See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Popis: Detalierea medicamentelor este prezentata in caietul de sarcini Achizitia are ca obiect Furnizare MEDICAMENTE 14_2026 prin incheierea de acorduri cadru. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 19 zile. Termenul limita in care se va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare este in a 11-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interní identifikátor: 4192960_2026_PAAPD1599750
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Popis: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML CONC. PT. SOL. PERF.200MG/ML*100 ML
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Popis: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: ACICLOVIRUM 200MG
Popis: ACICLOVIRUM 200MG COMPR. ./CPS 200MG
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Popis: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG CPR.500 MG
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Popis: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG COMPR.FILM.GASTROREZ 75 MG
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Popis: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML SOL.INJ. 750 MG*5 ML
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Popis: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML CONC.PT.SOL.PERF.0.5G/ML*10 ML
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Popis: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg CPR. FILM .500 mg
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Popis: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG , CPR.FILM.GASTROREZ. 200 MG
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Popis: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Popis: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML, SOL.PERF. 200 G/ML*100 ML
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Název: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Popis: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML, SOL.PERF.20%*50 ML
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: ALLOPURINOLUM 100 MG
Popis: ALLOPURINOLUM 100 MG, COMPR. 100 MG
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: ALLOPURINOLUM 300 MG
Popis: ALLOPURINOLUM 300 MG, CPR 300 MG
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Název: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Popis: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG, CPR *0.25 MG
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Název: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Popis: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Popis: CPS/CPR *100 MG
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Název: AMIODARONUM 200 MG
Popis: COMPR. 200MG
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM 1G
Popis: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Název: AMOXICILLINUM 500 MG
Popis: CPS /CPR FILM *500 MG
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Název: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Popis: SOL.INJ IN SERINGA PREUMPLUTA 150 MG/ML*0.67 ML
Interní identifikátor: 21
Část: LOT-0022
Název: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Popis: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Interní identifikátor: 22
Část: LOT-0023
Název: APIXABANUM 2.5 MG
Popis: CPR.FILM 2.5 MG
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Název: APIXABANUM 5 MG
Popis: CPR.FILM.5 MG
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Název: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Popis: CAPS 125 MG+80 MG
Interní identifikátor: 25
Část: LOT-0026
Název: ATORVASTATINUM 40 MG
Popis: CPR FILM 40 MG
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Název: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Popis: SOL. INJ./ PERF. 10 MG /ML-5ML
Interní identifikátor: 27
Část: LOT-0028
Název: AZATHIOPRINUM 50 MG
Popis: CPR FILM 50 MG
Interní identifikátor: 28
Část: LOT-0029
Název: AZITHROMYCINUM 500MG
Popis: COMPR. FILM. 500MG
Interní identifikátor: 29
Část: LOT-0030
Název: AZTREONAM 1 G
Popis: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Interní identifikátor: 30
Část: LOT-0031
Název: AZTREONAM 2G
Popis: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Interní identifikátor: 31
Část: LOT-0032
Název: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Popis: SPRAY BUCOFARINGIAN 0.15%*30 ML
Interní identifikátor: 32
Část: LOT-0033
Název: BETAHISTINUM 24 MG
Popis: COMPR. 24 MG
Interní identifikátor: 33
Část: LOT-0034
Název: BETHAMETASONUM+CLORAMPHENICOLUM 2MG/5MG/ML*5ML
Popis: PIC.OFT.BETAMETAZONA 0.2%,CLORAMFENICOL 0.5%*5ML
Interní identifikátor: 34
Část: LOT-0035
Název: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Popis: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Interní identifikátor: 35
Část: LOT-0036
Název: BILASTINUM 20 MG
Popis: CPR 20 MG
Interní identifikátor: 36
Část: LOT-0037
Název: BISACODYLUM 5 MG
Popis: DRJ/CPR 5 MG
Interní identifikátor: 37
Část: LOT-0038
Název: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Popis: CPR.FILM 120 MG
Interní identifikátor: 38
Část: LOT-0039
Název: BISOPROLOLUM 5 MG
Popis: COMPR. FILM CPR *5 MG
Interní identifikátor: 39
Část: LOT-0040
Název: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Popis: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Interní identifikátor: 40
Část: LOT-0041
Název: BROMHEXIMUM 8 MG
Popis: CPR 8 MG
Interní identifikátor: 41
Část: LOT-0042
Název: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Popis: PULB. INHAL. 200MCG/DOZA*100-DOZE PULBERE INHALATORIE
Interní identifikátor: 42
Část: LOT-0043
Název: BUDESONIDUM 3 mg
Popis: CAPS. CU PELETE GASTROREZ. *3MG
Interní identifikátor: 43
Část: LOT-0044
Název: BURETE HEMOSTATIC ABSORBABIL 80*50*10MM
Popis: BURETE HEMOSTATIC DIN GELATINA 80*50*10MM
Interní identifikátor: 44
Část: LOT-0045
Název: CALCII CARBONAS
Interní identifikátor: 45
Část: LOT-0046
Název: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Popis: CPR 16 MG
Interní identifikátor: 46
Část: LOT-0047
Název: CANGRELORUM 50 MG
Popis: PULB. PT. CONC. PT. SOL. INJ./PERF. 50 MG*10 ML
Interní identifikátor: 47
Část: LOT-0048
Název: CAPTOPRILUM 25 MG
Popis: CPR.25 MG.
Interní identifikátor: 48
Část: LOT-0049
Název: CARBAMAZEPINUM 200MG
Popis: COMPR /CPR FILM200MG
Interní identifikátor: 49
Část: LOT-0050
Název: CEFOPERAZONUM 2 G
Popis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2 G
Interní identifikátor: 50
Část: LOT-0051
Název: CEFTAZIDIMUM 2 G
Popis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 2G
Interní identifikátor: 51
Část: LOT-0052
Název: CILOSTAZOLUM 100 MG
Popis: CPR 100 MG
Interní identifikátor: 52
Část: LOT-0053
Název: CIPROFLOXACINUM 500MG
Interní identifikátor: 53
Část: LOT-0054
Název: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Popis: COMPR. FILM./COMPR.ELIB.PREL. 500 MG
Interní identifikátor: 54
Část: LOT-0055
Název: CLINDAMYCINUM 600 MG
Popis: CPR FILM 600 MG
Interní identifikátor: 55
Část: LOT-0056
Název: CLONIDINUM 0.15 MG
Popis: CPR 0.15 MG
Interní identifikátor: 56
Část: LOT-0057
Název: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Popis: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Interní identifikátor: 57
Část: LOT-0058
Název: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Popis: CPR. FILMATE 75 MG
Interní identifikátor: 58
Část: LOT-0059
Název: Clorhidrat de xilometazolină 1 mg/ml*10 ml
Popis: 1 mg/ml spray nazal( clorhidrat de xilometazolină 1 mg,apă de mare purificată, dihidrogenofosfat de potasiu, hialuronat de sodiu, apă purificata)*10 ml
Interní identifikátor: 59
Část: LOT-0060
Název: COMBINATII (dioxid de siliciu finctionat cu ioni de argint si clorhexidina 0.2%,caolin) -125 ML
Popis: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Interní identifikátor: 60
Část: LOT-0061
Název: COMBINATII (dioxid de siliciu finctionat cu ioni de argint si clorhexidina 0.2%,dimeticona apa) -50 ML
Popis: CREMA *50 ML
Interní identifikátor: 61
Část: LOT-0062
Název: COMBINATII ( Acid hipocloros 0,016%, Apa ionizata, clorura de sodiu) *250 ML
Popis: SPRAY *250 ML
Interní identifikátor: 62
Část: LOT-0063
Název: COMBINATII ( Acid hipocloros 0,016%, Apa ionizata, clorura de sodiu) *1000 ML
Popis: SPRAY *1000 ML
Interní identifikátor: 63
Část: LOT-0064
Název: COMBINATII (CLORHIDRAT DE EFEDRINA 5MG,HIDROCORTIZON 0.2 MG,CLORHIDRAT DE NAFAZOLINA 1MG
Popis: PICATURI NAZALE 5MG+0.2 MG+1MG*10 ML
Interní identifikátor: 64
Část: LOT-0065
Název: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Popis: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Interní identifikátor: 65
Část: LOT-0066
Název: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Popis: CREMA -15 GR
Interní identifikátor: 66
Část: LOT-0067
Název: COLCHICINUM 1 mg
Popis: CPR 1 MG
Interní identifikátor: 67
Část: LOT-0068
Název: COMBINATII - 10 ML (clorura de cupru,de fier,de crom,de mangan,zinc,molibdat de sodiu,selenit de sodiu,iodura de potasiu,fluorura de sodiu)
Popis: CONCENTRAT DE SOLUTIE PERFUZABILA OLIGOELEMENTE 10ML
Interní identifikátor: 68
Část: LOT-0069
Název: COMBINATII - CEFTOLOZANUM+TAZOBACTAMUM 1G/0.5G
Popis: PULP.PT.CONC.PT.SOL.PERF 1G/0.5 G*20 ML
Interní identifikátor: 69
Část: LOT-0070
Název: COMBINATII - LIPIDE - 20%* 250 ML
Popis: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Interní identifikátor: 70
Část: LOT-0071
Název: COMBINATII ( NAPROXEN+ ESOMEPRAZOL) 500 MG/20 MG
Popis: COMPR.ELIB.MODIF.
Interní identifikátor: 71
Část: LOT-0072
Název: COMBINATII (BUDESONIDUM + FORMOTEROLUM) 160mcg/4,5mcg
Popis: PULB. INHAL. 160 mcg / 4,5 mcg
Interní identifikátor: 72
Část: LOT-0073
Název: COMBINATII (BUDESONIDUM + FORMOTEROLUM) 320 mcg / 9 mcg
Popis: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Interní identifikátor: 73
Část: LOT-0074
Název: COMBINATII (CEFTAZIDIMUM + AVIBACTAMUM) 2 G/0.5 G
Popis: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 2G/05 G
Interní identifikátor: 74
Část: LOT-0075
Název: COMBINATII (clorură de benzalconiu 5 mg sub formă de clorură de benzalconiu soluţie 50% 9,85 mg și digluconat de clorhexidină 2 mg ) *300 ML
Popis: SOLUTIE CUTANATA 5 mg/2 mg/ml- 300 ml,
Interní identifikátor: 75
Část: LOT-0076
Název: COMBINAŢII (CINARIZINUM + DIMENHIDRINATUM) 20MG/40 MG
Popis: CPR 20 MG/40MG
Interní identifikátor: 76
Část: LOT-0077
Název: COMBINATII (DICLOFENAC SODIC 10MG+ HEPARINA SODICA 500 UI)*100 GR
Popis: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Interní identifikátor: 77
Část: LOT-0078
Název: COMBINATII (EZETIMIBUM + ATORVASTATINUM) 10mg/80 mg
Popis: CPR 10 /80 mg
Interní identifikátor: 78
Část: LOT-0079
Název: COMBINATII (Fibrinogen uman/Trombina umana) 9.5cm*4.8cm
Popis: 5,5 mg/2,0 U.I.Matrice pt hemostaza locala*9,5*4,8 (burete)
Interní identifikátor: 79
Část: LOT-0080
Název: COMBINATII (FEROSI SULFAS 80mg + ACID FOLIC 0.350mg )
Popis: CPR. ELIB. PREL.80 mg +0.350 mg
Interní identifikátor: 80
Část: LOT-0081
Název: COMBINATII (PERINDOPRILUM + AMLODIPINUM) 5MG/ 5MG
Popis: COMPR. 5 MG/5 MG
Interní identifikátor: 81
Část: LOT-0082
Název: COMBINATII (SPIRONOLACTONUM + FUROSEMIDUM) 50 MG/20 MG
Popis: CAPS 50 MG/20 MG
Interní identifikátor: 82
Část: LOT-0083
Název: COMBINATII -CATHEJELL cu LIDOCAINA (20MG +0.5MG / GR,GEL URETRAL
Popis: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Interní identifikátor: 83
Část: LOT-0084
Název: COMBINATII DICARBOCALM
Popis: COMPR.MASTICABILE
Interní identifikátor: 84
Část: LOT-0085
Název: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Popis: CPR.FILM 500 MG
Interní identifikátor: 85
Část: LOT-0086
Název: COMBINATII DIPROGENTA 0.5 MG/1MG *15 G
Popis: UNG/CREMA *15 G DE UZ DERMATOLOGIC
Interní identifikátor: 86
Část: LOT-0087
Název: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Popis: SUSPENSIE *125 ML
Interní identifikátor: 87
Část: LOT-0088
Název: COMBINATII- MACROGOL+NACL+KCL 73.69 G
Popis: PULB.PT.SOL.ORALA 73.69 G (macrogol 4000 64 gr,sulfat de sodiu anhidru 5.7g,hidrogenocarbonat de sodiu 1.68 g ,clorura de potasiu 0.75 g )
Interní identifikátor: 88
Část: LOT-0089
Název: COMBINATII (SULFAT DE NA+SULFAT DE MG+SULFAT DE K) *176 ML
Popis: CONC. PT. SOL. ORALA( sulfat de sodiu anhidru 17.510g+sulfat de magneziu heptahidrat 3,276g,sulfat de potasiu 3,130g) *176 ML
Interní identifikátor: 89
Část: LOT-0090
Název: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Popis: SOL.PERF.0,30MG+0.12MG/ML.*250 ML
Interní identifikátor: 90
Část: LOT-0091
Název: COMBINATII (NETUPITANTUM+ PALONOSETRONUM) 300 MG/0.5 MG
Popis: CPS 300 MG/0.5 MG
Interní identifikátor: 91
Část: LOT-0092
Název: COMBINATII -PROCTOLOG (TRIMEBUTIN 58 MG/G+RUSCOGENINA 5 MG/G)*20 G
Popis: CREMA *20 G
Interní identifikátor: 92
Část: LOT-0093
Název: COMBINATII- SOLUTIE CASTELLANI 25 ML
Popis: Fucsina, acid boric, rezorcina, fenol, acetona, apa distilata, alcool etilic 96 % de uz extern.
Interní identifikátor: 93
Část: LOT-0094
Název: COMBINATII SOLUTIE RINGER *500 ML (flac)
Popis: SOL.PERF.*500 ML
Interní identifikátor: 94
Část: LOT-0095
Název: COMBINATII SOLUTIE RINGER *500 ML (pungi)
Interní identifikátor: 95
Část: LOT-0096
Název: COMBINATII -SOLUTIE RINGER LACTAT 500 ML (flac)
Popis: SOL.PERF. x 500ml
Interní identifikátor: 96
Část: LOT-0097
Název: COMBINATII -SOLUTIE RINGER LACTAT 500 ML (pungi)
Popis: SOL.PERF x 500ml
Interní identifikátor: 97
Část: LOT-0098
Název: COMBINATII VITAMINE
Popis: PULB. PT. SOL. PERF. (2.5 MG VIT B1,3.6 MG VIT B2, 40 MG NICOTINAMIDA ,4 MG VIT B6,15 MG ACID PANTOTENIC ,100 MG VIT C 0.4 MG ACID FOLIC ,60 MCG BIOTINA, 5 MCG VIT B12)
Interní identifikátor: 98
Část: LOT-0099
Název: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Popis: CONC.PT EMULSIE PERF.10 ML (VITAMINE LIPOSOLUBILE A, D2, E, K1)
Interní identifikátor: 99
Část: LOT-0100
Název: COMBINATII(FORMOTEROLUM + GLICOPIRONIUM + BUDESONIDUM) 5μg/7,2μg/160μg *120 DOZE
Popis: SUSP. DE INHALAT PRESURIZATA 5μg/7,2μg/160μg
Interní identifikátor: 100
Část: LOT-0101
Název: COMPLEX COMBINAT DE PROTROMBINA FACTORI DE COAGULARE II,VII,IX,X,PROTEINA C SI S- 500 UI*
Popis: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Interní identifikátor: 101
Část: LOT-0102
Název: COMPLEX DE FER (III) IZOMALTOZAT 100 mg/ ml- 1 ml
Popis: SOL. INJ. / PERF.100 MG /ML-1 ML
Interní identifikátor: 102
Část: LOT-0103
Název: COMPLEX DE HIDROXID DE FER 20MG/ML/5ML(III) SUCROZA
Popis: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Interní identifikátor: 103
Část: LOT-0104
Název: CORNEREGEL UNG
Popis: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Interní identifikátor: 104
Část: LOT-0105
Název: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Popis: DRAJEURI *1000 MCG
Interní identifikátor: 105
Část: LOT-0106
Název: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Popis: CPS 150 MG
Interní identifikátor: 106
Část: LOT-0107
Název: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Popis: LIOF. ORAL 120 MCG, UNITATI DOZATE LIOF
Interní identifikátor: 107
Část: LOT-0108
Název: DEXAMETAZONUM SI ANTIINFECTIOASE 0.3%+0.1%*5 ML
Popis: PICT. OFT .-TOBRAMICINA 0,3%;DEXAMETAZONA 0,1% * 5 ML
Interní identifikátor: 108
Část: LOT-0109
Název: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Popis: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Interní identifikátor: 109
Část: LOT-0110
Název: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Popis: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Interní identifikátor: 110
Část: LOT-0111
Název: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Popis: SOL. INJ. / CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG/2 ML
Interní identifikátor: 111
Část: LOT-0112
Název: DEXMEDETOMIDINUM 100 ,MCG/ML-2 ML
Popis: CONC. PT. SOL. PERF. 100 MCG/ML-2 ML
Interní identifikátor: 112
Část: LOT-0113
Název: DIAZEPAMUM 10 MG
Popis: CPR 10
Interní identifikátor: 113
Část: LOT-0114
Název: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Popis: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Interní identifikátor: 114
Část: LOT-0115
Název: DICLOFENACUM 100 MG
Popis: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Interní identifikátor: 115
Část: LOT-0116
Název: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Popis: SOL.INJ 30 MG/2ML
Interní identifikátor: 116
Část: LOT-0117
Název: DIGOXINUM 0.250 MG
Popis: CPR * 0.250 MG
Interní identifikátor: 117
Část: LOT-0118
Název: DIOSMECTITA 3G
Popis: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Interní identifikátor: 118
Část: LOT-0119
Název: DOMPERIDONUM 10 MG
Popis: COMPR.FILM 10 MG
Interní identifikátor: 119
Část: LOT-0120
Název: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Popis: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Interní identifikátor: 120
Část: LOT-0121
Název: DROTAVERINUM 40mg
Popis: CPR 40 MG
Interní identifikátor: 121
Část: LOT-0122
Název: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Popis: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Interní identifikátor: 122
Část: LOT-0123
Název: ENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
Popis: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Interní identifikátor: 123
Část: LOT-0124
Název: ENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
Popis: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Interní identifikátor: 124
Část: LOT-0125
Název: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Popis: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Interní identifikátor: 125
Část: LOT-0126
Název: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Popis: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Interní identifikátor: 126
Část: LOT-0127
Název: ERDOSTEINUM 300 MG
Popis: CPS 300 MG
Interní identifikátor: 127
Část: LOT-0128
Název: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Popis: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Interní identifikátor: 128
Část: LOT-0129
Název: ETORICOXIBUM 60 MG
Popis: COMPR.FILM 60 MG
Interní identifikátor: 129
Část: LOT-0130
Název: FAMOTIDINUM 20 MG
Popis: PULB+SOLV PT.SOL.INJ./PERF 20 MG
Interní identifikátor: 130
Část: LOT-0131
Název: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Popis: COMPR FILM 200 MG
Interní identifikátor: 131
Část: LOT-0132
Název: FENTANYLUM 200 MCG
Popis: CPR SUBLING 200 MCG
Interní identifikátor: 132
Část: LOT-0133
Název: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Popis: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Interní identifikátor: 133
Část: LOT-0134
Název: FERRI CARBOXYMALTOSUM 50 MG/ML*10 ML
Popis: SOL. INJ. / PERF.50 MG/ML*10 ML
Interní identifikátor: 134
Část: LOT-0135
Název: FIBRINOGEN UMAN 1G
Popis: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Interní identifikátor: 135
Část: LOT-0136
Název: FLECAINIDUM 50 MG
Popis: CPS .CU.ELIB.PREL
Interní identifikátor: 136
Část: LOT-0137
Název: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Popis: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Interní identifikátor: 137
Část: LOT-0138
Název: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Popis: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Interní identifikátor: 138
Část: LOT-0139
Název: FONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Popis: SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 2.5mg/0.5ml
Interní identifikátor: 139
Část: LOT-0140
Název: FOSFOMYCINUM 3 G
Popis: GRANULE PT. SOL. ORALA IN PLIC 3 G
Interní identifikátor: 140
Část: LOT-0141
Název: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Popis: PULB.PT. SOL. PERF. 40 MG / ML*4 GR
Interní identifikátor: 141
Část: LOT-0142
Název: FURAZOLIDONUM 100 MG
Interní identifikátor: 142
Část: LOT-0143
Název: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Popis: SOL.INJ.20 MG/2ML
Interní identifikátor: 143
Část: LOT-0144
Název: GABAPENTINUM 300 MG
Interní identifikátor: 144
Část: LOT-0145
Název: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Popis: Substituent sintetic macromolecular de plasma Gelatina succinilata 4%
Interní identifikátor: 145
Část: LOT-0146
Název: GLICERINA BORAXATA 10%*25 g/20 g/25 ml/50ml
Popis: SOLUTIE UZ EXTERN *25 g/20 g/25 ml/ 50 ml
Interní identifikátor: 146
Část: LOT-0147
Název: GLICOPIRONIUM BROMIDUM 320 microgram e/ml -250 ML
Popis: SOL. ORALA 320 microgram e/ml -250 ML
Interní identifikátor: 147
Část: LOT-0148
Název: GLUCOSUM
Interní identifikátor: 148
Část: LOT-0149
Název: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Popis: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Interní identifikátor: 149
Část: LOT-0150
Název: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Popis: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Interní identifikátor: 150
Část: LOT-0151
Název: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Popis: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Interní identifikátor: 151
Část: LOT-0152
Název: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Popis: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Interní identifikátor: 152
Část: LOT-0153
Název: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Popis: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Interní identifikátor: 153
Část: LOT-0154
Název: GLUCOSUM 5% 500,ML
Popis: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Interní identifikátor: 154
Část: LOT-0155
Název: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Popis: CONC. PT. SOL. PERF.216 MG/ML*20 ML
Interní identifikátor: 155
Část: LOT-0156
Název: GLYCEROLUM 2100 MG
Popis: SUPOZITOARE 2100 MG
Interní identifikátor: 156
Část: LOT-0157
Název: GRANISETRONUM 1 MG
Popis: COMPR. FILM. 1 MG
Interní identifikátor: 157
Část: LOT-0158
Název: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Popis: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Interní identifikátor: 158
Část: LOT-0159
Název: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Popis: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Interní identifikátor: 159
Část: LOT-0160
Název: HEPARINUM 100000 UI *50G
Popis: UNGUENT GEL /crema 100000 ui*50 G
Interní identifikátor: 160
Část: LOT-0161
Název: HEPARINUM 100000 UI *100G
Popis: UNGUENT GEL /crema 100000 ui*100 G
Interní identifikátor: 161
Část: LOT-0162
Název: HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA 215.2 MG/ML - 10 ML
Popis: SOL. INJ./CONC. PT. SOL. PERF. 215,2 MG/ML-10 ML
Interní identifikátor: 162
Část: LOT-0163
Název: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Popis: PULB. +SOLV. PT. SOL. INJ./ PERF.- /PULB.PT.SOL.INJ/PERF* 100 MG-2ML
Interní identifikátor: 163
Část: LOT-0164
Název: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Popis: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Interní identifikátor: 164
Část: LOT-0165
Název: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Popis: SOL. PERF. 500ML
Interní identifikátor: 165
Část: LOT-0166
Název: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Popis: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Interní identifikátor: 166
Část: LOT-0167
Název: IMIPENEMUM+CILASTATINUM +RELEBACTAMUM 500 MG/500 MG/250 MG
Popis: PULB. PT. SOL. PERF.
Interní identifikátor: 167
Část: LOT-0168
Název: IMUNOGL OBULINA ANTI - LIMFOCITE (DE IEPURE)CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Popis: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Interní identifikátor: 168
Část: LOT-0169
Název: IMUNOGLOBULINĂ ANTILIMFOCITE (DE CAL)50 MG/ML*5ML
Popis: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Interní identifikátor: 169
Část: LOT-0170
Název: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA 100 mg/ml /25 ml
Popis: SOL. PERF. 100 mg/ml /25 ml (2.5g /25ml)
Interní identifikátor: 170
Část: LOT-0171
Název: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA 100 mg/ml /50 ml
Popis: SOL. PERF. 100 mg/ml /50 ml (5g /50 ml)
Interní identifikátor: 171
Část: LOT-0172
Název: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA 5g/100 ml
Popis: SOL. PERF. 5g/100 ml
Interní identifikátor: 172
Část: LOT-0173
Název: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA PT ADM.SUBCUTAN 100MG/ML*100 ML
Popis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*100 ML
Interní identifikátor: 173
Část: LOT-0174
Název: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA PT ADM.SUBCUTAN 100MG/ML*25 ML
Popis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*25 ML
Interní identifikátor: 174
Část: LOT-0175
Název: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA PT ADM.SUBCUTAN 100MG/ML*50 ML
Popis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*50 ML
Interní identifikátor: 175
Část: LOT-0176
Název: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Popis: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Interní identifikátor: 176
Část: LOT-0177
Název: INSULINUM ASPART ( R) 100UI/ML-3ML
Popis: SOL. INJ. /SUSP.INJ. 100 UI / ML - 3 ML
Interní identifikátor: 177
Část: LOT-0178
Název: IODOFORMIUM
Popis: SUBSTANTA FARMACEUTICA CONF.PREV.FRX
Interní identifikátor: 178
Část: LOT-0179
Název: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Popis: AEROSOL SUSP. INHAL. PRESURIZATA 20 MCG/DOZA
Interní identifikátor: 179
Část: LOT-0180
Název: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Popis: PULB. PT CONC. PT SOL. PERF. 200 MG
Interní identifikátor: 180
Část: LOT-0181
Název: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Popis: CPS 100 MG
Interní identifikátor: 181
Část: LOT-0182
Název: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Popis: CONC. PT. SOL. PERF. 0.2 MG/ML*5 ML
Interní identifikátor: 182
Část: LOT-0183
Název: KALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Popis: CONC.PT.SOL.PERF.150 MG/ML - 10ML
Interní identifikátor: 183
Část: LOT-0184
Název: KANAMICINUM 1% *6 G
Popis: UNG.OFT 1%*6 G
Interní identifikátor: 184
Část: LOT-0185
Název: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Popis: SOL.INJ./CONC.PT. SOL.PERF.100MG/2ML
Interní identifikátor: 185
Část: LOT-0186
Název: KETOROLACUM TROMETHAMIN 30 MG/ML*1 ML
Popis: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Interní identifikátor: 186
Část: LOT-0187
Název: LANOLINUM
Interní identifikátor: 187
Část: LOT-0188
Název: LETERVOMIRUM 240 MG
Popis: COMPR. FILM. 240 MG
Interní identifikátor: 188
Část: LOT-0189
Název: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Popis: CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG/ML*5 ML
Interní identifikátor: 189
Část: LOT-0190
Název: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Popis: CPR.FILM 250 MG
Interní identifikátor: 190
Část: LOT-0191
Název: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Popis: CPR FILM 5 MG
Interní identifikátor: 191
Část: LOT-0192
Název: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Popis: COMPR. FILM 500 MG
Interní identifikátor: 192
Část: LOT-0193
Název: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Popis: CPR 100 MCG
Interní identifikátor: 193
Část: LOT-0194
Název: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Popis: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Interní identifikátor: 194
Část: LOT-0195
Název: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Popis: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Interní identifikátor: 195
Část: LOT-0196
Název: LIDOCAINUM SPRAY 10%-4.6 MG /DOZA
Popis: SPRAY - SOL. 10%-4.6 MG / DOZA 38 GR
Interní identifikátor: 196
Část: LOT-0197
Název: LORATADINUM 10 MG
Popis: COMPR. 10 MG
Interní identifikátor: 197
Část: LOT-0198
Název: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Popis: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Interní identifikátor: 198
Část: LOT-0199
Název: LORAZEPAMUM 1 MG
Interní identifikátor: 199
Část: LOT-0200
Název: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Popis: PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ.8 MG/2ML
Interní identifikátor: 200
Část: LOT-0201
Název: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Popis: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Interní identifikátor: 201
Část: LOT-0202
Název: MEBEVERINUM 200 MG
Popis: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Interní identifikátor: 202
Část: LOT-0203
Název: MELOXICAMUM 15 MG
Popis: COMPR.15 MG
Interní identifikátor: 203
Část: LOT-0204
Název: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Popis: SOL.INJ.1G/2ML
Interní identifikátor: 204
Část: LOT-0205
Název: METHYLDOPUM 250 MG
Popis: CPR 250 MG
Interní identifikátor: 205
Část: LOT-0206
Název: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Popis: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Interní identifikátor: 206
Část: LOT-0207
Název: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Popis: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Interní identifikátor: 207
Část: LOT-0208
Název: METOPROLOLUM 25 MG
Popis: CPR 25 MG
Interní identifikátor: 208
Část: LOT-0209
Název: MICAFUNGINUM 50 MG
Popis: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Interní identifikátor: 209
Část: LOT-0210
Název: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Popis: CPS/CPR.FILM 250 MG
Interní identifikátor: 210
Část: LOT-0211
Název: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Popis: CPR,.FILM 500 MG
Interní identifikátor: 211
Část: LOT-0212
Název: MIDODRINUM 2.5 MG
Popis: CPR 2.5 MG
Interní identifikátor: 212
Část: LOT-0213
Název: MORPHYNUM R 30 mg
Popis: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Interní identifikátor: 213
Část: LOT-0214
Název: MORPHYNUM 10 MG
Popis: COMPR FILM 10 MG
Interní identifikátor: 214
Část: LOT-0215
Název: NATRII CHLORIDUM 0,9% -250 ML (flac)
Popis: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Interní identifikátor: 215
Část: LOT-0216
Název: NATRII CHLORIDUM 0,9% -250 ML (punga)
Popis: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Interní identifikátor: 216
Část: LOT-0217
Název: NATRII CHLORIDUM 0,9% -500 ML (punga)
Popis: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Interní identifikátor: 217
Část: LOT-0218
Název: NATRII CHLORIDUM 0,9% -500 ML (flac)
Popis: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Interní identifikátor: 218
Část: LOT-0219
Název: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Popis: SOL.PERF.0,9% FLC/PUNGA*100 ML
Interní identifikátor: 219
Část: LOT-0220
Název: NATRII HYDROGENI CARBONAS 8,4 %*100 ml
Popis: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Interní identifikátor: 220
Část: LOT-0221
Název: NATRII HYDROGENI CARBONAS 8,4 %*80 ml
Popis: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Interní identifikátor: 221
Část: LOT-0222
Název: NIFEDIPINUM 20 MG
Popis: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Interní identifikátor: 222
Část: LOT-0223
Název: NITRAZEPAMUM 5 MG
Popis: CPR 5 MG
Interní identifikátor: 223
Část: LOT-0224
Název: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Popis: COMPR. SUBLING.0.5mg
Interní identifikátor: 224
Část: LOT-0225
Název: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Popis: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Interní identifikátor: 225
Část: LOT-0226
Název: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Popis: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Interní identifikátor: 226
Část: LOT-0227
Název: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Popis: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Interní identifikátor: 227
Část: LOT-0228
Název: OLMESARTANUM MEDOXOMILUM + AMLODIPINUM 20MG / 5MG
Popis: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Interní identifikátor: 228
Část: LOT-0229
Název: OLMESARTANUM MEDOXOMILUM + AMLODIPINUM 40MG / 5MG
Popis: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Interní identifikátor: 229
Část: LOT-0230
Název: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Popis: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Interní identifikátor: 230
Část: LOT-0231
Název: OMEPRAZOLUM 20 MG
Popis: CAPS GASTROREZ.20MG
Interní identifikátor: 231
Část: LOT-0232
Název: OMEPRAZOLUM 40 MG
Popis: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Interní identifikátor: 232
Část: LOT-0233
Název: ONDANSETRONUM 8 MG
Popis: COMPR. FILM. 8 MG
Interní identifikátor: 233
Část: LOT-0234
Název: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Popis: CPS 75 MG
Interní identifikátor: 234
Část: LOT-0235
Název: OXACILLINUM 1 G
Popis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Interní identifikátor: 235
Část: LOT-0236
Název: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Popis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. I.M./I.V. 500 MG
Interní identifikátor: 236
Část: LOT-0237
Název: OXYCODONUM 20MG
Popis: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Interní identifikátor: 237
Část: LOT-0238
Název: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Popis: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Interní identifikátor: 238
Část: LOT-0239
Název: PANCREATINUM 420 MG
Popis: CPS GASTROREZIST 420 MG
Interní identifikátor: 239
Část: LOT-0240
Název: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Popis: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Interní identifikátor: 240
Část: LOT-0241
Název: PARAFINUM LIQUIDUM
Interní identifikátor: 241
Část: LOT-0242
Název: PENTAERITHRITYLI TETRANITRAS 20 MG
Popis: COMPR. 20MG
Interní identifikátor: 242
Část: LOT-0243
Název: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Popis: CONC. PT. SOL. PERF.100 mg/5ml
Interní identifikátor: 243
Část: LOT-0244
Název: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Popis: COMP.ELIB.PREL.
Interní identifikátor: 244
Část: LOT-0245
Název: PERINDOPRILUM 5 MG
Popis: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Interní identifikátor: 245
Část: LOT-0246
Název: PERINDOPRILUM 10 MG
Popis: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Interní identifikátor: 246
Část: LOT-0247
Název: PHENYLEPHRUNUM 10%
Popis: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Interní identifikátor: 247
Část: LOT-0248
Název: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Popis: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Interní identifikátor: 248
Část: LOT-0249
Název: PIPERACILLINUM + TAZOBACTAMUM 4GR/0.5GR
Popis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.4GR/0.5GR
Interní identifikátor: 249
Část: LOT-0250
Název: POSACONAZOLUM 100 MG
Popis: CPR. GASTROREZ.100 MG
Interní identifikátor: 250
Část: LOT-0251
Název: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Popis: SUSPENSIE ORALA 40 MG./ML *105 ML
Interní identifikátor: 251
Část: LOT-0252
Název: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Popis: SOL.CUTANATA ANTISEPTICA SI DEZINFECTANTA FL.CU PICURATOR *120 ML
Interní identifikátor: 252
Část: LOT-0253
Název: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Popis: SOL.CUTANATA ANTISEPTICA SI DEZINFECTANTA FL.CU PICURATOR *100 ml
Interní identifikátor: 253
Část: LOT-0254
Název: PROPRANOLOLUM 40 MG
Popis: CPR*40 MG
Interní identifikátor: 254
Část: LOT-0255
Název: PROTAMINII SULFAS 1400 UI.ML(10mg/ml)*5 ML
Popis: SOL.INJ.SI PERF. 1400 UI.ML(10mg/ml)*5 ML
Interní identifikátor: 255
Část: LOT-0256
Název: REMIFENTANILUM 1MG
Popis: PULB.PT.CONC.PT.SOL.INJ./PERF 1 MG
Interní identifikátor: 256
Část: LOT-0257
Název: RETINOLUM - 10ML
Popis: PICATURI ORALE - SOL.- 20MG/ML-10 ML
Interní identifikátor: 257
Část: LOT-0258
Název: RIFAMPICINUM 150 MG
Popis: CAPS. 150 MG
Interní identifikátor: 258
Část: LOT-0259
Název: RILMENIDINUM 1MG
Popis: COMPR. 1MG
Interní identifikátor: 259
Část: LOT-0260
Název: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Popis: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Interní identifikátor: 260
Část: LOT-0261
Název: RIVANOL 0.1% *200 ML
Interní identifikátor: 261
Část: LOT-0262
Název: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Popis: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Interní identifikátor: 262
Část: LOT-0263
Název: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Popis: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Interní identifikátor: 263
Část: LOT-0264
Název: ROSUVASTATIN 10 MG
Popis: CPR FILM 10 MG
Interní identifikátor: 264
Část: LOT-0265
Název: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Popis: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Interní identifikátor: 265
Část: LOT-0266
Název: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Popis: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Interní identifikátor: 266
Část: LOT-0267
Název: SALMETEROLUM + FLUTICASONUM 50 MG/100 MG
Popis: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Interní identifikátor: 267
Část: LOT-0268
Název: SOLUTIE DE NUTRITIE PARENTERALA * 1440 ML-
Popis: Emulsie perfuzabila cu glucoza 11%, aminoacizi si electroliti, emulsie lipidica; * 1440 ml,
Interní identifikátor: 268
Část: LOT-0269
Název: Solutie de nutritie enterala orala *125 ml -echivalent
Popis: Formula hipercalorica (245 kcal/100ml), hiperproteica (14.6g proteine/100ml), imbogatita cu acizi grasi omega-3, gata de utilizare. Fara gluten.Cu arome *125 ML
Interní identifikátor: 269
Část: LOT-0270
Název: SUCRALFATUM 1 G
Popis: CPR 1 GR
Interní identifikátor: 270
Část: LOT-0271
Název: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Popis: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Interní identifikátor: 271
Část: LOT-0272
Název: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Popis: TUB CREMA * 100 G
Interní identifikátor: 272
Část: LOT-0273
Název: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM 480 MG
Popis: COMPR.400MG+80MG
Interní identifikátor: 273
Část: LOT-0274
Název: SUFENTANILUM CITRATUM 5MCG/ML*10 ML
Popis: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Interní identifikátor: 274
Část: LOT-0275
Název: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Popis: COMPR. CU ELIB. PREL./CPS CU ELIB. PREL/MODIF. 0.4 MG
Interní identifikátor: 275
Část: LOT-0276
Název: TELMISARTANUM 80MG
Popis: COMPR. 80MG
Interní identifikátor: 276
Část: LOT-0277
Název: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Popis: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Interní identifikátor: 277
Část: LOT-0278
Název: THIAMAZOLUM 10 MG
Interní identifikátor: 278
Část: LOT-0279
Název: TIANEPTINUM 12.5 MG
Popis: CPR. FILM/DRJ
Interní identifikátor: 279
Část: LOT-0280
Název: TICAGRELOR 90 MG
Popis: CPR FILM 90 MG
Interní identifikátor: 280
Část: LOT-0281
Název: TIOTROPIUM 18 micrograme
Popis: CAPS. PULB. INHAL.18 micrograme
Interní identifikátor: 281
Část: LOT-0282
Název: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Popis: CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG /ML-10 ML
Interní identifikátor: 282
Část: LOT-0283
Název: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Popis: CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG/ML-20 ML
Interní identifikátor: 283
Část: LOT-0284
Název: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Popis: CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG/ML-4ML
Interní identifikátor: 284
Část: LOT-0285
Název: TOLPERISONUM 150MG
Popis: COMPR. FILM. 150MG
Interní identifikátor: 285
Část: LOT-0286
Název: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Popis: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Interní identifikátor: 286
Část: LOT-0287
Název: TRAMADOLUM 50MG
Popis: CAPS. /CPR 50MG
Interní identifikátor: 287
Část: LOT-0288
Název: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Popis: CPR 2 MG
Interní identifikátor: 288
Část: LOT-0289
Název: TRIMEBUTINUM 300 MG
Popis: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Interní identifikátor: 289
Část: LOT-0290
Název: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Popis: SOL.INJ.25 MG/5ML
Interní identifikátor: 290
Část: LOT-0291
Název: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Popis: SUSP. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA SAU FIOLA 0.5ml
Interní identifikátor: 291
Část: LOT-0292
Název: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Interní identifikátor: 292
Část: LOT-0293
Název: VANCOMYCINUM 1g
Popis: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1G
Interní identifikátor: 293
Část: LOT-0294
Název: VANCOMYCINUM 500 MG
Popis: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 500 MG
Interní identifikátor: 294
Část: LOT-0295
Název: VASELINUM ALBUM
Interní identifikátor: 295
Část: LOT-0296
Název: VERAPAMILUM 80 MG
Popis: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Interní identifikátor: 296
Část: LOT-0297
Název: VORICONAZOLUM 200 mg
Popis: PULB.PT.SOL.PERF./ PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF/200 MG
Interní identifikátor: 297
Část: LOT-0298
Název: VORICONAZOLUM 200 MG
Popis: COMP.FILM 200 mg
Interní identifikátor: 298
2. Procedure
Procedure
Titel: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Intern ID: 4192960_2026_PAAPD1599750
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Beskrivelse: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: ACICLOVIRUM 200MG
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: ALLOPURINOLUM 100 MG
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: ALLOPURINOLUM 300 MG
Beskrivelse: ALLOPURINOLUM 300 MG, CPR 300 MG
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Beskrivelse: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Beskrivelse: CPS/CPR *100 MG
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: AMIODARONUM 200 MG
Beskrivelse: COMPR. 200MG
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Beskrivelse: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: AMOXICILLINUM 500 MG
Beskrivelse: CPS /CPR FILM *500 MG
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Beskrivelse: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: APIXABANUM 2.5 MG
Beskrivelse: CPR.FILM 2.5 MG
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: APIXABANUM 5 MG
Beskrivelse: CPR.FILM.5 MG
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Beskrivelse: CAPS 125 MG+80 MG
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: ATORVASTATINUM 40 MG
Beskrivelse: CPR FILM 40 MG
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Beskrivelse: SOL. INJ./ PERF. 10 MG /ML-5ML
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: AZATHIOPRINUM 50 MG
Beskrivelse: CPR FILM 50 MG
Intern ID: 28
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: AZITHROMYCINUM 500MG
Beskrivelse: COMPR. FILM. 500MG
Intern ID: 29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: AZTREONAM 1 G
Beskrivelse: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Intern ID: 30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: AZTREONAM 2G
Beskrivelse: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Intern ID: 31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Beskrivelse: SPRAY BUCOFARINGIAN 0.15%*30 ML
Intern ID: 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: BETAHISTINUM 24 MG
Beskrivelse: COMPR. 24 MG
Intern ID: 33
Delkontrakt: LOT-0034
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Beskrivelse: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: BILASTINUM 20 MG
Beskrivelse: CPR 20 MG
Intern ID: 36
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: BISACODYLUM 5 MG
Beskrivelse: DRJ/CPR 5 MG
Intern ID: 37
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Beskrivelse: CPR.FILM 120 MG
Intern ID: 38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: BISOPROLOLUM 5 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM CPR *5 MG
Intern ID: 39
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Intern ID: 40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: BROMHEXIMUM 8 MG
Beskrivelse: CPR 8 MG
Intern ID: 41
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Intern ID: 42
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: BUDESONIDUM 3 mg
Beskrivelse: CAPS. CU PELETE GASTROREZ. *3MG
Intern ID: 43
Delkontrakt: LOT-0044
Intern ID: 44
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: CALCII CARBONAS
Intern ID: 45
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Beskrivelse: CPR 16 MG
Intern ID: 46
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: CANGRELORUM 50 MG
Intern ID: 47
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: CAPTOPRILUM 25 MG
Beskrivelse: CPR.25 MG.
