2. Řízení
Řízení
Název: Lease elektrische tuin- en park handgereedschappen
Popis: De gemeente Amstelveen schrijft onderhavige Europese Aanbesteding uit voor het sluiten van een Raamovereenkomst voor het op basis van lease leveren, onderhouden en keuren van handgereedschappen en op basis van koop leveren van aanverwante artikelen. Het doel van de aanbesteding is het selecteren van één Opdrachtnemer die de door de gemeente Amstelveen gewenste producten kan leveren onder de gestelde voorwaarden en condities. Omzet 2021-2026: De jaarlijkse spend, gebaseerd op omzetgegevens uit de periode 2021-2026, is naar verwachting: • € 150.000 per jaar. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend, de omzetverwachting is slechts ter indicatie opgenomen. Zie offerteaanvraag.
Interní identifikátor: I&A_2026_0037
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42652000 Ruční elektromechanické nástroje
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Zie de bijschrijving onder verlenging.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: I&A_2026_0037
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42652000 Elektromekanisk håndværktøj
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Internal identifier: I&A_2026_0037
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42652000 Hand-held electromechanical tools
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: I&A_2026_0037
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42652000 Herramientas electromecánicas de uso manual
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie de bijschrijving onder verlenging.
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: I&A_2026_0037
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42652000 Sähkömekaaniset käsityökalut
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: I&A_2026_0037
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42652000 Elektromehanički ručni alati
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: I&A_2026_0037
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42652000 Utensili a mano elettromeccanici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: I&A_2026_0037
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42652000 Rankiniai elektromechaniniai įrankiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: I&A_2026_0037
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42652000 Elektromehāniskie rokas instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: I&A_2026_0037
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42652000 Għodod elettro-mekkaniċi li jinżammu fl-idejn
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Interne identificatiecode: I&A_2026_0037
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42652000 Elektromechanisch handgereedschap
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42652000 Ferramentas electromecânicas de uso manual
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: I&A_2026_0037
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42652000 Unelte manuale electromecanice
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: I&A_2026_0037
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42652000 Elektromehansko ročno orodje
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: I&A_2026_0037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42652000 Handhållna elektromekaniska verktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Zie de bijschrijving onder verlenging.