2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa pakietów serwisowych, licencji oraz subskrypcji dla urządzeń i produktów sieciowych MSZ
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietów serwisowych, licencji, subskrypcji dla urządzeń i produktów systemów sieciowych Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ.
Interní identifikátor: BP.260.31.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48210000 Balík programů pro výstavbu sítí
Další klasifikace (cpv): 71356300 Technická podpora
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietów serwisowych, licencji, subskrypcji dla urządzeń i produktów systemów sieciowych Zamawiającego
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: BP.260.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BP.260.31.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48210000 Networking software package
Additional classification (cpv): 71356300 Technical support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BP.260.31.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48210000 Paquetes de software de conexión en red
Clasificación adicional (cpv): 71356300 Servicios de apoyo técnico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: BP.260.31.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48210000 Verkko-ohjelmatuotteet
Lisäluokitus (cpv): 71356300 Tekniset tukipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: BP.260.31.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: BP.260.31.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48210000 Programski paket za umrežavanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71356300 Usluge tehničke podrške
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BP.260.31.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48210000 Hálózati szoftvercsomag
További osztályozás (cpv): 71356300 Műszaki támogatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BP.260.31.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48210000 Pacchetti software per reti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71356300 Servizi di supporto tecnico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: BP.260.31.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48210000 Tinklo kūrimo programinės įrangos paketai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71356300 Techninio palaikymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: BP.260.31.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48210000 Pakkett ta' softwer għan-netwerkjar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71356300 Servizzi ta' l-appoġġ tekniku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Wewnętrzny identyfikator: BP.260.31.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48210000 Pakiety oprogramowania dla sieci
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71356300 Usługi wsparcia technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48210000 Pacote de software para ligações em rede
Classificação adicional (cpv): 71356300 Serviços de apoio técnico
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: BP.260.31.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48210000 Softvérový balík na vytváranie sietí
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71356300 Technická podpora
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: BP.260.31.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48210000 Programski paket za omrežja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71356300 Storitve tehnične podpore
5. Sklop
Sklop: LOT-0001