396542-2026 - Zadávání
Polsko – Síťová infrastruktura – DOSTAWA I INSTALACJA PRZEŁĄCZNIKÓW SZKIELETOWYCH
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDOSTAWA I INSTALACJA PRZEŁĄCZNIKÓW SZKIELETOWYCH
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury sieci szkieletowej Zamawiającego (dostawa i instalacja przełączników szkieletowych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L 2023.135.1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany, w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu – jeśli dotyczy) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ. 4. Zgodnie z art. 67a i art. 67b pkt 6. Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z dnia 5 lipca 2018 r. wykonawca oświadcza, że: nie toczy się przeciwko niemu postępowanie w sprawie uznania dostawcy sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka oraz że oferowane urządzenia i oprogramowanie nie są objęte postępowaniem w sprawie uznania sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka. 5. Zgodnie z art. 8 pkt 2 lit b) i e) Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z dnia 5 lipca 2018 r. w związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa łańcucha dostaw, w tym aspektów związanych z bezpieczeństwem dotyczącym stosunków między każdym podmiotem a jego bezpośrednimi dostawcami lub usługodawcami Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia został zrealizowany przez autoryzowanego partnera handlowego lub upoważnionego przedstawiciela lub producenta oferowanego sprzętu i oprogramowania. 6. Wykonawca gwarantuje, że oferowany sprzęt jest fabrycznie nowy, pochodzi z oficjalnych kanałów dystrybucji producenta na rynek Unii Europejskiej oraz nie zawiera komponentów pochodzących od dostawców wysokiego ryzyka. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 8. Zamówienie jest finansowane ze środków finansowych Programu modernizacji Policji (…) 2026-2029 r. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32424000 Síťová infrastruktura
5. Část
ČástLOT-0001
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury sieci szkieletowej Zamawiającego (dostawa i instalacja przełączników szkieletowych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Možnosti
Popis možnostíZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji
396542-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32424000 Υποδομή δικτύου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
396542-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32424000 Network infrastructure
5. Lot
LotLOT-0001
Options
396542-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 32424000 Infraestructura de red
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
396542-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 32424000 Infrastructure de réseau
396542-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Network infrastructure – DOSTAWA I INSTALACJA PRZEŁĄCZNIKÓW SZKIELETOWYCH
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
396542-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 32424000 Infrastruttura di rete
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
396542-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32424000 Tīkla infrastruktūra
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
396542-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32424000 Netwerkinfrastructuur
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
396542-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32424000 Infrastruktura sieciowa
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
396542-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 32424000 Infra-estrutura de rede
Opções
396542-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 32424000 Infrastructură de reţea
Opțiuni