See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Popis: Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Interní identifikátor: 54/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Další klasifikace (cpv): 48900000 Různé balíky programů a počítačové systémy
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet 1 - Dostawa 2 szt. serwerów wraz z oprogramowaniem do zarządzania
Popis: Pakiet 1 - Dostawa 2 szt. serwerów wraz z oprogramowaniem do zarządzania
Interní identifikátor: Pakiet 1
Část: LOT-0002
Název: Pakiet 2 - Dostawa 4 szt. przełączników sieciowych z modułami i oprogramowaniem do monitorowania i zarządzania
Popis: Pakiet 2 - Dostawa 4 szt. przełączników sieciowych z modułami i oprogramowaniem do monitorowania i zarządzania
Interní identifikátor: Pakiet 2
Část: LOT-0003
Název: Pakiet 3 - Dostawa 60 szt. bezprzewodowych punktów dostępowych sieci WiFi
Popis: Pakiet 3 - Dostawa 60 szt. bezprzewodowych punktów dostępowych sieci WiFi
Interní identifikátor: Pakiet 3
Část: LOT-0004
Název: Pakiet 4 - Dostawa 10 szt. komputerów medycznych z ekranami dotykowymi
Popis: Pakiet 4 - Dostawa 10 szt. komputerów medycznych z ekranami dotykowymi
Interní identifikátor: Pakiet 4
394109-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID54/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 48900000 Diverse programpakker og computersystemer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDPakiet 1
DelkontraktLOT-0002
Intern IDPakiet 2
DelkontraktLOT-0003
Intern IDPakiet 3
DelkontraktLOT-0004
Intern IDPakiet 4
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 54/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Pakiet 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48900000 Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 4
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 54/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 48900000 Mitmesugused tarkvarapaketid ja arvutisüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Pakiet 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Pakiet 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Pakiet 4
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 54/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 48900000 Erilaiset ohjelmatuotteet ja tietokonejärjestelmät
Sisäinen tunniste: Pakiet 1
Sisäinen tunniste: Pakiet 2
Sisäinen tunniste: Pakiet 3
Sisäinen tunniste: Pakiet 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 54/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Aicmiú breise (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 4
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 54/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 48900000 Razni programski paketi i računalni sustavi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 4
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 54/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48900000 Įvairūs programinės įrangos paketai ir kompiuterių sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Pakiet 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Pakiet 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Pakiet 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Pakiet 4
Iekšējais identifikators: 54/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 48900000 Dažādas programmatūras pakotnes un datoru sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Pakiet 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Pakiet 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Pakiet 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Pakiet 4
394109-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Apparat u aċċessorji tal-kompjuter – Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern54/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48900000 Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internPakiet 1
LottLOT-0002
Identifikatur internPakiet 2
LottLOT-0003
Identifikatur internPakiet 3
LottLOT-0004
Identifikatur internPakiet 4
Interne identificatiecode: 54/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 48900000 Diverse software en computersystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Pakiet 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Pakiet 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Pakiet 4
394109-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno54/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoPakiet 1
LoteLOT-0002
Identificador internoPakiet 2
LoteLOT-0003
Identificador internoPakiet 3
LoteLOT-0004
Identificador internoPakiet 4
394109-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator54/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorPakiet 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorPakiet 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorPakiet 3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorPakiet 4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 54/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Pakiet 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Pakiet 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Pakiet 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Pakiet 4