Intern ID: 48
Delkontrakt: LOT-0049
Titel: CARBAMAZEPINUM 200MG
Beskrivelse: COMPR /CPR FILM200MG
Intern ID: 49
Delkontrakt: LOT-0050
Titel: CEFOPERAZONUM 2 G
Beskrivelse: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2 G
Intern ID: 50
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: CEFTAZIDIMUM 2 G
Beskrivelse: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 2G
Intern ID: 51
Delkontrakt: LOT-0052
Titel: CILOSTAZOLUM 100 MG
Beskrivelse: CPR 100 MG
Intern ID: 52
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: CIPROFLOXACINUM 500MG
Intern ID: 53
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Intern ID: 54
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: CLINDAMYCINUM 600 MG
Beskrivelse: CPR FILM 600 MG
Intern ID: 55
Delkontrakt: LOT-0056
Titel: CLONIDINUM 0.15 MG
Beskrivelse: CPR 0.15 MG
Intern ID: 56
Delkontrakt: LOT-0057
Titel: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Beskrivelse: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Intern ID: 57
Delkontrakt: LOT-0058
Titel: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Beskrivelse: CPR. FILMATE 75 MG
Intern ID: 58
Delkontrakt: LOT-0059
Intern ID: 59
Delkontrakt: LOT-0060
Beskrivelse: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Intern ID: 60
Delkontrakt: LOT-0061
Beskrivelse: CREMA *50 ML
Intern ID: 61
Delkontrakt: LOT-0062
Beskrivelse: SPRAY *250 ML
Intern ID: 62
Delkontrakt: LOT-0063
Beskrivelse: SPRAY *1000 ML
Intern ID: 63
Delkontrakt: LOT-0064
Intern ID: 64
Delkontrakt: LOT-0065
Titel: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Beskrivelse: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Intern ID: 65
Delkontrakt: LOT-0066
Titel: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Beskrivelse: CREMA -15 GR
Intern ID: 66
Delkontrakt: LOT-0067
Titel: COLCHICINUM 1 mg
Beskrivelse: CPR 1 MG
Intern ID: 67
Delkontrakt: LOT-0068
Intern ID: 68
Delkontrakt: LOT-0069
Intern ID: 69
Delkontrakt: LOT-0070
Beskrivelse: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Intern ID: 70
Delkontrakt: LOT-0071
Beskrivelse: COMPR.ELIB.MODIF.
Intern ID: 71
Delkontrakt: LOT-0072
Beskrivelse: PULB. INHAL. 160 mcg / 4,5 mcg
Intern ID: 72
Delkontrakt: LOT-0073
Beskrivelse: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Intern ID: 73
Delkontrakt: LOT-0074
Intern ID: 74
Delkontrakt: LOT-0075
Intern ID: 75
Delkontrakt: LOT-0076
Beskrivelse: CPR 20 MG/40MG
Intern ID: 76
Delkontrakt: LOT-0077
Beskrivelse: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Intern ID: 77
Delkontrakt: LOT-0078
Beskrivelse: CPR 10 /80 mg
Intern ID: 78
Delkontrakt: LOT-0079
Intern ID: 79
Delkontrakt: LOT-0080
Beskrivelse: CPR. ELIB. PREL.80 mg +0.350 mg
Intern ID: 80
Delkontrakt: LOT-0081
Beskrivelse: COMPR. 5 MG/5 MG
Intern ID: 81
Delkontrakt: LOT-0082
Beskrivelse: CAPS 50 MG/20 MG
Intern ID: 82
Delkontrakt: LOT-0083
Beskrivelse: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Intern ID: 83
Delkontrakt: LOT-0084
Titel: COMBINATII DICARBOCALM
Beskrivelse: COMPR.MASTICABILE
Intern ID: 84
Delkontrakt: LOT-0085
Titel: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Beskrivelse: CPR.FILM 500 MG
Intern ID: 85
Delkontrakt: LOT-0086
Intern ID: 86
Delkontrakt: LOT-0087
Titel: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Beskrivelse: SUSPENSIE *125 ML
Intern ID: 87
Delkontrakt: LOT-0088
Intern ID: 88
Delkontrakt: LOT-0089
Intern ID: 89
Delkontrakt: LOT-0090
Titel: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Intern ID: 90
Delkontrakt: LOT-0091
Beskrivelse: CPS 300 MG/0.5 MG
Intern ID: 91
Delkontrakt: LOT-0092
Beskrivelse: CREMA *20 G
Intern ID: 92
Delkontrakt: LOT-0093
Intern ID: 93
Delkontrakt: LOT-0094
Beskrivelse: SOL.PERF.*500 ML
Intern ID: 94
Delkontrakt: LOT-0095
Intern ID: 95
Delkontrakt: LOT-0096
Beskrivelse: SOL.PERF. x 500ml
Intern ID: 96
Delkontrakt: LOT-0097
Beskrivelse: SOL.PERF x 500ml
Intern ID: 97
Delkontrakt: LOT-0098
Titel: COMBINATII VITAMINE
Intern ID: 98
Delkontrakt: LOT-0099
Titel: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Intern ID: 99
Delkontrakt: LOT-0100
Intern ID: 100
Delkontrakt: LOT-0101
Beskrivelse: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Intern ID: 101
Delkontrakt: LOT-0102
Beskrivelse: SOL. INJ. / PERF.100 MG /ML-1 ML
Intern ID: 102
Delkontrakt: LOT-0103
Beskrivelse: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Intern ID: 103
Delkontrakt: LOT-0104
Titel: CORNEREGEL UNG
Beskrivelse: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Intern ID: 104
Delkontrakt: LOT-0105
Titel: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Beskrivelse: DRAJEURI *1000 MCG
Intern ID: 105
Delkontrakt: LOT-0106
Titel: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Beskrivelse: CPS 150 MG
Intern ID: 106
Delkontrakt: LOT-0107
Titel: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Intern ID: 107
Delkontrakt: LOT-0108
Intern ID: 108
Delkontrakt: LOT-0109
Titel: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Beskrivelse: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Intern ID: 109
Delkontrakt: LOT-0110
Titel: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Beskrivelse: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Intern ID: 110
Delkontrakt: LOT-0111
Titel: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Intern ID: 111
Delkontrakt: LOT-0112
Intern ID: 112
Delkontrakt: LOT-0113
Titel: DIAZEPAMUM 10 MG
Beskrivelse: CPR 10
Intern ID: 113
Delkontrakt: LOT-0114
Titel: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Beskrivelse: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Intern ID: 114
Delkontrakt: LOT-0115
Titel: DICLOFENACUM 100 MG
Beskrivelse: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Intern ID: 115
Delkontrakt: LOT-0116
Titel: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Beskrivelse: SOL.INJ 30 MG/2ML
Intern ID: 116
Delkontrakt: LOT-0117
Titel: DIGOXINUM 0.250 MG
Beskrivelse: CPR * 0.250 MG
Intern ID: 117
Delkontrakt: LOT-0118
Titel: DIOSMECTITA 3G
Beskrivelse: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Intern ID: 118
Delkontrakt: LOT-0119
Titel: DOMPERIDONUM 10 MG
Beskrivelse: COMPR.FILM 10 MG
Intern ID: 119
Delkontrakt: LOT-0120
Titel: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Beskrivelse: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Intern ID: 120
Delkontrakt: LOT-0121
Titel: DROTAVERINUM 40mg
Beskrivelse: CPR 40 MG
Intern ID: 121
Delkontrakt: LOT-0122
Titel: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Beskrivelse: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Intern ID: 122
Delkontrakt: LOT-0123
Titel: ENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
Beskrivelse: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Intern ID: 123
Delkontrakt: LOT-0124
Titel: ENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
Beskrivelse: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Intern ID: 124
Delkontrakt: LOT-0125
Titel: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Beskrivelse: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Intern ID: 125
Delkontrakt: LOT-0126
Titel: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Beskrivelse: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Intern ID: 126
Delkontrakt: LOT-0127
Titel: ERDOSTEINUM 300 MG
Beskrivelse: CPS 300 MG
Intern ID: 127
Delkontrakt: LOT-0128
Titel: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Beskrivelse: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Intern ID: 128
Delkontrakt: LOT-0129
Titel: ETORICOXIBUM 60 MG
Beskrivelse: COMPR.FILM 60 MG
Intern ID: 129
Delkontrakt: LOT-0130
Titel: FAMOTIDINUM 20 MG
Beskrivelse: PULB+SOLV PT.SOL.INJ./PERF 20 MG
Intern ID: 130
Delkontrakt: LOT-0131
Titel: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Beskrivelse: COMPR FILM 200 MG
Intern ID: 131
Delkontrakt: LOT-0132
Titel: FENTANYLUM 200 MCG
Beskrivelse: CPR SUBLING 200 MCG
Intern ID: 132
Delkontrakt: LOT-0133
Titel: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Beskrivelse: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Intern ID: 133
Delkontrakt: LOT-0134
Beskrivelse: SOL. INJ. / PERF.50 MG/ML*10 ML
Intern ID: 134
Delkontrakt: LOT-0135
Titel: FIBRINOGEN UMAN 1G
Beskrivelse: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Intern ID: 135
Delkontrakt: LOT-0136
Titel: FLECAINIDUM 50 MG
Beskrivelse: CPS .CU.ELIB.PREL
Intern ID: 136
Delkontrakt: LOT-0137
Titel: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Beskrivelse: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Intern ID: 137
Delkontrakt: LOT-0138
Titel: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Beskrivelse: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Intern ID: 138
Delkontrakt: LOT-0139
Titel: FONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Intern ID: 139
Delkontrakt: LOT-0140
Titel: FOSFOMYCINUM 3 G
Intern ID: 140
Delkontrakt: LOT-0141
Titel: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Intern ID: 141
Delkontrakt: LOT-0142
Titel: FURAZOLIDONUM 100 MG
Intern ID: 142
Delkontrakt: LOT-0143
Titel: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Beskrivelse: SOL.INJ.20 MG/2ML
Intern ID: 143
Delkontrakt: LOT-0144
Titel: GABAPENTINUM 300 MG
Intern ID: 144
Delkontrakt: LOT-0145
Titel: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Intern ID: 145
Delkontrakt: LOT-0146
Intern ID: 146
Delkontrakt: LOT-0147
Intern ID: 147
Delkontrakt: LOT-0148
Titel: GLUCOSUM
Intern ID: 148
Delkontrakt: LOT-0149
Titel: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Beskrivelse: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Intern ID: 149
Delkontrakt: LOT-0150
Titel: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Beskrivelse: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Intern ID: 150
Delkontrakt: LOT-0151
Titel: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Beskrivelse: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Intern ID: 151
Delkontrakt: LOT-0152
Titel: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Beskrivelse: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Intern ID: 152
Delkontrakt: LOT-0153
Titel: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Beskrivelse: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Intern ID: 153
Delkontrakt: LOT-0154
Titel: GLUCOSUM 5% 500,ML
Beskrivelse: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Intern ID: 154
Delkontrakt: LOT-0155
Titel: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Intern ID: 155
Delkontrakt: LOT-0156
Titel: GLYCEROLUM 2100 MG
Beskrivelse: SUPOZITOARE 2100 MG
Intern ID: 156
Delkontrakt: LOT-0157
Titel: GRANISETRONUM 1 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM. 1 MG
Intern ID: 157
Delkontrakt: LOT-0158
Titel: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Beskrivelse: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Intern ID: 158
Delkontrakt: LOT-0159
Titel: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Beskrivelse: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Intern ID: 159
Delkontrakt: LOT-0160
Titel: HEPARINUM 100000 UI *50G
Intern ID: 160
Delkontrakt: LOT-0161
Titel: HEPARINUM 100000 UI *100G
Intern ID: 161
Delkontrakt: LOT-0162
Intern ID: 162
Delkontrakt: LOT-0163
Titel: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Intern ID: 163
Delkontrakt: LOT-0164
Titel: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Beskrivelse: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Intern ID: 164
Delkontrakt: LOT-0165
Titel: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Beskrivelse: SOL. PERF. 500ML
Intern ID: 165
Delkontrakt: LOT-0166
Titel: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Beskrivelse: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Intern ID: 166
Delkontrakt: LOT-0167
Beskrivelse: PULB. PT. SOL. PERF.
Intern ID: 167
Delkontrakt: LOT-0168
Beskrivelse: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Intern ID: 168
Delkontrakt: LOT-0169
Beskrivelse: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Intern ID: 169
Delkontrakt: LOT-0170
Intern ID: 170
Delkontrakt: LOT-0171
Intern ID: 171
Delkontrakt: LOT-0172
Beskrivelse: SOL. PERF. 5g/100 ml
Intern ID: 172
Delkontrakt: LOT-0173
Intern ID: 173
Delkontrakt: LOT-0174
Beskrivelse: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*25 ML
Intern ID: 174
Delkontrakt: LOT-0175
Beskrivelse: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*50 ML
Intern ID: 175
Delkontrakt: LOT-0176
Titel: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Beskrivelse: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Intern ID: 176
Delkontrakt: LOT-0177
Intern ID: 177
Delkontrakt: LOT-0178
Titel: IODOFORMIUM
Intern ID: 178
Delkontrakt: LOT-0179
Titel: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Intern ID: 179
Delkontrakt: LOT-0180
Titel: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Intern ID: 180
Delkontrakt: LOT-0181
Titel: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Beskrivelse: CPS 100 MG
Intern ID: 181
Delkontrakt: LOT-0182
Titel: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Intern ID: 182
Delkontrakt: LOT-0183
Titel: KALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Intern ID: 183
Delkontrakt: LOT-0184
Titel: KANAMICINUM 1% *6 G
Beskrivelse: UNG.OFT 1%*6 G
Intern ID: 184
Delkontrakt: LOT-0185
Titel: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Intern ID: 185
Delkontrakt: LOT-0186
Beskrivelse: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Intern ID: 186
Delkontrakt: LOT-0187
Titel: LANOLINUM
Intern ID: 187
Delkontrakt: LOT-0188
Titel: LETERVOMIRUM 240 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM. 240 MG
Intern ID: 188
Delkontrakt: LOT-0189
Titel: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Intern ID: 189
Delkontrakt: LOT-0190
Titel: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Beskrivelse: CPR.FILM 250 MG
Intern ID: 190
Delkontrakt: LOT-0191
Titel: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Beskrivelse: CPR FILM 5 MG
Intern ID: 191
Delkontrakt: LOT-0192
Titel: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM 500 MG
Intern ID: 192
Delkontrakt: LOT-0193
Titel: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Beskrivelse: CPR 100 MCG
Intern ID: 193
Delkontrakt: LOT-0194
Titel: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Beskrivelse: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Intern ID: 194
Delkontrakt: LOT-0195
Titel: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Beskrivelse: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Intern ID: 195
Delkontrakt: LOT-0196
Intern ID: 196
Delkontrakt: LOT-0197
Titel: LORATADINUM 10 MG
Beskrivelse: COMPR. 10 MG
Intern ID: 197
Delkontrakt: LOT-0198
Titel: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Beskrivelse: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Intern ID: 198
Delkontrakt: LOT-0199
Titel: LORAZEPAMUM 1 MG
Intern ID: 199
Delkontrakt: LOT-0200
Titel: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Intern ID: 200
Delkontrakt: LOT-0201
Titel: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Beskrivelse: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Intern ID: 201
Delkontrakt: LOT-0202
Titel: MEBEVERINUM 200 MG
Beskrivelse: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Intern ID: 202
Delkontrakt: LOT-0203
Titel: MELOXICAMUM 15 MG
Beskrivelse: COMPR.15 MG
Intern ID: 203
Delkontrakt: LOT-0204
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Beskrivelse: SOL.INJ.1G/2ML
Intern ID: 204
Delkontrakt: LOT-0205
Titel: METHYLDOPUM 250 MG
Beskrivelse: CPR 250 MG
Intern ID: 205
Delkontrakt: LOT-0206
Titel: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Beskrivelse: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Intern ID: 206
Delkontrakt: LOT-0207
Titel: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Beskrivelse: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Intern ID: 207
Delkontrakt: LOT-0208
Titel: METOPROLOLUM 25 MG
Beskrivelse: CPR 25 MG
Intern ID: 208
Delkontrakt: LOT-0209
Titel: MICAFUNGINUM 50 MG
Beskrivelse: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Intern ID: 209
Delkontrakt: LOT-0210
Titel: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Beskrivelse: CPS/CPR.FILM 250 MG
Intern ID: 210
Delkontrakt: LOT-0211
Titel: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Beskrivelse: CPR,.FILM 500 MG
Intern ID: 211
Delkontrakt: LOT-0212
Titel: MIDODRINUM 2.5 MG
Beskrivelse: CPR 2.5 MG
Intern ID: 212
Delkontrakt: LOT-0213
Titel: MORPHYNUM R 30 mg
Beskrivelse: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Intern ID: 213
Delkontrakt: LOT-0214
Titel: MORPHYNUM 10 MG
Beskrivelse: COMPR FILM 10 MG
Intern ID: 214
Delkontrakt: LOT-0215
Beskrivelse: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Intern ID: 215
Delkontrakt: LOT-0216
Beskrivelse: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Intern ID: 216
Delkontrakt: LOT-0217
Beskrivelse: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Intern ID: 217
Delkontrakt: LOT-0218
Beskrivelse: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Intern ID: 218
Delkontrakt: LOT-0219
Titel: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Beskrivelse: SOL.PERF.0,9% FLC/PUNGA*100 ML
Intern ID: 219
Delkontrakt: LOT-0220
Beskrivelse: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Intern ID: 220
Delkontrakt: LOT-0221
Beskrivelse: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Intern ID: 221
Delkontrakt: LOT-0222
Titel: NIFEDIPINUM 20 MG
Beskrivelse: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Intern ID: 222
Delkontrakt: LOT-0223
Titel: NITRAZEPAMUM 5 MG
Beskrivelse: CPR 5 MG
Intern ID: 223
Delkontrakt: LOT-0224
Titel: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Beskrivelse: COMPR. SUBLING.0.5mg
Intern ID: 224
Delkontrakt: LOT-0225
Titel: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Beskrivelse: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Intern ID: 225
Delkontrakt: LOT-0226
Titel: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Beskrivelse: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Intern ID: 226
Delkontrakt: LOT-0227
Titel: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Beskrivelse: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Intern ID: 227
Delkontrakt: LOT-0228
Beskrivelse: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Intern ID: 228
Delkontrakt: LOT-0229
Beskrivelse: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Intern ID: 229
Delkontrakt: LOT-0230
Titel: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Beskrivelse: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Intern ID: 230
Delkontrakt: LOT-0231
Titel: OMEPRAZOLUM 20 MG
Beskrivelse: CAPS GASTROREZ.20MG
Intern ID: 231
Delkontrakt: LOT-0232
Titel: OMEPRAZOLUM 40 MG
Beskrivelse: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Intern ID: 232
Delkontrakt: LOT-0233
Titel: ONDANSETRONUM 8 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM. 8 MG
Intern ID: 233
Delkontrakt: LOT-0234
Titel: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Beskrivelse: CPS 75 MG
Intern ID: 234
Delkontrakt: LOT-0235
Titel: OXACILLINUM 1 G
Beskrivelse: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Intern ID: 235
Delkontrakt: LOT-0236
Titel: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Intern ID: 236
Delkontrakt: LOT-0237
Titel: OXYCODONUM 20MG
Beskrivelse: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Intern ID: 237
Delkontrakt: LOT-0238
Titel: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Beskrivelse: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Intern ID: 238
Delkontrakt: LOT-0239
Titel: PANCREATINUM 420 MG
Beskrivelse: CPS GASTROREZIST 420 MG
Intern ID: 239
Delkontrakt: LOT-0240
Titel: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Beskrivelse: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Intern ID: 240
Delkontrakt: LOT-0241
Titel: PARAFINUM LIQUIDUM
Intern ID: 241
Delkontrakt: LOT-0242
Beskrivelse: COMPR. 20MG
Intern ID: 242
Delkontrakt: LOT-0243
Titel: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Beskrivelse: CONC. PT. SOL. PERF.100 mg/5ml
Intern ID: 243
Delkontrakt: LOT-0244
Titel: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Beskrivelse: COMP.ELIB.PREL.
Intern ID: 244
Delkontrakt: LOT-0245
Titel: PERINDOPRILUM 5 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Intern ID: 245
Delkontrakt: LOT-0246
Titel: PERINDOPRILUM 10 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Intern ID: 246
Delkontrakt: LOT-0247
Titel: PHENYLEPHRUNUM 10%
Beskrivelse: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Intern ID: 247
Delkontrakt: LOT-0248
Titel: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Beskrivelse: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Intern ID: 248
Delkontrakt: LOT-0249
Intern ID: 249
Delkontrakt: LOT-0250
Titel: POSACONAZOLUM 100 MG
Beskrivelse: CPR. GASTROREZ.100 MG
Intern ID: 250
Delkontrakt: LOT-0251
Titel: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Intern ID: 251
Delkontrakt: LOT-0252
Titel: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Intern ID: 252
Delkontrakt: LOT-0253
Titel: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Intern ID: 253
Delkontrakt: LOT-0254
Titel: PROPRANOLOLUM 40 MG
Beskrivelse: CPR*40 MG
Intern ID: 254
Delkontrakt: LOT-0255
Intern ID: 255
Delkontrakt: LOT-0256
Titel: REMIFENTANILUM 1MG
Intern ID: 256
Delkontrakt: LOT-0257
Titel: RETINOLUM - 10ML
Intern ID: 257
Delkontrakt: LOT-0258
Titel: RIFAMPICINUM 150 MG
Beskrivelse: CAPS. 150 MG
Intern ID: 258
Delkontrakt: LOT-0259
Titel: RILMENIDINUM 1MG
Beskrivelse: COMPR. 1MG
Intern ID: 259
Delkontrakt: LOT-0260
Titel: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Beskrivelse: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Intern ID: 260
Delkontrakt: LOT-0261
Titel: RIVANOL 0.1% *200 ML
Intern ID: 261
Delkontrakt: LOT-0262
Titel: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Beskrivelse: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Intern ID: 262
Delkontrakt: LOT-0263
Titel: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Beskrivelse: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Intern ID: 263
Delkontrakt: LOT-0264
Titel: ROSUVASTATIN 10 MG
Beskrivelse: CPR FILM 10 MG
Intern ID: 264
Delkontrakt: LOT-0265
Titel: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Beskrivelse: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Intern ID: 265
Delkontrakt: LOT-0266
Titel: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Beskrivelse: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Intern ID: 266
Delkontrakt: LOT-0267
Beskrivelse: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Intern ID: 267
Delkontrakt: LOT-0268
Intern ID: 268
Delkontrakt: LOT-0269
Intern ID: 269
Delkontrakt: LOT-0270
Titel: SUCRALFATUM 1 G
Beskrivelse: CPR 1 GR
Intern ID: 270
Delkontrakt: LOT-0271
Titel: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Beskrivelse: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Intern ID: 271
Delkontrakt: LOT-0272
Titel: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Beskrivelse: TUB CREMA * 100 G
Intern ID: 272
Delkontrakt: LOT-0273
Beskrivelse: COMPR.400MG+80MG
Intern ID: 273
Delkontrakt: LOT-0274
Beskrivelse: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Intern ID: 274
Delkontrakt: LOT-0275
Titel: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Intern ID: 275
Delkontrakt: LOT-0276
Titel: TELMISARTANUM 80MG
Beskrivelse: COMPR. 80MG
Intern ID: 276
Delkontrakt: LOT-0277
Titel: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Beskrivelse: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Intern ID: 277
Delkontrakt: LOT-0278
Titel: THIAMAZOLUM 10 MG
Intern ID: 278
Delkontrakt: LOT-0279
Titel: TIANEPTINUM 12.5 MG
Beskrivelse: CPR. FILM/DRJ
Intern ID: 279
Delkontrakt: LOT-0280
Titel: TICAGRELOR 90 MG
Beskrivelse: CPR FILM 90 MG
Intern ID: 280
Delkontrakt: LOT-0281
Titel: TIOTROPIUM 18 micrograme
Beskrivelse: CAPS. PULB. INHAL.18 micrograme
Intern ID: 281
Delkontrakt: LOT-0282
Titel: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Intern ID: 282
Delkontrakt: LOT-0283
Titel: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Intern ID: 283
Delkontrakt: LOT-0284
Titel: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Intern ID: 284
Delkontrakt: LOT-0285
Titel: TOLPERISONUM 150MG
Beskrivelse: COMPR. FILM. 150MG
Intern ID: 285
Delkontrakt: LOT-0286
Titel: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Beskrivelse: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Intern ID: 286
Delkontrakt: LOT-0287
Titel: TRAMADOLUM 50MG
Beskrivelse: CAPS. /CPR 50MG
Intern ID: 287
Delkontrakt: LOT-0288
Titel: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Beskrivelse: CPR 2 MG
Intern ID: 288
Delkontrakt: LOT-0289
Titel: TRIMEBUTINUM 300 MG
Beskrivelse: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Intern ID: 289
Delkontrakt: LOT-0290
Titel: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Beskrivelse: SOL.INJ.25 MG/5ML
Intern ID: 290
Delkontrakt: LOT-0291
Titel: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Intern ID: 291
Delkontrakt: LOT-0292
Titel: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Intern ID: 292
Delkontrakt: LOT-0293
Titel: VANCOMYCINUM 1g
Intern ID: 293
Delkontrakt: LOT-0294
Titel: VANCOMYCINUM 500 MG
Intern ID: 294
Delkontrakt: LOT-0295
Titel: VASELINUM ALBUM
Intern ID: 295
Delkontrakt: LOT-0296
Titel: VERAPAMILUM 80 MG
Beskrivelse: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Intern ID: 296
Delkontrakt: LOT-0297
Titel: VORICONAZOLUM 200 mg
Intern ID: 297
Delkontrakt: LOT-0298
Titel: VORICONAZOLUM 200 MG
Beskrivelse: COMP.FILM 200 mg
Intern ID: 298
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 4192960_2026_PAAPD1599750
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Beschreibung: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Beschreibung: CPS/CPR *100 MG
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Beschreibung: COMPR. 200MG
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Beschreibung: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Beschreibung: CPS /CPR FILM *500 MG
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Beschreibung: CPR.FILM 2.5 MG
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Beschreibung: CPR.FILM.5 MG
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Beschreibung: CAPS 125 MG+80 MG
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Beschreibung: CPR FILM 40 MG
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Beschreibung: CPR FILM 50 MG
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Beschreibung: COMPR. FILM. 500MG
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Beschreibung: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Beschreibung: COMPR. 24 MG
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Beschreibung: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Beschreibung: CPR 20 MG
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Beschreibung: DRJ/CPR 5 MG
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Beschreibung: CPR.FILM 120 MG
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Beschreibung: COMPR. FILM CPR *5 MG
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Beschreibung: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Beschreibung: CPR 8 MG
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Beschreibung: CPR 16 MG
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Beschreibung: CPR.25 MG.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Beschreibung: COMPR /CPR FILM200MG
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Beschreibung: CPR 100 MG
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Beschreibung: CPR FILM 600 MG
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Beschreibung: CPR 0.15 MG
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Beschreibung: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Beschreibung: CPR. FILMATE 75 MG
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Beschreibung: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Beschreibung: CREMA *50 ML
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Beschreibung: SPRAY *250 ML
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Beschreibung: SPRAY *1000 ML
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Beschreibung: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Beschreibung: CREMA -15 GR
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Beschreibung: CPR 1 MG
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Beschreibung: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Beschreibung: COMPR.ELIB.MODIF.
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Beschreibung: CPR 20 MG/40MG
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Beschreibung: CPR 10 /80 mg
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Beschreibung: COMPR. 5 MG/5 MG
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Beschreibung: CAPS 50 MG/20 MG
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Beschreibung: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Beschreibung: COMPR.MASTICABILE
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Beschreibung: CPR.FILM 500 MG
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Beschreibung: SUSPENSIE *125 ML
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Beschreibung: CPS 300 MG/0.5 MG
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Beschreibung: CREMA *20 G
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Beschreibung: SOL.PERF.*500 ML
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Beschreibung: SOL.PERF. x 500ml
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Beschreibung: SOL.PERF x 500ml
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Beschreibung: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Beschreibung: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Beschreibung: DRAJEURI *1000 MCG
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Beschreibung: CPS 150 MG
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Beschreibung: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Beschreibung: CPR 10
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Beschreibung: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Beschreibung: SOL.INJ 30 MG/2ML
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Beschreibung: CPR * 0.250 MG
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Beschreibung: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Beschreibung: COMPR.FILM 10 MG
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Beschreibung: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Beschreibung: CPR 40 MG
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Beschreibung: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Beschreibung: CPS 300 MG
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Beschreibung: COMPR.FILM 60 MG
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Beschreibung: COMPR FILM 200 MG
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Beschreibung: CPR SUBLING 200 MCG
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Beschreibung: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Beschreibung: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Beschreibung: CPS .CU.ELIB.PREL
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Beschreibung: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Beschreibung: SOL.INJ.20 MG/2ML
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Beschreibung: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Beschreibung: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Beschreibung: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Beschreibung: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Beschreibung: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Beschreibung: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Beschreibung: SUPOZITOARE 2100 MG
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Beschreibung: COMPR. FILM. 1 MG
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Beschreibung: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Beschreibung: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Beschreibung: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Beschreibung: SOL. PERF. 500ML
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF.
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Beschreibung: SOL. PERF. 5g/100 ml
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Beschreibung: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Beschreibung: CPS 100 MG
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Beschreibung: UNG.OFT 1%*6 G
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Beschreibung: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Beschreibung: COMPR. FILM. 240 MG
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Beschreibung: CPR.FILM 250 MG
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Beschreibung: CPR FILM 5 MG
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Beschreibung: COMPR. FILM 500 MG
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Beschreibung: CPR 100 MCG
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Beschreibung: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Beschreibung: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Beschreibung: COMPR. 10 MG
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Beschreibung: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Beschreibung: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Beschreibung: COMPR.15 MG
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Beschreibung: SOL.INJ.1G/2ML
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Beschreibung: CPR 250 MG
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Beschreibung: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Beschreibung: CPR 25 MG
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Beschreibung: CPS/CPR.FILM 250 MG
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Beschreibung: CPR,.FILM 500 MG
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Beschreibung: CPR 2.5 MG
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Beschreibung: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Beschreibung: COMPR FILM 10 MG
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Beschreibung: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Beschreibung: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Beschreibung: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Beschreibung: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Beschreibung: CPR 5 MG
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Beschreibung: COMPR. SUBLING.0.5mg
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Beschreibung: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Beschreibung: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Beschreibung: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Beschreibung: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Beschreibung: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Beschreibung: CAPS GASTROREZ.20MG
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Beschreibung: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Beschreibung: COMPR. FILM. 8 MG
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Beschreibung: CPS 75 MG
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Beschreibung: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Beschreibung: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Beschreibung: CPS GASTROREZIST 420 MG
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Beschreibung: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Beschreibung: COMPR. 20MG
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Beschreibung: COMP.ELIB.PREL.
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Beschreibung: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Beschreibung: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Beschreibung: CPR. GASTROREZ.100 MG
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Beschreibung: CPR*40 MG
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Beschreibung: CAPS. 150 MG
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Beschreibung: COMPR. 1MG
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Beschreibung: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Beschreibung: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Beschreibung: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Beschreibung: CPR FILM 10 MG
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Beschreibung: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Beschreibung: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Beschreibung: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Beschreibung: CPR 1 GR
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Beschreibung: TUB CREMA * 100 G
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Beschreibung: COMPR.400MG+80MG
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Beschreibung: COMPR. 80MG
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Beschreibung: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Beschreibung: CPR. FILM/DRJ
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Beschreibung: CPR FILM 90 MG
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Beschreibung: COMPR. FILM. 150MG
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Beschreibung: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Beschreibung: CAPS. /CPR 50MG
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Beschreibung: CPR 2 MG
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Beschreibung: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Beschreibung: SOL.INJ.25 MG/5ML
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Beschreibung: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Beschreibung: COMP.FILM 200 mg
Interne Kennung: 298
Title: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Internal identifier: 4192960_2026_PAAPD1599750
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: ACICLOVIRUM 200MG
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: ALLOPURINOLUM 100 MG
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: ALLOPURINOLUM 300 MG
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Description: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Description: CPS/CPR *100 MG
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: AMIODARONUM 200 MG
Description: COMPR. 200MG
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Description: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: AMOXICILLINUM 500 MG
Description: CPS /CPR FILM *500 MG
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: APIXABANUM 2.5 MG
Description: CPR.FILM 2.5 MG
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: APIXABANUM 5 MG
Description: CPR.FILM.5 MG
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Description: CAPS 125 MG+80 MG
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: ATORVASTATINUM 40 MG
Description: CPR FILM 40 MG
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: AZATHIOPRINUM 50 MG
Description: CPR FILM 50 MG
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: AZITHROMYCINUM 500MG
Description: COMPR. FILM. 500MG
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: AZTREONAM 1 G
Description: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: AZTREONAM 2G
Description: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: BETAHISTINUM 24 MG
Description: COMPR. 24 MG
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Description: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: BILASTINUM 20 MG
Description: CPR 20 MG
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: BISACODYLUM 5 MG
Description: DRJ/CPR 5 MG
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Description: CPR.FILM 120 MG
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: BISOPROLOLUM 5 MG
Description: COMPR. FILM CPR *5 MG
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Description: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: BROMHEXIMUM 8 MG
Description: CPR 8 MG
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: BUDESONIDUM 3 mg
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: CALCII CARBONAS
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Description: CPR 16 MG
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: CANGRELORUM 50 MG
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: CAPTOPRILUM 25 MG
Description: CPR.25 MG.
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: CARBAMAZEPINUM 200MG
Description: COMPR /CPR FILM200MG
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: CEFOPERAZONUM 2 G
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: CEFTAZIDIMUM 2 G
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: CILOSTAZOLUM 100 MG
Description: CPR 100 MG
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: CIPROFLOXACINUM 500MG
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: CLINDAMYCINUM 600 MG
Description: CPR FILM 600 MG
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: CLONIDINUM 0.15 MG
Description: CPR 0.15 MG
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Description: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Description: CPR. FILMATE 75 MG
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Description: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Description: CREMA *50 ML
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Description: SPRAY *250 ML
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Description: SPRAY *1000 ML
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Description: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Description: CREMA -15 GR
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: COLCHICINUM 1 mg
Description: CPR 1 MG
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Description: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Description: COMPR.ELIB.MODIF.
