2. Řízení
Řízení
Název: Projektová dokumentace CHS Semily a ÚO Semily
Popis: Vypracování projektové dokumentace pro výstavbu CHS Semily a ÚO Semily dle zpracované studie. Konkrétně se jedná o projektovou dokumentaci pro vydání povolení stavby, včetně inženýrské činnosti a projektovou dokumentaci pro provedení stavby v souladu s požadavky zákona č. 283/2021 Sb., Zákon stavební zákon v platném znění, a jeho prováděcích vyhlášek (zejména vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů), platnými ČSN EN A ČSN.
Interní identifikátor: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Prodloužení termínu předání dokončeného díla nebo jeho části je možné v souladu s § 100 odst. 1 zákona o veřejných zakázkách z těchto důvodů: a) změna hodnoty veřejné zakázky dle této smlouvy, přičemž současně musí být dodrženy okolnosti uvedené v § 222 odst. 4 zákona o veřejných zakázkách, b) dodatečné služby od zhotovitele (to je dodavatele této původní veřejné zakázky), které nebyly zahrnuty v této smlouvě (to je v původním závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku), pokud jsou nezbytné, přičemž současně musí být naplněny okolnosti uvedené v § 222 odst. 5 písm. a) a b) zákona o veřejných zakázkách, c) okolnosti, které objednatel jakožto zadavatel veřejné zakázky jednající s náležitou péčí nemohl předvídat, a které nemění celkovou povahu této veřejné zakázky (§ 222 odst. 6 zákona o veřejných zakázkách), d) nastaly mimořádné, nepředvídatelné a neodvratitelné okolnosti, u kterých nebylo možno rozumně očekávat, že by s nimi zhotovitel nebo objednatel počítali v době uzavření této smlouvy – zejména živelní pohromy, epidemie a s nimi spojená opatření veřejné moci, válečné konflikty či jiné závažné společenské události (vis maior), které objektivně znemožní včasné splnění díla (veřejné zakázky) zhotovitelem, e) vznikla překážka na straně třetích osob či orgánů veřejné moci, kdy je plnění smlouvy na jednání těchto osob či orgánů veřejné moci závislé a je jimi podmíněno, přičemž zhotovitel jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky objektivně zabránit, f) jakékoliv zpoždění, překážky nebo omezení způsobená nebo přičitatelná objednateli nebo jeho pracovníkům.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71240000 Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71240000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71240000 Services d'architecture, d'ingénierie et de planification
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
396643-2026 - Gara
Cechia – Servizi architettonici, di ingegneria e pianificazione – Projektová dokumentace CHS Semily a ÚO Semily
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoHSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71240000 Servizi architettonici, di ingegneria e pianificazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71240000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Interne identificatiecode: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71240000 Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71240000 Architektonické, inžinierske a plánovacie služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: HSLI-1306/KŘ-EKO-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: