2. Řízení
Řízení
Název: Approvisionnement de granulés de bois en vrac pour les bâtiments de la Ville de Nantes et de son C.C.A.S.
Popis: Approvisionnement de granulés de bois en vrac pour les bâtiments de la Ville de Nantes et de son C.C.A.S.
Interní identifikátor: 2026VN000065
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09111400 Paliva na bázi dřeva
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09111400 Træbaseret brændsel
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Loire-Atlantique (FRG01)
Land: Frankrig
Generelle oplysninger
Reserveret deltagelse:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026VN000065
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
393227-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό2026VN000065
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09111400 Καύσιμα με βάση το ξύλο
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό0
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026VN000065
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09111400 Combustibles de madera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026VN000065
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09111400 Puitkütused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026VN000065
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09111400 Puupolttoaineet
Sisäinen tunniste: 0
393227-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító2026VN000065
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09111400 Fa tüzelőanyagok
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító0
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026VN000065
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09111400 Prodotti combustibili del legno
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 0
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026VN000065
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09111400 Karburanti mill-injam
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026VN000065
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09111400 Brandstoffen op basis van hout
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
Wewnętrzny identyfikator: 2026VN000065
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09111400 Paliwa drzewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026VN000065
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09111400 Combustibili pe bază de lemn
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 0
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026VN000065
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09111400 Drevné palivá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
393227-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator2026VN000065
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09111400 Lesna goriva
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator0
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026VN000065
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 0