395497-2026 - Zadávání
Rumunsko – Čtecí zařízení na otisky prstů – Dispozitive portabile de amprentare (hardware și software)
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDispozitive portabile de amprentare (hardware și software)
PopisAutoritatea contractantă intenționează să încheie contract pentru achiziționarea de dispozitive portabile de amprentare (hardware și software) în cadrul proiectului „Creșterea capacității tehnice de obținere a amprentelor papilare pentru îmbunătățirea calității datelor biometrice ale semnalărilor în SIS - FIN-TECH” Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile (inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor) Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare: 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interní identifikátor4453144/2026/3915456
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30233310 Čtecí zařízení na otisky prstů
5. Část
ČástLOT-0000
NázevDefault lot
PopisDispozitive portabile de amprentare (hardware și software) - 10 cpl
Interní identifikátor1
395497-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID4453144/2026/3915456
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30233310 Fingeraftrykslæsere
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
TitelDefault lot
Intern ID1
395497-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung4453144/2026/3915456
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233310 Fingerabdruckleser
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
395497-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier4453144/2026/3915456
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30233310 Fingerprint readers
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Internal identifier1
395497-2026 - Licitación
Rumanía – Lectores de huellas dactilares – Dispozitive portabile de amprentare (hardware și software)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno4453144/2026/3915456
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30233310 Lectores de huellas dactilares
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
395497-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító4453144/2026/3915456
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30233310 Ujjlenyomat-olvasó
5. Rész
RészLOT-0000
CímDefault lot
Belső azonosító1
395497-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30233310 Lettori di impronte digitali
5. Lotto
LottoLOT-0000
TitoloDefault lot
Identificativo interno1
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30233310 Vingerafdrukscanners
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Roemenië
Aanvullende informatie: IGPR șos. Ștefan cel Mare nr. 13-15, sect. 2, București
Waarde
395497-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator4453144/2026/3915456
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30233310 Czytniki odcisków palców
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
TytułDefault lot
Wewnętrzny identyfikator1
395497-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30233310 Čítačky odtlačkov prstov
5. Časť
ČasťLOT-0000
NázovDefault lot
Interný identifikátor1
395497-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30233310 Čitalniki prstnih odtisov
5. Sklop
SklopLOT-0000
NaslovDefault lot
Notranji identifikator1
395497-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare4453144/2026/3915456
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30233310 Fingeravtrycksläsare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare1