2. Řízení
Řízení
Název: Serveurs reconditionnés et équipements d'infrastructure associés
Popis: Serveurs reconditionnés et équipements d'infrastructure associés
Interní identifikátor: 26-003
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48820000 Servery
Další klasifikace (cpv): 30230000 Zařízení související s počítači
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26-003
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48820000 Servere
Supplerende klassifikation (cpv): 30230000 Computerrelateret udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 0
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26-003
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48820000 Serverid
Täiendav liigitus (cpv): 30230000 Arvutiga seotud seadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26-003
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48820000 Servers
Aicmiú breise (cpv): 30230000 Computer-related equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26-003
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48820000 Poslužitelji
Dodatna klasifikacija (cpv): 30230000 Računalna oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 0
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26-003
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48820000 Serveriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30230000 Su kompiuteriais susijusi įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
Iekšējais identifikators: 26-003
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
Papildu klasifikācija (cpv): 30230000 Datoru iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Interne identificatiecode: 26-003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 26-003
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30230000 Sprzęt związany z komputerami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26-003
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48820000 Servere
Clasificare suplimentară (cpv): 30230000 Material informatic
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 0
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26-003
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48820000 Servery
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30230000 Zariadenia súvisiace s počítačmi
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26-003
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48820000 Strežniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30230000 Oprema za računalnike
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 0