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Description: CPR 20 MG/40MG
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Description: CPR 10 /80 mg
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Description: COMPR. 5 MG/5 MG
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Description: CAPS 50 MG/20 MG
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Description: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Title: COMBINATII DICARBOCALM
Description: COMPR.MASTICABILE
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Description: CPR.FILM 500 MG
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Description: SUSPENSIE *125 ML
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Title: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Description: CPS 300 MG/0.5 MG
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Description: CREMA *20 G
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Description: SOL.PERF.*500 ML
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0095
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Description: SOL.PERF. x 500ml
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Description: SOL.PERF x 500ml
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: COMBINATII VITAMINE
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Title: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0100
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Internal identifier: 101
Lot: LOT-0102
Internal identifier: 102
Lot: LOT-0103
Description: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0104
Title: CORNEREGEL UNG
Description: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0105
Title: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Description: DRAJEURI *1000 MCG
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0106
Title: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Description: CPS 150 MG
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0107
Title: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0108
Internal identifier: 108
Lot: LOT-0109
Title: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Description: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Internal identifier: 109
Lot: LOT-0110
Title: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Internal identifier: 110
Lot: LOT-0111
Title: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Internal identifier: 111
Lot: LOT-0112
Internal identifier: 112
Lot: LOT-0113
Title: DIAZEPAMUM 10 MG
Description: CPR 10
Internal identifier: 113
Lot: LOT-0114
Title: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Description: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Internal identifier: 114
Lot: LOT-0115
Title: DICLOFENACUM 100 MG
Internal identifier: 115
Lot: LOT-0116
Title: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Description: SOL.INJ 30 MG/2ML
Internal identifier: 116
Lot: LOT-0117
Title: DIGOXINUM 0.250 MG
Description: CPR * 0.250 MG
Internal identifier: 117
Lot: LOT-0118
Title: DIOSMECTITA 3G
Description: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Internal identifier: 118
Lot: LOT-0119
Title: DOMPERIDONUM 10 MG
Description: COMPR.FILM 10 MG
Internal identifier: 119
Lot: LOT-0120
Title: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Description: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Internal identifier: 120
Lot: LOT-0121
Title: DROTAVERINUM 40mg
Description: CPR 40 MG
Internal identifier: 121
Lot: LOT-0122
Title: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Internal identifier: 122
Lot: LOT-0123
Title: ENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
Internal identifier: 123
Lot: LOT-0124
Title: ENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
Internal identifier: 124
Lot: LOT-0125
Title: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Internal identifier: 125
Lot: LOT-0126
Title: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Description: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Internal identifier: 126
Lot: LOT-0127
Title: ERDOSTEINUM 300 MG
Description: CPS 300 MG
Internal identifier: 127
Lot: LOT-0128
Title: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Internal identifier: 128
Lot: LOT-0129
Title: ETORICOXIBUM 60 MG
Description: COMPR.FILM 60 MG
Internal identifier: 129
Lot: LOT-0130
Title: FAMOTIDINUM 20 MG
Internal identifier: 130
Lot: LOT-0131
Title: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Description: COMPR FILM 200 MG
Internal identifier: 131
Lot: LOT-0132
Title: FENTANYLUM 200 MCG
Description: CPR SUBLING 200 MCG
Internal identifier: 132
Lot: LOT-0133
Title: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Description: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Internal identifier: 133
Lot: LOT-0134
Internal identifier: 134
Lot: LOT-0135
Title: FIBRINOGEN UMAN 1G
Description: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Internal identifier: 135
Lot: LOT-0136
Title: FLECAINIDUM 50 MG
Description: CPS .CU.ELIB.PREL
Internal identifier: 136
Lot: LOT-0137
Title: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Internal identifier: 137
Lot: LOT-0138
Title: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Description: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Internal identifier: 138
Lot: LOT-0139
Title: FONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Internal identifier: 139
Lot: LOT-0140
Title: FOSFOMYCINUM 3 G
Internal identifier: 140
Lot: LOT-0141
Title: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Internal identifier: 141
Lot: LOT-0142
Title: FURAZOLIDONUM 100 MG
Internal identifier: 142
Lot: LOT-0143
Title: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Description: SOL.INJ.20 MG/2ML
Internal identifier: 143
Lot: LOT-0144
Title: GABAPENTINUM 300 MG
Internal identifier: 144
Lot: LOT-0145
Title: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Internal identifier: 145
Lot: LOT-0146
Internal identifier: 146
Lot: LOT-0147
Internal identifier: 147
Lot: LOT-0148
Title: GLUCOSUM
Internal identifier: 148
Lot: LOT-0149
Title: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Description: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Internal identifier: 149
Lot: LOT-0150
Title: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Description: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Internal identifier: 150
Lot: LOT-0151
Title: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Description: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Internal identifier: 151
Lot: LOT-0152
Title: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Description: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Internal identifier: 152
Lot: LOT-0153
Title: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Description: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Internal identifier: 153
Lot: LOT-0154
Title: GLUCOSUM 5% 500,ML
Description: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Internal identifier: 154
Lot: LOT-0155
Title: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Internal identifier: 155
Lot: LOT-0156
Title: GLYCEROLUM 2100 MG
Description: SUPOZITOARE 2100 MG
Internal identifier: 156
Lot: LOT-0157
Title: GRANISETRONUM 1 MG
Description: COMPR. FILM. 1 MG
Internal identifier: 157
Lot: LOT-0158
Title: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Description: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Internal identifier: 158
Lot: LOT-0159
Title: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Description: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Internal identifier: 159
Lot: LOT-0160
Title: HEPARINUM 100000 UI *50G
Internal identifier: 160
Lot: LOT-0161
Title: HEPARINUM 100000 UI *100G
Internal identifier: 161
Lot: LOT-0162
Internal identifier: 162
Lot: LOT-0163
Title: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Internal identifier: 163
Lot: LOT-0164
Title: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Description: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Internal identifier: 164
Lot: LOT-0165
Title: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Description: SOL. PERF. 500ML
Internal identifier: 165
Lot: LOT-0166
Title: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Internal identifier: 166
Lot: LOT-0167
Description: PULB. PT. SOL. PERF.
Internal identifier: 167
Lot: LOT-0168
Internal identifier: 168
Lot: LOT-0169
Internal identifier: 169
Lot: LOT-0170
Internal identifier: 170
Lot: LOT-0171
Internal identifier: 171
Lot: LOT-0172
Description: SOL. PERF. 5g/100 ml
Internal identifier: 172
Lot: LOT-0173
Internal identifier: 173
Lot: LOT-0174
Internal identifier: 174
Lot: LOT-0175
Internal identifier: 175
Lot: LOT-0176
Title: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Description: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Internal identifier: 176
Lot: LOT-0177
Internal identifier: 177
Lot: LOT-0178
Title: IODOFORMIUM
Internal identifier: 178
Lot: LOT-0179
Title: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Internal identifier: 179
Lot: LOT-0180
Title: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Internal identifier: 180
Lot: LOT-0181
Title: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Description: CPS 100 MG
Internal identifier: 181
Lot: LOT-0182
Title: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Internal identifier: 182
Lot: LOT-0183
Title: KALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Internal identifier: 183
Lot: LOT-0184
Title: KANAMICINUM 1% *6 G
Description: UNG.OFT 1%*6 G
Internal identifier: 184
Lot: LOT-0185
Title: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Internal identifier: 185
Lot: LOT-0186
Description: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Internal identifier: 186
Lot: LOT-0187
Title: LANOLINUM
Internal identifier: 187
Lot: LOT-0188
Title: LETERVOMIRUM 240 MG
Description: COMPR. FILM. 240 MG
Internal identifier: 188
Lot: LOT-0189
Title: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Internal identifier: 189
Lot: LOT-0190
Title: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Description: CPR.FILM 250 MG
Internal identifier: 190
Lot: LOT-0191
Title: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Description: CPR FILM 5 MG
Internal identifier: 191
Lot: LOT-0192
Title: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Description: COMPR. FILM 500 MG
Internal identifier: 192
Lot: LOT-0193
Title: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Description: CPR 100 MCG
Internal identifier: 193
Lot: LOT-0194
Title: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Description: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Internal identifier: 194
Lot: LOT-0195
Title: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Description: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Internal identifier: 195
Lot: LOT-0196
Internal identifier: 196
Lot: LOT-0197
Title: LORATADINUM 10 MG
Description: COMPR. 10 MG
Internal identifier: 197
Lot: LOT-0198
Title: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Description: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Internal identifier: 198
Lot: LOT-0199
Title: LORAZEPAMUM 1 MG
Internal identifier: 199
Lot: LOT-0200
Title: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Internal identifier: 200
Lot: LOT-0201
Title: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Internal identifier: 201
Lot: LOT-0202
Title: MEBEVERINUM 200 MG
Description: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Internal identifier: 202
Lot: LOT-0203
Title: MELOXICAMUM 15 MG
Description: COMPR.15 MG
Internal identifier: 203
Lot: LOT-0204
Title: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Description: SOL.INJ.1G/2ML
Internal identifier: 204
Lot: LOT-0205
Title: METHYLDOPUM 250 MG
Description: CPR 250 MG
Internal identifier: 205
Lot: LOT-0206
Title: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Description: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Internal identifier: 206
Lot: LOT-0207
Title: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Internal identifier: 207
Lot: LOT-0208
Title: METOPROLOLUM 25 MG
Description: CPR 25 MG
Internal identifier: 208
Lot: LOT-0209
Title: MICAFUNGINUM 50 MG
Description: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Internal identifier: 209
Lot: LOT-0210
Title: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Description: CPS/CPR.FILM 250 MG
Internal identifier: 210
Lot: LOT-0211
Title: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Description: CPR,.FILM 500 MG
Internal identifier: 211
Lot: LOT-0212
Title: MIDODRINUM 2.5 MG
Description: CPR 2.5 MG
Internal identifier: 212
Lot: LOT-0213
Title: MORPHYNUM R 30 mg
Description: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Internal identifier: 213
Lot: LOT-0214
Title: MORPHYNUM 10 MG
Description: COMPR FILM 10 MG
Internal identifier: 214
Lot: LOT-0215
Description: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Internal identifier: 215
Lot: LOT-0216
Internal identifier: 216
Lot: LOT-0217
Description: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Internal identifier: 217
Lot: LOT-0218
Description: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Internal identifier: 218
Lot: LOT-0219
Title: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Internal identifier: 219
Lot: LOT-0220
Internal identifier: 220
Lot: LOT-0221
Internal identifier: 221
Lot: LOT-0222
Title: NIFEDIPINUM 20 MG
Description: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Internal identifier: 222
Lot: LOT-0223
Title: NITRAZEPAMUM 5 MG
Description: CPR 5 MG
Internal identifier: 223
Lot: LOT-0224
Title: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Description: COMPR. SUBLING.0.5mg
Internal identifier: 224
Lot: LOT-0225
Title: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Description: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Internal identifier: 225
Lot: LOT-0226
Title: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Internal identifier: 226
Lot: LOT-0227
Title: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Description: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Internal identifier: 227
Lot: LOT-0228
Description: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Internal identifier: 228
Lot: LOT-0229
Description: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Internal identifier: 229
Lot: LOT-0230
Title: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Description: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Internal identifier: 230
Lot: LOT-0231
Title: OMEPRAZOLUM 20 MG
Description: CAPS GASTROREZ.20MG
Internal identifier: 231
Lot: LOT-0232
Title: OMEPRAZOLUM 40 MG
Description: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Internal identifier: 232
Lot: LOT-0233
Title: ONDANSETRONUM 8 MG
Description: COMPR. FILM. 8 MG
Internal identifier: 233
Lot: LOT-0234
Title: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Description: CPS 75 MG
Internal identifier: 234
Lot: LOT-0235
Title: OXACILLINUM 1 G
Internal identifier: 235
Lot: LOT-0236
Title: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Internal identifier: 236
Lot: LOT-0237
Title: OXYCODONUM 20MG
Description: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Internal identifier: 237
Lot: LOT-0238
Title: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Description: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Internal identifier: 238
Lot: LOT-0239
Title: PANCREATINUM 420 MG
Description: CPS GASTROREZIST 420 MG
Internal identifier: 239
Lot: LOT-0240
Title: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Description: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Internal identifier: 240
Lot: LOT-0241
Title: PARAFINUM LIQUIDUM
Internal identifier: 241
Lot: LOT-0242
Description: COMPR. 20MG
Internal identifier: 242
Lot: LOT-0243
Title: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Internal identifier: 243
Lot: LOT-0244
Title: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Description: COMP.ELIB.PREL.
Internal identifier: 244
Lot: LOT-0245
Title: PERINDOPRILUM 5 MG
Description: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Internal identifier: 245
Lot: LOT-0246
Title: PERINDOPRILUM 10 MG
Internal identifier: 246
Lot: LOT-0247
Title: PHENYLEPHRUNUM 10%
Internal identifier: 247
Lot: LOT-0248
Title: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Description: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Internal identifier: 248
Lot: LOT-0249
Internal identifier: 249
Lot: LOT-0250
Title: POSACONAZOLUM 100 MG
Description: CPR. GASTROREZ.100 MG
Internal identifier: 250
Lot: LOT-0251
Title: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Internal identifier: 251
Lot: LOT-0252
Title: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Internal identifier: 252
Lot: LOT-0253
Title: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Internal identifier: 253
Lot: LOT-0254
Title: PROPRANOLOLUM 40 MG
Description: CPR*40 MG
Internal identifier: 254
Lot: LOT-0255
Internal identifier: 255
Lot: LOT-0256
Title: REMIFENTANILUM 1MG
Internal identifier: 256
Lot: LOT-0257
Title: RETINOLUM - 10ML
Internal identifier: 257
Lot: LOT-0258
Title: RIFAMPICINUM 150 MG
Description: CAPS. 150 MG
Internal identifier: 258
Lot: LOT-0259
Title: RILMENIDINUM 1MG
Description: COMPR. 1MG
Internal identifier: 259
Lot: LOT-0260
Title: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Description: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Internal identifier: 260
Lot: LOT-0261
Title: RIVANOL 0.1% *200 ML
Internal identifier: 261
Lot: LOT-0262
Title: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Description: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Internal identifier: 262
Lot: LOT-0263
Title: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Description: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Internal identifier: 263
Lot: LOT-0264
Title: ROSUVASTATIN 10 MG
Description: CPR FILM 10 MG
Internal identifier: 264
Lot: LOT-0265
Title: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Description: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Internal identifier: 265
Lot: LOT-0266
Title: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Description: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Internal identifier: 266
Lot: LOT-0267
Description: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Internal identifier: 267
Lot: LOT-0268
Internal identifier: 268
Lot: LOT-0269
Internal identifier: 269
Lot: LOT-0270
Title: SUCRALFATUM 1 G
Description: CPR 1 GR
Internal identifier: 270
Lot: LOT-0271
Title: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Internal identifier: 271
Lot: LOT-0272
Title: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Description: TUB CREMA * 100 G
Internal identifier: 272
Lot: LOT-0273
Description: COMPR.400MG+80MG
Internal identifier: 273
Lot: LOT-0274
Internal identifier: 274
Lot: LOT-0275
Title: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Internal identifier: 275
Lot: LOT-0276
Title: TELMISARTANUM 80MG
Description: COMPR. 80MG
Internal identifier: 276
Lot: LOT-0277
Title: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Description: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Internal identifier: 277
Lot: LOT-0278
Title: THIAMAZOLUM 10 MG
Internal identifier: 278
Lot: LOT-0279
Title: TIANEPTINUM 12.5 MG
Description: CPR. FILM/DRJ
Internal identifier: 279
Lot: LOT-0280
Title: TICAGRELOR 90 MG
Description: CPR FILM 90 MG
Internal identifier: 280
Lot: LOT-0281
Title: TIOTROPIUM 18 micrograme
Internal identifier: 281
Lot: LOT-0282
Title: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Internal identifier: 282
Lot: LOT-0283
Title: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Internal identifier: 283
Lot: LOT-0284
Title: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Internal identifier: 284
Lot: LOT-0285
Title: TOLPERISONUM 150MG
Description: COMPR. FILM. 150MG
Internal identifier: 285
Lot: LOT-0286
Title: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Description: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Internal identifier: 286
Lot: LOT-0287
Title: TRAMADOLUM 50MG
Description: CAPS. /CPR 50MG
Internal identifier: 287
Lot: LOT-0288
Title: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Description: CPR 2 MG
Internal identifier: 288
Lot: LOT-0289
Title: TRIMEBUTINUM 300 MG
Description: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Internal identifier: 289
Lot: LOT-0290
Title: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Description: SOL.INJ.25 MG/5ML
Internal identifier: 290
Lot: LOT-0291
Title: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Internal identifier: 291
Lot: LOT-0292
Title: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Internal identifier: 292
Lot: LOT-0293
Title: VANCOMYCINUM 1g
Internal identifier: 293
Lot: LOT-0294
Title: VANCOMYCINUM 500 MG
Internal identifier: 294
Lot: LOT-0295
Title: VASELINUM ALBUM
Internal identifier: 295
Lot: LOT-0296
Title: VERAPAMILUM 80 MG
Description: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Internal identifier: 296
Lot: LOT-0297
Title: VORICONAZOLUM 200 mg
Internal identifier: 297
Lot: LOT-0298
Title: VORICONAZOLUM 200 MG
Description: COMP.FILM 200 mg
Internal identifier: 298
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Identificador interno: 4192960_2026_PAAPD1599750
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: ACICLOVIRUM 200MG
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: ALLOPURINOLUM 100 MG
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: ALLOPURINOLUM 300 MG
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Descripción: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Descripción: CPS/CPR *100 MG
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: AMIODARONUM 200 MG
Descripción: COMPR. 200MG
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Descripción: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Título: AMOXICILLINUM 500 MG
Descripción: CPS /CPR FILM *500 MG
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Título: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Título: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Título: APIXABANUM 2.5 MG
Descripción: CPR.FILM 2.5 MG
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: APIXABANUM 5 MG
Descripción: CPR.FILM.5 MG
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Título: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Descripción: CAPS 125 MG+80 MG
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Título: ATORVASTATINUM 40 MG
Descripción: CPR FILM 40 MG
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Título: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Título: AZATHIOPRINUM 50 MG
Descripción: CPR FILM 50 MG
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Título: AZITHROMYCINUM 500MG
Descripción: COMPR. FILM. 500MG
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Título: AZTREONAM 1 G
Descripción: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Título: AZTREONAM 2G
Descripción: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Título: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Título: BETAHISTINUM 24 MG
Descripción: COMPR. 24 MG
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Título: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Descripción: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Título: BILASTINUM 20 MG
Descripción: CPR 20 MG
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Título: BISACODYLUM 5 MG
Descripción: DRJ/CPR 5 MG
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Título: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Descripción: CPR.FILM 120 MG
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Título: BISOPROLOLUM 5 MG
Descripción: COMPR. FILM CPR *5 MG
Identificador interno: 39
Lote: LOT-0040
Título: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Descripción: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Título: BROMHEXIMUM 8 MG
Descripción: CPR 8 MG
Identificador interno: 41
Lote: LOT-0042
Título: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Identificador interno: 42
Lote: LOT-0043
Título: BUDESONIDUM 3 mg
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Título: CALCII CARBONAS
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Título: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Descripción: CPR 16 MG
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Título: CANGRELORUM 50 MG
Identificador interno: 47
Lote: LOT-0048
Título: CAPTOPRILUM 25 MG
Descripción: CPR.25 MG.
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Título: CARBAMAZEPINUM 200MG
Descripción: COMPR /CPR FILM200MG
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Título: CEFOPERAZONUM 2 G
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Título: CEFTAZIDIMUM 2 G
Identificador interno: 51
Lote: LOT-0052
Título: CILOSTAZOLUM 100 MG
Descripción: CPR 100 MG
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Título: CIPROFLOXACINUM 500MG
Identificador interno: 53
Lote: LOT-0054
Título: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Identificador interno: 54
Lote: LOT-0055
Título: CLINDAMYCINUM 600 MG
Descripción: CPR FILM 600 MG
Identificador interno: 55
Lote: LOT-0056
Título: CLONIDINUM 0.15 MG
Descripción: CPR 0.15 MG
Identificador interno: 56
Lote: LOT-0057
Título: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Descripción: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Identificador interno: 57
Lote: LOT-0058
Título: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Descripción: CPR. FILMATE 75 MG
Identificador interno: 58
Lote: LOT-0059
Identificador interno: 59
Lote: LOT-0060
Descripción: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Identificador interno: 60
Lote: LOT-0061
Descripción: CREMA *50 ML
Identificador interno: 61
Lote: LOT-0062
Descripción: SPRAY *250 ML
Identificador interno: 62
Lote: LOT-0063
Descripción: SPRAY *1000 ML
Identificador interno: 63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: 64
Lote: LOT-0065
Título: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Descripción: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Identificador interno: 65
Lote: LOT-0066
Título: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Descripción: CREMA -15 GR
Identificador interno: 66
Lote: LOT-0067
Título: COLCHICINUM 1 mg
Descripción: CPR 1 MG
Identificador interno: 67
Lote: LOT-0068
Identificador interno: 68
Lote: LOT-0069
Identificador interno: 69
Lote: LOT-0070
Descripción: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Identificador interno: 70
Lote: LOT-0071
Descripción: COMPR.ELIB.MODIF.
Identificador interno: 71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: 72
Lote: LOT-0073
Identificador interno: 73
Lote: LOT-0074
Identificador interno: 74
Lote: LOT-0075
Identificador interno: 75
Lote: LOT-0076
Descripción: CPR 20 MG/40MG
Identificador interno: 76
Lote: LOT-0077
Identificador interno: 77
Lote: LOT-0078
Descripción: CPR 10 /80 mg
Identificador interno: 78
Lote: LOT-0079
Identificador interno: 79
Lote: LOT-0080
Identificador interno: 80
Lote: LOT-0081
Descripción: COMPR. 5 MG/5 MG
Identificador interno: 81
Lote: LOT-0082
Descripción: CAPS 50 MG/20 MG
Identificador interno: 82
Lote: LOT-0083
Descripción: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Identificador interno: 83
Lote: LOT-0084
Título: COMBINATII DICARBOCALM
Descripción: COMPR.MASTICABILE
Identificador interno: 84
Lote: LOT-0085
Título: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Descripción: CPR.FILM 500 MG
Identificador interno: 85
Lote: LOT-0086
Identificador interno: 86
Lote: LOT-0087
Título: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Descripción: SUSPENSIE *125 ML
Identificador interno: 87
Lote: LOT-0088
Identificador interno: 88
Lote: LOT-0089
Identificador interno: 89
Lote: LOT-0090
Título: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Identificador interno: 90
Lote: LOT-0091
Descripción: CPS 300 MG/0.5 MG
Identificador interno: 91
Lote: LOT-0092
Descripción: CREMA *20 G
Identificador interno: 92
Lote: LOT-0093
Identificador interno: 93
Lote: LOT-0094
Descripción: SOL.PERF.*500 ML
Identificador interno: 94
Lote: LOT-0095
Identificador interno: 95
Lote: LOT-0096
Descripción: SOL.PERF. x 500ml
Identificador interno: 96
Lote: LOT-0097
Descripción: SOL.PERF x 500ml
Identificador interno: 97
Lote: LOT-0098
Título: COMBINATII VITAMINE
Identificador interno: 98
Lote: LOT-0099
Título: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Identificador interno: 99
Lote: LOT-0100
Identificador interno: 100
Lote: LOT-0101
Identificador interno: 101
Lote: LOT-0102
Identificador interno: 102
Lote: LOT-0103
Descripción: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Identificador interno: 103
Lote: LOT-0104
Título: CORNEREGEL UNG
Descripción: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Identificador interno: 104
Lote: LOT-0105
Título: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Descripción: DRAJEURI *1000 MCG
Identificador interno: 105
Lote: LOT-0106
Título: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Descripción: CPS 150 MG
Identificador interno: 106
Lote: LOT-0107
Título: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Identificador interno: 107
Lote: LOT-0108
Identificador interno: 108
Lote: LOT-0109
Título: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Descripción: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Identificador interno: 109
Lote: LOT-0110
Título: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Identificador interno: 110
Lote: LOT-0111
Título: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Identificador interno: 111
Lote: LOT-0112
Identificador interno: 112
Lote: LOT-0113
Título: DIAZEPAMUM 10 MG
Descripción: CPR 10
Identificador interno: 113
Lote: LOT-0114
Título: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Descripción: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Identificador interno: 114
Lote: LOT-0115
Título: DICLOFENACUM 100 MG
Identificador interno: 115
Lote: LOT-0116
Título: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Descripción: SOL.INJ 30 MG/2ML
Identificador interno: 116
Lote: LOT-0117
Título: DIGOXINUM 0.250 MG
Descripción: CPR * 0.250 MG
Identificador interno: 117
Lote: LOT-0118
Título: DIOSMECTITA 3G
Descripción: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Identificador interno: 118
Lote: LOT-0119
Título: DOMPERIDONUM 10 MG
Descripción: COMPR.FILM 10 MG
Identificador interno: 119
Lote: LOT-0120
Título: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Descripción: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Identificador interno: 120
Lote: LOT-0121
Título: DROTAVERINUM 40mg
Descripción: CPR 40 MG
Identificador interno: 121
Lote: LOT-0122
Título: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Identificador interno: 122
Lote: LOT-0123
Título: ENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
Identificador interno: 123
Lote: LOT-0124
Título: ENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
Identificador interno: 124
Lote: LOT-0125
Título: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Identificador interno: 125
Lote: LOT-0126
Título: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Descripción: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Identificador interno: 126
Lote: LOT-0127
Título: ERDOSTEINUM 300 MG
Descripción: CPS 300 MG
Identificador interno: 127
Lote: LOT-0128
Título: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Identificador interno: 128
Lote: LOT-0129
Título: ETORICOXIBUM 60 MG
Descripción: COMPR.FILM 60 MG
Identificador interno: 129
Lote: LOT-0130
Título: FAMOTIDINUM 20 MG
Identificador interno: 130
Lote: LOT-0131
Título: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Descripción: COMPR FILM 200 MG
Identificador interno: 131
Lote: LOT-0132
Título: FENTANYLUM 200 MCG
Descripción: CPR SUBLING 200 MCG
Identificador interno: 132
Lote: LOT-0133
Título: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Descripción: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Identificador interno: 133
Lote: LOT-0134
Identificador interno: 134
Lote: LOT-0135
Título: FIBRINOGEN UMAN 1G
Descripción: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Identificador interno: 135
Lote: LOT-0136
Título: FLECAINIDUM 50 MG
Descripción: CPS .CU.ELIB.PREL
Identificador interno: 136
Lote: LOT-0137
Título: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Identificador interno: 137
Lote: LOT-0138
Título: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Descripción: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Identificador interno: 138
Lote: LOT-0139
Título: FONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Identificador interno: 139
Lote: LOT-0140
Título: FOSFOMYCINUM 3 G
Identificador interno: 140
Lote: LOT-0141
Título: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Identificador interno: 141
Lote: LOT-0142
Título: FURAZOLIDONUM 100 MG
Identificador interno: 142
Lote: LOT-0143
Título: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Descripción: SOL.INJ.20 MG/2ML
Identificador interno: 143
Lote: LOT-0144
Título: GABAPENTINUM 300 MG
Identificador interno: 144
Lote: LOT-0145
Título: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Identificador interno: 145
Lote: LOT-0146
Identificador interno: 146
Lote: LOT-0147
Identificador interno: 147
Lote: LOT-0148
Título: GLUCOSUM
Identificador interno: 148
Lote: LOT-0149
Título: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Descripción: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Identificador interno: 149
Lote: LOT-0150
Título: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Descripción: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Identificador interno: 150
Lote: LOT-0151
Título: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Descripción: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Identificador interno: 151
Lote: LOT-0152
Título: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Descripción: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Identificador interno: 152
Lote: LOT-0153
Título: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Descripción: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Identificador interno: 153
Lote: LOT-0154
Título: GLUCOSUM 5% 500,ML
Descripción: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Identificador interno: 154
Lote: LOT-0155
Título: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Identificador interno: 155
Lote: LOT-0156
Título: GLYCEROLUM 2100 MG
Descripción: SUPOZITOARE 2100 MG
Identificador interno: 156
Lote: LOT-0157
Título: GRANISETRONUM 1 MG
Descripción: COMPR. FILM. 1 MG
Identificador interno: 157
Lote: LOT-0158
Título: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Descripción: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Identificador interno: 158
Lote: LOT-0159
Título: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Descripción: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Identificador interno: 159
Lote: LOT-0160
Título: HEPARINUM 100000 UI *50G
Identificador interno: 160
Lote: LOT-0161
Título: HEPARINUM 100000 UI *100G
Identificador interno: 161
Lote: LOT-0162
Identificador interno: 162
Lote: LOT-0163
Título: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Identificador interno: 163
Lote: LOT-0164
Título: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Descripción: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Identificador interno: 164
Lote: LOT-0165
Título: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Descripción: SOL. PERF. 500ML
Identificador interno: 165
Lote: LOT-0166
Título: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Identificador interno: 166
Lote: LOT-0167
Descripción: PULB. PT. SOL. PERF.
Identificador interno: 167
Lote: LOT-0168
Identificador interno: 168
Lote: LOT-0169
Identificador interno: 169
Lote: LOT-0170
Identificador interno: 170
Lote: LOT-0171
Identificador interno: 171
Lote: LOT-0172
Descripción: SOL. PERF. 5g/100 ml
Identificador interno: 172
Lote: LOT-0173
Identificador interno: 173
Lote: LOT-0174
Identificador interno: 174
Lote: LOT-0175
Identificador interno: 175
Lote: LOT-0176
Título: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Descripción: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Identificador interno: 176
Lote: LOT-0177
Identificador interno: 177
Lote: LOT-0178
Título: IODOFORMIUM
Identificador interno: 178
Lote: LOT-0179
Título: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Identificador interno: 179
Lote: LOT-0180
Título: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Identificador interno: 180
Lote: LOT-0181
Título: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Descripción: CPS 100 MG
Identificador interno: 181
Lote: LOT-0182
Título: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Identificador interno: 182
Lote: LOT-0183
Título: KALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Identificador interno: 183
Lote: LOT-0184
Título: KANAMICINUM 1% *6 G
Descripción: UNG.OFT 1%*6 G
Identificador interno: 184
Lote: LOT-0185
Título: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Identificador interno: 185
Lote: LOT-0186
Descripción: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Identificador interno: 186
Lote: LOT-0187
Título: LANOLINUM
Identificador interno: 187
Lote: LOT-0188
Título: LETERVOMIRUM 240 MG
Descripción: COMPR. FILM. 240 MG
Identificador interno: 188
Lote: LOT-0189
Título: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Identificador interno: 189
Lote: LOT-0190
Título: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Descripción: CPR.FILM 250 MG
Identificador interno: 190
Lote: LOT-0191
Título: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Descripción: CPR FILM 5 MG
Identificador interno: 191
Lote: LOT-0192
Título: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Descripción: COMPR. FILM 500 MG
Identificador interno: 192
Lote: LOT-0193
Título: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Descripción: CPR 100 MCG
Identificador interno: 193
Lote: LOT-0194
Título: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Descripción: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Identificador interno: 194
Lote: LOT-0195
Título: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Descripción: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Identificador interno: 195
Lote: LOT-0196
Identificador interno: 196
Lote: LOT-0197
Título: LORATADINUM 10 MG
Descripción: COMPR. 10 MG
Identificador interno: 197
Lote: LOT-0198
Título: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Descripción: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Identificador interno: 198
Lote: LOT-0199
Título: LORAZEPAMUM 1 MG
Identificador interno: 199
Lote: LOT-0200
Título: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Identificador interno: 200
Lote: LOT-0201
Título: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Identificador interno: 201
Lote: LOT-0202
Título: MEBEVERINUM 200 MG
Descripción: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Identificador interno: 202
Lote: LOT-0203
Título: MELOXICAMUM 15 MG
Descripción: COMPR.15 MG
Identificador interno: 203
Lote: LOT-0204
Título: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Descripción: SOL.INJ.1G/2ML
Identificador interno: 204
Lote: LOT-0205
Título: METHYLDOPUM 250 MG
Descripción: CPR 250 MG
Identificador interno: 205
Lote: LOT-0206
Título: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Descripción: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Identificador interno: 206
Lote: LOT-0207
Título: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Identificador interno: 207
Lote: LOT-0208
Título: METOPROLOLUM 25 MG
Descripción: CPR 25 MG
Identificador interno: 208
Lote: LOT-0209
Título: MICAFUNGINUM 50 MG
Descripción: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Identificador interno: 209
Lote: LOT-0210
Título: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Descripción: CPS/CPR.FILM 250 MG
Identificador interno: 210
Lote: LOT-0211
Título: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Descripción: CPR,.FILM 500 MG
Identificador interno: 211
Lote: LOT-0212
Título: MIDODRINUM 2.5 MG
Descripción: CPR 2.5 MG
Identificador interno: 212
Lote: LOT-0213
Título: MORPHYNUM R 30 mg
Descripción: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Identificador interno: 213
Lote: LOT-0214
Título: MORPHYNUM 10 MG
Descripción: COMPR FILM 10 MG
Identificador interno: 214
Lote: LOT-0215
Descripción: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Identificador interno: 215
Lote: LOT-0216
Identificador interno: 216
Lote: LOT-0217
Descripción: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Identificador interno: 217
Lote: LOT-0218
Descripción: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Identificador interno: 218
Lote: LOT-0219
Título: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Identificador interno: 219
Lote: LOT-0220
Identificador interno: 220
Lote: LOT-0221
Identificador interno: 221
Lote: LOT-0222
Título: NIFEDIPINUM 20 MG
Descripción: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Identificador interno: 222
Lote: LOT-0223
Título: NITRAZEPAMUM 5 MG
Descripción: CPR 5 MG
Identificador interno: 223
Lote: LOT-0224
Título: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Descripción: COMPR. SUBLING.0.5mg
Identificador interno: 224
Lote: LOT-0225
Título: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Descripción: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Identificador interno: 225
Lote: LOT-0226
Título: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Identificador interno: 226
Lote: LOT-0227
Título: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Descripción: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Identificador interno: 227
Lote: LOT-0228
Descripción: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Identificador interno: 228
Lote: LOT-0229
Descripción: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Identificador interno: 229
Lote: LOT-0230
Título: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Descripción: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Identificador interno: 230
Lote: LOT-0231
Título: OMEPRAZOLUM 20 MG
Descripción: CAPS GASTROREZ.20MG
Identificador interno: 231
Lote: LOT-0232
Título: OMEPRAZOLUM 40 MG
Descripción: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Identificador interno: 232
Lote: LOT-0233
Título: ONDANSETRONUM 8 MG
Descripción: COMPR. FILM. 8 MG
Identificador interno: 233
Lote: LOT-0234
Título: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Descripción: CPS 75 MG
Identificador interno: 234
Lote: LOT-0235
Título: OXACILLINUM 1 G
Identificador interno: 235
Lote: LOT-0236
Título: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Identificador interno: 236
Lote: LOT-0237
Título: OXYCODONUM 20MG
Descripción: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Identificador interno: 237
Lote: LOT-0238
Título: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Descripción: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Identificador interno: 238
Lote: LOT-0239
Título: PANCREATINUM 420 MG
Descripción: CPS GASTROREZIST 420 MG
Identificador interno: 239
Lote: LOT-0240
Título: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Descripción: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Identificador interno: 240
Lote: LOT-0241
Título: PARAFINUM LIQUIDUM
Identificador interno: 241
Lote: LOT-0242
Descripción: COMPR. 20MG
Identificador interno: 242
Lote: LOT-0243
Título: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Identificador interno: 243
Lote: LOT-0244
Título: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Descripción: COMP.ELIB.PREL.
Identificador interno: 244
Lote: LOT-0245
Título: PERINDOPRILUM 5 MG
Descripción: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Identificador interno: 245
Lote: LOT-0246
Título: PERINDOPRILUM 10 MG
Identificador interno: 246
Lote: LOT-0247
Título: PHENYLEPHRUNUM 10%
Identificador interno: 247
Lote: LOT-0248
Título: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Descripción: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Identificador interno: 248
Lote: LOT-0249
Identificador interno: 249
Lote: LOT-0250
Título: POSACONAZOLUM 100 MG
Descripción: CPR. GASTROREZ.100 MG
Identificador interno: 250
Lote: LOT-0251
Título: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Identificador interno: 251
Lote: LOT-0252
Título: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Identificador interno: 252
Lote: LOT-0253
Título: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Identificador interno: 253
Lote: LOT-0254
Título: PROPRANOLOLUM 40 MG
Descripción: CPR*40 MG
Identificador interno: 254
Lote: LOT-0255
Identificador interno: 255
Lote: LOT-0256
Título: REMIFENTANILUM 1MG
Identificador interno: 256
Lote: LOT-0257
Título: RETINOLUM - 10ML
Identificador interno: 257
Lote: LOT-0258
Título: RIFAMPICINUM 150 MG
Descripción: CAPS. 150 MG
Identificador interno: 258
Lote: LOT-0259
Título: RILMENIDINUM 1MG
Descripción: COMPR. 1MG
Identificador interno: 259
Lote: LOT-0260
Título: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Descripción: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Identificador interno: 260
Lote: LOT-0261
Título: RIVANOL 0.1% *200 ML
Identificador interno: 261
Lote: LOT-0262
Título: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Descripción: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Identificador interno: 262
Lote: LOT-0263
Título: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Descripción: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Identificador interno: 263
Lote: LOT-0264
Título: ROSUVASTATIN 10 MG
Descripción: CPR FILM 10 MG
Identificador interno: 264
Lote: LOT-0265
Título: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Descripción: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Identificador interno: 265
Lote: LOT-0266
Título: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Descripción: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Identificador interno: 266
Lote: LOT-0267
Descripción: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Identificador interno: 267
Lote: LOT-0268
Identificador interno: 268
Lote: LOT-0269
Identificador interno: 269
Lote: LOT-0270
Título: SUCRALFATUM 1 G
Descripción: CPR 1 GR
Identificador interno: 270
Lote: LOT-0271
Título: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Identificador interno: 271
Lote: LOT-0272
Título: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Descripción: TUB CREMA * 100 G
Identificador interno: 272
Lote: LOT-0273
Descripción: COMPR.400MG+80MG
Identificador interno: 273
Lote: LOT-0274
Identificador interno: 274
Lote: LOT-0275
Título: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Identificador interno: 275
Lote: LOT-0276
Título: TELMISARTANUM 80MG
Descripción: COMPR. 80MG
Identificador interno: 276
Lote: LOT-0277
Título: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Descripción: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Identificador interno: 277
Lote: LOT-0278
Título: THIAMAZOLUM 10 MG
Identificador interno: 278
Lote: LOT-0279
Título: TIANEPTINUM 12.5 MG
Descripción: CPR. FILM/DRJ
Identificador interno: 279
Lote: LOT-0280
Título: TICAGRELOR 90 MG
Descripción: CPR FILM 90 MG
Identificador interno: 280
Lote: LOT-0281
Título: TIOTROPIUM 18 micrograme
Identificador interno: 281
Lote: LOT-0282
Título: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Identificador interno: 282
Lote: LOT-0283
Título: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Identificador interno: 283
Lote: LOT-0284
Título: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Identificador interno: 284
Lote: LOT-0285
Título: TOLPERISONUM 150MG
Descripción: COMPR. FILM. 150MG
Identificador interno: 285
Lote: LOT-0286
Título: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Descripción: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Identificador interno: 286
Lote: LOT-0287
Título: TRAMADOLUM 50MG
Descripción: CAPS. /CPR 50MG
Identificador interno: 287
Lote: LOT-0288
Título: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Descripción: CPR 2 MG
Identificador interno: 288
Lote: LOT-0289
Título: TRIMEBUTINUM 300 MG
Descripción: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Identificador interno: 289
Lote: LOT-0290
Título: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Descripción: SOL.INJ.25 MG/5ML
Identificador interno: 290
Lote: LOT-0291
Título: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Identificador interno: 291
Lote: LOT-0292
Título: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Identificador interno: 292
Lote: LOT-0293
Título: VANCOMYCINUM 1g
Identificador interno: 293
Lote: LOT-0294
Título: VANCOMYCINUM 500 MG
Identificador interno: 294
Lote: LOT-0295
Título: VASELINUM ALBUM
Identificador interno: 295
Lote: LOT-0296
Título: VERAPAMILUM 80 MG
Descripción: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Identificador interno: 296
Lote: LOT-0297
Título: VORICONAZOLUM 200 mg
Identificador interno: 297
Lote: LOT-0298
Título: VORICONAZOLUM 200 MG
Descripción: COMP.FILM 200 mg
Identificador interno: 298
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Kuvaus: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: ACICLOVIRUM 200MG
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Sisäinen tunniste: 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Sisäinen tunniste: 11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Sisäinen tunniste: 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: ALLOPURINOLUM 100 MG
Sisäinen tunniste: 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: ALLOPURINOLUM 300 MG
Sisäinen tunniste: 14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Sisäinen tunniste: 15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Kuvaus: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Sisäinen tunniste: 16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Kuvaus: CPS/CPR *100 MG
Sisäinen tunniste: 17
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: AMIODARONUM 200 MG
Kuvaus: COMPR. 200MG
Sisäinen tunniste: 18
Osa: LOT-0019
Kuvaus: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Sisäinen tunniste: 19
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: AMOXICILLINUM 500 MG
Kuvaus: CPS /CPR FILM *500 MG
Sisäinen tunniste: 20
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Sisäinen tunniste: 21
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Kuvaus: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Sisäinen tunniste: 22
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: APIXABANUM 2.5 MG
Kuvaus: CPR.FILM 2.5 MG
Sisäinen tunniste: 23
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: APIXABANUM 5 MG
Kuvaus: CPR.FILM.5 MG
Sisäinen tunniste: 24
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Kuvaus: CAPS 125 MG+80 MG
Sisäinen tunniste: 25
Osa: LOT-0026
Ilmoituksen nimi: ATORVASTATINUM 40 MG
Kuvaus: CPR FILM 40 MG
Sisäinen tunniste: 26
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Kuvaus: SOL. INJ./ PERF. 10 MG /ML-5ML
Sisäinen tunniste: 27
Osa: LOT-0028
Ilmoituksen nimi: AZATHIOPRINUM 50 MG
Kuvaus: CPR FILM 50 MG
Sisäinen tunniste: 28
Osa: LOT-0029
Ilmoituksen nimi: AZITHROMYCINUM 500MG
Kuvaus: COMPR. FILM. 500MG
Sisäinen tunniste: 29
Osa: LOT-0030
Ilmoituksen nimi: AZTREONAM 1 G
Kuvaus: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Sisäinen tunniste: 30
Osa: LOT-0031
Ilmoituksen nimi: AZTREONAM 2G
Kuvaus: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Sisäinen tunniste: 31
Osa: LOT-0032
Ilmoituksen nimi: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Kuvaus: SPRAY BUCOFARINGIAN 0.15%*30 ML
Sisäinen tunniste: 32
Osa: LOT-0033
Ilmoituksen nimi: BETAHISTINUM 24 MG
Kuvaus: COMPR. 24 MG
Sisäinen tunniste: 33
Osa: LOT-0034
Sisäinen tunniste: 34
Osa: LOT-0035
Ilmoituksen nimi: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Kuvaus: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Sisäinen tunniste: 35
Osa: LOT-0036
Ilmoituksen nimi: BILASTINUM 20 MG
Kuvaus: CPR 20 MG
Sisäinen tunniste: 36
Osa: LOT-0037
Ilmoituksen nimi: BISACODYLUM 5 MG
Kuvaus: DRJ/CPR 5 MG
Sisäinen tunniste: 37
Osa: LOT-0038
Ilmoituksen nimi: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Kuvaus: CPR.FILM 120 MG
Sisäinen tunniste: 38
Osa: LOT-0039
Ilmoituksen nimi: BISOPROLOLUM 5 MG
Kuvaus: COMPR. FILM CPR *5 MG
Sisäinen tunniste: 39
Osa: LOT-0040
Ilmoituksen nimi: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Kuvaus: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Sisäinen tunniste: 40
Osa: LOT-0041
Ilmoituksen nimi: BROMHEXIMUM 8 MG
Kuvaus: CPR 8 MG
Sisäinen tunniste: 41
Osa: LOT-0042
Ilmoituksen nimi: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Sisäinen tunniste: 42
Osa: LOT-0043
Ilmoituksen nimi: BUDESONIDUM 3 mg
Kuvaus: CAPS. CU PELETE GASTROREZ. *3MG
Sisäinen tunniste: 43
Osa: LOT-0044
Sisäinen tunniste: 44
Osa: LOT-0045
Ilmoituksen nimi: CALCII CARBONAS
Sisäinen tunniste: 45
Osa: LOT-0046
Ilmoituksen nimi: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Kuvaus: CPR 16 MG
Sisäinen tunniste: 46
Osa: LOT-0047
Ilmoituksen nimi: CANGRELORUM 50 MG
Sisäinen tunniste: 47
Osa: LOT-0048
Ilmoituksen nimi: CAPTOPRILUM 25 MG
Kuvaus: CPR.25 MG.
Sisäinen tunniste: 48
Osa: LOT-0049
Ilmoituksen nimi: CARBAMAZEPINUM 200MG
Kuvaus: COMPR /CPR FILM200MG
Sisäinen tunniste: 49
Osa: LOT-0050
Ilmoituksen nimi: CEFOPERAZONUM 2 G
Kuvaus: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2 G
Sisäinen tunniste: 50
Osa: LOT-0051
Ilmoituksen nimi: CEFTAZIDIMUM 2 G
Kuvaus: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 2G
Sisäinen tunniste: 51
Osa: LOT-0052
Ilmoituksen nimi: CILOSTAZOLUM 100 MG
Kuvaus: CPR 100 MG
Sisäinen tunniste: 52
Osa: LOT-0053
Ilmoituksen nimi: CIPROFLOXACINUM 500MG
Sisäinen tunniste: 53
Osa: LOT-0054
Ilmoituksen nimi: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Sisäinen tunniste: 54
Osa: LOT-0055
Ilmoituksen nimi: CLINDAMYCINUM 600 MG
Kuvaus: CPR FILM 600 MG
Sisäinen tunniste: 55
Osa: LOT-0056
Ilmoituksen nimi: CLONIDINUM 0.15 MG
Kuvaus: CPR 0.15 MG
Sisäinen tunniste: 56
Osa: LOT-0057
Ilmoituksen nimi: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Kuvaus: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Sisäinen tunniste: 57
Osa: LOT-0058
Ilmoituksen nimi: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Kuvaus: CPR. FILMATE 75 MG
Sisäinen tunniste: 58
Osa: LOT-0059
Sisäinen tunniste: 59
Osa: LOT-0060
Kuvaus: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Sisäinen tunniste: 60
Osa: LOT-0061
Kuvaus: CREMA *50 ML
Sisäinen tunniste: 61
Osa: LOT-0062
Kuvaus: SPRAY *250 ML
Sisäinen tunniste: 62
Osa: LOT-0063
Kuvaus: SPRAY *1000 ML
Sisäinen tunniste: 63
Osa: LOT-0064
Sisäinen tunniste: 64
Osa: LOT-0065
Ilmoituksen nimi: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Kuvaus: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Sisäinen tunniste: 65
Osa: LOT-0066
Ilmoituksen nimi: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Kuvaus: CREMA -15 GR
Sisäinen tunniste: 66
Osa: LOT-0067
Ilmoituksen nimi: COLCHICINUM 1 mg
Kuvaus: CPR 1 MG
Sisäinen tunniste: 67
Osa: LOT-0068
Sisäinen tunniste: 68
Osa: LOT-0069
Sisäinen tunniste: 69
Osa: LOT-0070
Kuvaus: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Sisäinen tunniste: 70
Osa: LOT-0071
Kuvaus: COMPR.ELIB.MODIF.
Sisäinen tunniste: 71
Osa: LOT-0072
Kuvaus: PULB. INHAL. 160 mcg / 4,5 mcg
Sisäinen tunniste: 72
Osa: LOT-0073
Kuvaus: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Sisäinen tunniste: 73
Osa: LOT-0074
Sisäinen tunniste: 74
Osa: LOT-0075
Sisäinen tunniste: 75
Osa: LOT-0076
Kuvaus: CPR 20 MG/40MG
Sisäinen tunniste: 76
Osa: LOT-0077
Kuvaus: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Sisäinen tunniste: 77
Osa: LOT-0078
Kuvaus: CPR 10 /80 mg
Sisäinen tunniste: 78
Osa: LOT-0079
Sisäinen tunniste: 79
Osa: LOT-0080
Kuvaus: CPR. ELIB. PREL.80 mg +0.350 mg
Sisäinen tunniste: 80
Osa: LOT-0081
Kuvaus: COMPR. 5 MG/5 MG
Sisäinen tunniste: 81
Osa: LOT-0082
Kuvaus: CAPS 50 MG/20 MG
Sisäinen tunniste: 82
Osa: LOT-0083
Kuvaus: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Sisäinen tunniste: 83
Osa: LOT-0084
Ilmoituksen nimi: COMBINATII DICARBOCALM
Kuvaus: COMPR.MASTICABILE
Sisäinen tunniste: 84
Osa: LOT-0085
Ilmoituksen nimi: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Kuvaus: CPR.FILM 500 MG
Sisäinen tunniste: 85
Osa: LOT-0086
Sisäinen tunniste: 86
Osa: LOT-0087
Ilmoituksen nimi: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Kuvaus: SUSPENSIE *125 ML
Sisäinen tunniste: 87
Osa: LOT-0088
Sisäinen tunniste: 88
Osa: LOT-0089
Sisäinen tunniste: 89
Osa: LOT-0090
Ilmoituksen nimi: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Sisäinen tunniste: 90
Osa: LOT-0091
Kuvaus: CPS 300 MG/0.5 MG
Sisäinen tunniste: 91
Osa: LOT-0092
Kuvaus: CREMA *20 G
Sisäinen tunniste: 92
Osa: LOT-0093
Sisäinen tunniste: 93
Osa: LOT-0094
Kuvaus: SOL.PERF.*500 ML
Sisäinen tunniste: 94
Osa: LOT-0095
Sisäinen tunniste: 95
Osa: LOT-0096
Kuvaus: SOL.PERF. x 500ml
Sisäinen tunniste: 96
Osa: LOT-0097
Kuvaus: SOL.PERF x 500ml
Sisäinen tunniste: 97
Osa: LOT-0098
Ilmoituksen nimi: COMBINATII VITAMINE
Sisäinen tunniste: 98
Osa: LOT-0099
Ilmoituksen nimi: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Sisäinen tunniste: 99
Osa: LOT-0100
Sisäinen tunniste: 100
Osa: LOT-0101
Kuvaus: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Sisäinen tunniste: 101
Osa: LOT-0102
Sisäinen tunniste: 102
Osa: LOT-0103
Kuvaus: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Sisäinen tunniste: 103
Osa: LOT-0104
Ilmoituksen nimi: CORNEREGEL UNG
Kuvaus: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Sisäinen tunniste: 104
Osa: LOT-0105
Ilmoituksen nimi: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Kuvaus: DRAJEURI *1000 MCG
Sisäinen tunniste: 105
Osa: LOT-0106
Ilmoituksen nimi: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Kuvaus: CPS 150 MG
Sisäinen tunniste: 106
Osa: LOT-0107
Ilmoituksen nimi: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Sisäinen tunniste: 107
Osa: LOT-0108
Sisäinen tunniste: 108
Osa: LOT-0109
Ilmoituksen nimi: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Kuvaus: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Sisäinen tunniste: 109
Osa: LOT-0110
Ilmoituksen nimi: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Kuvaus: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Sisäinen tunniste: 110
Osa: LOT-0111
Ilmoituksen nimi: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Sisäinen tunniste: 111
Osa: LOT-0112
Sisäinen tunniste: 112
Osa: LOT-0113
Ilmoituksen nimi: DIAZEPAMUM 10 MG
Kuvaus: CPR 10
Sisäinen tunniste: 113
Osa: LOT-0114
Ilmoituksen nimi: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Kuvaus: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Sisäinen tunniste: 114
Osa: LOT-0115
Ilmoituksen nimi: DICLOFENACUM 100 MG
Kuvaus: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Sisäinen tunniste: 115
Osa: LOT-0116
Ilmoituksen nimi: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Kuvaus: SOL.INJ 30 MG/2ML
Sisäinen tunniste: 116
Osa: LOT-0117
Ilmoituksen nimi: DIGOXINUM 0.250 MG
Kuvaus: CPR * 0.250 MG
Sisäinen tunniste: 117
Osa: LOT-0118
Ilmoituksen nimi: DIOSMECTITA 3G
Kuvaus: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Sisäinen tunniste: 118
Osa: LOT-0119
Ilmoituksen nimi: DOMPERIDONUM 10 MG
Kuvaus: COMPR.FILM 10 MG
Sisäinen tunniste: 119
Osa: LOT-0120
Ilmoituksen nimi: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Kuvaus: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Sisäinen tunniste: 120
Osa: LOT-0121
Ilmoituksen nimi: DROTAVERINUM 40mg
Kuvaus: CPR 40 MG
Sisäinen tunniste: 121
Osa: LOT-0122
Ilmoituksen nimi: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Kuvaus: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Sisäinen tunniste: 122
Osa: LOT-0123
Kuvaus: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Sisäinen tunniste: 123
Osa: LOT-0124
Kuvaus: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Sisäinen tunniste: 124
Osa: LOT-0125
Ilmoituksen nimi: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Kuvaus: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Sisäinen tunniste: 125
Osa: LOT-0126
Ilmoituksen nimi: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Kuvaus: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Sisäinen tunniste: 126
Osa: LOT-0127
Ilmoituksen nimi: ERDOSTEINUM 300 MG
Kuvaus: CPS 300 MG
Sisäinen tunniste: 127
Osa: LOT-0128
Ilmoituksen nimi: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Kuvaus: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Sisäinen tunniste: 128
Osa: LOT-0129
Ilmoituksen nimi: ETORICOXIBUM 60 MG
Kuvaus: COMPR.FILM 60 MG
Sisäinen tunniste: 129
Osa: LOT-0130
Ilmoituksen nimi: FAMOTIDINUM 20 MG
Sisäinen tunniste: 130
Osa: LOT-0131
Ilmoituksen nimi: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Kuvaus: COMPR FILM 200 MG
Sisäinen tunniste: 131
Osa: LOT-0132
Ilmoituksen nimi: FENTANYLUM 200 MCG
Kuvaus: CPR SUBLING 200 MCG
Sisäinen tunniste: 132
Osa: LOT-0133
Ilmoituksen nimi: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Kuvaus: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Sisäinen tunniste: 133
Osa: LOT-0134
Kuvaus: SOL. INJ. / PERF.50 MG/ML*10 ML
Sisäinen tunniste: 134
Osa: LOT-0135
Ilmoituksen nimi: FIBRINOGEN UMAN 1G
Kuvaus: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Sisäinen tunniste: 135
Osa: LOT-0136
Ilmoituksen nimi: FLECAINIDUM 50 MG
Kuvaus: CPS .CU.ELIB.PREL
Sisäinen tunniste: 136
Osa: LOT-0137
Ilmoituksen nimi: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Kuvaus: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Sisäinen tunniste: 137
Osa: LOT-0138
Ilmoituksen nimi: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Kuvaus: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Sisäinen tunniste: 138
Osa: LOT-0139
Sisäinen tunniste: 139
Osa: LOT-0140
Ilmoituksen nimi: FOSFOMYCINUM 3 G
Sisäinen tunniste: 140
Osa: LOT-0141
Ilmoituksen nimi: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Sisäinen tunniste: 141
Osa: LOT-0142
Ilmoituksen nimi: FURAZOLIDONUM 100 MG
Sisäinen tunniste: 142
Osa: LOT-0143
Ilmoituksen nimi: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Kuvaus: SOL.INJ.20 MG/2ML
Sisäinen tunniste: 143
Osa: LOT-0144
Ilmoituksen nimi: GABAPENTINUM 300 MG
Sisäinen tunniste: 144
Osa: LOT-0145
Ilmoituksen nimi: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Sisäinen tunniste: 145
Osa: LOT-0146
Sisäinen tunniste: 146
Osa: LOT-0147
Sisäinen tunniste: 147
Osa: LOT-0148
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM
Sisäinen tunniste: 148
Osa: LOT-0149
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Kuvaus: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Sisäinen tunniste: 149
Osa: LOT-0150
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Kuvaus: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Sisäinen tunniste: 150
Osa: LOT-0151
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Kuvaus: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Sisäinen tunniste: 151
Osa: LOT-0152
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Kuvaus: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Sisäinen tunniste: 152
Osa: LOT-0153
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Kuvaus: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Sisäinen tunniste: 153
Osa: LOT-0154
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 5% 500,ML
Kuvaus: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Sisäinen tunniste: 154
Osa: LOT-0155
Ilmoituksen nimi: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Sisäinen tunniste: 155
Osa: LOT-0156
Ilmoituksen nimi: GLYCEROLUM 2100 MG
Kuvaus: SUPOZITOARE 2100 MG
Sisäinen tunniste: 156
Osa: LOT-0157
Ilmoituksen nimi: GRANISETRONUM 1 MG
Kuvaus: COMPR. FILM. 1 MG
Sisäinen tunniste: 157
Osa: LOT-0158
Ilmoituksen nimi: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Kuvaus: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Sisäinen tunniste: 158
Osa: LOT-0159
Ilmoituksen nimi: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Kuvaus: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Sisäinen tunniste: 159
Osa: LOT-0160
Ilmoituksen nimi: HEPARINUM 100000 UI *50G
Sisäinen tunniste: 160
Osa: LOT-0161
Ilmoituksen nimi: HEPARINUM 100000 UI *100G
Sisäinen tunniste: 161
Osa: LOT-0162
Sisäinen tunniste: 162
Osa: LOT-0163
Ilmoituksen nimi: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Sisäinen tunniste: 163
Osa: LOT-0164
Ilmoituksen nimi: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Kuvaus: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Sisäinen tunniste: 164
Osa: LOT-0165
Ilmoituksen nimi: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Kuvaus: SOL. PERF. 500ML
Sisäinen tunniste: 165
Osa: LOT-0166
Ilmoituksen nimi: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Kuvaus: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Sisäinen tunniste: 166
Osa: LOT-0167
Kuvaus: PULB. PT. SOL. PERF.
Sisäinen tunniste: 167
Osa: LOT-0168
Kuvaus: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Sisäinen tunniste: 168
Osa: LOT-0169
Kuvaus: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Sisäinen tunniste: 169
Osa: LOT-0170
Sisäinen tunniste: 170
Osa: LOT-0171
Sisäinen tunniste: 171
Osa: LOT-0172
Kuvaus: SOL. PERF. 5g/100 ml
Sisäinen tunniste: 172
Osa: LOT-0173
Sisäinen tunniste: 173
Osa: LOT-0174
Sisäinen tunniste: 174
Osa: LOT-0175
Sisäinen tunniste: 175
Osa: LOT-0176
Ilmoituksen nimi: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Kuvaus: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Sisäinen tunniste: 176
Osa: LOT-0177
Sisäinen tunniste: 177
Osa: LOT-0178
Ilmoituksen nimi: IODOFORMIUM
Sisäinen tunniste: 178
Osa: LOT-0179
Ilmoituksen nimi: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Sisäinen tunniste: 179
Osa: LOT-0180
Ilmoituksen nimi: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Sisäinen tunniste: 180
Osa: LOT-0181
Ilmoituksen nimi: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Kuvaus: CPS 100 MG
Sisäinen tunniste: 181
Osa: LOT-0182
Ilmoituksen nimi: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Sisäinen tunniste: 182
Osa: LOT-0183
Sisäinen tunniste: 183
Osa: LOT-0184
Ilmoituksen nimi: KANAMICINUM 1% *6 G
Kuvaus: UNG.OFT 1%*6 G
Sisäinen tunniste: 184
Osa: LOT-0185
Ilmoituksen nimi: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Sisäinen tunniste: 185
Osa: LOT-0186
Kuvaus: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Sisäinen tunniste: 186
Osa: LOT-0187
Ilmoituksen nimi: LANOLINUM
Sisäinen tunniste: 187
Osa: LOT-0188
Ilmoituksen nimi: LETERVOMIRUM 240 MG
Kuvaus: COMPR. FILM. 240 MG
Sisäinen tunniste: 188
Osa: LOT-0189
Ilmoituksen nimi: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Sisäinen tunniste: 189
Osa: LOT-0190
Ilmoituksen nimi: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Kuvaus: CPR.FILM 250 MG
Sisäinen tunniste: 190
Osa: LOT-0191
Ilmoituksen nimi: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Kuvaus: CPR FILM 5 MG
Sisäinen tunniste: 191
Osa: LOT-0192
Ilmoituksen nimi: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Kuvaus: COMPR. FILM 500 MG
Sisäinen tunniste: 192
Osa: LOT-0193
Ilmoituksen nimi: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Kuvaus: CPR 100 MCG
Sisäinen tunniste: 193
Osa: LOT-0194
Ilmoituksen nimi: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Kuvaus: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Sisäinen tunniste: 194
Osa: LOT-0195
Ilmoituksen nimi: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Kuvaus: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Sisäinen tunniste: 195
Osa: LOT-0196
Sisäinen tunniste: 196
Osa: LOT-0197
Ilmoituksen nimi: LORATADINUM 10 MG
Kuvaus: COMPR. 10 MG
Sisäinen tunniste: 197
Osa: LOT-0198
Ilmoituksen nimi: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Kuvaus: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Sisäinen tunniste: 198
Osa: LOT-0199
Ilmoituksen nimi: LORAZEPAMUM 1 MG
Sisäinen tunniste: 199
Osa: LOT-0200
Ilmoituksen nimi: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Sisäinen tunniste: 200
Osa: LOT-0201
Ilmoituksen nimi: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Kuvaus: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Sisäinen tunniste: 201
Osa: LOT-0202
Ilmoituksen nimi: MEBEVERINUM 200 MG
Kuvaus: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Sisäinen tunniste: 202
Osa: LOT-0203
Ilmoituksen nimi: MELOXICAMUM 15 MG
Kuvaus: COMPR.15 MG
Sisäinen tunniste: 203
Osa: LOT-0204
Ilmoituksen nimi: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Kuvaus: SOL.INJ.1G/2ML
Sisäinen tunniste: 204
Osa: LOT-0205
Ilmoituksen nimi: METHYLDOPUM 250 MG
Kuvaus: CPR 250 MG
Sisäinen tunniste: 205
Osa: LOT-0206
Ilmoituksen nimi: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Kuvaus: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Sisäinen tunniste: 206
Osa: LOT-0207
Ilmoituksen nimi: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Kuvaus: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Sisäinen tunniste: 207
Osa: LOT-0208
Ilmoituksen nimi: METOPROLOLUM 25 MG
Kuvaus: CPR 25 MG
Sisäinen tunniste: 208
Osa: LOT-0209
Ilmoituksen nimi: MICAFUNGINUM 50 MG
Kuvaus: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Sisäinen tunniste: 209
Osa: LOT-0210
Ilmoituksen nimi: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Kuvaus: CPS/CPR.FILM 250 MG
Sisäinen tunniste: 210
Osa: LOT-0211
Ilmoituksen nimi: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Kuvaus: CPR,.FILM 500 MG
Sisäinen tunniste: 211
Osa: LOT-0212
Ilmoituksen nimi: MIDODRINUM 2.5 MG
Kuvaus: CPR 2.5 MG
Sisäinen tunniste: 212
Osa: LOT-0213
Ilmoituksen nimi: MORPHYNUM R 30 mg
Kuvaus: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Sisäinen tunniste: 213
Osa: LOT-0214
Ilmoituksen nimi: MORPHYNUM 10 MG
Kuvaus: COMPR FILM 10 MG
Sisäinen tunniste: 214
Osa: LOT-0215
Kuvaus: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Sisäinen tunniste: 215
Osa: LOT-0216
Kuvaus: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Sisäinen tunniste: 216
Osa: LOT-0217
Kuvaus: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Sisäinen tunniste: 217
Osa: LOT-0218
Kuvaus: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Sisäinen tunniste: 218
Osa: LOT-0219
Ilmoituksen nimi: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Kuvaus: SOL.PERF.0,9% FLC/PUNGA*100 ML
Sisäinen tunniste: 219
Osa: LOT-0220
Kuvaus: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Sisäinen tunniste: 220
Osa: LOT-0221
Kuvaus: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Sisäinen tunniste: 221
Osa: LOT-0222
Ilmoituksen nimi: NIFEDIPINUM 20 MG
Kuvaus: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Sisäinen tunniste: 222
Osa: LOT-0223
Ilmoituksen nimi: NITRAZEPAMUM 5 MG
Kuvaus: CPR 5 MG
Sisäinen tunniste: 223
Osa: LOT-0224
Ilmoituksen nimi: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Kuvaus: COMPR. SUBLING.0.5mg
Sisäinen tunniste: 224
Osa: LOT-0225
Ilmoituksen nimi: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Kuvaus: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Sisäinen tunniste: 225
Osa: LOT-0226
Ilmoituksen nimi: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Kuvaus: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Sisäinen tunniste: 226
Osa: LOT-0227
Ilmoituksen nimi: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Kuvaus: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Sisäinen tunniste: 227
Osa: LOT-0228
Kuvaus: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Sisäinen tunniste: 228
Osa: LOT-0229
Kuvaus: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Sisäinen tunniste: 229
Osa: LOT-0230
Ilmoituksen nimi: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Kuvaus: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Sisäinen tunniste: 230
Osa: LOT-0231
Ilmoituksen nimi: OMEPRAZOLUM 20 MG
Kuvaus: CAPS GASTROREZ.20MG
Sisäinen tunniste: 231
Osa: LOT-0232
Ilmoituksen nimi: OMEPRAZOLUM 40 MG
Kuvaus: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Sisäinen tunniste: 232
Osa: LOT-0233
Ilmoituksen nimi: ONDANSETRONUM 8 MG
Kuvaus: COMPR. FILM. 8 MG
Sisäinen tunniste: 233
Osa: LOT-0234
Ilmoituksen nimi: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Kuvaus: CPS 75 MG
Sisäinen tunniste: 234
Osa: LOT-0235
Ilmoituksen nimi: OXACILLINUM 1 G
Kuvaus: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Sisäinen tunniste: 235
Osa: LOT-0236
Ilmoituksen nimi: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Sisäinen tunniste: 236
Osa: LOT-0237
Ilmoituksen nimi: OXYCODONUM 20MG
Kuvaus: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Sisäinen tunniste: 237
Osa: LOT-0238
Ilmoituksen nimi: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Kuvaus: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Sisäinen tunniste: 238
Osa: LOT-0239
Ilmoituksen nimi: PANCREATINUM 420 MG
Kuvaus: CPS GASTROREZIST 420 MG
Sisäinen tunniste: 239
Osa: LOT-0240
Ilmoituksen nimi: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Kuvaus: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Sisäinen tunniste: 240
Osa: LOT-0241
Ilmoituksen nimi: PARAFINUM LIQUIDUM
Sisäinen tunniste: 241
Osa: LOT-0242
Kuvaus: COMPR. 20MG
Sisäinen tunniste: 242
Osa: LOT-0243
Ilmoituksen nimi: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Kuvaus: CONC. PT. SOL. PERF.100 mg/5ml
Sisäinen tunniste: 243
Osa: LOT-0244
Ilmoituksen nimi: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Kuvaus: COMP.ELIB.PREL.
Sisäinen tunniste: 244
Osa: LOT-0245
Ilmoituksen nimi: PERINDOPRILUM 5 MG
Kuvaus: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Sisäinen tunniste: 245
Osa: LOT-0246
Ilmoituksen nimi: PERINDOPRILUM 10 MG
Kuvaus: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Sisäinen tunniste: 246
Osa: LOT-0247
Ilmoituksen nimi: PHENYLEPHRUNUM 10%
Kuvaus: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Sisäinen tunniste: 247
Osa: LOT-0248
Ilmoituksen nimi: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Kuvaus: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Sisäinen tunniste: 248
Osa: LOT-0249
Sisäinen tunniste: 249
Osa: LOT-0250
Ilmoituksen nimi: POSACONAZOLUM 100 MG
Kuvaus: CPR. GASTROREZ.100 MG
Sisäinen tunniste: 250
Osa: LOT-0251
Ilmoituksen nimi: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Sisäinen tunniste: 251
Osa: LOT-0252
Sisäinen tunniste: 252
Osa: LOT-0253
Sisäinen tunniste: 253
Osa: LOT-0254
Ilmoituksen nimi: PROPRANOLOLUM 40 MG
Kuvaus: CPR*40 MG
Sisäinen tunniste: 254
Osa: LOT-0255
Sisäinen tunniste: 255
Osa: LOT-0256
Ilmoituksen nimi: REMIFENTANILUM 1MG
Sisäinen tunniste: 256
Osa: LOT-0257
Ilmoituksen nimi: RETINOLUM - 10ML
Sisäinen tunniste: 257
Osa: LOT-0258
Ilmoituksen nimi: RIFAMPICINUM 150 MG
Kuvaus: CAPS. 150 MG
Sisäinen tunniste: 258
Osa: LOT-0259
Ilmoituksen nimi: RILMENIDINUM 1MG
Kuvaus: COMPR. 1MG
Sisäinen tunniste: 259
Osa: LOT-0260
Ilmoituksen nimi: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Kuvaus: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Sisäinen tunniste: 260
Osa: LOT-0261
Ilmoituksen nimi: RIVANOL 0.1% *200 ML
Sisäinen tunniste: 261
Osa: LOT-0262
Ilmoituksen nimi: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Kuvaus: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Sisäinen tunniste: 262
Osa: LOT-0263
Ilmoituksen nimi: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Kuvaus: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Sisäinen tunniste: 263
Osa: LOT-0264
Ilmoituksen nimi: ROSUVASTATIN 10 MG
Kuvaus: CPR FILM 10 MG
Sisäinen tunniste: 264
Osa: LOT-0265
Ilmoituksen nimi: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Kuvaus: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Sisäinen tunniste: 265
Osa: LOT-0266
Ilmoituksen nimi: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Kuvaus: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Sisäinen tunniste: 266
Osa: LOT-0267
Kuvaus: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Sisäinen tunniste: 267
Osa: LOT-0268
Sisäinen tunniste: 268
Osa: LOT-0269
Sisäinen tunniste: 269
Osa: LOT-0270
Ilmoituksen nimi: SUCRALFATUM 1 G
Kuvaus: CPR 1 GR
Sisäinen tunniste: 270
Osa: LOT-0271
Ilmoituksen nimi: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Kuvaus: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Sisäinen tunniste: 271
Osa: LOT-0272
Ilmoituksen nimi: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Kuvaus: TUB CREMA * 100 G
Sisäinen tunniste: 272
Osa: LOT-0273
Kuvaus: COMPR.400MG+80MG
Sisäinen tunniste: 273
Osa: LOT-0274
Kuvaus: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Sisäinen tunniste: 274
Osa: LOT-0275
Ilmoituksen nimi: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Sisäinen tunniste: 275
Osa: LOT-0276
Ilmoituksen nimi: TELMISARTANUM 80MG
Kuvaus: COMPR. 80MG
Sisäinen tunniste: 276
Osa: LOT-0277
Ilmoituksen nimi: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Kuvaus: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Sisäinen tunniste: 277
Osa: LOT-0278
Ilmoituksen nimi: THIAMAZOLUM 10 MG
Sisäinen tunniste: 278
Osa: LOT-0279
Ilmoituksen nimi: TIANEPTINUM 12.5 MG
Kuvaus: CPR. FILM/DRJ
Sisäinen tunniste: 279
Osa: LOT-0280
Ilmoituksen nimi: TICAGRELOR 90 MG
Kuvaus: CPR FILM 90 MG
Sisäinen tunniste: 280
Osa: LOT-0281
Ilmoituksen nimi: TIOTROPIUM 18 micrograme
Kuvaus: CAPS. PULB. INHAL.18 micrograme
Sisäinen tunniste: 281
Osa: LOT-0282
Ilmoituksen nimi: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Sisäinen tunniste: 282
Osa: LOT-0283
Ilmoituksen nimi: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Sisäinen tunniste: 283
Osa: LOT-0284
Ilmoituksen nimi: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Sisäinen tunniste: 284
Osa: LOT-0285
Ilmoituksen nimi: TOLPERISONUM 150MG
Kuvaus: COMPR. FILM. 150MG
Sisäinen tunniste: 285
Osa: LOT-0286
Ilmoituksen nimi: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Kuvaus: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Sisäinen tunniste: 286
Osa: LOT-0287
Ilmoituksen nimi: TRAMADOLUM 50MG
Kuvaus: CAPS. /CPR 50MG
Sisäinen tunniste: 287
Osa: LOT-0288
Ilmoituksen nimi: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Kuvaus: CPR 2 MG
Sisäinen tunniste: 288
Osa: LOT-0289
Ilmoituksen nimi: TRIMEBUTINUM 300 MG
Kuvaus: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Sisäinen tunniste: 289
Osa: LOT-0290
Ilmoituksen nimi: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Kuvaus: SOL.INJ.25 MG/5ML
Sisäinen tunniste: 290
Osa: LOT-0291
Ilmoituksen nimi: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Sisäinen tunniste: 291
Osa: LOT-0292
Ilmoituksen nimi: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Sisäinen tunniste: 292
Osa: LOT-0293
Ilmoituksen nimi: VANCOMYCINUM 1g
Sisäinen tunniste: 293
Osa: LOT-0294
Ilmoituksen nimi: VANCOMYCINUM 500 MG
Sisäinen tunniste: 294
Osa: LOT-0295
Ilmoituksen nimi: VASELINUM ALBUM
Sisäinen tunniste: 295
Osa: LOT-0296
Ilmoituksen nimi: VERAPAMILUM 80 MG
Kuvaus: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Sisäinen tunniste: 296
Osa: LOT-0297
Ilmoituksen nimi: VORICONAZOLUM 200 mg
Sisäinen tunniste: 297
Osa: LOT-0298
Ilmoituksen nimi: VORICONAZOLUM 200 MG
Kuvaus: COMP.FILM 200 mg
Sisäinen tunniste: 298
2. Postupak
Postupak
Naslov: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Interna identifikacijska oznaka: 4192960_2026_PAAPD1599750
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Opis: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: ACICLOVIRUM 200MG
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: ALLOPURINOLUM 100 MG
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: ALLOPURINOLUM 300 MG
Opis: ALLOPURINOLUM 300 MG, CPR 300 MG
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Opis: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Opis: CPS/CPR *100 MG
Interna identifikacijska oznaka: 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: AMIODARONUM 200 MG
Opis: COMPR. 200MG
Interna identifikacijska oznaka: 18
Grupa: LOT-0019
Opis: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Interna identifikacijska oznaka: 19
Grupa: LOT-0020
Naslov: AMOXICILLINUM 500 MG
Opis: CPS /CPR FILM *500 MG
Interna identifikacijska oznaka: 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Interna identifikacijska oznaka: 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Opis: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Interna identifikacijska oznaka: 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: APIXABANUM 2.5 MG
Opis: CPR.FILM 2.5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: APIXABANUM 5 MG
Opis: CPR.FILM.5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 24
Grupa: LOT-0025
Naslov: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Opis: CAPS 125 MG+80 MG
Interna identifikacijska oznaka: 25
Grupa: LOT-0026
Naslov: ATORVASTATINUM 40 MG
Opis: CPR FILM 40 MG
Interna identifikacijska oznaka: 26
Grupa: LOT-0027
Naslov: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Opis: SOL. INJ./ PERF. 10 MG /ML-5ML
Interna identifikacijska oznaka: 27
Grupa: LOT-0028
Naslov: AZATHIOPRINUM 50 MG
Opis: CPR FILM 50 MG
Interna identifikacijska oznaka: 28
Grupa: LOT-0029
Naslov: AZITHROMYCINUM 500MG
Opis: COMPR. FILM. 500MG
Interna identifikacijska oznaka: 29
Grupa: LOT-0030
Naslov: AZTREONAM 1 G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Interna identifikacijska oznaka: 30
Grupa: LOT-0031
Naslov: AZTREONAM 2G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Interna identifikacijska oznaka: 31
Grupa: LOT-0032
Naslov: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Opis: SPRAY BUCOFARINGIAN 0.15%*30 ML
Interna identifikacijska oznaka: 32
Grupa: LOT-0033
Naslov: BETAHISTINUM 24 MG
Opis: COMPR. 24 MG
Interna identifikacijska oznaka: 33
Grupa: LOT-0034
Interna identifikacijska oznaka: 34
Grupa: LOT-0035
Naslov: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Opis: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Interna identifikacijska oznaka: 35
Grupa: LOT-0036
Naslov: BILASTINUM 20 MG
Opis: CPR 20 MG
Interna identifikacijska oznaka: 36
Grupa: LOT-0037
Naslov: BISACODYLUM 5 MG
Opis: DRJ/CPR 5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 37
Grupa: LOT-0038
Naslov: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Opis: CPR.FILM 120 MG
Interna identifikacijska oznaka: 38
Grupa: LOT-0039
Naslov: BISOPROLOLUM 5 MG
Opis: COMPR. FILM CPR *5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 39
Grupa: LOT-0040
Naslov: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Opis: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 40
Grupa: LOT-0041
Naslov: BROMHEXIMUM 8 MG
Opis: CPR 8 MG
Interna identifikacijska oznaka: 41
Grupa: LOT-0042
Naslov: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Interna identifikacijska oznaka: 42
Grupa: LOT-0043
Naslov: BUDESONIDUM 3 mg
Opis: CAPS. CU PELETE GASTROREZ. *3MG
Interna identifikacijska oznaka: 43
Grupa: LOT-0044
Interna identifikacijska oznaka: 44
Grupa: LOT-0045
Naslov: CALCII CARBONAS
Interna identifikacijska oznaka: 45
Grupa: LOT-0046
Naslov: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Opis: CPR 16 MG
Interna identifikacijska oznaka: 46
Grupa: LOT-0047
Naslov: CANGRELORUM 50 MG
Interna identifikacijska oznaka: 47
Grupa: LOT-0048
Naslov: CAPTOPRILUM 25 MG
Opis: CPR.25 MG.
Interna identifikacijska oznaka: 48
Grupa: LOT-0049
Naslov: CARBAMAZEPINUM 200MG
Opis: COMPR /CPR FILM200MG
Interna identifikacijska oznaka: 49
Grupa: LOT-0050
Naslov: CEFOPERAZONUM 2 G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2 G
Interna identifikacijska oznaka: 50
Grupa: LOT-0051
Naslov: CEFTAZIDIMUM 2 G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 2G
Interna identifikacijska oznaka: 51
Grupa: LOT-0052
Naslov: CILOSTAZOLUM 100 MG
Opis: CPR 100 MG
Interna identifikacijska oznaka: 52
Grupa: LOT-0053
Naslov: CIPROFLOXACINUM 500MG
Interna identifikacijska oznaka: 53
Grupa: LOT-0054
Naslov: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka: 54
Grupa: LOT-0055
Naslov: CLINDAMYCINUM 600 MG
Opis: CPR FILM 600 MG
Interna identifikacijska oznaka: 55
Grupa: LOT-0056
Naslov: CLONIDINUM 0.15 MG
Opis: CPR 0.15 MG
Interna identifikacijska oznaka: 56
Grupa: LOT-0057
Naslov: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Opis: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Interna identifikacijska oznaka: 57
Grupa: LOT-0058
Naslov: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Opis: CPR. FILMATE 75 MG
Interna identifikacijska oznaka: 58
Grupa: LOT-0059
Interna identifikacijska oznaka: 59
Grupa: LOT-0060
Opis: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Interna identifikacijska oznaka: 60
Grupa: LOT-0061
Opis: CREMA *50 ML
Interna identifikacijska oznaka: 61
Grupa: LOT-0062
Opis: SPRAY *250 ML
Interna identifikacijska oznaka: 62
Grupa: LOT-0063
Opis: SPRAY *1000 ML
Interna identifikacijska oznaka: 63
Grupa: LOT-0064
Interna identifikacijska oznaka: 64
Grupa: LOT-0065
Naslov: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Opis: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Interna identifikacijska oznaka: 65
Grupa: LOT-0066
Naslov: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Opis: CREMA -15 GR
Interna identifikacijska oznaka: 66
Grupa: LOT-0067
Naslov: COLCHICINUM 1 mg
Opis: CPR 1 MG
Interna identifikacijska oznaka: 67
Grupa: LOT-0068
Interna identifikacijska oznaka: 68
Grupa: LOT-0069
Interna identifikacijska oznaka: 69
Grupa: LOT-0070
Opis: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Interna identifikacijska oznaka: 70
Grupa: LOT-0071
Opis: COMPR.ELIB.MODIF.
