2. Řízení
Řízení
Název: Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej"
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn. Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej 2. Zamówienie zostanie udzielone w trzech częściach: 1) Część A: Zakup, dostawa i montaż nowych mebli - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Część B: Zakup i dostawa nowego sprzętu elektronicznego - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 3) Część C: Zakup, dostawa i montaż nowego wyposażenia kuchni wraz z zapleczem - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy. 4. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany przedmiot zamówienia rękojmi i gwarancji jakości na okres nie krótszy niż 36 miesięcy liczony od daty podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru dostaw, z zastrzeżeniem dalszych postanowień SWZ. 5. Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytetu 5 Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan, Działania 5.1 Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej. 6. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 8. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 9. Zgodnie z art. 126 ust. 1 PZP Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, jeżeli wymagał ich złożenia w ogłoszeniu o zamówieniu lub dokumentach zamówienia, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. 10. Zamawiający skorzysta z art. 139 ust. 1 PZP, tj.: Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 11. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w języku polskim. 12. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 ustawy PZP. 13. Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Podstawa prawna – art. 129 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 z poźn. zm.), zwanej dalej w skrócie PZP. 14. Wykaz dokumentów składających się na ofertę: 1) Formularz ofertowy – Załącznik nr 2 do SWZ); 2) Załącznik nr 2A, 2B, 2C - Formularz cenowy – zależności od części, na którą składana jest oferta 3) JEDZ; ( załącznik nr 3) 4) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dot. przepisów sankcyjnych związanych z wojną na Ukrainie ( załącznik nr 4) 5) potwierdzenie wniesienia wymaganego przez Zamawiającego wadium; 6) Odpis z KRS lub z CEiDG, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest uprawniona do jego reprezentacji 7) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. 5 SWZ 15. Dodatkowo do oferty należy dołączyć – jeśli dotyczy: 1) pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 2) pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, 3) zobowiązanie podmiotu trzeciego – załącznik nr 5 4) oświadczenie JEDZ dla każdego z podmiotów udostępniających Wykonawcy zasoby, o ile wykonawca polega na zasobach innych podmiotów; 5) oświadczenie JEDZ dla każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 6) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy ( wg. wzoru stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ) 7) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dot. przepisów sankcyjnych związanych w wojną na Ukrainie (załącznik nr 6)
Interní identifikátor: RRG.271.4.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39100000 Nábytek
Další klasifikace (cpv): 39161000 Nábytek pro mateřské školy, 39130000 Kancelářský nábytek, 39150000 Různý nábytek a vybavení, 39151300 Modulový nábytek, 30200000 Počítače, 32322000 Multimediální přístroje, 30231300 Zobrazovací jednotky, 39314000 Průmyslové kuchyňské zařízení, 39221000 Kuchyňské zařízení, 39711100 Chladničky a mrazničky, 39312000 Zařízení pro přípravu potravin
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej" - Część A: Zakup, dostawa i montaż nowych mebli
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn. Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej 1) Część A: Zakup, dostawa i montaż nowych mebli - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany przedmiot zamówienia rękojmi i gwarancji jakości na okres nie krótszy niż 36 miesięcy liczony od daty podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru dostaw, z zastrzeżeniem dalszych postanowień SWZ. 3. Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytetu 5 Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan, Działania 5.1 Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej. 4. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych dla wybranych elementów wyposażenia, w celu potwierdzenia, że oferowane produkty spełniają wymagania określone w OPZ. Szczegółowe zapisy wskazano w rozdz. 5 SWZ.
Další klasifikace (cpv): 39161000 Nábytek pro mateřské školy, 39130000 Kancelářský nábytek, 39150000 Různý nábytek a vybavení, 39151300 Modulový nábytek
Část: LOT-0002
Název: Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej" - Część B: Zakup i dostawa nowego sprzętu elektronicznego
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn. Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej 1) Część B: Zakup i dostawa nowego sprzętu elektronicznego - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany przedmiot zamówienia rękojmi i gwarancji jakości na okres nie krótszy niż 36 miesięcy liczony od daty podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru dostaw, z zastrzeżeniem dalszych postanowień SWZ. 3. Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytetu 5 Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan, Działania 5.1 Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej. 4. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych dla wybranych elementów wyposażenia, w celu potwierdzenia, że oferowane produkty spełniają wymagania określone w OPZ. Szczegółowe zapisy wskazano w rozdz. 5 SWZ.
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Další klasifikace (cpv): 32322000 Multimediální přístroje, 30231300 Zobrazovací jednotky
Část: LOT-0003
Název: Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej" - Część C: Zakup, dostawa i montaż nowego wyposażenia kuchni wraz z zapleczem
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn. Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej 1) Część C: Zakup, dostawa i montaż nowego wyposażenia kuchni wraz z zapleczem - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany przedmiot zamówienia rękojmi i gwarancji jakości na okres nie krótszy niż 36 miesięcy liczony od daty podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru dostaw, z zastrzeżeniem dalszych postanowień SWZ. 3. Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytetu 5 Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan, Działania 5.1 Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej. 4. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych dla wybranych elementów wyposażenia, w celu potwierdzenia, że oferowane produkty spełniają wymagania określone w OPZ. Szczegółowe zapisy wskazano w rozdz. 5 SWZ.
