2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miasto Oława
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa codzienna- całodobowa energii elektrycznej o napięciu znamionowym 230/400 V o częstotliwości 50 Hz w czasie 12 miesięcy na potrzeby Gminy Miasto Oława zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy w ilości szacunkowej (+/- 10%) 2 975 186 kWh w tym: - ilość energii dla budynków (ppe opisane w zał.A) (+/- 10%) – 1 595 410 kWh - ilość energii na oświetlenie uliczne (ppe opisane w zał.B) (+/- 10%) - 1 379 776 kWh Szczegółowy wykaz ppe wraz z informacjami dodatkowymi zawiera załącznik nr A (Wykaz obiektów zamawiającego oraz jednostek podległych – budynki) i załącznik B (Wykaz obiektów zamawiającego i jednostek podległych - oświetlenie uliczne) do niniejszej SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w zał. nr 8 do SWZ. Zamawiający posiada urządzenia pomiarowe przystosowane do TPA. Określenie przewidywanego poboru energii służy wyborowi najkorzystniejszej oferty i nie stanowi ze strony zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy, że odbierze co najmniej 75% szacunkowej ilości energii elektrycznej określonej w SWZ Rozliczanie dostawy energii odbywać się będzie wyłącznie na podstawie faktycznego zużycia energii wg ceny jednostkowej określonej w złożonej ofercie.
Interní identifikátor: INW.271.10.26.K
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09310000 Elektrická energie
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miasto Oława i jej jednostek organizacyjnych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach.
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet
Udførelsessted
Postadresse: Gmina Miasto Oława pl. Zamkowy 15
By: Oława
Postnummer: 55-200
Landsdel (NUTS): Wrocławski (PL518)
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: INW.271.10.26.K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: INW.271.10.26.K
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: INW.271.10.26.K
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09310000 Sähkö
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: INW.271.10.26.K
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09310000 Électricité
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: INW.271.10.26.K
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09310000 Electricity
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09310000 Elektra
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Oława
Pašto kodas: 55-200
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Wrocławski (PL518)
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
Izpildes vieta
Pilsēta: Oława
Pasta indekss: 55-200
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Wrocławski (PL518)
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: INW.271.10.26.K
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09310000 Elettriku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: INW.271.10.26.K
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: INW.271.10.26.K
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: INW.271.10.26.K
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09310000 Elektrická energia
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: INW.271.10.26.K
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09310000 Elektrika
5. Sklop
Sklop: LOT-0001