Interna identifikacijska oznaka: 71
Grupa: LOT-0072
Opis: PULB. INHAL. 160 mcg / 4,5 mcg
Interna identifikacijska oznaka: 72
Grupa: LOT-0073
Opis: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Interna identifikacijska oznaka: 73
Grupa: LOT-0074
Interna identifikacijska oznaka: 74
Grupa: LOT-0075
Interna identifikacijska oznaka: 75
Grupa: LOT-0076
Opis: CPR 20 MG/40MG
Interna identifikacijska oznaka: 76
Grupa: LOT-0077
Opis: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Interna identifikacijska oznaka: 77
Grupa: LOT-0078
Opis: CPR 10 /80 mg
Interna identifikacijska oznaka: 78
Grupa: LOT-0079
Interna identifikacijska oznaka: 79
Grupa: LOT-0080
Opis: CPR. ELIB. PREL.80 mg +0.350 mg
Interna identifikacijska oznaka: 80
Grupa: LOT-0081
Opis: COMPR. 5 MG/5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 81
Grupa: LOT-0082
Opis: CAPS 50 MG/20 MG
Interna identifikacijska oznaka: 82
Grupa: LOT-0083
Opis: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Interna identifikacijska oznaka: 83
Grupa: LOT-0084
Naslov: COMBINATII DICARBOCALM
Opis: COMPR.MASTICABILE
Interna identifikacijska oznaka: 84
Grupa: LOT-0085
Naslov: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Opis: CPR.FILM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka: 85
Grupa: LOT-0086
Interna identifikacijska oznaka: 86
Grupa: LOT-0087
Naslov: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Opis: SUSPENSIE *125 ML
Interna identifikacijska oznaka: 87
Grupa: LOT-0088
Interna identifikacijska oznaka: 88
Grupa: LOT-0089
Interna identifikacijska oznaka: 89
Grupa: LOT-0090
Naslov: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Opis: SOL.PERF.0,30MG+0.12MG/ML.*250 ML
Interna identifikacijska oznaka: 90
Grupa: LOT-0091
Opis: CPS 300 MG/0.5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 91
Grupa: LOT-0092
Opis: CREMA *20 G
Interna identifikacijska oznaka: 92
Grupa: LOT-0093
Interna identifikacijska oznaka: 93
Grupa: LOT-0094
Opis: SOL.PERF.*500 ML
Interna identifikacijska oznaka: 94
Grupa: LOT-0095
Interna identifikacijska oznaka: 95
Grupa: LOT-0096
Opis: SOL.PERF. x 500ml
Interna identifikacijska oznaka: 96
Grupa: LOT-0097
Opis: SOL.PERF x 500ml
Interna identifikacijska oznaka: 97
Grupa: LOT-0098
Naslov: COMBINATII VITAMINE
Interna identifikacijska oznaka: 98
Grupa: LOT-0099
Naslov: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Interna identifikacijska oznaka: 99
Grupa: LOT-0100
Interna identifikacijska oznaka: 100
Grupa: LOT-0101
Opis: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Interna identifikacijska oznaka: 101
Grupa: LOT-0102
Opis: SOL. INJ. / PERF.100 MG /ML-1 ML
Interna identifikacijska oznaka: 102
Grupa: LOT-0103
Opis: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Interna identifikacijska oznaka: 103
Grupa: LOT-0104
Naslov: CORNEREGEL UNG
Opis: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Interna identifikacijska oznaka: 104
Grupa: LOT-0105
Naslov: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Opis: DRAJEURI *1000 MCG
Interna identifikacijska oznaka: 105
Grupa: LOT-0106
Naslov: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Opis: CPS 150 MG
Interna identifikacijska oznaka: 106
Grupa: LOT-0107
Naslov: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Interna identifikacijska oznaka: 107
Grupa: LOT-0108
Interna identifikacijska oznaka: 108
Grupa: LOT-0109
Naslov: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Opis: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Interna identifikacijska oznaka: 109
Grupa: LOT-0110
Naslov: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Opis: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Interna identifikacijska oznaka: 110
Grupa: LOT-0111
Naslov: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Interna identifikacijska oznaka: 111
Grupa: LOT-0112
Interna identifikacijska oznaka: 112
Grupa: LOT-0113
Naslov: DIAZEPAMUM 10 MG
Opis: CPR 10
Interna identifikacijska oznaka: 113
Grupa: LOT-0114
Naslov: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Opis: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka: 114
Grupa: LOT-0115
Naslov: DICLOFENACUM 100 MG
Opis: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Interna identifikacijska oznaka: 115
Grupa: LOT-0116
Naslov: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Opis: SOL.INJ 30 MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka: 116
Grupa: LOT-0117
Naslov: DIGOXINUM 0.250 MG
Opis: CPR * 0.250 MG
Interna identifikacijska oznaka: 117
Grupa: LOT-0118
Naslov: DIOSMECTITA 3G
Opis: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Interna identifikacijska oznaka: 118
Grupa: LOT-0119
Naslov: DOMPERIDONUM 10 MG
Opis: COMPR.FILM 10 MG
Interna identifikacijska oznaka: 119
Grupa: LOT-0120
Naslov: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Opis: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Interna identifikacijska oznaka: 120
Grupa: LOT-0121
Naslov: DROTAVERINUM 40mg
Opis: CPR 40 MG
Interna identifikacijska oznaka: 121
Grupa: LOT-0122
Naslov: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Opis: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Interna identifikacijska oznaka: 122
Grupa: LOT-0123
Opis: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Interna identifikacijska oznaka: 123
Grupa: LOT-0124
Opis: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Interna identifikacijska oznaka: 124
Grupa: LOT-0125
Naslov: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Opis: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Interna identifikacijska oznaka: 125
Grupa: LOT-0126
Naslov: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Opis: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Interna identifikacijska oznaka: 126
Grupa: LOT-0127
Naslov: ERDOSTEINUM 300 MG
Opis: CPS 300 MG
Interna identifikacijska oznaka: 127
Grupa: LOT-0128
Naslov: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Opis: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Interna identifikacijska oznaka: 128
Grupa: LOT-0129
Naslov: ETORICOXIBUM 60 MG
Opis: COMPR.FILM 60 MG
Interna identifikacijska oznaka: 129
Grupa: LOT-0130
Naslov: FAMOTIDINUM 20 MG
Opis: PULB+SOLV PT.SOL.INJ./PERF 20 MG
Interna identifikacijska oznaka: 130
Grupa: LOT-0131
Naslov: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Opis: COMPR FILM 200 MG
Interna identifikacijska oznaka: 131
Grupa: LOT-0132
Naslov: FENTANYLUM 200 MCG
Opis: CPR SUBLING 200 MCG
Interna identifikacijska oznaka: 132
Grupa: LOT-0133
Naslov: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Opis: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Interna identifikacijska oznaka: 133
Grupa: LOT-0134
Opis: SOL. INJ. / PERF.50 MG/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka: 134
Grupa: LOT-0135
Naslov: FIBRINOGEN UMAN 1G
Opis: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Interna identifikacijska oznaka: 135
Grupa: LOT-0136
Naslov: FLECAINIDUM 50 MG
Opis: CPS .CU.ELIB.PREL
Interna identifikacijska oznaka: 136
Grupa: LOT-0137
Naslov: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Opis: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Interna identifikacijska oznaka: 137
Grupa: LOT-0138
Naslov: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Opis: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Interna identifikacijska oznaka: 138
Grupa: LOT-0139
Interna identifikacijska oznaka: 139
Grupa: LOT-0140
Naslov: FOSFOMYCINUM 3 G
Interna identifikacijska oznaka: 140
Grupa: LOT-0141
Naslov: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Interna identifikacijska oznaka: 141
Grupa: LOT-0142
Naslov: FURAZOLIDONUM 100 MG
Interna identifikacijska oznaka: 142
Grupa: LOT-0143
Naslov: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Opis: SOL.INJ.20 MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka: 143
Grupa: LOT-0144
Naslov: GABAPENTINUM 300 MG
Interna identifikacijska oznaka: 144
Grupa: LOT-0145
Naslov: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Interna identifikacijska oznaka: 145
Grupa: LOT-0146
Interna identifikacijska oznaka: 146
Grupa: LOT-0147
Interna identifikacijska oznaka: 147
Grupa: LOT-0148
Naslov: GLUCOSUM
Interna identifikacijska oznaka: 148
Grupa: LOT-0149
Naslov: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Opis: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Interna identifikacijska oznaka: 149
Grupa: LOT-0150
Naslov: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Opis: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Interna identifikacijska oznaka: 150
Grupa: LOT-0151
Naslov: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Opis: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Interna identifikacijska oznaka: 151
Grupa: LOT-0152
Naslov: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Opis: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Interna identifikacijska oznaka: 152
Grupa: LOT-0153
Naslov: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Opis: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Interna identifikacijska oznaka: 153
Grupa: LOT-0154
Naslov: GLUCOSUM 5% 500,ML
Opis: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Interna identifikacijska oznaka: 154
Grupa: LOT-0155
Naslov: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Interna identifikacijska oznaka: 155
Grupa: LOT-0156
Naslov: GLYCEROLUM 2100 MG
Opis: SUPOZITOARE 2100 MG
Interna identifikacijska oznaka: 156
Grupa: LOT-0157
Naslov: GRANISETRONUM 1 MG
Opis: COMPR. FILM. 1 MG
Interna identifikacijska oznaka: 157
Grupa: LOT-0158
Naslov: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Opis: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Interna identifikacijska oznaka: 158
Grupa: LOT-0159
Naslov: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Opis: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Interna identifikacijska oznaka: 159
Grupa: LOT-0160
Naslov: HEPARINUM 100000 UI *50G
Opis: UNGUENT GEL /crema 100000 ui*50 G
Interna identifikacijska oznaka: 160
Grupa: LOT-0161
Naslov: HEPARINUM 100000 UI *100G
Interna identifikacijska oznaka: 161
Grupa: LOT-0162
Interna identifikacijska oznaka: 162
Grupa: LOT-0163
Naslov: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Interna identifikacijska oznaka: 163
Grupa: LOT-0164
Naslov: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Opis: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Interna identifikacijska oznaka: 164
Grupa: LOT-0165
Naslov: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Opis: SOL. PERF. 500ML
Interna identifikacijska oznaka: 165
Grupa: LOT-0166
Naslov: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Opis: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Interna identifikacijska oznaka: 166
Grupa: LOT-0167
Opis: PULB. PT. SOL. PERF.
Interna identifikacijska oznaka: 167
Grupa: LOT-0168
Opis: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Interna identifikacijska oznaka: 168
Grupa: LOT-0169
Opis: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Interna identifikacijska oznaka: 169
Grupa: LOT-0170
Interna identifikacijska oznaka: 170
Grupa: LOT-0171
Interna identifikacijska oznaka: 171
Grupa: LOT-0172
Opis: SOL. PERF. 5g/100 ml
Interna identifikacijska oznaka: 172
Grupa: LOT-0173
Opis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*100 ML
Interna identifikacijska oznaka: 173
Grupa: LOT-0174
Opis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*25 ML
Interna identifikacijska oznaka: 174
Grupa: LOT-0175
Opis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*50 ML
Interna identifikacijska oznaka: 175
Grupa: LOT-0176
Naslov: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Opis: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Interna identifikacijska oznaka: 176
Grupa: LOT-0177
Interna identifikacijska oznaka: 177
Grupa: LOT-0178
Naslov: IODOFORMIUM
Interna identifikacijska oznaka: 178
Grupa: LOT-0179
Naslov: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Interna identifikacijska oznaka: 179
Grupa: LOT-0180
Naslov: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Interna identifikacijska oznaka: 180
Grupa: LOT-0181
Naslov: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Opis: CPS 100 MG
Interna identifikacijska oznaka: 181
Grupa: LOT-0182
Naslov: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Interna identifikacijska oznaka: 182
Grupa: LOT-0183
Opis: CONC.PT.SOL.PERF.150 MG/ML - 10ML
Interna identifikacijska oznaka: 183
Grupa: LOT-0184
Naslov: KANAMICINUM 1% *6 G
Opis: UNG.OFT 1%*6 G
Interna identifikacijska oznaka: 184
Grupa: LOT-0185
Naslov: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka: 185
Grupa: LOT-0186
Opis: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Interna identifikacijska oznaka: 186
Grupa: LOT-0187
Naslov: LANOLINUM
Interna identifikacijska oznaka: 187
Grupa: LOT-0188
Naslov: LETERVOMIRUM 240 MG
Opis: COMPR. FILM. 240 MG
Interna identifikacijska oznaka: 188
Grupa: LOT-0189
Naslov: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Interna identifikacijska oznaka: 189
Grupa: LOT-0190
Naslov: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Opis: CPR.FILM 250 MG
Interna identifikacijska oznaka: 190
Grupa: LOT-0191
Naslov: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Opis: CPR FILM 5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 191
Grupa: LOT-0192
Naslov: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Opis: COMPR. FILM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka: 192
Grupa: LOT-0193
Naslov: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Opis: CPR 100 MCG
Interna identifikacijska oznaka: 193
Grupa: LOT-0194
Naslov: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Opis: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Interna identifikacijska oznaka: 194
Grupa: LOT-0195
Naslov: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Opis: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Interna identifikacijska oznaka: 195
Grupa: LOT-0196
Interna identifikacijska oznaka: 196
Grupa: LOT-0197
Naslov: LORATADINUM 10 MG
Opis: COMPR. 10 MG
Interna identifikacijska oznaka: 197
Grupa: LOT-0198
Naslov: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Opis: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Interna identifikacijska oznaka: 198
Grupa: LOT-0199
Naslov: LORAZEPAMUM 1 MG
Interna identifikacijska oznaka: 199
Grupa: LOT-0200
Naslov: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Interna identifikacijska oznaka: 200
Grupa: LOT-0201
Naslov: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Opis: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Interna identifikacijska oznaka: 201
Grupa: LOT-0202
Naslov: MEBEVERINUM 200 MG
Opis: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Interna identifikacijska oznaka: 202
Grupa: LOT-0203
Naslov: MELOXICAMUM 15 MG
Opis: COMPR.15 MG
Interna identifikacijska oznaka: 203
Grupa: LOT-0204
Naslov: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Opis: SOL.INJ.1G/2ML
Interna identifikacijska oznaka: 204
Grupa: LOT-0205
Naslov: METHYLDOPUM 250 MG
Opis: CPR 250 MG
Interna identifikacijska oznaka: 205
Grupa: LOT-0206
Naslov: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Opis: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Interna identifikacijska oznaka: 206
Grupa: LOT-0207
Naslov: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Opis: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Interna identifikacijska oznaka: 207
Grupa: LOT-0208
Naslov: METOPROLOLUM 25 MG
Opis: CPR 25 MG
Interna identifikacijska oznaka: 208
Grupa: LOT-0209
Naslov: MICAFUNGINUM 50 MG
Opis: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Interna identifikacijska oznaka: 209
Grupa: LOT-0210
Naslov: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Opis: CPS/CPR.FILM 250 MG
Interna identifikacijska oznaka: 210
Grupa: LOT-0211
Naslov: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Opis: CPR,.FILM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka: 211
Grupa: LOT-0212
Naslov: MIDODRINUM 2.5 MG
Opis: CPR 2.5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 212
Grupa: LOT-0213
Naslov: MORPHYNUM R 30 mg
Opis: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Interna identifikacijska oznaka: 213
Grupa: LOT-0214
Naslov: MORPHYNUM 10 MG
Opis: COMPR FILM 10 MG
Interna identifikacijska oznaka: 214
Grupa: LOT-0215
Opis: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Interna identifikacijska oznaka: 215
Grupa: LOT-0216
Opis: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Interna identifikacijska oznaka: 216
Grupa: LOT-0217
Opis: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Interna identifikacijska oznaka: 217
Grupa: LOT-0218
Opis: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Interna identifikacijska oznaka: 218
Grupa: LOT-0219
Naslov: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Opis: SOL.PERF.0,9% FLC/PUNGA*100 ML
Interna identifikacijska oznaka: 219
Grupa: LOT-0220
Opis: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Interna identifikacijska oznaka: 220
Grupa: LOT-0221
Opis: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Interna identifikacijska oznaka: 221
Grupa: LOT-0222
Naslov: NIFEDIPINUM 20 MG
Opis: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Interna identifikacijska oznaka: 222
Grupa: LOT-0223
Naslov: NITRAZEPAMUM 5 MG
Opis: CPR 5 MG
Interna identifikacijska oznaka: 223
Grupa: LOT-0224
Naslov: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Opis: COMPR. SUBLING.0.5mg
Interna identifikacijska oznaka: 224
Grupa: LOT-0225
Naslov: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Opis: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Interna identifikacijska oznaka: 225
Grupa: LOT-0226
Naslov: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Opis: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Interna identifikacijska oznaka: 226
Grupa: LOT-0227
Naslov: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Opis: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Interna identifikacijska oznaka: 227
Grupa: LOT-0228
Opis: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Interna identifikacijska oznaka: 228
Grupa: LOT-0229
Opis: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Interna identifikacijska oznaka: 229
Grupa: LOT-0230
Naslov: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Opis: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Interna identifikacijska oznaka: 230
Grupa: LOT-0231
Naslov: OMEPRAZOLUM 20 MG
Opis: CAPS GASTROREZ.20MG
Interna identifikacijska oznaka: 231
Grupa: LOT-0232
Naslov: OMEPRAZOLUM 40 MG
Opis: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Interna identifikacijska oznaka: 232
Grupa: LOT-0233
Naslov: ONDANSETRONUM 8 MG
Opis: COMPR. FILM. 8 MG
Interna identifikacijska oznaka: 233
Grupa: LOT-0234
Naslov: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Opis: CPS 75 MG
Interna identifikacijska oznaka: 234
Grupa: LOT-0235
Naslov: OXACILLINUM 1 G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Interna identifikacijska oznaka: 235
Grupa: LOT-0236
Naslov: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Interna identifikacijska oznaka: 236
Grupa: LOT-0237
Naslov: OXYCODONUM 20MG
Opis: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Interna identifikacijska oznaka: 237
Grupa: LOT-0238
Naslov: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Opis: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Interna identifikacijska oznaka: 238
Grupa: LOT-0239
Naslov: PANCREATINUM 420 MG
Opis: CPS GASTROREZIST 420 MG
Interna identifikacijska oznaka: 239
Grupa: LOT-0240
Naslov: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Opis: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Interna identifikacijska oznaka: 240
Grupa: LOT-0241
Naslov: PARAFINUM LIQUIDUM
Interna identifikacijska oznaka: 241
Grupa: LOT-0242
Opis: COMPR. 20MG
Interna identifikacijska oznaka: 242
Grupa: LOT-0243
Naslov: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Opis: CONC. PT. SOL. PERF.100 mg/5ml
Interna identifikacijska oznaka: 243
Grupa: LOT-0244
Naslov: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Opis: COMP.ELIB.PREL.
Interna identifikacijska oznaka: 244
Grupa: LOT-0245
Naslov: PERINDOPRILUM 5 MG
Opis: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Interna identifikacijska oznaka: 245
Grupa: LOT-0246
Naslov: PERINDOPRILUM 10 MG
Opis: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Interna identifikacijska oznaka: 246
Grupa: LOT-0247
Naslov: PHENYLEPHRUNUM 10%
Opis: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka: 247
Grupa: LOT-0248
Naslov: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Opis: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Interna identifikacijska oznaka: 248
Grupa: LOT-0249
Interna identifikacijska oznaka: 249
Grupa: LOT-0250
Naslov: POSACONAZOLUM 100 MG
Opis: CPR. GASTROREZ.100 MG
Interna identifikacijska oznaka: 250
Grupa: LOT-0251
Naslov: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Opis: SUSPENSIE ORALA 40 MG./ML *105 ML
Interna identifikacijska oznaka: 251
Grupa: LOT-0252
Interna identifikacijska oznaka: 252
Grupa: LOT-0253
Interna identifikacijska oznaka: 253
Grupa: LOT-0254
Naslov: PROPRANOLOLUM 40 MG
Opis: CPR*40 MG
Interna identifikacijska oznaka: 254
Grupa: LOT-0255
Interna identifikacijska oznaka: 255
Grupa: LOT-0256
Naslov: REMIFENTANILUM 1MG
Interna identifikacijska oznaka: 256
Grupa: LOT-0257
Naslov: RETINOLUM - 10ML
Interna identifikacijska oznaka: 257
Grupa: LOT-0258
Naslov: RIFAMPICINUM 150 MG
Opis: CAPS. 150 MG
Interna identifikacijska oznaka: 258
Grupa: LOT-0259
Naslov: RILMENIDINUM 1MG
Opis: COMPR. 1MG
Interna identifikacijska oznaka: 259
Grupa: LOT-0260
Naslov: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Opis: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Interna identifikacijska oznaka: 260
Grupa: LOT-0261
Naslov: RIVANOL 0.1% *200 ML
Interna identifikacijska oznaka: 261
Grupa: LOT-0262
Naslov: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Opis: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Interna identifikacijska oznaka: 262
Grupa: LOT-0263
Naslov: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Opis: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Interna identifikacijska oznaka: 263
Grupa: LOT-0264
Naslov: ROSUVASTATIN 10 MG
Opis: CPR FILM 10 MG
Interna identifikacijska oznaka: 264
Grupa: LOT-0265
Naslov: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Opis: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Interna identifikacijska oznaka: 265
Grupa: LOT-0266
Naslov: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Opis: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka: 266
Grupa: LOT-0267
Opis: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Interna identifikacijska oznaka: 267
Grupa: LOT-0268
Interna identifikacijska oznaka: 268
Grupa: LOT-0269
Interna identifikacijska oznaka: 269
Grupa: LOT-0270
Naslov: SUCRALFATUM 1 G
Opis: CPR 1 GR
Interna identifikacijska oznaka: 270
Grupa: LOT-0271
Naslov: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Opis: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Interna identifikacijska oznaka: 271
Grupa: LOT-0272
Naslov: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Opis: TUB CREMA * 100 G
Interna identifikacijska oznaka: 272
Grupa: LOT-0273
Opis: COMPR.400MG+80MG
Interna identifikacijska oznaka: 273
Grupa: LOT-0274
Opis: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka: 274
Grupa: LOT-0275
Naslov: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Interna identifikacijska oznaka: 275
Grupa: LOT-0276
Naslov: TELMISARTANUM 80MG
Opis: COMPR. 80MG
Interna identifikacijska oznaka: 276
Grupa: LOT-0277
Naslov: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Opis: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Interna identifikacijska oznaka: 277
Grupa: LOT-0278
Naslov: THIAMAZOLUM 10 MG
Interna identifikacijska oznaka: 278
Grupa: LOT-0279
Naslov: TIANEPTINUM 12.5 MG
Opis: CPR. FILM/DRJ
Interna identifikacijska oznaka: 279
Grupa: LOT-0280
Naslov: TICAGRELOR 90 MG
Opis: CPR FILM 90 MG
Interna identifikacijska oznaka: 280
Grupa: LOT-0281
Naslov: TIOTROPIUM 18 micrograme
Opis: CAPS. PULB. INHAL.18 micrograme
Interna identifikacijska oznaka: 281
Grupa: LOT-0282
Naslov: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Interna identifikacijska oznaka: 282
Grupa: LOT-0283
Naslov: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Interna identifikacijska oznaka: 283
Grupa: LOT-0284
Naslov: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Opis: CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG/ML-4ML
Interna identifikacijska oznaka: 284
Grupa: LOT-0285
Naslov: TOLPERISONUM 150MG
Opis: COMPR. FILM. 150MG
Interna identifikacijska oznaka: 285
Grupa: LOT-0286
Naslov: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Opis: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Interna identifikacijska oznaka: 286
Grupa: LOT-0287
Naslov: TRAMADOLUM 50MG
Opis: CAPS. /CPR 50MG
Interna identifikacijska oznaka: 287
Grupa: LOT-0288
Naslov: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Opis: CPR 2 MG
Interna identifikacijska oznaka: 288
Grupa: LOT-0289
Naslov: TRIMEBUTINUM 300 MG
Opis: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Interna identifikacijska oznaka: 289
Grupa: LOT-0290
Naslov: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Opis: SOL.INJ.25 MG/5ML
Interna identifikacijska oznaka: 290
Grupa: LOT-0291
Naslov: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Interna identifikacijska oznaka: 291
Grupa: LOT-0292
Naslov: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka: 292
Grupa: LOT-0293
Naslov: VANCOMYCINUM 1g
Opis: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1G
Interna identifikacijska oznaka: 293
Grupa: LOT-0294
Naslov: VANCOMYCINUM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka: 294
Grupa: LOT-0295
Naslov: VASELINUM ALBUM
Interna identifikacijska oznaka: 295
Grupa: LOT-0296
Naslov: VERAPAMILUM 80 MG
Opis: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Interna identifikacijska oznaka: 296
Grupa: LOT-0297
Naslov: VORICONAZOLUM 200 mg
Interna identifikacijska oznaka: 297
Grupa: LOT-0298
Naslov: VORICONAZOLUM 200 MG
Opis: COMP.FILM 200 mg
Interna identifikacijska oznaka: 298
2. Procedura
Procedura
Titolo: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: ACICLOVIRUM 200MG
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: ALLOPURINOLUM 100 MG
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: ALLOPURINOLUM 300 MG
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Descrizione: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Descrizione: CPS/CPR *100 MG
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: AMIODARONUM 200 MG
Descrizione: COMPR. 200MG
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Descrizione: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: AMOXICILLINUM 500 MG
Descrizione: CPS /CPR FILM *500 MG
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: APIXABANUM 2.5 MG
Descrizione: CPR.FILM 2.5 MG
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: APIXABANUM 5 MG
Descrizione: CPR.FILM.5 MG
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Descrizione: CAPS 125 MG+80 MG
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Titolo: ATORVASTATINUM 40 MG
Descrizione: CPR FILM 40 MG
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Titolo: AZATHIOPRINUM 50 MG
Descrizione: CPR FILM 50 MG
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Titolo: AZITHROMYCINUM 500MG
Descrizione: COMPR. FILM. 500MG
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Titolo: AZTREONAM 1 G
Descrizione: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Titolo: AZTREONAM 2G
Descrizione: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Identificativo interno: 31
Lotto: LOT-0032
Titolo: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Titolo: BETAHISTINUM 24 MG
Descrizione: COMPR. 24 MG
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Titolo: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Descrizione: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Titolo: BILASTINUM 20 MG
Descrizione: CPR 20 MG
Identificativo interno: 36
Lotto: LOT-0037
Titolo: BISACODYLUM 5 MG
Descrizione: DRJ/CPR 5 MG
Identificativo interno: 37
Lotto: LOT-0038
Titolo: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Descrizione: CPR.FILM 120 MG
Identificativo interno: 38
Lotto: LOT-0039
Titolo: BISOPROLOLUM 5 MG
Descrizione: COMPR. FILM CPR *5 MG
Identificativo interno: 39
Lotto: LOT-0040
Titolo: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Descrizione: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Identificativo interno: 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: BROMHEXIMUM 8 MG
Descrizione: CPR 8 MG
Identificativo interno: 41
Lotto: LOT-0042
Titolo: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Identificativo interno: 42
Lotto: LOT-0043
Titolo: BUDESONIDUM 3 mg
Identificativo interno: 43
Lotto: LOT-0044
Identificativo interno: 44
Lotto: LOT-0045
Titolo: CALCII CARBONAS
Identificativo interno: 45
Lotto: LOT-0046
Titolo: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Descrizione: CPR 16 MG
Identificativo interno: 46
Lotto: LOT-0047
Titolo: CANGRELORUM 50 MG
Identificativo interno: 47
Lotto: LOT-0048
Titolo: CAPTOPRILUM 25 MG
Descrizione: CPR.25 MG.
Identificativo interno: 48
Lotto: LOT-0049
Titolo: CARBAMAZEPINUM 200MG
Descrizione: COMPR /CPR FILM200MG
Identificativo interno: 49
Lotto: LOT-0050
Titolo: CEFOPERAZONUM 2 G
Identificativo interno: 50
Lotto: LOT-0051
Titolo: CEFTAZIDIMUM 2 G
Identificativo interno: 51
Lotto: LOT-0052
Titolo: CILOSTAZOLUM 100 MG
Descrizione: CPR 100 MG
Identificativo interno: 52
Lotto: LOT-0053
Titolo: CIPROFLOXACINUM 500MG
Identificativo interno: 53
Lotto: LOT-0054
Titolo: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Identificativo interno: 54
Lotto: LOT-0055
Titolo: CLINDAMYCINUM 600 MG
Descrizione: CPR FILM 600 MG
Identificativo interno: 55
Lotto: LOT-0056
Titolo: CLONIDINUM 0.15 MG
Descrizione: CPR 0.15 MG
Identificativo interno: 56
Lotto: LOT-0057
Titolo: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Descrizione: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Identificativo interno: 57
Lotto: LOT-0058
Titolo: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Descrizione: CPR. FILMATE 75 MG
Identificativo interno: 58
Lotto: LOT-0059
Identificativo interno: 59
Lotto: LOT-0060
Descrizione: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Identificativo interno: 60
Lotto: LOT-0061
Descrizione: CREMA *50 ML
Identificativo interno: 61
Lotto: LOT-0062
Descrizione: SPRAY *250 ML
Identificativo interno: 62
Lotto: LOT-0063
Descrizione: SPRAY *1000 ML
Identificativo interno: 63
Lotto: LOT-0064
Identificativo interno: 64
Lotto: LOT-0065
Titolo: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Descrizione: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Identificativo interno: 65
Lotto: LOT-0066
Titolo: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Descrizione: CREMA -15 GR
Identificativo interno: 66
Lotto: LOT-0067
Titolo: COLCHICINUM 1 mg
Descrizione: CPR 1 MG
Identificativo interno: 67
Lotto: LOT-0068
Identificativo interno: 68
Lotto: LOT-0069
Identificativo interno: 69
Lotto: LOT-0070
Descrizione: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Identificativo interno: 70
Lotto: LOT-0071
Descrizione: COMPR.ELIB.MODIF.
Identificativo interno: 71
Lotto: LOT-0072
Identificativo interno: 72
Lotto: LOT-0073
Identificativo interno: 73
Lotto: LOT-0074
Identificativo interno: 74
Lotto: LOT-0075
Identificativo interno: 75
Lotto: LOT-0076
Descrizione: CPR 20 MG/40MG
Identificativo interno: 76
Lotto: LOT-0077
Identificativo interno: 77
Lotto: LOT-0078
Descrizione: CPR 10 /80 mg
Identificativo interno: 78
Lotto: LOT-0079
Identificativo interno: 79
Lotto: LOT-0080
Identificativo interno: 80
Lotto: LOT-0081
Descrizione: COMPR. 5 MG/5 MG
Identificativo interno: 81
Lotto: LOT-0082
Descrizione: CAPS 50 MG/20 MG
Identificativo interno: 82
Lotto: LOT-0083
Descrizione: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Identificativo interno: 83
Lotto: LOT-0084
Titolo: COMBINATII DICARBOCALM
Descrizione: COMPR.MASTICABILE
Identificativo interno: 84
Lotto: LOT-0085
Titolo: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Descrizione: CPR.FILM 500 MG
Identificativo interno: 85
Lotto: LOT-0086
Identificativo interno: 86
Lotto: LOT-0087
Titolo: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Descrizione: SUSPENSIE *125 ML
Identificativo interno: 87
Lotto: LOT-0088
Identificativo interno: 88
Lotto: LOT-0089
Identificativo interno: 89
Lotto: LOT-0090
Titolo: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Identificativo interno: 90
Lotto: LOT-0091
Descrizione: CPS 300 MG/0.5 MG
Identificativo interno: 91
Lotto: LOT-0092
Descrizione: CREMA *20 G
Identificativo interno: 92
Lotto: LOT-0093
Identificativo interno: 93
Lotto: LOT-0094
Descrizione: SOL.PERF.*500 ML
Identificativo interno: 94
Lotto: LOT-0095
Identificativo interno: 95
Lotto: LOT-0096
Descrizione: SOL.PERF. x 500ml
Identificativo interno: 96
Lotto: LOT-0097
Descrizione: SOL.PERF x 500ml
Identificativo interno: 97
Lotto: LOT-0098
Titolo: COMBINATII VITAMINE
Identificativo interno: 98
Lotto: LOT-0099
Titolo: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Identificativo interno: 99
Lotto: LOT-0100
Identificativo interno: 100
Lotto: LOT-0101
Identificativo interno: 101
Lotto: LOT-0102
Identificativo interno: 102
Lotto: LOT-0103
Descrizione: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Identificativo interno: 103
Lotto: LOT-0104
Titolo: CORNEREGEL UNG
Descrizione: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Identificativo interno: 104
Lotto: LOT-0105
Titolo: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Descrizione: DRAJEURI *1000 MCG
Identificativo interno: 105
Lotto: LOT-0106
Titolo: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Descrizione: CPS 150 MG
Identificativo interno: 106
Lotto: LOT-0107
Titolo: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Identificativo interno: 107
Lotto: LOT-0108
Identificativo interno: 108
Lotto: LOT-0109
Titolo: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Descrizione: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Identificativo interno: 109
Lotto: LOT-0110
Titolo: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Identificativo interno: 110
Lotto: LOT-0111
Titolo: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Identificativo interno: 111
Lotto: LOT-0112
Identificativo interno: 112
Lotto: LOT-0113
Titolo: DIAZEPAMUM 10 MG
Descrizione: CPR 10
Identificativo interno: 113
Lotto: LOT-0114
Titolo: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Descrizione: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Identificativo interno: 114
Lotto: LOT-0115
Titolo: DICLOFENACUM 100 MG
Identificativo interno: 115
Lotto: LOT-0116
Titolo: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Descrizione: SOL.INJ 30 MG/2ML
Identificativo interno: 116
Lotto: LOT-0117
Titolo: DIGOXINUM 0.250 MG
Descrizione: CPR * 0.250 MG
Identificativo interno: 117
Lotto: LOT-0118
Titolo: DIOSMECTITA 3G
Descrizione: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Identificativo interno: 118
Lotto: LOT-0119
Titolo: DOMPERIDONUM 10 MG
Descrizione: COMPR.FILM 10 MG
Identificativo interno: 119
Lotto: LOT-0120
Titolo: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Descrizione: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Identificativo interno: 120
Lotto: LOT-0121
Titolo: DROTAVERINUM 40mg
Descrizione: CPR 40 MG
Identificativo interno: 121
Lotto: LOT-0122
Titolo: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Identificativo interno: 122
Lotto: LOT-0123
Identificativo interno: 123
Lotto: LOT-0124
Identificativo interno: 124
Lotto: LOT-0125
Titolo: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Identificativo interno: 125
Lotto: LOT-0126
Titolo: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Descrizione: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Identificativo interno: 126
Lotto: LOT-0127
Titolo: ERDOSTEINUM 300 MG
Descrizione: CPS 300 MG
Identificativo interno: 127
Lotto: LOT-0128
Titolo: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Identificativo interno: 128
Lotto: LOT-0129
Titolo: ETORICOXIBUM 60 MG
Descrizione: COMPR.FILM 60 MG
Identificativo interno: 129
Lotto: LOT-0130
Titolo: FAMOTIDINUM 20 MG
Identificativo interno: 130
Lotto: LOT-0131
Titolo: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Descrizione: COMPR FILM 200 MG
Identificativo interno: 131
Lotto: LOT-0132
Titolo: FENTANYLUM 200 MCG
Descrizione: CPR SUBLING 200 MCG
Identificativo interno: 132
Lotto: LOT-0133
Titolo: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Descrizione: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Identificativo interno: 133
Lotto: LOT-0134
Identificativo interno: 134
Lotto: LOT-0135
Titolo: FIBRINOGEN UMAN 1G
Descrizione: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Identificativo interno: 135
Lotto: LOT-0136
Titolo: FLECAINIDUM 50 MG
Descrizione: CPS .CU.ELIB.PREL
Identificativo interno: 136
Lotto: LOT-0137
Titolo: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Identificativo interno: 137
Lotto: LOT-0138
Titolo: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Descrizione: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Identificativo interno: 138
Lotto: LOT-0139
Identificativo interno: 139
Lotto: LOT-0140
Titolo: FOSFOMYCINUM 3 G
Identificativo interno: 140
Lotto: LOT-0141
Titolo: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Identificativo interno: 141
Lotto: LOT-0142
Titolo: FURAZOLIDONUM 100 MG
Identificativo interno: 142
Lotto: LOT-0143
Titolo: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Descrizione: SOL.INJ.20 MG/2ML
Identificativo interno: 143
Lotto: LOT-0144
Titolo: GABAPENTINUM 300 MG
Identificativo interno: 144
Lotto: LOT-0145
Titolo: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Identificativo interno: 145
Lotto: LOT-0146
Identificativo interno: 146
Lotto: LOT-0147
Identificativo interno: 147
Lotto: LOT-0148
Titolo: GLUCOSUM
Identificativo interno: 148
Lotto: LOT-0149
Titolo: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Descrizione: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Identificativo interno: 149
Lotto: LOT-0150
Titolo: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Descrizione: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Identificativo interno: 150
Lotto: LOT-0151
Titolo: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Descrizione: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Identificativo interno: 151
Lotto: LOT-0152
Titolo: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Descrizione: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Identificativo interno: 152
Lotto: LOT-0153
Titolo: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Descrizione: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Identificativo interno: 153
Lotto: LOT-0154
Titolo: GLUCOSUM 5% 500,ML
Descrizione: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Identificativo interno: 154
Lotto: LOT-0155
Titolo: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Identificativo interno: 155
Lotto: LOT-0156
Titolo: GLYCEROLUM 2100 MG
Descrizione: SUPOZITOARE 2100 MG
Identificativo interno: 156
Lotto: LOT-0157
Titolo: GRANISETRONUM 1 MG
Descrizione: COMPR. FILM. 1 MG
Identificativo interno: 157
Lotto: LOT-0158
Titolo: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Descrizione: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Identificativo interno: 158
Lotto: LOT-0159
Titolo: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Descrizione: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Identificativo interno: 159
Lotto: LOT-0160
Titolo: HEPARINUM 100000 UI *50G
Identificativo interno: 160
Lotto: LOT-0161
Titolo: HEPARINUM 100000 UI *100G
Identificativo interno: 161
Lotto: LOT-0162
Identificativo interno: 162
Lotto: LOT-0163
Titolo: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Identificativo interno: 163
Lotto: LOT-0164
Titolo: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Descrizione: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Identificativo interno: 164
Lotto: LOT-0165
Titolo: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Descrizione: SOL. PERF. 500ML
Identificativo interno: 165
Lotto: LOT-0166
Titolo: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Identificativo interno: 166
Lotto: LOT-0167
Descrizione: PULB. PT. SOL. PERF.