Hlavní klasifikace (cpv): 39314000 Průmyslové kuchyňské zařízení
Další klasifikace (cpv): 39221000 Kuchyňské zařízení, 39711100 Chladničky a mrazničky, 39312000 Zařízení pro přípravu potravin
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RRG.271.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39161000 Kindergarten furniture, 39130000 Office furniture, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39151300 Modular furniture, 30200000 Computer equipment and supplies, 32322000 Multimedia equipment, 30231300 Display screens, 39314000 Industrial kitchen equipment, 39221000 Kitchen equipment, 39711100 Refrigerators and freezers, 39312000 Food-preparation equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 39161000 Kindergarten furniture, 39130000 Office furniture, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39151300 Modular furniture
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment, 30231300 Display screens
Lot: LOT-0003
Main classification (cpv): 39314000 Industrial kitchen equipment
Additional classification (cpv): 39221000 Kitchen equipment, 39711100 Refrigerators and freezers, 39312000 Food-preparation equipment
392948-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoRRG.271.4.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39100000 Mobiliario
Clasificación adicional (cpv): 39161000 Mobiliario de jardín de infancia, 39130000 Muebles de oficina, 39150000 Mobiliario y equipo diverso, 39151300 Mobiliario modular, 30200000 Equipo y material informático, 32322000 Equipo multimedia, 30231300 Pantallas de visualización, 39314000 Equipo para cocinas industriales, 39221000 Equipo de cocina, 39711100 Refrigeradores y congeladores, 39312000 Equipo para preparación de comidas
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 39161000 Mobiliario de jardín de infancia, 39130000 Muebles de oficina, 39150000 Mobiliario y equipo diverso, 39151300 Mobiliario modular
LoteLOT-0002
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 32322000 Equipo multimedia, 30231300 Pantallas de visualización
LoteLOT-0003
Clasificación principal (cpv): 39314000 Equipo para cocinas industriales
Clasificación adicional (cpv): 39221000 Equipo de cocina, 39711100 Refrigeradores y congeladores, 39312000 Equipo para preparación de comidas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: RRG.271.4.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39100000 Għamara
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39161000 Għamara ta' l-iskola tan-nuna, 39130000 Għamara ta' l-uffiċini, 39150000 Għamara u apparat diversi, 39151300 Għamara modulari, 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 32322000 Apparat tal-multi-medja, 30231300 Display screens, 39314000 Apparat tal-kċejjen industriali, 39221000 Apparat tal-kċejjen, 39711100 Refriġeraturi u freezers, 39312000 Tagħmir għall-preparazzjoni ta' l-ikel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39161000 Għamara ta' l-iskola tan-nuna, 39130000 Għamara ta' l-uffiċini, 39150000 Għamara u apparat diversi, 39151300 Għamara modulari
Lott: LOT-0002
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32322000 Apparat tal-multi-medja, 30231300 Display screens
Lott: LOT-0003
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39314000 Apparat tal-kċejjen industriali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39221000 Apparat tal-kċejjen, 39711100 Refriġeraturi u freezers, 39312000 Tagħmir għall-preparazzjoni ta' l-ikel
392948-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39100000 Mobiliário
Classificação adicional (cpv): 39161000 Mobiliário para jardins infantis, 39130000 Mobiliário de escritório, 39150000 Mobiliário e equipamento diverso, 39151300 Mobilário modular, 30200000 Equipamento e material informático, 32322000 Equipamento multimédia, 30231300 Visores, 39314000 Equipamento para cozinha industrial, 39221000 Equipamento de cozinha, 39711100 Frigoríficos e congeladores, 39312000 Equipamento para preparação de alimentos
Classificação adicional (cpv): 39161000 Mobiliário para jardins infantis, 39130000 Mobiliário de escritório, 39150000 Mobiliário e equipamento diverso, 39151300 Mobilário modular
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 32322000 Equipamento multimédia, 30231300 Visores
Classificação principal (cpv): 39314000 Equipamento para cozinha industrial
Classificação adicional (cpv): 39221000 Equipamento de cozinha, 39711100 Frigoríficos e congeladores, 39312000 Equipamento para preparação de alimentos
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: RRG.271.4.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39100000 Pohištvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 39161000 Pohištvo za vrtce, 39130000 Pisarniško pohištvo, 39150000 Razno pohištvo in oprema, 39151300 Modularno pohištvo, 30200000 Računalniška oprema in pribor, 32322000 Multimedijska oprema, 30231300 Zasloni (za prikaz), 39314000 Industrijska kuhinjska oprema, 39221000 Kuhinjska oprema, 39711100 Hladilniki in zamrzovalniki, 39312000 Oprema za pripravo hrane
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 39161000 Pohištvo za vrtce, 39130000 Pisarniško pohištvo, 39150000 Razno pohištvo in oprema, 39151300 Modularno pohištvo
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 32322000 Multimedijska oprema, 30231300 Zasloni (za prikaz)
Sklop: LOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39314000 Industrijska kuhinjska oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 39221000 Kuhinjska oprema, 39711100 Hladilniki in zamrzovalniki, 39312000 Oprema za pripravo hrane