2. Řízení
Řízení
Název: Prestations de renouvellement du plan de gestion des cours d'eau de la Communauté d'Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Popis: Prestations de renouvellement du plan de gestion des cours d'eau de la Communauté d'Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Interní identifikátor: GC26.01
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90700000 Environmentální služby
Další klasifikace (cpv): 79311000 Průzkum služeb
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
396060-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDGC26.01
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90700000 Tjenester på miljøområdet
Supplerende klassifikation (cpv): 79311000 Rundspørger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: GC26.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311000 Umfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: GC26.01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90700000 Servicios medioambientales
Clasificación adicional (cpv): 79311000 Servicios de estudios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: GC26.01
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90700000 Ympäristöön liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 79311000 Kyselytutkimuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: GC26.01
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90700000 Usluge u području zaštite okoliša
Dodatna klasifikacija (cpv): 79311000 Usluge anketiranja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: GC26.01
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79311000 Felmérési, közvélemény-kutatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: GC26.01
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90700000 Servizi ambientali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79311000 Servizi di indagine
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: GC26.01
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90700000 Vides pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79311000 Aptaujas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Interne identificatiecode: GC26.01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90700000 Milieuzorgdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: GC26.01
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90700000 Usługi środowiska naturalnego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79311000 Usługi w zakresie ankiet
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90700000 Serviços ambientais
Classificação adicional (cpv): 79311000 Serviços relacionados com inquéritos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: GC26.01
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90700000 Environmentálne služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79311000 Služby spojené s prieskumom
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
396060-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorGC26.01
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90700000 Okoljske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 79311000 Storitve anketiranja
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: GC26.01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1