Identificativo interno: 167
Lotto: LOT-0168
Identificativo interno: 168
Lotto: LOT-0169
Identificativo interno: 169
Lotto: LOT-0170
Identificativo interno: 170
Lotto: LOT-0171
Identificativo interno: 171
Lotto: LOT-0172
Descrizione: SOL. PERF. 5g/100 ml
Identificativo interno: 172
Lotto: LOT-0173
Identificativo interno: 173
Lotto: LOT-0174
Identificativo interno: 174
Lotto: LOT-0175
Identificativo interno: 175
Lotto: LOT-0176
Titolo: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Descrizione: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Identificativo interno: 176
Lotto: LOT-0177
Identificativo interno: 177
Lotto: LOT-0178
Titolo: IODOFORMIUM
Identificativo interno: 178
Lotto: LOT-0179
Titolo: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Identificativo interno: 179
Lotto: LOT-0180
Titolo: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Identificativo interno: 180
Lotto: LOT-0181
Titolo: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Descrizione: CPS 100 MG
Identificativo interno: 181
Lotto: LOT-0182
Titolo: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Identificativo interno: 182
Lotto: LOT-0183
Identificativo interno: 183
Lotto: LOT-0184
Titolo: KANAMICINUM 1% *6 G
Descrizione: UNG.OFT 1%*6 G
Identificativo interno: 184
Lotto: LOT-0185
Titolo: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Identificativo interno: 185
Lotto: LOT-0186
Descrizione: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Identificativo interno: 186
Lotto: LOT-0187
Titolo: LANOLINUM
Identificativo interno: 187
Lotto: LOT-0188
Titolo: LETERVOMIRUM 240 MG
Descrizione: COMPR. FILM. 240 MG
Identificativo interno: 188
Lotto: LOT-0189
Titolo: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Identificativo interno: 189
Lotto: LOT-0190
Titolo: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Descrizione: CPR.FILM 250 MG
Identificativo interno: 190
Lotto: LOT-0191
Titolo: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Descrizione: CPR FILM 5 MG
Identificativo interno: 191
Lotto: LOT-0192
Titolo: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Descrizione: COMPR. FILM 500 MG
Identificativo interno: 192
Lotto: LOT-0193
Titolo: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Descrizione: CPR 100 MCG
Identificativo interno: 193
Lotto: LOT-0194
Titolo: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Descrizione: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Identificativo interno: 194
Lotto: LOT-0195
Titolo: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Descrizione: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Identificativo interno: 195
Lotto: LOT-0196
Identificativo interno: 196
Lotto: LOT-0197
Titolo: LORATADINUM 10 MG
Descrizione: COMPR. 10 MG
Identificativo interno: 197
Lotto: LOT-0198
Titolo: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Descrizione: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Identificativo interno: 198
Lotto: LOT-0199
Titolo: LORAZEPAMUM 1 MG
Identificativo interno: 199
Lotto: LOT-0200
Titolo: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Identificativo interno: 200
Lotto: LOT-0201
Titolo: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Identificativo interno: 201
Lotto: LOT-0202
Titolo: MEBEVERINUM 200 MG
Descrizione: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Identificativo interno: 202
Lotto: LOT-0203
Titolo: MELOXICAMUM 15 MG
Descrizione: COMPR.15 MG
Identificativo interno: 203
Lotto: LOT-0204
Titolo: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Descrizione: SOL.INJ.1G/2ML
Identificativo interno: 204
Lotto: LOT-0205
Titolo: METHYLDOPUM 250 MG
Descrizione: CPR 250 MG
Identificativo interno: 205
Lotto: LOT-0206
Titolo: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Descrizione: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Identificativo interno: 206
Lotto: LOT-0207
Titolo: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Identificativo interno: 207
Lotto: LOT-0208
Titolo: METOPROLOLUM 25 MG
Descrizione: CPR 25 MG
Identificativo interno: 208
Lotto: LOT-0209
Titolo: MICAFUNGINUM 50 MG
Descrizione: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Identificativo interno: 209
Lotto: LOT-0210
Titolo: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Descrizione: CPS/CPR.FILM 250 MG
Identificativo interno: 210
Lotto: LOT-0211
Titolo: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Descrizione: CPR,.FILM 500 MG
Identificativo interno: 211
Lotto: LOT-0212
Titolo: MIDODRINUM 2.5 MG
Descrizione: CPR 2.5 MG
Identificativo interno: 212
Lotto: LOT-0213
Titolo: MORPHYNUM R 30 mg
Descrizione: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Identificativo interno: 213
Lotto: LOT-0214
Titolo: MORPHYNUM 10 MG
Descrizione: COMPR FILM 10 MG
Identificativo interno: 214
Lotto: LOT-0215
Descrizione: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Identificativo interno: 215
Lotto: LOT-0216
Identificativo interno: 216
Lotto: LOT-0217
Descrizione: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Identificativo interno: 217
Lotto: LOT-0218
Descrizione: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Identificativo interno: 218
Lotto: LOT-0219
Titolo: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Identificativo interno: 219
Lotto: LOT-0220
Identificativo interno: 220
Lotto: LOT-0221
Identificativo interno: 221
Lotto: LOT-0222
Titolo: NIFEDIPINUM 20 MG
Descrizione: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Identificativo interno: 222
Lotto: LOT-0223
Titolo: NITRAZEPAMUM 5 MG
Descrizione: CPR 5 MG
Identificativo interno: 223
Lotto: LOT-0224
Titolo: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Descrizione: COMPR. SUBLING.0.5mg
Identificativo interno: 224
Lotto: LOT-0225
Titolo: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Descrizione: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Identificativo interno: 225
Lotto: LOT-0226
Titolo: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Identificativo interno: 226
Lotto: LOT-0227
Titolo: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Descrizione: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Identificativo interno: 227
Lotto: LOT-0228
Descrizione: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Identificativo interno: 228
Lotto: LOT-0229
Descrizione: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Identificativo interno: 229
Lotto: LOT-0230
Titolo: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Descrizione: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Identificativo interno: 230
Lotto: LOT-0231
Titolo: OMEPRAZOLUM 20 MG
Descrizione: CAPS GASTROREZ.20MG
Identificativo interno: 231
Lotto: LOT-0232
Titolo: OMEPRAZOLUM 40 MG
Descrizione: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Identificativo interno: 232
Lotto: LOT-0233
Titolo: ONDANSETRONUM 8 MG
Descrizione: COMPR. FILM. 8 MG
Identificativo interno: 233
Lotto: LOT-0234
Titolo: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Descrizione: CPS 75 MG
Identificativo interno: 234
Lotto: LOT-0235
Titolo: OXACILLINUM 1 G
Identificativo interno: 235
Lotto: LOT-0236
Titolo: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Identificativo interno: 236
Lotto: LOT-0237
Titolo: OXYCODONUM 20MG
Descrizione: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Identificativo interno: 237
Lotto: LOT-0238
Titolo: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Descrizione: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Identificativo interno: 238
Lotto: LOT-0239
Titolo: PANCREATINUM 420 MG
Descrizione: CPS GASTROREZIST 420 MG
Identificativo interno: 239
Lotto: LOT-0240
Titolo: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Descrizione: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Identificativo interno: 240
Lotto: LOT-0241
Titolo: PARAFINUM LIQUIDUM
Identificativo interno: 241
Lotto: LOT-0242
Descrizione: COMPR. 20MG
Identificativo interno: 242
Lotto: LOT-0243
Titolo: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Identificativo interno: 243
Lotto: LOT-0244
Titolo: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Descrizione: COMP.ELIB.PREL.
Identificativo interno: 244
Lotto: LOT-0245
Titolo: PERINDOPRILUM 5 MG
Descrizione: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Identificativo interno: 245
Lotto: LOT-0246
Titolo: PERINDOPRILUM 10 MG
Identificativo interno: 246
Lotto: LOT-0247
Titolo: PHENYLEPHRUNUM 10%
Identificativo interno: 247
Lotto: LOT-0248
Titolo: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Descrizione: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Identificativo interno: 248
Lotto: LOT-0249
Identificativo interno: 249
Lotto: LOT-0250
Titolo: POSACONAZOLUM 100 MG
Descrizione: CPR. GASTROREZ.100 MG
Identificativo interno: 250
Lotto: LOT-0251
Titolo: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Identificativo interno: 251
Lotto: LOT-0252
Identificativo interno: 252
Lotto: LOT-0253
Identificativo interno: 253
Lotto: LOT-0254
Titolo: PROPRANOLOLUM 40 MG
Descrizione: CPR*40 MG
Identificativo interno: 254
Lotto: LOT-0255
Identificativo interno: 255
Lotto: LOT-0256
Titolo: REMIFENTANILUM 1MG
Identificativo interno: 256
Lotto: LOT-0257
Titolo: RETINOLUM - 10ML
Identificativo interno: 257
Lotto: LOT-0258
Titolo: RIFAMPICINUM 150 MG
Descrizione: CAPS. 150 MG
Identificativo interno: 258
Lotto: LOT-0259
Titolo: RILMENIDINUM 1MG
Descrizione: COMPR. 1MG
Identificativo interno: 259
Lotto: LOT-0260
Titolo: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Descrizione: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Identificativo interno: 260
Lotto: LOT-0261
Titolo: RIVANOL 0.1% *200 ML
Identificativo interno: 261
Lotto: LOT-0262
Titolo: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Descrizione: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Identificativo interno: 262
Lotto: LOT-0263
Titolo: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Descrizione: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Identificativo interno: 263
Lotto: LOT-0264
Titolo: ROSUVASTATIN 10 MG
Descrizione: CPR FILM 10 MG
Identificativo interno: 264
Lotto: LOT-0265
Titolo: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Descrizione: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Identificativo interno: 265
Lotto: LOT-0266
Titolo: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Descrizione: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Identificativo interno: 266
Lotto: LOT-0267
Descrizione: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Identificativo interno: 267
Lotto: LOT-0268
Identificativo interno: 268
Lotto: LOT-0269
Identificativo interno: 269
Lotto: LOT-0270
Titolo: SUCRALFATUM 1 G
Descrizione: CPR 1 GR
Identificativo interno: 270
Lotto: LOT-0271
Titolo: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Identificativo interno: 271
Lotto: LOT-0272
Titolo: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Descrizione: TUB CREMA * 100 G
Identificativo interno: 272
Lotto: LOT-0273
Descrizione: COMPR.400MG+80MG
Identificativo interno: 273
Lotto: LOT-0274
Identificativo interno: 274
Lotto: LOT-0275
Titolo: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Identificativo interno: 275
Lotto: LOT-0276
Titolo: TELMISARTANUM 80MG
Descrizione: COMPR. 80MG
Identificativo interno: 276
Lotto: LOT-0277
Titolo: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Descrizione: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Identificativo interno: 277
Lotto: LOT-0278
Titolo: THIAMAZOLUM 10 MG
Identificativo interno: 278
Lotto: LOT-0279
Titolo: TIANEPTINUM 12.5 MG
Descrizione: CPR. FILM/DRJ
Identificativo interno: 279
Lotto: LOT-0280
Titolo: TICAGRELOR 90 MG
Descrizione: CPR FILM 90 MG
Identificativo interno: 280
Lotto: LOT-0281
Titolo: TIOTROPIUM 18 micrograme
Identificativo interno: 281
Lotto: LOT-0282
Titolo: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Identificativo interno: 282
Lotto: LOT-0283
Titolo: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Identificativo interno: 283
Lotto: LOT-0284
Titolo: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Identificativo interno: 284
Lotto: LOT-0285
Titolo: TOLPERISONUM 150MG
Descrizione: COMPR. FILM. 150MG
Identificativo interno: 285
Lotto: LOT-0286
Titolo: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Descrizione: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Identificativo interno: 286
Lotto: LOT-0287
Titolo: TRAMADOLUM 50MG
Descrizione: CAPS. /CPR 50MG
Identificativo interno: 287
Lotto: LOT-0288
Titolo: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Descrizione: CPR 2 MG
Identificativo interno: 288
Lotto: LOT-0289
Titolo: TRIMEBUTINUM 300 MG
Descrizione: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Identificativo interno: 289
Lotto: LOT-0290
Titolo: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Descrizione: SOL.INJ.25 MG/5ML
Identificativo interno: 290
Lotto: LOT-0291
Titolo: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Identificativo interno: 291
Lotto: LOT-0292
Titolo: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Identificativo interno: 292
Lotto: LOT-0293
Titolo: VANCOMYCINUM 1g
Identificativo interno: 293
Lotto: LOT-0294
Titolo: VANCOMYCINUM 500 MG
Identificativo interno: 294
Lotto: LOT-0295
Titolo: VASELINUM ALBUM
Identificativo interno: 295
Lotto: LOT-0296
Titolo: VERAPAMILUM 80 MG
Descrizione: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Identificativo interno: 296
Lotto: LOT-0297
Titolo: VORICONAZOLUM 200 mg
Identificativo interno: 297
Lotto: LOT-0298
Titolo: VORICONAZOLUM 200 MG
Descrizione: COMP.FILM 200 mg
Identificativo interno: 298
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Identifikatur intern: 4192960_2026_PAAPD1599750
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: ACICLOVIRUM 200MG
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Titlu: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Titlu: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Titlu: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Titlu: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Titlu: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Identifikatur intern: 10
Lott: LOT-0011
Titlu: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Identifikatur intern: 11
Lott: LOT-0012
Titlu: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Titlu: ALLOPURINOLUM 100 MG
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Titlu: ALLOPURINOLUM 300 MG
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Titlu: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Identifikatur intern: 15
Lott: LOT-0016
Titlu: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Deskrizzjoni: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Titlu: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Deskrizzjoni: CPS/CPR *100 MG
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Titlu: AMIODARONUM 200 MG
Deskrizzjoni: COMPR. 200MG
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Deskrizzjoni: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Identifikatur intern: 19
Lott: LOT-0020
Titlu: AMOXICILLINUM 500 MG
Deskrizzjoni: CPS /CPR FILM *500 MG
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Titlu: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Identifikatur intern: 21
Lott: LOT-0022
Titlu: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Identifikatur intern: 22
Lott: LOT-0023
Titlu: APIXABANUM 2.5 MG
Deskrizzjoni: CPR.FILM 2.5 MG
Identifikatur intern: 23
Lott: LOT-0024
Titlu: APIXABANUM 5 MG
Deskrizzjoni: CPR.FILM.5 MG
Identifikatur intern: 24
Lott: LOT-0025
Titlu: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Deskrizzjoni: CAPS 125 MG+80 MG
Identifikatur intern: 25
Lott: LOT-0026
Titlu: ATORVASTATINUM 40 MG
Deskrizzjoni: CPR FILM 40 MG
Identifikatur intern: 26
Lott: LOT-0027
Titlu: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Identifikatur intern: 27
Lott: LOT-0028
Titlu: AZATHIOPRINUM 50 MG
Deskrizzjoni: CPR FILM 50 MG
Identifikatur intern: 28
Lott: LOT-0029
Titlu: AZITHROMYCINUM 500MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM. 500MG
Identifikatur intern: 29
Lott: LOT-0030
Titlu: AZTREONAM 1 G
Deskrizzjoni: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Identifikatur intern: 30
Lott: LOT-0031
Titlu: AZTREONAM 2G
Deskrizzjoni: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Identifikatur intern: 31
Lott: LOT-0032
Titlu: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Identifikatur intern: 32
Lott: LOT-0033
Titlu: BETAHISTINUM 24 MG
Deskrizzjoni: COMPR. 24 MG
Identifikatur intern: 33
Lott: LOT-0034
Identifikatur intern: 34
Lott: LOT-0035
Titlu: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Deskrizzjoni: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Identifikatur intern: 35
Lott: LOT-0036
Titlu: BILASTINUM 20 MG
Deskrizzjoni: CPR 20 MG
Identifikatur intern: 36
Lott: LOT-0037
Titlu: BISACODYLUM 5 MG
Deskrizzjoni: DRJ/CPR 5 MG
Identifikatur intern: 37
Lott: LOT-0038
Titlu: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Deskrizzjoni: CPR.FILM 120 MG
Identifikatur intern: 38
Lott: LOT-0039
Titlu: BISOPROLOLUM 5 MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM CPR *5 MG
Identifikatur intern: 39
Lott: LOT-0040
Titlu: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Identifikatur intern: 40
Lott: LOT-0041
Titlu: BROMHEXIMUM 8 MG
Deskrizzjoni: CPR 8 MG
Identifikatur intern: 41
Lott: LOT-0042
Titlu: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Identifikatur intern: 42
Lott: LOT-0043
Titlu: BUDESONIDUM 3 mg
Identifikatur intern: 43
Lott: LOT-0044
Identifikatur intern: 44
Lott: LOT-0045
Titlu: CALCII CARBONAS
Identifikatur intern: 45
Lott: LOT-0046
Titlu: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Deskrizzjoni: CPR 16 MG
Identifikatur intern: 46
Lott: LOT-0047
Titlu: CANGRELORUM 50 MG
Identifikatur intern: 47
Lott: LOT-0048
Titlu: CAPTOPRILUM 25 MG
Deskrizzjoni: CPR.25 MG.
Identifikatur intern: 48
Lott: LOT-0049
Titlu: CARBAMAZEPINUM 200MG
Deskrizzjoni: COMPR /CPR FILM200MG
Identifikatur intern: 49
Lott: LOT-0050
Titlu: CEFOPERAZONUM 2 G
Identifikatur intern: 50
Lott: LOT-0051
Titlu: CEFTAZIDIMUM 2 G
Identifikatur intern: 51
Lott: LOT-0052
Titlu: CILOSTAZOLUM 100 MG
Deskrizzjoni: CPR 100 MG
Identifikatur intern: 52
Lott: LOT-0053
Titlu: CIPROFLOXACINUM 500MG
Identifikatur intern: 53
Lott: LOT-0054
Titlu: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Identifikatur intern: 54
Lott: LOT-0055
Titlu: CLINDAMYCINUM 600 MG
Deskrizzjoni: CPR FILM 600 MG
Identifikatur intern: 55
Lott: LOT-0056
Titlu: CLONIDINUM 0.15 MG
Deskrizzjoni: CPR 0.15 MG
Identifikatur intern: 56
Lott: LOT-0057
Titlu: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Identifikatur intern: 57
Lott: LOT-0058
Titlu: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Deskrizzjoni: CPR. FILMATE 75 MG
Identifikatur intern: 58
Lott: LOT-0059
Identifikatur intern: 59
Lott: LOT-0060
Deskrizzjoni: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Identifikatur intern: 60
Lott: LOT-0061
Deskrizzjoni: CREMA *50 ML
Identifikatur intern: 61
Lott: LOT-0062
Deskrizzjoni: SPRAY *250 ML
Identifikatur intern: 62
Lott: LOT-0063
Deskrizzjoni: SPRAY *1000 ML
Identifikatur intern: 63
Lott: LOT-0064
Identifikatur intern: 64
Lott: LOT-0065
Titlu: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Deskrizzjoni: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Identifikatur intern: 65
Lott: LOT-0066
Titlu: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Deskrizzjoni: CREMA -15 GR
Identifikatur intern: 66
Lott: LOT-0067
Titlu: COLCHICINUM 1 mg
Deskrizzjoni: CPR 1 MG
Identifikatur intern: 67
Lott: LOT-0068
Identifikatur intern: 68
Lott: LOT-0069
Identifikatur intern: 69
Lott: LOT-0070
Identifikatur intern: 70
Lott: LOT-0071
Deskrizzjoni: COMPR.ELIB.MODIF.
Identifikatur intern: 71
Lott: LOT-0072
Identifikatur intern: 72
Lott: LOT-0073
Identifikatur intern: 73
Lott: LOT-0074
Identifikatur intern: 74
Lott: LOT-0075
Identifikatur intern: 75
Lott: LOT-0076
Deskrizzjoni: CPR 20 MG/40MG
Identifikatur intern: 76
Lott: LOT-0077
Identifikatur intern: 77
Lott: LOT-0078
Deskrizzjoni: CPR 10 /80 mg
Identifikatur intern: 78
Lott: LOT-0079
Identifikatur intern: 79
Lott: LOT-0080
Identifikatur intern: 80
Lott: LOT-0081
Deskrizzjoni: COMPR. 5 MG/5 MG
Identifikatur intern: 81
Lott: LOT-0082
Deskrizzjoni: CAPS 50 MG/20 MG
Identifikatur intern: 82
Lott: LOT-0083
Identifikatur intern: 83
Lott: LOT-0084
Titlu: COMBINATII DICARBOCALM
Deskrizzjoni: COMPR.MASTICABILE
Identifikatur intern: 84
Lott: LOT-0085
Titlu: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Deskrizzjoni: CPR.FILM 500 MG
Identifikatur intern: 85
Lott: LOT-0086
Identifikatur intern: 86
Lott: LOT-0087
Titlu: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Deskrizzjoni: SUSPENSIE *125 ML
Identifikatur intern: 87
Lott: LOT-0088
Identifikatur intern: 88
Lott: LOT-0089
Identifikatur intern: 89
Lott: LOT-0090
Titlu: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Identifikatur intern: 90
Lott: LOT-0091
Deskrizzjoni: CPS 300 MG/0.5 MG
Identifikatur intern: 91
Lott: LOT-0092
Deskrizzjoni: CREMA *20 G
Identifikatur intern: 92
Lott: LOT-0093
Identifikatur intern: 93
Lott: LOT-0094
Deskrizzjoni: SOL.PERF.*500 ML
Identifikatur intern: 94
Lott: LOT-0095
Identifikatur intern: 95
Lott: LOT-0096
Deskrizzjoni: SOL.PERF. x 500ml
Identifikatur intern: 96
Lott: LOT-0097
Deskrizzjoni: SOL.PERF x 500ml
Identifikatur intern: 97
Lott: LOT-0098
Titlu: COMBINATII VITAMINE
Identifikatur intern: 98
Lott: LOT-0099
Titlu: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Identifikatur intern: 99
Lott: LOT-0100
Identifikatur intern: 100
Lott: LOT-0101
Identifikatur intern: 101
Lott: LOT-0102
Identifikatur intern: 102
Lott: LOT-0103
Deskrizzjoni: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Identifikatur intern: 103
Lott: LOT-0104
Titlu: CORNEREGEL UNG
Deskrizzjoni: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Identifikatur intern: 104
Lott: LOT-0105
Titlu: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Deskrizzjoni: DRAJEURI *1000 MCG
Identifikatur intern: 105
Lott: LOT-0106
Titlu: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Deskrizzjoni: CPS 150 MG
Identifikatur intern: 106
Lott: LOT-0107
Titlu: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Identifikatur intern: 107
Lott: LOT-0108
Identifikatur intern: 108
Lott: LOT-0109
Titlu: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Deskrizzjoni: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Identifikatur intern: 109
Lott: LOT-0110
Titlu: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Identifikatur intern: 110
Lott: LOT-0111
Titlu: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Identifikatur intern: 111
Lott: LOT-0112
Identifikatur intern: 112
Lott: LOT-0113
Titlu: DIAZEPAMUM 10 MG
Deskrizzjoni: CPR 10
Identifikatur intern: 113
Lott: LOT-0114
Titlu: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Deskrizzjoni: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Identifikatur intern: 114
Lott: LOT-0115
Titlu: DICLOFENACUM 100 MG
Identifikatur intern: 115
Lott: LOT-0116
Titlu: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ 30 MG/2ML
Identifikatur intern: 116
Lott: LOT-0117
Titlu: DIGOXINUM 0.250 MG
Deskrizzjoni: CPR * 0.250 MG
Identifikatur intern: 117
Lott: LOT-0118
Titlu: DIOSMECTITA 3G
Deskrizzjoni: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Identifikatur intern: 118
Lott: LOT-0119
Titlu: DOMPERIDONUM 10 MG
Deskrizzjoni: COMPR.FILM 10 MG
Identifikatur intern: 119
Lott: LOT-0120
Titlu: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Identifikatur intern: 120
Lott: LOT-0121
Titlu: DROTAVERINUM 40mg
Deskrizzjoni: CPR 40 MG
Identifikatur intern: 121
Lott: LOT-0122
Titlu: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Identifikatur intern: 122
Lott: LOT-0123
Titlu: ENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
Identifikatur intern: 123
Lott: LOT-0124
Titlu: ENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
Identifikatur intern: 124
Lott: LOT-0125
Titlu: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Identifikatur intern: 125
Lott: LOT-0126
Titlu: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Deskrizzjoni: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Identifikatur intern: 126
Lott: LOT-0127
Titlu: ERDOSTEINUM 300 MG
Deskrizzjoni: CPS 300 MG
Identifikatur intern: 127
Lott: LOT-0128
Titlu: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Identifikatur intern: 128
Lott: LOT-0129
Titlu: ETORICOXIBUM 60 MG
Deskrizzjoni: COMPR.FILM 60 MG
Identifikatur intern: 129
Lott: LOT-0130
Titlu: FAMOTIDINUM 20 MG
Identifikatur intern: 130
Lott: LOT-0131
Titlu: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Deskrizzjoni: COMPR FILM 200 MG
Identifikatur intern: 131
Lott: LOT-0132
Titlu: FENTANYLUM 200 MCG
Deskrizzjoni: CPR SUBLING 200 MCG
Identifikatur intern: 132
Lott: LOT-0133
Titlu: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Deskrizzjoni: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Identifikatur intern: 133
Lott: LOT-0134
Identifikatur intern: 134
Lott: LOT-0135
Titlu: FIBRINOGEN UMAN 1G
Identifikatur intern: 135
Lott: LOT-0136
Titlu: FLECAINIDUM 50 MG
Deskrizzjoni: CPS .CU.ELIB.PREL
Identifikatur intern: 136
Lott: LOT-0137
Titlu: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Identifikatur intern: 137
Lott: LOT-0138
Titlu: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Identifikatur intern: 138
Lott: LOT-0139
Titlu: FONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Identifikatur intern: 139
Lott: LOT-0140
Titlu: FOSFOMYCINUM 3 G
Identifikatur intern: 140
Lott: LOT-0141
Titlu: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Identifikatur intern: 141
Lott: LOT-0142
Titlu: FURAZOLIDONUM 100 MG
Identifikatur intern: 142
Lott: LOT-0143
Titlu: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.20 MG/2ML
Identifikatur intern: 143
Lott: LOT-0144
Titlu: GABAPENTINUM 300 MG
Identifikatur intern: 144
Lott: LOT-0145
Titlu: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Identifikatur intern: 145
Lott: LOT-0146
Identifikatur intern: 146
Lott: LOT-0147
Identifikatur intern: 147
Lott: LOT-0148
Titlu: GLUCOSUM
Identifikatur intern: 148
Lott: LOT-0149
Titlu: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Deskrizzjoni: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Identifikatur intern: 149
Lott: LOT-0150
Titlu: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Deskrizzjoni: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Identifikatur intern: 150
Lott: LOT-0151
Titlu: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Deskrizzjoni: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Identifikatur intern: 151
Lott: LOT-0152
Titlu: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Deskrizzjoni: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Identifikatur intern: 152
Lott: LOT-0153
Titlu: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Deskrizzjoni: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Identifikatur intern: 153
Lott: LOT-0154
Titlu: GLUCOSUM 5% 500,ML
Identifikatur intern: 154
Lott: LOT-0155
Titlu: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Identifikatur intern: 155
Lott: LOT-0156
Titlu: GLYCEROLUM 2100 MG
Deskrizzjoni: SUPOZITOARE 2100 MG
Identifikatur intern: 156
Lott: LOT-0157
Titlu: GRANISETRONUM 1 MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM. 1 MG
Identifikatur intern: 157
Lott: LOT-0158
Titlu: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Deskrizzjoni: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Identifikatur intern: 158
Lott: LOT-0159
Titlu: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Deskrizzjoni: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Identifikatur intern: 159
Lott: LOT-0160
Titlu: HEPARINUM 100000 UI *50G
Identifikatur intern: 160
Lott: LOT-0161
Titlu: HEPARINUM 100000 UI *100G
Identifikatur intern: 161
Lott: LOT-0162
Identifikatur intern: 162
Lott: LOT-0163
Titlu: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Identifikatur intern: 163
Lott: LOT-0164
Titlu: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Identifikatur intern: 164
Lott: LOT-0165
Titlu: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Deskrizzjoni: SOL. PERF. 500ML
Identifikatur intern: 165
Lott: LOT-0166
Titlu: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Identifikatur intern: 166
Lott: LOT-0167
Deskrizzjoni: PULB. PT. SOL. PERF.
Identifikatur intern: 167
Lott: LOT-0168
Identifikatur intern: 168
Lott: LOT-0169
Identifikatur intern: 169
Lott: LOT-0170
Identifikatur intern: 170
Lott: LOT-0171
Identifikatur intern: 171
Lott: LOT-0172
Deskrizzjoni: SOL. PERF. 5g/100 ml
Identifikatur intern: 172
Lott: LOT-0173
Identifikatur intern: 173
Lott: LOT-0174
Identifikatur intern: 174
Lott: LOT-0175
Identifikatur intern: 175
Lott: LOT-0176
Titlu: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Deskrizzjoni: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Identifikatur intern: 176
Lott: LOT-0177
Identifikatur intern: 177
Lott: LOT-0178
Titlu: IODOFORMIUM
Identifikatur intern: 178
Lott: LOT-0179
Titlu: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Identifikatur intern: 179
Lott: LOT-0180
Titlu: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Identifikatur intern: 180
Lott: LOT-0181
Titlu: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Deskrizzjoni: CPS 100 MG
Identifikatur intern: 181
Lott: LOT-0182
Titlu: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Identifikatur intern: 182
Lott: LOT-0183
Titlu: KALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Identifikatur intern: 183
Lott: LOT-0184
Titlu: KANAMICINUM 1% *6 G
Deskrizzjoni: UNG.OFT 1%*6 G
Identifikatur intern: 184
Lott: LOT-0185
Titlu: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Identifikatur intern: 185
Lott: LOT-0186
Deskrizzjoni: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Identifikatur intern: 186
Lott: LOT-0187
Titlu: LANOLINUM
Identifikatur intern: 187
Lott: LOT-0188
Titlu: LETERVOMIRUM 240 MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM. 240 MG
Identifikatur intern: 188
Lott: LOT-0189
Titlu: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Identifikatur intern: 189
Lott: LOT-0190
Titlu: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Deskrizzjoni: CPR.FILM 250 MG
Identifikatur intern: 190
Lott: LOT-0191
Titlu: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Deskrizzjoni: CPR FILM 5 MG
Identifikatur intern: 191
Lott: LOT-0192
Titlu: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM 500 MG
Identifikatur intern: 192
Lott: LOT-0193
Titlu: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Deskrizzjoni: CPR 100 MCG
Identifikatur intern: 193
Lott: LOT-0194
Titlu: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Deskrizzjoni: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Identifikatur intern: 194
Lott: LOT-0195
Titlu: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Deskrizzjoni: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Identifikatur intern: 195
Lott: LOT-0196
Identifikatur intern: 196
Lott: LOT-0197
Titlu: LORATADINUM 10 MG
Deskrizzjoni: COMPR. 10 MG
Identifikatur intern: 197
Lott: LOT-0198
Titlu: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Identifikatur intern: 198
Lott: LOT-0199
Titlu: LORAZEPAMUM 1 MG
Identifikatur intern: 199
Lott: LOT-0200
Titlu: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Identifikatur intern: 200
Lott: LOT-0201
Titlu: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Identifikatur intern: 201
Lott: LOT-0202
Titlu: MEBEVERINUM 200 MG
Deskrizzjoni: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Identifikatur intern: 202
Lott: LOT-0203
Titlu: MELOXICAMUM 15 MG
Deskrizzjoni: COMPR.15 MG
Identifikatur intern: 203
Lott: LOT-0204
Titlu: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.1G/2ML
Identifikatur intern: 204
Lott: LOT-0205
Titlu: METHYLDOPUM 250 MG
Deskrizzjoni: CPR 250 MG
Identifikatur intern: 205
Lott: LOT-0206
Titlu: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Identifikatur intern: 206
Lott: LOT-0207
Titlu: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Identifikatur intern: 207
Lott: LOT-0208
Titlu: METOPROLOLUM 25 MG
Deskrizzjoni: CPR 25 MG
Identifikatur intern: 208
Lott: LOT-0209
Titlu: MICAFUNGINUM 50 MG
Identifikatur intern: 209
Lott: LOT-0210
Titlu: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Deskrizzjoni: CPS/CPR.FILM 250 MG
Identifikatur intern: 210
Lott: LOT-0211
Titlu: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Deskrizzjoni: CPR,.FILM 500 MG
Identifikatur intern: 211
Lott: LOT-0212
Titlu: MIDODRINUM 2.5 MG
Deskrizzjoni: CPR 2.5 MG
Identifikatur intern: 212
Lott: LOT-0213
Titlu: MORPHYNUM R 30 mg
Identifikatur intern: 213
Lott: LOT-0214
Titlu: MORPHYNUM 10 MG
Deskrizzjoni: COMPR FILM 10 MG
Identifikatur intern: 214
Lott: LOT-0215
Deskrizzjoni: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Identifikatur intern: 215
Lott: LOT-0216
Identifikatur intern: 216
Lott: LOT-0217
Identifikatur intern: 217
Lott: LOT-0218
Deskrizzjoni: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Identifikatur intern: 218
Lott: LOT-0219
Titlu: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Identifikatur intern: 219
Lott: LOT-0220
Identifikatur intern: 220
Lott: LOT-0221
Identifikatur intern: 221
Lott: LOT-0222
Titlu: NIFEDIPINUM 20 MG
Deskrizzjoni: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Identifikatur intern: 222
Lott: LOT-0223
Titlu: NITRAZEPAMUM 5 MG
Deskrizzjoni: CPR 5 MG
Identifikatur intern: 223
Lott: LOT-0224
Titlu: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Deskrizzjoni: COMPR. SUBLING.0.5mg
Identifikatur intern: 224
Lott: LOT-0225
Titlu: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Deskrizzjoni: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Identifikatur intern: 225
Lott: LOT-0226
Titlu: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Identifikatur intern: 226
Lott: LOT-0227
Titlu: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Identifikatur intern: 227
Lott: LOT-0228
Deskrizzjoni: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Identifikatur intern: 228
Lott: LOT-0229
Deskrizzjoni: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Identifikatur intern: 229
Lott: LOT-0230
Titlu: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Deskrizzjoni: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Identifikatur intern: 230
Lott: LOT-0231
Titlu: OMEPRAZOLUM 20 MG
Deskrizzjoni: CAPS GASTROREZ.20MG
Identifikatur intern: 231
Lott: LOT-0232
Titlu: OMEPRAZOLUM 40 MG
Deskrizzjoni: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Identifikatur intern: 232
Lott: LOT-0233
Titlu: ONDANSETRONUM 8 MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM. 8 MG
Identifikatur intern: 233
Lott: LOT-0234
Titlu: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Deskrizzjoni: CPS 75 MG
Identifikatur intern: 234
Lott: LOT-0235
Titlu: OXACILLINUM 1 G
Identifikatur intern: 235
Lott: LOT-0236
Titlu: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Identifikatur intern: 236
Lott: LOT-0237
Titlu: OXYCODONUM 20MG
Deskrizzjoni: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Identifikatur intern: 237
Lott: LOT-0238
Titlu: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Identifikatur intern: 238
Lott: LOT-0239
Titlu: PANCREATINUM 420 MG
Deskrizzjoni: CPS GASTROREZIST 420 MG
Identifikatur intern: 239
Lott: LOT-0240
Titlu: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Deskrizzjoni: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Identifikatur intern: 240
Lott: LOT-0241
Titlu: PARAFINUM LIQUIDUM
Identifikatur intern: 241
Lott: LOT-0242
Deskrizzjoni: COMPR. 20MG
Identifikatur intern: 242
Lott: LOT-0243
Titlu: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Identifikatur intern: 243
Lott: LOT-0244
Titlu: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Deskrizzjoni: COMP.ELIB.PREL.
Identifikatur intern: 244
Lott: LOT-0245
Titlu: PERINDOPRILUM 5 MG
Identifikatur intern: 245
Lott: LOT-0246
Titlu: PERINDOPRILUM 10 MG
Identifikatur intern: 246
Lott: LOT-0247
Titlu: PHENYLEPHRUNUM 10%
Identifikatur intern: 247
Lott: LOT-0248
Titlu: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Identifikatur intern: 248
Lott: LOT-0249
Identifikatur intern: 249
Lott: LOT-0250
Titlu: POSACONAZOLUM 100 MG
Deskrizzjoni: CPR. GASTROREZ.100 MG
Identifikatur intern: 250
Lott: LOT-0251
Titlu: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Identifikatur intern: 251
Lott: LOT-0252
Titlu: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Identifikatur intern: 252
Lott: LOT-0253
Titlu: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Identifikatur intern: 253
Lott: LOT-0254
Titlu: PROPRANOLOLUM 40 MG
Deskrizzjoni: CPR*40 MG
Identifikatur intern: 254
Lott: LOT-0255
Identifikatur intern: 255
Lott: LOT-0256
Titlu: REMIFENTANILUM 1MG
Identifikatur intern: 256
Lott: LOT-0257
Titlu: RETINOLUM - 10ML
Identifikatur intern: 257
Lott: LOT-0258
Titlu: RIFAMPICINUM 150 MG
Deskrizzjoni: CAPS. 150 MG
Identifikatur intern: 258
Lott: LOT-0259
Titlu: RILMENIDINUM 1MG
Deskrizzjoni: COMPR. 1MG
Identifikatur intern: 259
Lott: LOT-0260
Titlu: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Deskrizzjoni: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Identifikatur intern: 260
Lott: LOT-0261
Titlu: RIVANOL 0.1% *200 ML
Identifikatur intern: 261
Lott: LOT-0262
Titlu: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Deskrizzjoni: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Identifikatur intern: 262
Lott: LOT-0263
Titlu: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Identifikatur intern: 263
Lott: LOT-0264
Titlu: ROSUVASTATIN 10 MG
Deskrizzjoni: CPR FILM 10 MG
Identifikatur intern: 264
Lott: LOT-0265
Titlu: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Identifikatur intern: 265
Lott: LOT-0266
Titlu: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Deskrizzjoni: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Identifikatur intern: 266
Lott: LOT-0267
Deskrizzjoni: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Identifikatur intern: 267
Lott: LOT-0268
Identifikatur intern: 268
Lott: LOT-0269
Identifikatur intern: 269
Lott: LOT-0270
Titlu: SUCRALFATUM 1 G
Deskrizzjoni: CPR 1 GR
Identifikatur intern: 270
Lott: LOT-0271
Titlu: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Identifikatur intern: 271
Lott: LOT-0272
Titlu: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Deskrizzjoni: TUB CREMA * 100 G
Identifikatur intern: 272
Lott: LOT-0273
Deskrizzjoni: COMPR.400MG+80MG
Identifikatur intern: 273
Lott: LOT-0274
Identifikatur intern: 274
Lott: LOT-0275
Titlu: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Identifikatur intern: 275
Lott: LOT-0276
Titlu: TELMISARTANUM 80MG
Deskrizzjoni: COMPR. 80MG
Identifikatur intern: 276
Lott: LOT-0277
Titlu: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Deskrizzjoni: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Identifikatur intern: 277
Lott: LOT-0278
Titlu: THIAMAZOLUM 10 MG
Identifikatur intern: 278
Lott: LOT-0279
Titlu: TIANEPTINUM 12.5 MG
Deskrizzjoni: CPR. FILM/DRJ
Identifikatur intern: 279
Lott: LOT-0280
Titlu: TICAGRELOR 90 MG
Deskrizzjoni: CPR FILM 90 MG
Identifikatur intern: 280
Lott: LOT-0281
Titlu: TIOTROPIUM 18 micrograme
Identifikatur intern: 281
Lott: LOT-0282
Titlu: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Identifikatur intern: 282
Lott: LOT-0283
Titlu: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Identifikatur intern: 283
Lott: LOT-0284
Titlu: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Identifikatur intern: 284
Lott: LOT-0285
Titlu: TOLPERISONUM 150MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM. 150MG
Identifikatur intern: 285
Lott: LOT-0286
Titlu: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Identifikatur intern: 286
Lott: LOT-0287
Titlu: TRAMADOLUM 50MG
Deskrizzjoni: CAPS. /CPR 50MG
Identifikatur intern: 287
Lott: LOT-0288
Titlu: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Deskrizzjoni: CPR 2 MG
Identifikatur intern: 288
Lott: LOT-0289
Titlu: TRIMEBUTINUM 300 MG
Deskrizzjoni: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Identifikatur intern: 289
Lott: LOT-0290
Titlu: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Deskrizzjoni: SOL.INJ.25 MG/5ML
Identifikatur intern: 290
Lott: LOT-0291
Titlu: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Identifikatur intern: 291
Lott: LOT-0292
Titlu: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Identifikatur intern: 292
Lott: LOT-0293
Titlu: VANCOMYCINUM 1g
Identifikatur intern: 293
Lott: LOT-0294
Titlu: VANCOMYCINUM 500 MG
Identifikatur intern: 294
Lott: LOT-0295
Titlu: VASELINUM ALBUM
Identifikatur intern: 295
Lott: LOT-0296
Titlu: VERAPAMILUM 80 MG
Deskrizzjoni: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Identifikatur intern: 296
Lott: LOT-0297
Titlu: VORICONAZOLUM 200 mg
Identifikatur intern: 297
Lott: LOT-0298
Titlu: VORICONAZOLUM 200 MG
Deskrizzjoni: COMP.FILM 200 mg
Identifikatur intern: 298
Interne identificatiecode: 4192960_2026_PAAPD1599750
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: CPS/CPR *100 MG
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Beschrijving: COMPR. 200MG
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Beschrijving: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Beschrijving: CPS /CPR FILM *500 MG
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Beschrijving: CPR.FILM 2.5 MG
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Beschrijving: CPR.FILM.5 MG
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Beschrijving: CAPS 125 MG+80 MG
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0026
Beschrijving: CPR FILM 40 MG
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Beschrijving: CPR FILM 50 MG
Interne identificatiecode: 28
Perceel: LOT-0029
Beschrijving: COMPR. FILM. 500MG
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Beschrijving: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Interne identificatiecode: 30
Perceel: LOT-0031
Beschrijving: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Interne identificatiecode: 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Beschrijving: COMPR. 24 MG
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Beschrijving: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Beschrijving: CPR 20 MG
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Beschrijving: DRJ/CPR 5 MG
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Beschrijving: CPR.FILM 120 MG
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Beschrijving: COMPR. FILM CPR *5 MG
Interne identificatiecode: 39
Perceel: LOT-0040
Beschrijving: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Interne identificatiecode: 40
Perceel: LOT-0041
Beschrijving: CPR 8 MG
Interne identificatiecode: 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: 45
Perceel: LOT-0046
Beschrijving: CPR 16 MG
Interne identificatiecode: 46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: 47
Perceel: LOT-0048
Beschrijving: CPR.25 MG.
