395006-2026 - Zadávání
Bulharsko – Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby - Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevУслуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
PopisТехническо обслужване и ремонт на служебните автомобили на ТП Държавно горско стопанство Троян, включително доставка на резервни части и аксесоари за МПС. Изпълнението на предмета на поръчката се изразява в сервизно обслужване на 13 /тринадесет/ броя автомобили. Подробно описание на видовете дейности за ремонт на моторните превозни средства /МПС/, включително доставка на резервни части и консумативи, собственост на ТП Държавно горско стопанство Троян, се съдържа в Техническата спецификация – Приложение №1 към Документацията.Техническо обслужване и ремонт на служебните автомобили на ТП Държавно горско стопанство Троян, включително доставка на резервни части и аксесоари за МПС. Изпълнението на предмета на поръчката се изразява в сервизно обслужване на 13 /тринадесет/ броя автомобили. Подробно описание на видовете дейности за ремонт на моторните превозни средства /МПС/, включително доставка на резервни части и консумативи, собственост на ТП Държавно горско стопанство Троян, се съдържа в Техническата спецификация – Приложение №1 към Документацията.
Interní identifikátor589291
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Další charakteristika zakázkyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 50110000 Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim
5. Část
ČástLOT-0001
395006-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Reparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer og beslægtet udstyr – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser - Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID589291
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Supplerende kontrakttypeVarer
Primær klassifikation (cpv): 50110000 Reparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer og beslægtet udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
395006-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung589291
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
395006-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανοκίνητων οχημάτων και παρεπόμενου εξοπλισμού – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες - Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό589291
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50110000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανοκίνητων οχημάτων και παρεπόμενου εξοπλισμού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
395006-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
Internal identifier589291
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
LotLOT-0001
395006-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios - Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno589291
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Naturaleza complementaria del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 50110000 Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado
5. Lote
LoteLOT-0001
395006-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Moottoriajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus ja huolto – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut - Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589291
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Täydentävä hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50110000 Moottoriajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus ja huolto
5. Osa
OsaLOT-0001
395006-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services de réparation et d'entretien de véhicules à moteur et d'équipements connexes – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services - Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne589291
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nature complémentaire du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 50110000 Services de réparation et d'entretien de véhicules à moteur et d'équipements connexes
395006-2026 - Verseny
Bulgária – Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés - Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító589291
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
A szerződés kiegészítő jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 50110000 Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása
5. Rész
RészLOT-0001
395006-2026 - Gara
Bulgaria – Servizi di riparazione e manutenzione di veicoli a motore e attrezzature affini – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi - Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno589291
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Natura aggiuntiva dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 50110000 Servizi di riparazione e manutenzione di veicoli a motore e attrezzature affini
5. Lotto
LottoLOT-0001
395006-2026 - Konkursas
Bulgarija – Motorinių priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir panašios paslaugos – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos - Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius589291
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Kiti sutarties objektaiPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50110000 Motorinių priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir panašios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
395006-2026 - Konkurss
Bulgārija – Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi - Piegādes
Iekšējais identifikators589291
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Līguma papildveidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50110000 Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
395006-2026 - Mededinging
Bulgarije – Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
Interne identificatiecode589291
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Aanvullende aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
395006-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi - Dostawy
Wewnętrzny identyfikator589291
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Dodatkowy charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 50110000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
395006-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços de reparação e manutenção de veículos e equipamento afim – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços - Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Natureza adicional do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 50110000 Serviços de reparação e manutenção de veículos e equipamento afim
395006-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii - Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern589291
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Natura suplimentară a contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 50110000 Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
395006-2026 - Súťaž
Bulharsko – Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby - Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor589291
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Doplňujúci druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 50110000 Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
395006-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme – Услуга по извънгаранционен ремонт и техническо обслужване на служебните автомобили, включително и доставката на резервни части и аксесоари за МПС, за срок от 24 месеца, за нуждите на ТП ДГС Троян
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve - Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator589291
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Dodatna vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50110000 Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme
5. Sklop
SklopLOT-0001