2. Řízení
Řízení
Název: Fourniture de colonnes de tri aérienne pour les besoins du SIETOM
Popis: Fourniture de colonnes de tri aériennes pour les besoins du SIETOM sur 3 ans.
Interní identifikátor: CS-2026-02
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34928480 Kontejnery a nádoby na odpad a odpadky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34928480 Affaldscontainere og -spande
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Landes (FRI13)
Land: Frankrig
Generelle oplysninger
Reserveret deltagelse:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: CS-2026-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: CS-2026-02
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34928480 Jäätme- ja prügikonteinerid ning -kastid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CS-2026-02
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: CS-2026-02
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34928480 Spremnici i koševi za otpad i smeće
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 0
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: CS-2026-02
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34928480 Contenitori e cestini per rifiuti e immondizia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 0
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CS-2026-02
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34928480 Reċipjenti u laned għaż-żibel u l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CS-2026-02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CS-2026-02
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34928480 Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: CS-2026-02
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34928480 Zabojniki in koši za odpadke
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 0