Interne identificatiecode: 48
Perceel: LOT-0049
Beschrijving: COMPR /CPR FILM200MG
Interne identificatiecode: 49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: 51
Perceel: LOT-0052
Beschrijving: CPR 100 MG
Interne identificatiecode: 52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: 53
Perceel: LOT-0054
Interne identificatiecode: 54
Perceel: LOT-0055
Beschrijving: CPR FILM 600 MG
Interne identificatiecode: 55
Perceel: LOT-0056
Beschrijving: CPR 0.15 MG
Interne identificatiecode: 56
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: 57
Perceel: LOT-0058
Beschrijving: CPR. FILMATE 75 MG
Interne identificatiecode: 58
Perceel: LOT-0059
Interne identificatiecode: 59
Perceel: LOT-0060
Beschrijving: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Interne identificatiecode: 60
Perceel: LOT-0061
Beschrijving: CREMA *50 ML
Interne identificatiecode: 61
Perceel: LOT-0062
Beschrijving: SPRAY *250 ML
Interne identificatiecode: 62
Perceel: LOT-0063
Beschrijving: SPRAY *1000 ML
Interne identificatiecode: 63
Perceel: LOT-0064
Interne identificatiecode: 64
Perceel: LOT-0065
Beschrijving: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Interne identificatiecode: 65
Perceel: LOT-0066
Beschrijving: CREMA -15 GR
Interne identificatiecode: 66
Perceel: LOT-0067
Beschrijving: CPR 1 MG
Interne identificatiecode: 67
Perceel: LOT-0068
Interne identificatiecode: 68
Perceel: LOT-0069
Interne identificatiecode: 69
Perceel: LOT-0070
Interne identificatiecode: 70
Perceel: LOT-0071
Beschrijving: COMPR.ELIB.MODIF.
Interne identificatiecode: 71
Perceel: LOT-0072
Interne identificatiecode: 72
Perceel: LOT-0073
Interne identificatiecode: 73
Perceel: LOT-0074
Interne identificatiecode: 74
Perceel: LOT-0075
Interne identificatiecode: 75
Perceel: LOT-0076
Beschrijving: CPR 20 MG/40MG
Interne identificatiecode: 76
Perceel: LOT-0077
Interne identificatiecode: 77
Perceel: LOT-0078
Beschrijving: CPR 10 /80 mg
Interne identificatiecode: 78
Perceel: LOT-0079
Interne identificatiecode: 79
Perceel: LOT-0080
Interne identificatiecode: 80
Perceel: LOT-0081
Beschrijving: COMPR. 5 MG/5 MG
Interne identificatiecode: 81
Perceel: LOT-0082
Beschrijving: CAPS 50 MG/20 MG
Interne identificatiecode: 82
Perceel: LOT-0083
Interne identificatiecode: 83
Perceel: LOT-0084
Beschrijving: COMPR.MASTICABILE
Interne identificatiecode: 84
Perceel: LOT-0085
Beschrijving: CPR.FILM 500 MG
Interne identificatiecode: 85
Perceel: LOT-0086
Interne identificatiecode: 86
Perceel: LOT-0087
Beschrijving: SUSPENSIE *125 ML
Interne identificatiecode: 87
Perceel: LOT-0088
Interne identificatiecode: 88
Perceel: LOT-0089
Interne identificatiecode: 89
Perceel: LOT-0090
Interne identificatiecode: 90
Perceel: LOT-0091
Beschrijving: CPS 300 MG/0.5 MG
Interne identificatiecode: 91
Perceel: LOT-0092
Beschrijving: CREMA *20 G
Interne identificatiecode: 92
Perceel: LOT-0093
Interne identificatiecode: 93
Perceel: LOT-0094
Beschrijving: SOL.PERF.*500 ML
Interne identificatiecode: 94
Perceel: LOT-0095
Interne identificatiecode: 95
Perceel: LOT-0096
Beschrijving: SOL.PERF. x 500ml
Interne identificatiecode: 96
Perceel: LOT-0097
Beschrijving: SOL.PERF x 500ml
Interne identificatiecode: 97
Perceel: LOT-0098
Interne identificatiecode: 98
Perceel: LOT-0099
Interne identificatiecode: 99
Perceel: LOT-0100
Interne identificatiecode: 100
Perceel: LOT-0101
Interne identificatiecode: 101
Perceel: LOT-0102
Interne identificatiecode: 102
Perceel: LOT-0103
Beschrijving: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Interne identificatiecode: 103
Perceel: LOT-0104
Beschrijving: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Interne identificatiecode: 104
Perceel: LOT-0105
Beschrijving: DRAJEURI *1000 MCG
Interne identificatiecode: 105
Perceel: LOT-0106
Beschrijving: CPS 150 MG
Interne identificatiecode: 106
Perceel: LOT-0107
Interne identificatiecode: 107
Perceel: LOT-0108
Interne identificatiecode: 108
Perceel: LOT-0109
Beschrijving: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Interne identificatiecode: 109
Perceel: LOT-0110
Interne identificatiecode: 110
Perceel: LOT-0111
Interne identificatiecode: 111
Perceel: LOT-0112
Interne identificatiecode: 112
Perceel: LOT-0113
Beschrijving: CPR 10
Interne identificatiecode: 113
Perceel: LOT-0114
Beschrijving: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Interne identificatiecode: 114
Perceel: LOT-0115
Interne identificatiecode: 115
Perceel: LOT-0116
Beschrijving: SOL.INJ 30 MG/2ML
Interne identificatiecode: 116
Perceel: LOT-0117
Beschrijving: CPR * 0.250 MG
Interne identificatiecode: 117
Perceel: LOT-0118
Beschrijving: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Interne identificatiecode: 118
Perceel: LOT-0119
Beschrijving: COMPR.FILM 10 MG
Interne identificatiecode: 119
Perceel: LOT-0120
Beschrijving: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Interne identificatiecode: 120
Perceel: LOT-0121
Beschrijving: CPR 40 MG
Interne identificatiecode: 121
Perceel: LOT-0122
Interne identificatiecode: 122
Perceel: LOT-0123
Interne identificatiecode: 123
Perceel: LOT-0124
Interne identificatiecode: 124
Perceel: LOT-0125
Interne identificatiecode: 125
Perceel: LOT-0126
Beschrijving: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Interne identificatiecode: 126
Perceel: LOT-0127
Beschrijving: CPS 300 MG
Interne identificatiecode: 127
Perceel: LOT-0128
Interne identificatiecode: 128
Perceel: LOT-0129
Beschrijving: COMPR.FILM 60 MG
Interne identificatiecode: 129
Perceel: LOT-0130
Interne identificatiecode: 130
Perceel: LOT-0131
Beschrijving: COMPR FILM 200 MG
Interne identificatiecode: 131
Perceel: LOT-0132
Beschrijving: CPR SUBLING 200 MCG
Interne identificatiecode: 132
Perceel: LOT-0133
Beschrijving: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Interne identificatiecode: 133
Perceel: LOT-0134
Interne identificatiecode: 134
Perceel: LOT-0135
Interne identificatiecode: 135
Perceel: LOT-0136
Beschrijving: CPS .CU.ELIB.PREL
Interne identificatiecode: 136
Perceel: LOT-0137
Interne identificatiecode: 137
Perceel: LOT-0138
Beschrijving: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Interne identificatiecode: 138
Perceel: LOT-0139
Interne identificatiecode: 139
Perceel: LOT-0140
Interne identificatiecode: 140
Perceel: LOT-0141
Interne identificatiecode: 141
Perceel: LOT-0142
Interne identificatiecode: 142
Perceel: LOT-0143
Beschrijving: SOL.INJ.20 MG/2ML
Interne identificatiecode: 143
Perceel: LOT-0144
Interne identificatiecode: 144
Perceel: LOT-0145
Interne identificatiecode: 145
Perceel: LOT-0146
Interne identificatiecode: 146
Perceel: LOT-0147
Interne identificatiecode: 147
Perceel: LOT-0148
Interne identificatiecode: 148
Perceel: LOT-0149
Beschrijving: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Interne identificatiecode: 149
Perceel: LOT-0150
Beschrijving: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Interne identificatiecode: 150
Perceel: LOT-0151
Beschrijving: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Interne identificatiecode: 151
Perceel: LOT-0152
Beschrijving: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Interne identificatiecode: 152
Perceel: LOT-0153
Beschrijving: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Interne identificatiecode: 153
Perceel: LOT-0154
Interne identificatiecode: 154
Perceel: LOT-0155
Interne identificatiecode: 155
Perceel: LOT-0156
Beschrijving: SUPOZITOARE 2100 MG
Interne identificatiecode: 156
Perceel: LOT-0157
Beschrijving: COMPR. FILM. 1 MG
Interne identificatiecode: 157
Perceel: LOT-0158
Beschrijving: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Interne identificatiecode: 158
Perceel: LOT-0159
Beschrijving: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Interne identificatiecode: 159
Perceel: LOT-0160
Interne identificatiecode: 160
Perceel: LOT-0161
Interne identificatiecode: 161
Perceel: LOT-0162
Interne identificatiecode: 162
Perceel: LOT-0163
Interne identificatiecode: 163
Perceel: LOT-0164
Beschrijving: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Interne identificatiecode: 164
Perceel: LOT-0165
Beschrijving: SOL. PERF. 500ML
Interne identificatiecode: 165
Perceel: LOT-0166
Interne identificatiecode: 166
Perceel: LOT-0167
Beschrijving: PULB. PT. SOL. PERF.
Interne identificatiecode: 167
Perceel: LOT-0168
Interne identificatiecode: 168
Perceel: LOT-0169
Interne identificatiecode: 169
Perceel: LOT-0170
Interne identificatiecode: 170
Perceel: LOT-0171
Interne identificatiecode: 171
Perceel: LOT-0172
Beschrijving: SOL. PERF. 5g/100 ml
Interne identificatiecode: 172
Perceel: LOT-0173
Interne identificatiecode: 173
Perceel: LOT-0174
Interne identificatiecode: 174
Perceel: LOT-0175
Interne identificatiecode: 175
Perceel: LOT-0176
Beschrijving: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Interne identificatiecode: 176
Perceel: LOT-0177
Interne identificatiecode: 177
Perceel: LOT-0178
Interne identificatiecode: 178
Perceel: LOT-0179
Interne identificatiecode: 179
Perceel: LOT-0180
Interne identificatiecode: 180
Perceel: LOT-0181
Beschrijving: CPS 100 MG
Interne identificatiecode: 181
Perceel: LOT-0182
Interne identificatiecode: 182
Perceel: LOT-0183
Interne identificatiecode: 183
Perceel: LOT-0184
Beschrijving: UNG.OFT 1%*6 G
Interne identificatiecode: 184
Perceel: LOT-0185
Interne identificatiecode: 185
Perceel: LOT-0186
Beschrijving: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Interne identificatiecode: 186
Perceel: LOT-0187
Interne identificatiecode: 187
Perceel: LOT-0188
Beschrijving: COMPR. FILM. 240 MG
Interne identificatiecode: 188
Perceel: LOT-0189
Interne identificatiecode: 189
Perceel: LOT-0190
Beschrijving: CPR.FILM 250 MG
Interne identificatiecode: 190
Perceel: LOT-0191
Beschrijving: CPR FILM 5 MG
Interne identificatiecode: 191
Perceel: LOT-0192
Beschrijving: COMPR. FILM 500 MG
Interne identificatiecode: 192
Perceel: LOT-0193
Beschrijving: CPR 100 MCG
Interne identificatiecode: 193
Perceel: LOT-0194
Beschrijving: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Interne identificatiecode: 194
Perceel: LOT-0195
Beschrijving: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Interne identificatiecode: 195
Perceel: LOT-0196
Interne identificatiecode: 196
Perceel: LOT-0197
Beschrijving: COMPR. 10 MG
Interne identificatiecode: 197
Perceel: LOT-0198
Beschrijving: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Interne identificatiecode: 198
Perceel: LOT-0199
Interne identificatiecode: 199
Perceel: LOT-0200
Interne identificatiecode: 200
Perceel: LOT-0201
Interne identificatiecode: 201
Perceel: LOT-0202
Beschrijving: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Interne identificatiecode: 202
Perceel: LOT-0203
Beschrijving: COMPR.15 MG
Interne identificatiecode: 203
Perceel: LOT-0204
Beschrijving: SOL.INJ.1G/2ML
Interne identificatiecode: 204
Perceel: LOT-0205
Beschrijving: CPR 250 MG
Interne identificatiecode: 205
Perceel: LOT-0206
Beschrijving: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Interne identificatiecode: 206
Perceel: LOT-0207
Interne identificatiecode: 207
Perceel: LOT-0208
Beschrijving: CPR 25 MG
Interne identificatiecode: 208
Perceel: LOT-0209
Interne identificatiecode: 209
Perceel: LOT-0210
Beschrijving: CPS/CPR.FILM 250 MG
Interne identificatiecode: 210
Perceel: LOT-0211
Beschrijving: CPR,.FILM 500 MG
Interne identificatiecode: 211
Perceel: LOT-0212
Beschrijving: CPR 2.5 MG
Interne identificatiecode: 212
Perceel: LOT-0213
Interne identificatiecode: 213
Perceel: LOT-0214
Beschrijving: COMPR FILM 10 MG
Interne identificatiecode: 214
Perceel: LOT-0215
Beschrijving: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Interne identificatiecode: 215
Perceel: LOT-0216
Interne identificatiecode: 216
Perceel: LOT-0217
Interne identificatiecode: 217
Perceel: LOT-0218
Beschrijving: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Interne identificatiecode: 218
Perceel: LOT-0219
Interne identificatiecode: 219
Perceel: LOT-0220
Interne identificatiecode: 220
Perceel: LOT-0221
Interne identificatiecode: 221
Perceel: LOT-0222
Beschrijving: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Interne identificatiecode: 222
Perceel: LOT-0223
Beschrijving: CPR 5 MG
Interne identificatiecode: 223
Perceel: LOT-0224
Beschrijving: COMPR. SUBLING.0.5mg
Interne identificatiecode: 224
Perceel: LOT-0225
Beschrijving: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Interne identificatiecode: 225
Perceel: LOT-0226
Interne identificatiecode: 226
Perceel: LOT-0227
Beschrijving: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Interne identificatiecode: 227
Perceel: LOT-0228
Beschrijving: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Interne identificatiecode: 228
Perceel: LOT-0229
Beschrijving: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Interne identificatiecode: 229
Perceel: LOT-0230
Beschrijving: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Interne identificatiecode: 230
Perceel: LOT-0231
Beschrijving: CAPS GASTROREZ.20MG
Interne identificatiecode: 231
Perceel: LOT-0232
Beschrijving: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Interne identificatiecode: 232
Perceel: LOT-0233
Beschrijving: COMPR. FILM. 8 MG
Interne identificatiecode: 233
Perceel: LOT-0234
Beschrijving: CPS 75 MG
Interne identificatiecode: 234
Perceel: LOT-0235
Interne identificatiecode: 235
Perceel: LOT-0236
Interne identificatiecode: 236
Perceel: LOT-0237
Beschrijving: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Interne identificatiecode: 237
Perceel: LOT-0238
Beschrijving: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Interne identificatiecode: 238
Perceel: LOT-0239
Beschrijving: CPS GASTROREZIST 420 MG
Interne identificatiecode: 239
Perceel: LOT-0240
Beschrijving: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Interne identificatiecode: 240
Perceel: LOT-0241
Interne identificatiecode: 241
Perceel: LOT-0242
Beschrijving: COMPR. 20MG
Interne identificatiecode: 242
Perceel: LOT-0243
Interne identificatiecode: 243
Perceel: LOT-0244
Beschrijving: COMP.ELIB.PREL.
Interne identificatiecode: 244
Perceel: LOT-0245
Interne identificatiecode: 245
Perceel: LOT-0246
Interne identificatiecode: 246
Perceel: LOT-0247
Interne identificatiecode: 247
Perceel: LOT-0248
Beschrijving: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Interne identificatiecode: 248
Perceel: LOT-0249
Interne identificatiecode: 249
Perceel: LOT-0250
Beschrijving: CPR. GASTROREZ.100 MG
Interne identificatiecode: 250
Perceel: LOT-0251
Interne identificatiecode: 251
Perceel: LOT-0252
Interne identificatiecode: 252
Perceel: LOT-0253
Interne identificatiecode: 253
Perceel: LOT-0254
Beschrijving: CPR*40 MG
Interne identificatiecode: 254
Perceel: LOT-0255
Interne identificatiecode: 255
Perceel: LOT-0256
Interne identificatiecode: 256
Perceel: LOT-0257
Interne identificatiecode: 257
Perceel: LOT-0258
Beschrijving: CAPS. 150 MG
Interne identificatiecode: 258
Perceel: LOT-0259
Beschrijving: COMPR. 1MG
Interne identificatiecode: 259
Perceel: LOT-0260
Beschrijving: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Interne identificatiecode: 260
Perceel: LOT-0261
Interne identificatiecode: 261
Perceel: LOT-0262
Beschrijving: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Interne identificatiecode: 262
Perceel: LOT-0263
Beschrijving: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Interne identificatiecode: 263
Perceel: LOT-0264
Beschrijving: CPR FILM 10 MG
Interne identificatiecode: 264
Perceel: LOT-0265
Beschrijving: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Interne identificatiecode: 265
Perceel: LOT-0266
Beschrijving: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Interne identificatiecode: 266
Perceel: LOT-0267
Beschrijving: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Interne identificatiecode: 267
Perceel: LOT-0268
Interne identificatiecode: 268
Perceel: LOT-0269
Interne identificatiecode: 269
Perceel: LOT-0270
Beschrijving: CPR 1 GR
Interne identificatiecode: 270
Perceel: LOT-0271
Interne identificatiecode: 271
Perceel: LOT-0272
Beschrijving: TUB CREMA * 100 G
Interne identificatiecode: 272
Perceel: LOT-0273
Beschrijving: COMPR.400MG+80MG
Interne identificatiecode: 273
Perceel: LOT-0274
Interne identificatiecode: 274
Perceel: LOT-0275
Interne identificatiecode: 275
Perceel: LOT-0276
Beschrijving: COMPR. 80MG
Interne identificatiecode: 276
Perceel: LOT-0277
Beschrijving: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Interne identificatiecode: 277
Perceel: LOT-0278
Interne identificatiecode: 278
Perceel: LOT-0279
Beschrijving: CPR. FILM/DRJ
Interne identificatiecode: 279
Perceel: LOT-0280
Beschrijving: CPR FILM 90 MG
Interne identificatiecode: 280
Perceel: LOT-0281
Interne identificatiecode: 281
Perceel: LOT-0282
Interne identificatiecode: 282
Perceel: LOT-0283
Interne identificatiecode: 283
Perceel: LOT-0284
Interne identificatiecode: 284
Perceel: LOT-0285
Beschrijving: COMPR. FILM. 150MG
Interne identificatiecode: 285
Perceel: LOT-0286
Beschrijving: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Interne identificatiecode: 286
Perceel: LOT-0287
Beschrijving: CAPS. /CPR 50MG
Interne identificatiecode: 287
Perceel: LOT-0288
Beschrijving: CPR 2 MG
Interne identificatiecode: 288
Perceel: LOT-0289
Beschrijving: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Interne identificatiecode: 289
Perceel: LOT-0290
Beschrijving: SOL.INJ.25 MG/5ML
Interne identificatiecode: 290
Perceel: LOT-0291
Interne identificatiecode: 291
Perceel: LOT-0292
Interne identificatiecode: 292
Perceel: LOT-0293
Interne identificatiecode: 293
Perceel: LOT-0294
Interne identificatiecode: 294
Perceel: LOT-0295
Interne identificatiecode: 295
Perceel: LOT-0296
Beschrijving: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Interne identificatiecode: 296
Perceel: LOT-0297
Interne identificatiecode: 297
Perceel: LOT-0298
Beschrijving: COMP.FILM 200 mg
Interne identificatiecode: 298
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Identificator intern: 1
Descriere: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Identificator intern: 11
Identificator intern: 12
Identificator intern: 13
Identificator intern: 14
Identificator intern: 15
Descriere: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Identificator intern: 16
Descriere: CPS/CPR *100 MG
Identificator intern: 17
Descriere: COMPR. 200MG
Identificator intern: 18
Descriere: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Identificator intern: 19
Descriere: CPS /CPR FILM *500 MG
Identificator intern: 20
Identificator intern: 21
Descriere: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Identificator intern: 22
Descriere: CPR.FILM 2.5 MG
Identificator intern: 23
Descriere: CPR.FILM.5 MG
Identificator intern: 24
Descriere: CAPS 125 MG+80 MG
Identificator intern: 25
Descriere: CPR FILM 40 MG
Identificator intern: 26
Identificator intern: 27
Descriere: CPR FILM 50 MG
Identificator intern: 28
Descriere: COMPR. FILM. 500MG
Identificator intern: 29
Descriere: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Identificator intern: 30
Descriere: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Identificator intern: 31
Identificator intern: 32
Descriere: COMPR. 24 MG
Identificator intern: 33
Identificator intern: 34
Descriere: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Identificator intern: 35
Descriere: CPR 20 MG
Identificator intern: 36
Descriere: DRJ/CPR 5 MG
Identificator intern: 37
Descriere: CPR.FILM 120 MG
Identificator intern: 38
Descriere: COMPR. FILM CPR *5 MG
Identificator intern: 39
Descriere: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Identificator intern: 40
Descriere: CPR 8 MG
Identificator intern: 41
Identificator intern: 42
Identificator intern: 43
Identificator intern: 44
Identificator intern: 45
Descriere: CPR 16 MG
Identificator intern: 46
Identificator intern: 47
Descriere: CPR.25 MG.
Identificator intern: 48
Descriere: COMPR /CPR FILM200MG
Identificator intern: 49
Identificator intern: 50
Identificator intern: 51
Descriere: CPR 100 MG
Identificator intern: 52
Identificator intern: 53
Identificator intern: 54
Descriere: CPR FILM 600 MG
Identificator intern: 55
Descriere: CPR 0.15 MG
Identificator intern: 56
Descriere: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Identificator intern: 57
Descriere: CPR. FILMATE 75 MG
Identificator intern: 58
Identificator intern: 59
Descriere: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Identificator intern: 60
Descriere: CREMA *50 ML
Identificator intern: 61
Descriere: SPRAY *250 ML
Identificator intern: 62
Descriere: SPRAY *1000 ML
Identificator intern: 63
Identificator intern: 64
Descriere: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Identificator intern: 65
Descriere: CREMA -15 GR
Identificator intern: 66
Descriere: CPR 1 MG
Identificator intern: 67
Identificator intern: 68
Identificator intern: 69
Descriere: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Identificator intern: 70
Descriere: COMPR.ELIB.MODIF.
Identificator intern: 71
Identificator intern: 72
Descriere: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Identificator intern: 73
Identificator intern: 74
Identificator intern: 75
Descriere: CPR 20 MG/40MG
Identificator intern: 76
Descriere: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Identificator intern: 77
Descriere: CPR 10 /80 mg
Identificator intern: 78
Identificator intern: 79
Identificator intern: 80
Descriere: COMPR. 5 MG/5 MG
Identificator intern: 81
Descriere: CAPS 50 MG/20 MG
Identificator intern: 82
Descriere: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Identificator intern: 83
Descriere: COMPR.MASTICABILE
Identificator intern: 84
Descriere: CPR.FILM 500 MG
Identificator intern: 85
Identificator intern: 86
Descriere: SUSPENSIE *125 ML
Identificator intern: 87
Identificator intern: 88
Identificator intern: 89
Identificator intern: 90
Descriere: CPS 300 MG/0.5 MG
Identificator intern: 91
Descriere: CREMA *20 G
Identificator intern: 92
Identificator intern: 93
Descriere: SOL.PERF.*500 ML
Identificator intern: 94
Identificator intern: 95
Descriere: SOL.PERF. x 500ml
Identificator intern: 96
Descriere: SOL.PERF x 500ml
Identificator intern: 97
Identificator intern: 98
Identificator intern: 99
Identificator intern: 100
Identificator intern: 101
Identificator intern: 102
Descriere: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Identificator intern: 103
Descriere: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Identificator intern: 104
Descriere: DRAJEURI *1000 MCG
Identificator intern: 105
Descriere: CPS 150 MG
Identificator intern: 106
Identificator intern: 107
Identificator intern: 108
Descriere: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Identificator intern: 109
Descriere: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Identificator intern: 110
Identificator intern: 111
Identificator intern: 112
Descriere: CPR 10
Identificator intern: 113
Descriere: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Identificator intern: 114
Descriere: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Identificator intern: 115
Descriere: SOL.INJ 30 MG/2ML
Identificator intern: 116
Descriere: CPR * 0.250 MG
Identificator intern: 117
Descriere: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Identificator intern: 118
Descriere: COMPR.FILM 10 MG
Identificator intern: 119
Descriere: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Identificator intern: 120
Descriere: CPR 40 MG
Identificator intern: 121
Descriere: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Identificator intern: 122
Descriere: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Identificator intern: 123
Descriere: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Identificator intern: 124
Descriere: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Identificator intern: 125
Descriere: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Identificator intern: 126
Descriere: CPS 300 MG
Identificator intern: 127
Descriere: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Identificator intern: 128
Descriere: COMPR.FILM 60 MG
Identificator intern: 129
Identificator intern: 130
Descriere: COMPR FILM 200 MG
Identificator intern: 131
Descriere: CPR SUBLING 200 MCG
Identificator intern: 132
Descriere: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Identificator intern: 133
Identificator intern: 134
Descriere: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Identificator intern: 135
Descriere: CPS .CU.ELIB.PREL
Identificator intern: 136
Descriere: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Identificator intern: 137
Descriere: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Identificator intern: 138
Identificator intern: 139
Identificator intern: 140
Identificator intern: 141
Identificator intern: 142
Descriere: SOL.INJ.20 MG/2ML
Identificator intern: 143
Identificator intern: 144
Identificator intern: 145
Identificator intern: 146
Identificator intern: 147
Identificator intern: 148
Descriere: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Identificator intern: 149
Descriere: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Identificator intern: 150
Descriere: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Identificator intern: 151
Descriere: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Identificator intern: 152
Descriere: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Identificator intern: 153
Descriere: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Identificator intern: 154
Identificator intern: 155
Descriere: SUPOZITOARE 2100 MG
Identificator intern: 156
Descriere: COMPR. FILM. 1 MG
Identificator intern: 157
Descriere: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Identificator intern: 158
Descriere: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Identificator intern: 159
Identificator intern: 160
Identificator intern: 161
Identificator intern: 162
Identificator intern: 163
Descriere: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Identificator intern: 164
Descriere: SOL. PERF. 500ML
Identificator intern: 165
Descriere: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Identificator intern: 166
Descriere: PULB. PT. SOL. PERF.
Identificator intern: 167
Identificator intern: 168
Identificator intern: 169
Identificator intern: 170
Identificator intern: 171
Descriere: SOL. PERF. 5g/100 ml
Identificator intern: 172
Identificator intern: 173
Identificator intern: 174
Identificator intern: 175
Descriere: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Identificator intern: 176
Identificator intern: 177
Identificator intern: 178
Identificator intern: 179
Identificator intern: 180
Descriere: CPS 100 MG
Identificator intern: 181
Identificator intern: 182
Identificator intern: 183
Descriere: UNG.OFT 1%*6 G
Identificator intern: 184
Identificator intern: 185
Descriere: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Identificator intern: 186
Identificator intern: 187
Descriere: COMPR. FILM. 240 MG
Identificator intern: 188
Identificator intern: 189
Descriere: CPR.FILM 250 MG
Identificator intern: 190
Descriere: CPR FILM 5 MG
Identificator intern: 191
Descriere: COMPR. FILM 500 MG
Identificator intern: 192
Descriere: CPR 100 MCG
Identificator intern: 193
Descriere: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Identificator intern: 194
Descriere: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Identificator intern: 195
Identificator intern: 196
Descriere: COMPR. 10 MG
Identificator intern: 197
Descriere: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Identificator intern: 198
Identificator intern: 199
Identificator intern: 200
Descriere: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Identificator intern: 201
Descriere: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Identificator intern: 202
Descriere: COMPR.15 MG
Identificator intern: 203
Descriere: SOL.INJ.1G/2ML
Identificator intern: 204
Descriere: CPR 250 MG
Identificator intern: 205
Descriere: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Identificator intern: 206
Descriere: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Identificator intern: 207
Descriere: CPR 25 MG
Identificator intern: 208
Descriere: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Identificator intern: 209
Descriere: CPS/CPR.FILM 250 MG
Identificator intern: 210
Descriere: CPR,.FILM 500 MG
Identificator intern: 211
Descriere: CPR 2.5 MG
Identificator intern: 212
Descriere: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Identificator intern: 213
Descriere: COMPR FILM 10 MG
Identificator intern: 214
Descriere: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Identificator intern: 215
Descriere: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Identificator intern: 216
Descriere: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Identificator intern: 217
Descriere: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Identificator intern: 218
Identificator intern: 219
Identificator intern: 220
Descriere: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Identificator intern: 221
Descriere: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Identificator intern: 222
Descriere: CPR 5 MG
Identificator intern: 223
Descriere: COMPR. SUBLING.0.5mg
Identificator intern: 224
Descriere: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Identificator intern: 225
Identificator intern: 226
Descriere: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Identificator intern: 227
Descriere: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Identificator intern: 228
Descriere: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Identificator intern: 229
Descriere: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Identificator intern: 230
Descriere: CAPS GASTROREZ.20MG
Identificator intern: 231
Descriere: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Identificator intern: 232
Descriere: COMPR. FILM. 8 MG
Identificator intern: 233
Descriere: CPS 75 MG
Identificator intern: 234
Identificator intern: 235
Identificator intern: 236
Descriere: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Identificator intern: 237
Descriere: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Identificator intern: 238
Descriere: CPS GASTROREZIST 420 MG
Identificator intern: 239
Descriere: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Identificator intern: 240
Identificator intern: 241
Descriere: COMPR. 20MG
Identificator intern: 242
Identificator intern: 243
Descriere: COMP.ELIB.PREL.
