2. Řízení
Řízení
Název: Arbodienstverlening
Popis: De scope van de dienstverlening bestaat uit de volgende onderdelen: Verzuimbegeleiding; Verzuimpreventie; Overleg, advies en rapportage. De arbodienstverlening dient uitgevoerd te worden voor een organisatie met circa 1045 medewerkers.
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: Voor de aanbesteding van de Opdracht, hanteert de VRK de Europese openbare aanbestedingsprocedure. Op deze aanbestedingsprocedure is de Aanbestedingswet van toepassing. Hier is voor gekozen omdat de geraamde opdrachtwaarde op of rond de Europese aanbestedingsdrempel voor SAS-diensten ligt. De VRK wil daarbij de Opdracht onder de aandacht van alle Ondernemers brengen. Op basis van een analyse van vergelijkbare aanbestedingen is de verwachting dat tussen de 2 en 5 Inschrijvingen zal worden ingediend. Er is derhalve geen reden om het aantal (mogelijke) Inschrijvers door middel van een voorselectie te beperken. Het Gunningscriterium dat wordt toegepast om te bepalen wat de economisch meest voordelige Inschrijving is, is Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV). Hierbij wordt gebruik gemaakt van een gewogen scoremodel.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85147000 Závodní zdravotní péče
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Titel: Arbodienstverlening
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85147000 Sundhedsudvalg i virksomheder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Title: Arbodienstverlening
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Arbodienstverlening
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 85147000 Töötervishoiu teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Titre: Arbodienstverlening
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Voor de aanbesteding van de Opdracht, hanteert de VRK de Europese openbare aanbestedingsprocedure. Op deze aanbestedingsprocedure is de Aanbestedingswet van toepassing. Hier is voor gekozen omdat de geraamde opdrachtwaarde op of rond de Europese aanbestedingsdrempel voor SAS-diensten ligt. De VRK wil daarbij de Opdracht onder de aandacht van alle Ondernemers brengen. Op basis van een analyse van vergelijkbare aanbestedingen is de verwachting dat tussen de 2 en 5 Inschrijvingen zal worden ingediend. Er is derhalve geen reden om het aantal (mogelijke) Inschrijvers door middel van een voorselectie te beperken. Het Gunningscriterium dat wordt toegepast om te bepalen wat de economisch meest voordelige Inschrijving is, is Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV). Hierbij wordt gebruik gemaakt van een gewogen scoremodel.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85147000 Services de médecine du travail
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Naslov: Arbodienstverlening
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85147000 Zdravstvene usluge u poduzećima
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Titolo: Arbodienstverlening
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 85147000 Servizi sanitari nelle imprese
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Arbodienstverlening
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85147000 Veselības aprūpes pakalpojumi uzņēmumiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Arbodienstverlening
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85147000 Servizzi tas-saħħa għall-kumpaniji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Tytuł: Arbodienstverlening
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85147000 Usługi zdrowotne świadczone dla firm
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85147000 Servicii de medicina muncii
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Názov: Arbodienstverlening
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85147000 Podnikové zdravotné služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85147000 Zdravstvene storitve v podjetjih
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1