395716-2026 - Zadávání
Polsko – Zajišťování obchodních cest – Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Finlandii: Region Tampere w ramach projektu „Skuteczny Proces Przedsiębiorczego Odkrywania w centrum polityki innowacyjnej województwa łódzkiego"
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevKompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Finlandii: Region Tampere w ramach projektu „Skuteczny Proces Przedsiębiorczego Odkrywania w centrum polityki innowacyjnej województwa łódzkiego"
Popis1.Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Finlandii: Region Tampere” (obszar metropolitalny) - (4 dni - 3 noclegi) dla interesariuszy Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania (PPO) w tym pracowników realizujących projekt (20 osób) obejmująca między innymi: • przygotowanie programu wizyty studyjnej; • organizację i koordynację spotkań wskazanych w programie wizyty studyjnej; • zapewnienie transportu; • zapewnienie koordynatora wizyty studyjnej; • zapewnienie obsługi tłumaczeniowej; • zakwaterowanie i wyżywienie; • ubezpieczenie Uczestników wyjazdu; • inne czynności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia kompleksowej organizacji wizyty studyjnej. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). Projekt umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowi Załącznik Nr 4A do SWZ. 2. Projekt, którego dotyczy umowa, jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
Interní identifikátorOPPIV.272.40.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 79997000 Zajišťování obchodních cest
Další klasifikace (cpv): 75211000 Zahraniční záležitosti, 63516000 Poradenské služby v oblasti cestování
5. Část
ČástLOT-0001
PopisPrzedmiotem zamówienia jest „Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Finlandii: Region Tampere” (obszar metropolitalny) - (4 dni - 3 noclegi) dla interesariuszy Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania (PPO) w tym pracowników realizujących projekt (20 osób) obejmująca między innymi: • przygotowanie programu wizyty studyjnej; • organizację i koordynację spotkań wskazanych w programie wizyty studyjnej; • zapewnienie transportu; • zapewnienie koordynatora wizyty studyjnej; • zapewnienie obsługi tłumaczeniowej; • zakwaterowanie i wyżywienie; • ubezpieczenie Uczestników wyjazdu; • inne czynności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia kompleksowej organizacji wizyty studyjnej. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). Projekt umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowi Załącznik Nr 4A do SWZ.
395716-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachOPPIV.272.40.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79997000 Business travel services
Aicmiú breise (cpv): 75211000 Foreign-affairs services, 63516000 Travel management services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
395716-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoOPPIV.272.40.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79997000 Servizi di viaggi commerciali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 75211000 Servizi connessi agli affari esteri, 63516000 Servizi di gestione viaggi
5. Lotto
LottoLOT-0001
395716-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internOPPIV.272.40.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79997000 Servizzi ta' l-ivjaġġar tan-negozju
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 75211000 Servizzi ta' l-affarijiet barranin, 63516000 Servizzi ta’ l-amministrazzjoni ta’ l-ivjaġġar
5. Lott
LottLOT-0001
395716-2026 - Concurso
Polónia – Serviços relacionados com viagens de negócios – Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej do Finlandii: Region Tampere w ramach projektu „Skuteczny Proces Przedsiębiorczego Odkrywania w centrum polityki innowacyjnej województwa łódzkiego"
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoOPPIV.272.40.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79997000 Serviços relacionados com viagens de negócios
Classificação adicional (cpv): 75211000 Serviços relacionados com os negócios estrangeiros, 63516000 Serviços de gestão de viagens
5. Lote
LoteLOT-0001
395716-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internOPPIV.272.40.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 79997000 Servicii de călătorii de afaceri
Clasificare suplimentară (cpv): 75211000 Servicii de afaceri externe, 63516000 Servicii de gestionare a voiajelor
5. Lot
LotLOT-0001
395716-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátorOPPIV.272.40.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79997000 Organizovanie služobných ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 75211000 Zahraničné veci, 63516000 Riadenie cestovného ruchu
5. Časť
ČasťLOT-0001
395716-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareOPPIV.272.40.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79997000 Affärsresetjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 75211000 Utrikespolitiska tjänster, 63516000 Reseledartjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001