Identificator intern: 244
Descriere: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Identificator intern: 245
Descriere: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Identificator intern: 246
Descriere: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Identificator intern: 247
Descriere: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Identificator intern: 248
Identificator intern: 249
Descriere: CPR. GASTROREZ.100 MG
Identificator intern: 250
Identificator intern: 251
Identificator intern: 252
Identificator intern: 253
Descriere: CPR*40 MG
Identificator intern: 254
Identificator intern: 255
Identificator intern: 256
Identificator intern: 257
Descriere: CAPS. 150 MG
Identificator intern: 258
Descriere: COMPR. 1MG
Identificator intern: 259
Descriere: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Identificator intern: 260
Identificator intern: 261
Descriere: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Identificator intern: 262
Descriere: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Identificator intern: 263
Descriere: CPR FILM 10 MG
Identificator intern: 264
Descriere: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Identificator intern: 265
Descriere: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Identificator intern: 266
Descriere: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Identificator intern: 267
Identificator intern: 268
Identificator intern: 269
Descriere: CPR 1 GR
Identificator intern: 270
Descriere: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Identificator intern: 271
Descriere: TUB CREMA * 100 G
Identificator intern: 272
Descriere: COMPR.400MG+80MG
Identificator intern: 273
Descriere: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Identificator intern: 274
Identificator intern: 275
Descriere: COMPR. 80MG
Identificator intern: 276
Descriere: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Identificator intern: 277
Identificator intern: 278
Descriere: CPR. FILM/DRJ
Identificator intern: 279
Descriere: CPR FILM 90 MG
Identificator intern: 280
Identificator intern: 281
Identificator intern: 282
Identificator intern: 283
Identificator intern: 284
Descriere: COMPR. FILM. 150MG
Identificator intern: 285
Descriere: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Identificator intern: 286
Descriere: CAPS. /CPR 50MG
Identificator intern: 287
Descriere: CPR 2 MG
Identificator intern: 288
Descriere: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Identificator intern: 289
Descriere: SOL.INJ.25 MG/5ML
Identificator intern: 290
Identificator intern: 291
Identificator intern: 292
Identificator intern: 293
Identificator intern: 294
Identificator intern: 295
Descriere: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Identificator intern: 296
Identificator intern: 297
Descriere: COMP.FILM 200 mg
Identificator intern: 298
2. Postup
Postup
Názov: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: ACICLOVIRUM 200MG
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Názov: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Názov: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Názov: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Názov: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Názov: ALLOPURINOLUM 100 MG
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Názov: ALLOPURINOLUM 300 MG
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Názov: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Názov: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Názov: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Názov: AMIODARONUM 200 MG
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Názov: AMOXICILLINUM 500 MG
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Názov: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Názov: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Názov: APIXABANUM 2.5 MG
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Názov: APIXABANUM 5 MG
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Názov: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0026
Názov: ATORVASTATINUM 40 MG
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Názov: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Názov: AZATHIOPRINUM 50 MG
Interný identifikátor: 28
Časť: LOT-0029
Názov: AZITHROMYCINUM 500MG
Interný identifikátor: 29
Časť: LOT-0030
Názov: AZTREONAM 1 G
Interný identifikátor: 30
Časť: LOT-0031
Názov: AZTREONAM 2G
Interný identifikátor: 31
Časť: LOT-0032
Názov: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Interný identifikátor: 32
Časť: LOT-0033
Názov: BETAHISTINUM 24 MG
Interný identifikátor: 33
Časť: LOT-0034
Interný identifikátor: 34
Časť: LOT-0035
Názov: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Interný identifikátor: 35
Časť: LOT-0036
Názov: BILASTINUM 20 MG
Interný identifikátor: 36
Časť: LOT-0037
Názov: BISACODYLUM 5 MG
Interný identifikátor: 37
Časť: LOT-0038
Názov: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Interný identifikátor: 38
Časť: LOT-0039
Názov: BISOPROLOLUM 5 MG
Interný identifikátor: 39
Časť: LOT-0040
Názov: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Interný identifikátor: 40
Časť: LOT-0041
Názov: BROMHEXIMUM 8 MG
Interný identifikátor: 41
Časť: LOT-0042
Názov: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Interný identifikátor: 42
Časť: LOT-0043
Názov: BUDESONIDUM 3 mg
Interný identifikátor: 43
Časť: LOT-0044
Interný identifikátor: 44
Časť: LOT-0045
Názov: CALCII CARBONAS
Interný identifikátor: 45
Časť: LOT-0046
Názov: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Interný identifikátor: 46
Časť: LOT-0047
Názov: CANGRELORUM 50 MG
Interný identifikátor: 47
Časť: LOT-0048
Názov: CAPTOPRILUM 25 MG
Interný identifikátor: 48
Časť: LOT-0049
Názov: CARBAMAZEPINUM 200MG
Interný identifikátor: 49
Časť: LOT-0050
Názov: CEFOPERAZONUM 2 G
Interný identifikátor: 50
Časť: LOT-0051
Názov: CEFTAZIDIMUM 2 G
Interný identifikátor: 51
Časť: LOT-0052
Názov: CILOSTAZOLUM 100 MG
Interný identifikátor: 52
Časť: LOT-0053
Názov: CIPROFLOXACINUM 500MG
Interný identifikátor: 53
Časť: LOT-0054
Názov: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Interný identifikátor: 54
Časť: LOT-0055
Názov: CLINDAMYCINUM 600 MG
Interný identifikátor: 55
Časť: LOT-0056
Názov: CLONIDINUM 0.15 MG
Interný identifikátor: 56
Časť: LOT-0057
Názov: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Interný identifikátor: 57
Časť: LOT-0058
Názov: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Interný identifikátor: 58
Časť: LOT-0059
Interný identifikátor: 59
Časť: LOT-0060
Interný identifikátor: 60
Časť: LOT-0061
Interný identifikátor: 61
Časť: LOT-0062
Interný identifikátor: 62
Časť: LOT-0063
Interný identifikátor: 63
Časť: LOT-0064
Interný identifikátor: 64
Časť: LOT-0065
Názov: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Interný identifikátor: 65
Časť: LOT-0066
Názov: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Interný identifikátor: 66
Časť: LOT-0067
Názov: COLCHICINUM 1 mg
Interný identifikátor: 67
Časť: LOT-0068
Interný identifikátor: 68
Časť: LOT-0069
Interný identifikátor: 69
Časť: LOT-0070
Interný identifikátor: 70
Časť: LOT-0071
Interný identifikátor: 71
Časť: LOT-0072
Interný identifikátor: 72
Časť: LOT-0073
Interný identifikátor: 73
Časť: LOT-0074
Interný identifikátor: 74
Časť: LOT-0075
Interný identifikátor: 75
Časť: LOT-0076
Interný identifikátor: 76
Časť: LOT-0077
Interný identifikátor: 77
Časť: LOT-0078
Interný identifikátor: 78
Časť: LOT-0079
Interný identifikátor: 79
Časť: LOT-0080
Interný identifikátor: 80
Časť: LOT-0081
Interný identifikátor: 81
Časť: LOT-0082
Interný identifikátor: 82
Časť: LOT-0083
Interný identifikátor: 83
Časť: LOT-0084
Názov: COMBINATII DICARBOCALM
Interný identifikátor: 84
Časť: LOT-0085
Názov: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Interný identifikátor: 85
Časť: LOT-0086
Interný identifikátor: 86
Časť: LOT-0087
Názov: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Interný identifikátor: 87
Časť: LOT-0088
Interný identifikátor: 88
Časť: LOT-0089
Interný identifikátor: 89
Časť: LOT-0090
Názov: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Interný identifikátor: 90
Časť: LOT-0091
Interný identifikátor: 91
Časť: LOT-0092
Interný identifikátor: 92
Časť: LOT-0093
Interný identifikátor: 93
Časť: LOT-0094
Interný identifikátor: 94
Časť: LOT-0095
Interný identifikátor: 95
Časť: LOT-0096
Interný identifikátor: 96
Časť: LOT-0097
Interný identifikátor: 97
Časť: LOT-0098
Názov: COMBINATII VITAMINE
Interný identifikátor: 98
Časť: LOT-0099
Názov: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Interný identifikátor: 99
Časť: LOT-0100
Interný identifikátor: 100
Časť: LOT-0101
Interný identifikátor: 101
Časť: LOT-0102
Interný identifikátor: 102
Časť: LOT-0103
Interný identifikátor: 103
Časť: LOT-0104
Názov: CORNEREGEL UNG
Interný identifikátor: 104
Časť: LOT-0105
Názov: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Interný identifikátor: 105
Časť: LOT-0106
Názov: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Interný identifikátor: 106
Časť: LOT-0107
Názov: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Interný identifikátor: 107
Časť: LOT-0108
Interný identifikátor: 108
Časť: LOT-0109
Názov: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Interný identifikátor: 109
Časť: LOT-0110
Názov: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Interný identifikátor: 110
Časť: LOT-0111
Názov: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Interný identifikátor: 111
Časť: LOT-0112
Interný identifikátor: 112
Časť: LOT-0113
Názov: DIAZEPAMUM 10 MG
Interný identifikátor: 113
Časť: LOT-0114
Názov: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Interný identifikátor: 114
Časť: LOT-0115
Názov: DICLOFENACUM 100 MG
Interný identifikátor: 115
Časť: LOT-0116
Názov: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Interný identifikátor: 116
Časť: LOT-0117
Názov: DIGOXINUM 0.250 MG
Interný identifikátor: 117
Časť: LOT-0118
Názov: DIOSMECTITA 3G
Interný identifikátor: 118
Časť: LOT-0119
Názov: DOMPERIDONUM 10 MG
Interný identifikátor: 119
Časť: LOT-0120
Názov: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Interný identifikátor: 120
Časť: LOT-0121
Názov: DROTAVERINUM 40mg
Interný identifikátor: 121
Časť: LOT-0122
Názov: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Interný identifikátor: 122
Časť: LOT-0123
Názov: ENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
Interný identifikátor: 123
Časť: LOT-0124
Názov: ENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
Interný identifikátor: 124
Časť: LOT-0125
Názov: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Interný identifikátor: 125
Časť: LOT-0126
Názov: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Interný identifikátor: 126
Časť: LOT-0127
Názov: ERDOSTEINUM 300 MG
Interný identifikátor: 127
Časť: LOT-0128
Názov: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Interný identifikátor: 128
Časť: LOT-0129
Názov: ETORICOXIBUM 60 MG
Interný identifikátor: 129
Časť: LOT-0130
Názov: FAMOTIDINUM 20 MG
Interný identifikátor: 130
Časť: LOT-0131
Názov: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Interný identifikátor: 131
Časť: LOT-0132
Názov: FENTANYLUM 200 MCG
Interný identifikátor: 132
Časť: LOT-0133
Názov: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Interný identifikátor: 133
Časť: LOT-0134
Interný identifikátor: 134
Časť: LOT-0135
Názov: FIBRINOGEN UMAN 1G
Interný identifikátor: 135
Časť: LOT-0136
Názov: FLECAINIDUM 50 MG
Interný identifikátor: 136
Časť: LOT-0137
Názov: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Interný identifikátor: 137
Časť: LOT-0138
Názov: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Interný identifikátor: 138
Časť: LOT-0139
Názov: FONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Interný identifikátor: 139
Časť: LOT-0140
Názov: FOSFOMYCINUM 3 G
Interný identifikátor: 140
Časť: LOT-0141
Názov: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Interný identifikátor: 141
Časť: LOT-0142
Názov: FURAZOLIDONUM 100 MG
Interný identifikátor: 142
Časť: LOT-0143
Názov: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Interný identifikátor: 143
Časť: LOT-0144
Názov: GABAPENTINUM 300 MG
Interný identifikátor: 144
Časť: LOT-0145
Názov: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Interný identifikátor: 145
Časť: LOT-0146
Interný identifikátor: 146
Časť: LOT-0147
Interný identifikátor: 147
Časť: LOT-0148
Názov: GLUCOSUM
Interný identifikátor: 148
Časť: LOT-0149
Názov: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Interný identifikátor: 149
Časť: LOT-0150
Názov: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Interný identifikátor: 150
Časť: LOT-0151
Názov: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Interný identifikátor: 151
Časť: LOT-0152
Názov: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Interný identifikátor: 152
Časť: LOT-0153
Názov: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Interný identifikátor: 153
Časť: LOT-0154
Názov: GLUCOSUM 5% 500,ML
Interný identifikátor: 154
Časť: LOT-0155
Názov: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Interný identifikátor: 155
Časť: LOT-0156
Názov: GLYCEROLUM 2100 MG
Interný identifikátor: 156
Časť: LOT-0157
Názov: GRANISETRONUM 1 MG
Interný identifikátor: 157
Časť: LOT-0158
Názov: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Interný identifikátor: 158
Časť: LOT-0159
Názov: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Interný identifikátor: 159
Časť: LOT-0160
Názov: HEPARINUM 100000 UI *50G
Interný identifikátor: 160
Časť: LOT-0161
Názov: HEPARINUM 100000 UI *100G
Interný identifikátor: 161
Časť: LOT-0162
Interný identifikátor: 162
Časť: LOT-0163
Názov: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Interný identifikátor: 163
Časť: LOT-0164
Názov: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Interný identifikátor: 164
Časť: LOT-0165
Názov: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Interný identifikátor: 165
Časť: LOT-0166
Názov: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Interný identifikátor: 166
Časť: LOT-0167
Interný identifikátor: 167
Časť: LOT-0168
Interný identifikátor: 168
Časť: LOT-0169
Interný identifikátor: 169
Časť: LOT-0170
Interný identifikátor: 170
Časť: LOT-0171
Interný identifikátor: 171
Časť: LOT-0172
Interný identifikátor: 172
Časť: LOT-0173
Interný identifikátor: 173
Časť: LOT-0174
Interný identifikátor: 174
Časť: LOT-0175
Interný identifikátor: 175
Časť: LOT-0176
Názov: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Interný identifikátor: 176
Časť: LOT-0177
Interný identifikátor: 177
Časť: LOT-0178
Názov: IODOFORMIUM
Interný identifikátor: 178
Časť: LOT-0179
Názov: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Interný identifikátor: 179
Časť: LOT-0180
Názov: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Interný identifikátor: 180
Časť: LOT-0181
Názov: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Interný identifikátor: 181
Časť: LOT-0182
Názov: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Interný identifikátor: 182
Časť: LOT-0183
Názov: KALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Interný identifikátor: 183
Časť: LOT-0184
Názov: KANAMICINUM 1% *6 G
Interný identifikátor: 184
Časť: LOT-0185
Názov: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Interný identifikátor: 185
Časť: LOT-0186
Interný identifikátor: 186
Časť: LOT-0187
Názov: LANOLINUM
Interný identifikátor: 187
Časť: LOT-0188
Názov: LETERVOMIRUM 240 MG
Interný identifikátor: 188
Časť: LOT-0189
Názov: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Interný identifikátor: 189
Časť: LOT-0190
Názov: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Interný identifikátor: 190
Časť: LOT-0191
Názov: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Interný identifikátor: 191
Časť: LOT-0192
Názov: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Interný identifikátor: 192
Časť: LOT-0193
Názov: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Interný identifikátor: 193
Časť: LOT-0194
Názov: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Interný identifikátor: 194
Časť: LOT-0195
Názov: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Interný identifikátor: 195
Časť: LOT-0196
Interný identifikátor: 196
Časť: LOT-0197
Názov: LORATADINUM 10 MG
Interný identifikátor: 197
Časť: LOT-0198
Názov: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Interný identifikátor: 198
Časť: LOT-0199
Názov: LORAZEPAMUM 1 MG
Interný identifikátor: 199
Časť: LOT-0200
Názov: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Interný identifikátor: 200
Časť: LOT-0201
Názov: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Interný identifikátor: 201
Časť: LOT-0202
Názov: MEBEVERINUM 200 MG
Interný identifikátor: 202
Časť: LOT-0203
Názov: MELOXICAMUM 15 MG
Interný identifikátor: 203
Časť: LOT-0204
Názov: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Interný identifikátor: 204
Časť: LOT-0205
Názov: METHYLDOPUM 250 MG
Interný identifikátor: 205
Časť: LOT-0206
Názov: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Interný identifikátor: 206
Časť: LOT-0207
Názov: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Interný identifikátor: 207
Časť: LOT-0208
Názov: METOPROLOLUM 25 MG
Interný identifikátor: 208
Časť: LOT-0209
Názov: MICAFUNGINUM 50 MG
Interný identifikátor: 209
Časť: LOT-0210
Názov: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Interný identifikátor: 210
Časť: LOT-0211
Názov: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Interný identifikátor: 211
Časť: LOT-0212
Názov: MIDODRINUM 2.5 MG
Interný identifikátor: 212
Časť: LOT-0213
Názov: MORPHYNUM R 30 mg
Interný identifikátor: 213
Časť: LOT-0214
Názov: MORPHYNUM 10 MG
Interný identifikátor: 214
Časť: LOT-0215
Interný identifikátor: 215
Časť: LOT-0216
Interný identifikátor: 216
Časť: LOT-0217
Interný identifikátor: 217
Časť: LOT-0218
Interný identifikátor: 218
Časť: LOT-0219
Názov: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Interný identifikátor: 219
Časť: LOT-0220
Interný identifikátor: 220
Časť: LOT-0221
Interný identifikátor: 221
Časť: LOT-0222
Názov: NIFEDIPINUM 20 MG
Interný identifikátor: 222
Časť: LOT-0223
Názov: NITRAZEPAMUM 5 MG
Interný identifikátor: 223
Časť: LOT-0224
Názov: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Interný identifikátor: 224
Časť: LOT-0225
Názov: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Interný identifikátor: 225
Časť: LOT-0226
Názov: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Interný identifikátor: 226
Časť: LOT-0227
Názov: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Interný identifikátor: 227
Časť: LOT-0228
Interný identifikátor: 228
Časť: LOT-0229
Interný identifikátor: 229
Časť: LOT-0230
Názov: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Interný identifikátor: 230
Časť: LOT-0231
Názov: OMEPRAZOLUM 20 MG
Interný identifikátor: 231
Časť: LOT-0232
Názov: OMEPRAZOLUM 40 MG
Interný identifikátor: 232
Časť: LOT-0233
Názov: ONDANSETRONUM 8 MG
Interný identifikátor: 233
Časť: LOT-0234
Názov: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Interný identifikátor: 234
Časť: LOT-0235
Názov: OXACILLINUM 1 G
Interný identifikátor: 235
Časť: LOT-0236
Názov: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Interný identifikátor: 236
Časť: LOT-0237
Názov: OXYCODONUM 20MG
Interný identifikátor: 237
Časť: LOT-0238
Názov: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Interný identifikátor: 238
Časť: LOT-0239
Názov: PANCREATINUM 420 MG
Interný identifikátor: 239
Časť: LOT-0240
Názov: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Interný identifikátor: 240
Časť: LOT-0241
Názov: PARAFINUM LIQUIDUM
Interný identifikátor: 241
Časť: LOT-0242
Interný identifikátor: 242
Časť: LOT-0243
Názov: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Interný identifikátor: 243
Časť: LOT-0244
Názov: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Interný identifikátor: 244
Časť: LOT-0245
Názov: PERINDOPRILUM 5 MG
Interný identifikátor: 245
Časť: LOT-0246
Názov: PERINDOPRILUM 10 MG
Interný identifikátor: 246
Časť: LOT-0247
Názov: PHENYLEPHRUNUM 10%
Interný identifikátor: 247
Časť: LOT-0248
Názov: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Interný identifikátor: 248
Časť: LOT-0249
Interný identifikátor: 249
Časť: LOT-0250
Názov: POSACONAZOLUM 100 MG
Interný identifikátor: 250
Časť: LOT-0251
Názov: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Interný identifikátor: 251
Časť: LOT-0252
Názov: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Interný identifikátor: 252
Časť: LOT-0253
Názov: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Interný identifikátor: 253
Časť: LOT-0254
Názov: PROPRANOLOLUM 40 MG
Interný identifikátor: 254
Časť: LOT-0255
Interný identifikátor: 255
Časť: LOT-0256
Názov: REMIFENTANILUM 1MG
Interný identifikátor: 256
Časť: LOT-0257
Názov: RETINOLUM - 10ML
Interný identifikátor: 257
Časť: LOT-0258
Názov: RIFAMPICINUM 150 MG
Interný identifikátor: 258
Časť: LOT-0259
Názov: RILMENIDINUM 1MG
Interný identifikátor: 259
Časť: LOT-0260
Názov: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Interný identifikátor: 260
Časť: LOT-0261
Názov: RIVANOL 0.1% *200 ML
Interný identifikátor: 261
Časť: LOT-0262
Názov: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Interný identifikátor: 262
Časť: LOT-0263
Názov: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Interný identifikátor: 263
Časť: LOT-0264
Názov: ROSUVASTATIN 10 MG
Interný identifikátor: 264
Časť: LOT-0265
Názov: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Interný identifikátor: 265
Časť: LOT-0266
Názov: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Interný identifikátor: 266
Časť: LOT-0267
Interný identifikátor: 267
Časť: LOT-0268
Interný identifikátor: 268
Časť: LOT-0269
Interný identifikátor: 269
Časť: LOT-0270
Názov: SUCRALFATUM 1 G
Interný identifikátor: 270
Časť: LOT-0271
Názov: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Interný identifikátor: 271
Časť: LOT-0272
Názov: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Interný identifikátor: 272
Časť: LOT-0273
Interný identifikátor: 273
Časť: LOT-0274
Interný identifikátor: 274
Časť: LOT-0275
Názov: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Interný identifikátor: 275
Časť: LOT-0276
Názov: TELMISARTANUM 80MG
Interný identifikátor: 276
Časť: LOT-0277
Názov: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Interný identifikátor: 277
Časť: LOT-0278
Názov: THIAMAZOLUM 10 MG
Interný identifikátor: 278
Časť: LOT-0279
Názov: TIANEPTINUM 12.5 MG
Interný identifikátor: 279
Časť: LOT-0280
Názov: TICAGRELOR 90 MG
Interný identifikátor: 280
Časť: LOT-0281
Názov: TIOTROPIUM 18 micrograme
Interný identifikátor: 281
Časť: LOT-0282
Názov: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Interný identifikátor: 282
Časť: LOT-0283
Názov: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Interný identifikátor: 283
Časť: LOT-0284
Názov: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Interný identifikátor: 284
Časť: LOT-0285
Názov: TOLPERISONUM 150MG
Interný identifikátor: 285
Časť: LOT-0286
Názov: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Interný identifikátor: 286
Časť: LOT-0287
Názov: TRAMADOLUM 50MG
Interný identifikátor: 287
Časť: LOT-0288
Názov: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Interný identifikátor: 288
Časť: LOT-0289
Názov: TRIMEBUTINUM 300 MG
Interný identifikátor: 289
Časť: LOT-0290
Názov: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Interný identifikátor: 290
Časť: LOT-0291
Názov: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Interný identifikátor: 291
Časť: LOT-0292
Názov: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Interný identifikátor: 292
Časť: LOT-0293
Názov: VANCOMYCINUM 1g
Interný identifikátor: 293
Časť: LOT-0294
Názov: VANCOMYCINUM 500 MG
Interný identifikátor: 294
Časť: LOT-0295
Názov: VASELINUM ALBUM
Interný identifikátor: 295
Časť: LOT-0296
Názov: VERAPAMILUM 80 MG
Interný identifikátor: 296
Časť: LOT-0297
Názov: VORICONAZOLUM 200 mg
Interný identifikátor: 297
Časť: LOT-0298
Názov: VORICONAZOLUM 200 MG
Interný identifikátor: 298
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 4192960_2026_PAAPD1599750
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Beskrivning: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Beskrivning: CPS/CPR *100 MG
Intern identifierare: 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Beskrivning: COMPR. 200MG
Intern identifierare: 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Beskrivning: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Intern identifierare: 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Beskrivning: CPS /CPR FILM *500 MG
Intern identifierare: 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Beskrivning: CPR.FILM 2.5 MG
Intern identifierare: 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Beskrivning: CPR.FILM.5 MG
Intern identifierare: 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Beskrivning: CAPS 125 MG+80 MG
Intern identifierare: 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Beskrivning: CPR FILM 40 MG
Intern identifierare: 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Beskrivning: CPR FILM 50 MG
Intern identifierare: 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Beskrivning: COMPR. FILM. 500MG
Intern identifierare: 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Beskrivning: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Intern identifierare: 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Beskrivning: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Intern identifierare: 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Beskrivning: COMPR. 24 MG
Intern identifierare: 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Beskrivning: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Intern identifierare: 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Beskrivning: CPR 20 MG
Intern identifierare: 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Beskrivning: DRJ/CPR 5 MG
Intern identifierare: 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Beskrivning: CPR.FILM 120 MG
Intern identifierare: 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Beskrivning: COMPR. FILM CPR *5 MG
Intern identifierare: 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Beskrivning: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Intern identifierare: 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Beskrivning: CPR 8 MG
Intern identifierare: 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: 42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Beskrivning: CPR 16 MG
Intern identifierare: 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Intern identifierare: 47
Del (anbudsområde): LOT-0048
Beskrivning: CPR.25 MG.
Intern identifierare: 48
Del (anbudsområde): LOT-0049
Beskrivning: COMPR /CPR FILM200MG
Intern identifierare: 49
Del (anbudsområde): LOT-0050
Intern identifierare: 50
Del (anbudsområde): LOT-0051
Intern identifierare: 51
Del (anbudsområde): LOT-0052
Beskrivning: CPR 100 MG
Intern identifierare: 52
Del (anbudsområde): LOT-0053
Intern identifierare: 53
Del (anbudsområde): LOT-0054
Intern identifierare: 54
Del (anbudsområde): LOT-0055
Beskrivning: CPR FILM 600 MG
Intern identifierare: 55
Del (anbudsområde): LOT-0056
Beskrivning: CPR 0.15 MG
Intern identifierare: 56
Del (anbudsområde): LOT-0057
Beskrivning: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Intern identifierare: 57
Del (anbudsområde): LOT-0058
Beskrivning: CPR. FILMATE 75 MG
Intern identifierare: 58
Del (anbudsområde): LOT-0059
Intern identifierare: 59
Del (anbudsområde): LOT-0060
Beskrivning: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Intern identifierare: 60
Del (anbudsområde): LOT-0061
Beskrivning: CREMA *50 ML
Intern identifierare: 61
Del (anbudsområde): LOT-0062
Beskrivning: SPRAY *250 ML
Intern identifierare: 62
Del (anbudsområde): LOT-0063
Beskrivning: SPRAY *1000 ML
Intern identifierare: 63
Del (anbudsområde): LOT-0064
Intern identifierare: 64
Del (anbudsområde): LOT-0065
Beskrivning: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Intern identifierare: 65
Del (anbudsområde): LOT-0066
Beskrivning: CREMA -15 GR
Intern identifierare: 66
Del (anbudsområde): LOT-0067
Beskrivning: CPR 1 MG
Intern identifierare: 67
Del (anbudsområde): LOT-0068
Intern identifierare: 68
Del (anbudsområde): LOT-0069
Intern identifierare: 69
Del (anbudsområde): LOT-0070
Beskrivning: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Intern identifierare: 70
Del (anbudsområde): LOT-0071
Beskrivning: COMPR.ELIB.MODIF.
Intern identifierare: 71
Del (anbudsområde): LOT-0072
Intern identifierare: 72
Del (anbudsområde): LOT-0073
Intern identifierare: 73
Del (anbudsområde): LOT-0074
Intern identifierare: 74
Del (anbudsområde): LOT-0075
Intern identifierare: 75
Del (anbudsområde): LOT-0076
Beskrivning: CPR 20 MG/40MG
Intern identifierare: 76
Del (anbudsområde): LOT-0077
Intern identifierare: 77
Del (anbudsområde): LOT-0078
Beskrivning: CPR 10 /80 mg
Intern identifierare: 78
Del (anbudsområde): LOT-0079
Intern identifierare: 79
Del (anbudsområde): LOT-0080
Intern identifierare: 80
Del (anbudsområde): LOT-0081
Beskrivning: COMPR. 5 MG/5 MG
Intern identifierare: 81
Del (anbudsområde): LOT-0082
Beskrivning: CAPS 50 MG/20 MG
Intern identifierare: 82
Del (anbudsområde): LOT-0083
Beskrivning: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Intern identifierare: 83
Del (anbudsområde): LOT-0084
Beskrivning: COMPR.MASTICABILE
Intern identifierare: 84
Del (anbudsområde): LOT-0085
Beskrivning: CPR.FILM 500 MG
Intern identifierare: 85
Del (anbudsområde): LOT-0086
Intern identifierare: 86
Del (anbudsområde): LOT-0087
Beskrivning: SUSPENSIE *125 ML
Intern identifierare: 87
Del (anbudsområde): LOT-0088
Intern identifierare: 88
Del (anbudsområde): LOT-0089
Intern identifierare: 89
Del (anbudsområde): LOT-0090
Intern identifierare: 90
Del (anbudsområde): LOT-0091
Beskrivning: CPS 300 MG/0.5 MG
Intern identifierare: 91
Del (anbudsområde): LOT-0092
Beskrivning: CREMA *20 G
Intern identifierare: 92
Del (anbudsområde): LOT-0093
Intern identifierare: 93
Del (anbudsområde): LOT-0094
Beskrivning: SOL.PERF.*500 ML
Intern identifierare: 94
Del (anbudsområde): LOT-0095
Intern identifierare: 95
Del (anbudsområde): LOT-0096
Beskrivning: SOL.PERF. x 500ml
Intern identifierare: 96
Del (anbudsområde): LOT-0097
Beskrivning: SOL.PERF x 500ml
Intern identifierare: 97
Del (anbudsområde): LOT-0098
Intern identifierare: 98
Del (anbudsområde): LOT-0099
Intern identifierare: 99
Del (anbudsområde): LOT-0100
Intern identifierare: 100
Del (anbudsområde): LOT-0101
Intern identifierare: 101
Del (anbudsområde): LOT-0102
Intern identifierare: 102
Del (anbudsområde): LOT-0103
Beskrivning: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Intern identifierare: 103
Del (anbudsområde): LOT-0104
Beskrivning: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Intern identifierare: 104
Del (anbudsområde): LOT-0105
Beskrivning: DRAJEURI *1000 MCG
Intern identifierare: 105
Del (anbudsområde): LOT-0106
Beskrivning: CPS 150 MG
Intern identifierare: 106
Del (anbudsområde): LOT-0107
Intern identifierare: 107
Del (anbudsområde): LOT-0108
Intern identifierare: 108
Del (anbudsområde): LOT-0109
Beskrivning: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Intern identifierare: 109
Del (anbudsområde): LOT-0110
Intern identifierare: 110
Del (anbudsområde): LOT-0111
Intern identifierare: 111
Del (anbudsområde): LOT-0112
Intern identifierare: 112
Del (anbudsområde): LOT-0113
Beskrivning: CPR 10
Intern identifierare: 113
Del (anbudsområde): LOT-0114
Beskrivning: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Intern identifierare: 114
Del (anbudsområde): LOT-0115
Intern identifierare: 115
Del (anbudsområde): LOT-0116
Beskrivning: SOL.INJ 30 MG/2ML
Intern identifierare: 116
Del (anbudsområde): LOT-0117
Beskrivning: CPR * 0.250 MG
Intern identifierare: 117
Del (anbudsområde): LOT-0118
Beskrivning: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Intern identifierare: 118
Del (anbudsområde): LOT-0119
Beskrivning: COMPR.FILM 10 MG
Intern identifierare: 119
Del (anbudsområde): LOT-0120
Beskrivning: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Intern identifierare: 120
Del (anbudsområde): LOT-0121
Beskrivning: CPR 40 MG
Intern identifierare: 121
Del (anbudsområde): LOT-0122
Intern identifierare: 122
Del (anbudsområde): LOT-0123
Intern identifierare: 123
Del (anbudsområde): LOT-0124
Intern identifierare: 124
Del (anbudsområde): LOT-0125
Intern identifierare: 125
Del (anbudsområde): LOT-0126
Beskrivning: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Intern identifierare: 126
Del (anbudsområde): LOT-0127
Beskrivning: CPS 300 MG
Intern identifierare: 127
Del (anbudsområde): LOT-0128
Intern identifierare: 128
Del (anbudsområde): LOT-0129
Beskrivning: COMPR.FILM 60 MG
Intern identifierare: 129
Del (anbudsområde): LOT-0130
Intern identifierare: 130
Del (anbudsområde): LOT-0131
Beskrivning: COMPR FILM 200 MG
Intern identifierare: 131
Del (anbudsområde): LOT-0132
Beskrivning: CPR SUBLING 200 MCG
Intern identifierare: 132
Del (anbudsområde): LOT-0133
Beskrivning: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Intern identifierare: 133
Del (anbudsområde): LOT-0134
Intern identifierare: 134
Del (anbudsområde): LOT-0135
Beskrivning: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Intern identifierare: 135
Del (anbudsområde): LOT-0136
Beskrivning: CPS .CU.ELIB.PREL
Intern identifierare: 136
Del (anbudsområde): LOT-0137
Intern identifierare: 137
Del (anbudsområde): LOT-0138
Beskrivning: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Intern identifierare: 138
Del (anbudsområde): LOT-0139
Intern identifierare: 139
Del (anbudsområde): LOT-0140
Intern identifierare: 140
Del (anbudsområde): LOT-0141
Intern identifierare: 141
Del (anbudsområde): LOT-0142
Intern identifierare: 142
Del (anbudsområde): LOT-0143
Beskrivning: SOL.INJ.20 MG/2ML
Intern identifierare: 143
Del (anbudsområde): LOT-0144
Intern identifierare: 144
Del (anbudsområde): LOT-0145
Intern identifierare: 145
Del (anbudsområde): LOT-0146
Intern identifierare: 146
Del (anbudsområde): LOT-0147
Intern identifierare: 147
Del (anbudsområde): LOT-0148
Intern identifierare: 148
Del (anbudsområde): LOT-0149
Beskrivning: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Intern identifierare: 149
Del (anbudsområde): LOT-0150
Beskrivning: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Intern identifierare: 150
Del (anbudsområde): LOT-0151
Beskrivning: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Intern identifierare: 151
Del (anbudsområde): LOT-0152
Beskrivning: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Intern identifierare: 152
Del (anbudsområde): LOT-0153
Beskrivning: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Intern identifierare: 153
Del (anbudsområde): LOT-0154
Beskrivning: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Intern identifierare: 154
Del (anbudsområde): LOT-0155
Intern identifierare: 155
Del (anbudsområde): LOT-0156
Beskrivning: SUPOZITOARE 2100 MG
Intern identifierare: 156
Del (anbudsområde): LOT-0157
Beskrivning: COMPR. FILM. 1 MG
Intern identifierare: 157
Del (anbudsområde): LOT-0158
Beskrivning: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Intern identifierare: 158
Del (anbudsområde): LOT-0159
Beskrivning: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Intern identifierare: 159
Del (anbudsområde): LOT-0160
Intern identifierare: 160
Del (anbudsområde): LOT-0161
Intern identifierare: 161
Del (anbudsområde): LOT-0162
Intern identifierare: 162
Del (anbudsområde): LOT-0163
Intern identifierare: 163
Del (anbudsområde): LOT-0164
Beskrivning: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Intern identifierare: 164
Del (anbudsområde): LOT-0165
Beskrivning: SOL. PERF. 500ML
Intern identifierare: 165
Del (anbudsområde): LOT-0166
Intern identifierare: 166
Del (anbudsområde): LOT-0167
Beskrivning: PULB. PT. SOL. PERF.
Intern identifierare: 167
Del (anbudsområde): LOT-0168
Intern identifierare: 168
Del (anbudsområde): LOT-0169
Intern identifierare: 169
Del (anbudsområde): LOT-0170
Intern identifierare: 170
Del (anbudsområde): LOT-0171
Intern identifierare: 171
Del (anbudsområde): LOT-0172
Beskrivning: SOL. PERF. 5g/100 ml
Intern identifierare: 172
Del (anbudsområde): LOT-0173
Intern identifierare: 173
Del (anbudsområde): LOT-0174
Intern identifierare: 174
Del (anbudsområde): LOT-0175
Intern identifierare: 175
Del (anbudsområde): LOT-0176
Beskrivning: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Intern identifierare: 176
Del (anbudsområde): LOT-0177
Intern identifierare: 177
Del (anbudsområde): LOT-0178
Intern identifierare: 178
Del (anbudsområde): LOT-0179
Intern identifierare: 179
Del (anbudsområde): LOT-0180
Intern identifierare: 180
Del (anbudsområde): LOT-0181
Beskrivning: CPS 100 MG
Intern identifierare: 181
Del (anbudsområde): LOT-0182
Intern identifierare: 182
Del (anbudsområde): LOT-0183
Intern identifierare: 183
Del (anbudsområde): LOT-0184
Beskrivning: UNG.OFT 1%*6 G
Intern identifierare: 184
Del (anbudsområde): LOT-0185
Intern identifierare: 185
Del (anbudsområde): LOT-0186
Beskrivning: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Intern identifierare: 186
Del (anbudsområde): LOT-0187
Intern identifierare: 187
Del (anbudsområde): LOT-0188
Beskrivning: COMPR. FILM. 240 MG
Intern identifierare: 188
Del (anbudsområde): LOT-0189
Intern identifierare: 189
Del (anbudsområde): LOT-0190
Beskrivning: CPR.FILM 250 MG
Intern identifierare: 190
Del (anbudsområde): LOT-0191
Beskrivning: CPR FILM 5 MG
Intern identifierare: 191
Del (anbudsområde): LOT-0192
Beskrivning: COMPR. FILM 500 MG
Intern identifierare: 192
Del (anbudsområde): LOT-0193
Beskrivning: CPR 100 MCG
Intern identifierare: 193
Del (anbudsområde): LOT-0194
Beskrivning: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Intern identifierare: 194
Del (anbudsområde): LOT-0195
Beskrivning: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Intern identifierare: 195
Del (anbudsområde): LOT-0196
Intern identifierare: 196
Del (anbudsområde): LOT-0197
Beskrivning: COMPR. 10 MG
Intern identifierare: 197
Del (anbudsområde): LOT-0198
Beskrivning: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Intern identifierare: 198
Del (anbudsområde): LOT-0199
Intern identifierare: 199
Del (anbudsområde): LOT-0200
Intern identifierare: 200
Del (anbudsområde): LOT-0201
Intern identifierare: 201
Del (anbudsområde): LOT-0202
Beskrivning: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Intern identifierare: 202
Del (anbudsområde): LOT-0203
Beskrivning: COMPR.15 MG
Intern identifierare: 203
Del (anbudsområde): LOT-0204
Beskrivning: SOL.INJ.1G/2ML
Intern identifierare: 204
Del (anbudsområde): LOT-0205
Beskrivning: CPR 250 MG
Intern identifierare: 205
Del (anbudsområde): LOT-0206
Beskrivning: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Intern identifierare: 206
Del (anbudsområde): LOT-0207
Intern identifierare: 207
Del (anbudsområde): LOT-0208
Beskrivning: CPR 25 MG
Intern identifierare: 208
Del (anbudsområde): LOT-0209
Beskrivning: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Intern identifierare: 209
Del (anbudsområde): LOT-0210
Beskrivning: CPS/CPR.FILM 250 MG
Intern identifierare: 210
Del (anbudsområde): LOT-0211
Beskrivning: CPR,.FILM 500 MG
Intern identifierare: 211
Del (anbudsområde): LOT-0212
Beskrivning: CPR 2.5 MG
Intern identifierare: 212
Del (anbudsområde): LOT-0213
Beskrivning: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Intern identifierare: 213
Del (anbudsområde): LOT-0214
Beskrivning: COMPR FILM 10 MG
Intern identifierare: 214
Del (anbudsområde): LOT-0215
Beskrivning: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Intern identifierare: 215
Del (anbudsområde): LOT-0216
Intern identifierare: 216
Del (anbudsområde): LOT-0217
Beskrivning: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Intern identifierare: 217
Del (anbudsområde): LOT-0218
Beskrivning: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Intern identifierare: 218
Del (anbudsområde): LOT-0219
Intern identifierare: 219
Del (anbudsområde): LOT-0220
Intern identifierare: 220
Del (anbudsområde): LOT-0221
Intern identifierare: 221
Del (anbudsområde): LOT-0222
Beskrivning: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Intern identifierare: 222
Del (anbudsområde): LOT-0223
Beskrivning: CPR 5 MG
Intern identifierare: 223
Del (anbudsområde): LOT-0224
Beskrivning: COMPR. SUBLING.0.5mg
Intern identifierare: 224
Del (anbudsområde): LOT-0225
Beskrivning: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Intern identifierare: 225
Del (anbudsområde): LOT-0226
Intern identifierare: 226
Del (anbudsområde): LOT-0227
Beskrivning: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Intern identifierare: 227
Del (anbudsområde): LOT-0228
Beskrivning: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Intern identifierare: 228
Del (anbudsområde): LOT-0229
Beskrivning: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Intern identifierare: 229
Del (anbudsområde): LOT-0230
Beskrivning: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Intern identifierare: 230
Del (anbudsområde): LOT-0231
Beskrivning: CAPS GASTROREZ.20MG
Intern identifierare: 231
Del (anbudsområde): LOT-0232
Beskrivning: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Intern identifierare: 232
Del (anbudsområde): LOT-0233
Beskrivning: COMPR. FILM. 8 MG
Intern identifierare: 233
Del (anbudsområde): LOT-0234
Beskrivning: CPS 75 MG
Intern identifierare: 234
Del (anbudsområde): LOT-0235
Intern identifierare: 235
Del (anbudsområde): LOT-0236
Intern identifierare: 236
Del (anbudsområde): LOT-0237
Beskrivning: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Intern identifierare: 237
Del (anbudsområde): LOT-0238
Beskrivning: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Intern identifierare: 238
Del (anbudsområde): LOT-0239
Beskrivning: CPS GASTROREZIST 420 MG
Intern identifierare: 239
Del (anbudsområde): LOT-0240
Beskrivning: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Intern identifierare: 240
Del (anbudsområde): LOT-0241
Intern identifierare: 241
Del (anbudsområde): LOT-0242
Beskrivning: COMPR. 20MG
Intern identifierare: 242
Del (anbudsområde): LOT-0243
Intern identifierare: 243
Del (anbudsområde): LOT-0244
Beskrivning: COMP.ELIB.PREL.
Intern identifierare: 244
Del (anbudsområde): LOT-0245
Beskrivning: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Intern identifierare: 245
Del (anbudsområde): LOT-0246
Intern identifierare: 246
Del (anbudsområde): LOT-0247
Intern identifierare: 247
Del (anbudsområde): LOT-0248
Beskrivning: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Intern identifierare: 248
Del (anbudsområde): LOT-0249
Intern identifierare: 249
Del (anbudsområde): LOT-0250
Beskrivning: CPR. GASTROREZ.100 MG
Intern identifierare: 250
Del (anbudsområde): LOT-0251
Intern identifierare: 251
Del (anbudsområde): LOT-0252
Intern identifierare: 252
Del (anbudsområde): LOT-0253
Intern identifierare: 253
Del (anbudsområde): LOT-0254
Beskrivning: CPR*40 MG
Intern identifierare: 254
Del (anbudsområde): LOT-0255
Intern identifierare: 255
Del (anbudsområde): LOT-0256
Intern identifierare: 256
Del (anbudsområde): LOT-0257
Intern identifierare: 257
Del (anbudsområde): LOT-0258
Beskrivning: CAPS. 150 MG
Intern identifierare: 258
Del (anbudsområde): LOT-0259
Beskrivning: COMPR. 1MG
Intern identifierare: 259
Del (anbudsområde): LOT-0260
Beskrivning: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Intern identifierare: 260
Del (anbudsområde): LOT-0261
Intern identifierare: 261
Del (anbudsområde): LOT-0262
Beskrivning: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Intern identifierare: 262
Del (anbudsområde): LOT-0263
Beskrivning: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Intern identifierare: 263
Del (anbudsområde): LOT-0264
Beskrivning: CPR FILM 10 MG
Intern identifierare: 264
Del (anbudsområde): LOT-0265
Beskrivning: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Intern identifierare: 265
Del (anbudsområde): LOT-0266
Beskrivning: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Intern identifierare: 266
Del (anbudsområde): LOT-0267
Beskrivning: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Intern identifierare: 267
Del (anbudsområde): LOT-0268
Intern identifierare: 268
Del (anbudsområde): LOT-0269
Intern identifierare: 269
Del (anbudsområde): LOT-0270
Beskrivning: CPR 1 GR
Intern identifierare: 270
Del (anbudsområde): LOT-0271
Intern identifierare: 271
Del (anbudsområde): LOT-0272
Beskrivning: TUB CREMA * 100 G
Intern identifierare: 272
Del (anbudsområde): LOT-0273
Beskrivning: COMPR.400MG+80MG
Intern identifierare: 273
Del (anbudsområde): LOT-0274
Intern identifierare: 274
Del (anbudsområde): LOT-0275
Intern identifierare: 275
Del (anbudsområde): LOT-0276
Beskrivning: COMPR. 80MG
Intern identifierare: 276
Del (anbudsområde): LOT-0277
Beskrivning: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Intern identifierare: 277
Del (anbudsområde): LOT-0278
Intern identifierare: 278
Del (anbudsområde): LOT-0279
Beskrivning: CPR. FILM/DRJ
Intern identifierare: 279
Del (anbudsområde): LOT-0280
Beskrivning: CPR FILM 90 MG
Intern identifierare: 280
Del (anbudsområde): LOT-0281
Intern identifierare: 281
Del (anbudsområde): LOT-0282
Intern identifierare: 282
Del (anbudsområde): LOT-0283
Intern identifierare: 283
Del (anbudsområde): LOT-0284
Intern identifierare: 284
Del (anbudsområde): LOT-0285
Beskrivning: COMPR. FILM. 150MG
Intern identifierare: 285
Del (anbudsområde): LOT-0286
Beskrivning: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Intern identifierare: 286
Del (anbudsområde): LOT-0287
Beskrivning: CAPS. /CPR 50MG
Intern identifierare: 287
Del (anbudsområde): LOT-0288
Beskrivning: CPR 2 MG
Intern identifierare: 288
Del (anbudsområde): LOT-0289
Beskrivning: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Intern identifierare: 289
Del (anbudsområde): LOT-0290
Beskrivning: SOL.INJ.25 MG/5ML
Intern identifierare: 290
Del (anbudsområde): LOT-0291
Intern identifierare: 291
Del (anbudsområde): LOT-0292
Intern identifierare: 292
Del (anbudsområde): LOT-0293
Intern identifierare: 293
Del (anbudsområde): LOT-0294
Intern identifierare: 294
Del (anbudsområde): LOT-0295
Intern identifierare: 295
Del (anbudsområde): LOT-0296
Beskrivning: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Intern identifierare: 296
Del (anbudsområde): LOT-0297
Intern identifierare: 297
Del (anbudsområde): LOT-0298
Beskrivning: COMP.FILM 200 mg
Intern identifierare: 298