2. Řízení
Řízení
Název: Notebooky 2026
Popis: Předmětem plnění bude uzavření Rámcové dohody s obnovením soutěže na základě, které budou realizovány dodávky notebooků včetně příslušenství. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu s více dodavateli, kteří budou po dobu její účinnosti zavázáni realizovat dodávky notebooků včetně příslušenství (zejména nabíjecích adaptérů) a poskytovat záruční servis, resp. opravy vadného zboží, a to podle specifikace stanovené v zadání jednotlivých dílčích zakázek. Rámcová dohoda bude uzavřena s prvními nejvýše třemi dodavateli.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213100 Přenosné počítače
Další klasifikace (cpv): 30237200 Počítačová příslušenství, 50320000 Opravy a údržba osobních počítačů
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Předmětem plnění bude uzavření Rámcové dohody s obnovením soutěže na základě, které budou realizovány dodávky notebooků včetně příslušenství. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu se třemi dodavateli, kteří budou po dobu její účinnosti zavázáni realizovat dodávky notebooků včetně příslušenství (zejména nabíjecích adaptérů) a poskytovat záruční servis, resp. opravy vadného zboží.
Interní identifikátor: BT_006
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo požadovat po dodavateli nahrazení původně poptávaného modelu notebooku, příslušenství nebo jiného zařízení novějším modelem v případě, že původní model již nebude dostupný na trhu, bude ukončena jeho výroba, distribuce nebo podpora výrobcem, případně se stane s ohledem na technologický vývoj morálně zastaralým. Náhradní plnění může splňovat lepší technické parametry a užitné vlastnosti či jiné parametry. Zadavatel si v této souvislosti vyhrazuje právo upravit či upgradovat technickou specifikaci jednotlivých dílčích plnění právě s ohledem na technologický vývoj, potřeby zadavatele v souladu s § 6 odst. 4 ZZVZ (inovace), zejména za účelem pořízení modernějšího, energeticky úspornějšího, bezpečnějšího nebo výkonnějšího zařízení odpovídajícího v té době aktuálním standardům informačních technologií. V této souvislosti je zadavatel oprávněn požadovat zejména: • novější generaci procesorů anebo dedikovaných grafických karet, vyšší kapacitu operační paměti nebo úložiště, • modernější typy konektivity, • vyšší bezpečnostní standardy zařízení, • lepší energetickou účinnost, • delší podporu výrobce nebo kompatibilitu s novými technologiemi • dodatečné příslušenství. Pro odstranění pochybností zadavatel uvádí, že je oprávněn upgradovat původní technické parametry zejména v případech, kdy by ponechání původní specifikace vedlo k pořízení technologicky překonaného zařízení, zařízení neslučitelného s nově používanými systémy zadavatele, zařízení s ukončenou podporou výrobce nebo zařízení, které již neodpovídá běžně dostupnému standardu na trhu v době zadávání dílčí veřejné zakázky. Zadavatel si ve spojení s tímto inovačním postupem vyhrazuje právo navýšit ceny plnění o maximálně 15 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Zadavatel si dále ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy spočívající ve změně nabídkových cen nebo dodací lhůty dodávaného zboží v případě mimořádných okolností, které nebyly v době zadávacího řízení známé a vzniklých po podání nabídek do tohoto zadávacího řízení a které mají prokazatelný vliv na cenu plnění či dodací lhůtu. Za takové okolnosti se považují zejména: • výrazné narušení dodavatelských řetězců, zahrnuje i stávku zaměstnanců, • nedostatek komponent nezbytných pro výrobu notebooků či příslušenství (zejména polovodičů a čipů), • mimořádný růst cen dopravy, energií nebo pohonných hmot, ropy • válečný konflikt, obchodní embargo, sankce nebo obdobná geopolitická událost, • mimořádná inflační situace nebo jiná podstatná změna tržních podmínek mající přímý dopad na ceny dobu dodání předmětu plnění. Dodavatel je oprávněn požádat o změnu závazku pouze tehdy, pokud prokáže, že: a) nastala některá z výše uvedených okolností, b) tato okolnost má přímý a podstatný dopad na cenu plnění nebo dodací lhůtu, c) okolnosti změn nebylo možné při podání nabídky rozumně předvídat ani jim předejít, d) zvýšení ceny odpovídá pouze rozsahu skutečně prokázaných zvýšených nákladů. Žádost dodavatele musí být doložena relevantními podklady, zejména cenovými nabídkami výrobců či distributorů, indexy cen, vyjádřením výrobce nebo jinými objektivně ověřitelnými dokumenty. Žádost s relevantními doklady budou součástí nabídky do dílčí veřejné zakázky. Změna ceny nebo termínu dodání musí být odsouhlasena zadavatelem formou písemného dodatku. Celkový nárůst ceny nesmí překročit 20 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky.
2. Procedure
Procedure
Titel: Notebooky 2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30213100 Bærbare datamater
Supplerende klassifikation (cpv): 30237200 Tilbehør til datamater, 50320000 Reparation og vedligeholdelse af personlige computere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: BT_006
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Notebooky 2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 50320000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης προσωπικών Η/Υ
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: BT_006
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Notebooky 2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles
Clasificación adicional (cpv): 30237200 Accesorios informáticos, 50320000 Servicios de reparación y mantenimiento de ordenadores personales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: BT_006
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Notebooky 2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid
Täiendav liigitus (cpv): 30237200 Arvutimanused, 50320000 Personaalarvutite remondi- ja hooldustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: BT_006
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Notebooky 2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213100 Kannettavat tietokoneet
Lisäluokitus (cpv): 30237200 Tietokoneiden lisävarusteet, 50320000 PC:iden korjaus ja huolto
Sisäinen tunniste: BT_006
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Notebooky 2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30213100 Portable computers
Aicmiú breise (cpv): 30237200 Computer accessories, 50320000 Repair and maintenance services of personal computers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: BT_006
Roghanna:
395394-2026 - Nadmetanje
Češka – Prenosiva računala – Notebooky 2026
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovNotebooky 2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosiva računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 30237200 Pribor za računala, 50320000 Usluge popravaka i održavanja osobnih računala
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaBT_006
Opcije
2. Procedura
Procedura
Titolo: Notebooky 2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30213100 Computer portatili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30237200 Accessori per computer, 50320000 Servizi di riparazione e manutenzione di computer personali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: BT_006
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Notebooky 2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30237200 Kompiuterio priedai, 50320000 Asmeninių kompiuterių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: BT_006
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Notebooky 2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213100 Kompjuters portabbli
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30237200 Aċċessorji tal-kompjuter, 50320000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-kompjuters personali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: BT_006
Għażliet:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30237200 Computertoebehoren, 50320000 Reparatie en onderhoud van pc's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BT_006
Opties:
Tytuł: Notebooky 2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30237200 Akcesoria komputerowe, 50320000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji komputerów osobistych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: BT_006
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213100 Computadores portáteis
Classificação adicional (cpv): 30237200 Acessórios para computadores, 50320000 Serviços de reparação e manutenção de computadores pessoais
Opções:
2. Postup
Postup
Názov: Notebooky 2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213100 Prenosné počítače
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30237200 Príslušenstvo počítačov, 50320000 Opravy a údržba osobných počítačov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: BT_006
2. Postopek
Postopek
Naslov: Notebooky 2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213100 Prenosni računalniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30237200 Pribor za računalnike, 50320000 Storitve popravila in vzdrževanja osebnih računalnikov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: BT_006
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer
Ytterligare klassificering (cpv): 30237200 Datortillbehör, 50320000 Reparation och underhåll av persondatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: BT_006
Optioner: