCH PODVOZKŮ VČETNĚ NÁSTAVEB PRO ZIMNÍ A LETNÍ ÚDRŽBU KOMUNIKACÍ V ROCE 2026 A 2027
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevNÁKUP AUTOMOBILOVÝCH PODVOZKŮ VČETNĚ NÁSTAVEB PRO ZIMNÍ A LETNÍ ÚDRŽBU KOMUNIKACÍ V ROCE 2026 A 2027
PopisPředmětem veřejné zakázky je dodávka 9 ks továrně nových automobilových podvozků (N3) v provedení 6x4-4 včetně výměnných nástaveb pro zajištění zimní a letní údržby pozemních komunikací. Zadavatel požaduje poskytnutí záruky na jakost nákladních automobilů (nosičů výměnných nástaveb) po dobu 5 let, příslušenství po dobu 2 let a dále pak záruční servis nákladních automobilů (nosičů výměnných nástaveb) po dobu 5 let.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34139200 Podvozky s výměnnými nástavbami
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorNÁKUP AUTOMOBILOVÝCH PODVOZKŮ VČETNĚ NÁSTAVEB PRO ZIMNÍ A LETNÍ ÚDRŽBU KOMUNIKACÍ V ROCE 2026 A 2027
392364-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34139200 Fahrgestelle mit Karosserieaufbau
5. Los
LosLOT-0001
392364-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34139200 Αμαξώματα πλαισίων οχημάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
392364-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34139200 Chasis con carrocería
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34139200 Kerega šassiid
5. Osa
Osa: LOT-0001
392364-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34139200 Auton korit
OsaLOT-0001
392364-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34139200 Châssis avec carrosseries
5. Lot
LotLOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34139200 Chassis bodies
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
392364-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34139200 Alváztestek
5. Rész
RészLOT-0001
392364-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34139200 Podwozia stanowiące całość z nadwoziem
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
392364-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34139200 Samotný podvozok
5. Časť
ČasťLOT-0001
392364-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34139200 Šasije s karoserijo
5. Sklop
SklopLOT-0001
392364-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34139200 Chassier med karosseri
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001