397425-2026 - Zadávání
Polsko – Laboratorní činidla – Dostawa odczynników i akcesoriów do diagnostyki laboratoryjnej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa odczynników i akcesoriów do diagnostyki laboratoryjnej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i akcesoriów do diagnostyki laboratoryjnej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń, zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2.1-2.5 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części): – Załącznik nr 2.1-2.5 do SWZ; b) Projekty umów (warunki realizacji zamówienia) : - Załącznik nr 7.1 do SWZ (Pakiety nr 1) ; - Załącznik nr 7.2 do SWZ (Pakiet nr 2); - Załącznik nr 7.3 do SWZ (Pakiet nr 3); - Załącznik nr 7.4 do SWZ (Pakiet nr 4); - Załącznik nr 7.5 do SWZ (Pakiet nr 5).
Interní identifikátorDA.ZP.242.37.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
Další klasifikace (cpv): 33696000 Činidla a kontrastní látky
5. Část
ČástLOT-0001
NázevPakiet nr 1
PopisDostawa podłoży do posiewu krwi , płynów ustrojowych z dzierżawą aparatu wraz z podłączeniem do sieci informatycznej funkcjonującej w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej firmy Marcel oraz dostawa odczynników do barwienia preparatów metodą gamma z dzierżawą aparatu
Interní identifikátorPakiet nr 1
ČástLOT-0002
NázevPakiet nr 2
PopisDostawa gotowych podłoży na płytkach Petriego z dzierżawą szaf chłodniczych
Interní identifikátorPakiet nr 2
ČástLOT-0003
NázevPakiet nr 3
PopisZestaw diagnostyczny do wykrywania karbapenemaz u pałeczek Gram(_)ujemnych
Interní identifikátorPakiet nr 3
ČástLOT-0004
NázevPakiet nr 4
PopisOdczynniki do oznaczania Liporoteiny (a)
Interní identifikátorPakiet nr 4
ČástLOT-0005
NázevPakiet nr 5
PopisTest immunochromatograficzny łączony na obecność antygenów SARS-CoV-2 + grypa A i B oraz wirus RSV
Interní identifikátorPakiet nr 5
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DA.ZP.242.37.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33696000 Αντιδραστήρια και σκιαγραφικές ουσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 5
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DA.ZP.242.37.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Internal identifier: Pakiet nr 5
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DA.ZP.242.37.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Clasificación adicional (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1
Identificador interno: Pakiet nr 1
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 2
Identificador interno: Pakiet nr 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet nr 3
Identificador interno: Pakiet nr 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet nr 4
Identificador interno: Pakiet nr 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet nr 5
Identificador interno: Pakiet nr 5
397425-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDA.ZP.242.37.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Lisäluokitus (cpv): 33696000 Reagenssit ja varjoaineet
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiPakiet nr 1
Sisäinen tunnistePakiet nr 1
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiPakiet nr 2
Sisäinen tunnistePakiet nr 2
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiPakiet nr 3
Sisäinen tunnistePakiet nr 3
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiPakiet nr 4
Sisäinen tunnistePakiet nr 4
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimiPakiet nr 5
Sisäinen tunnistePakiet nr 5
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DA.ZP.242.37.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste
Titre: Pakiet nr 1
Identifiant interne: Pakiet nr 1
Titre: Pakiet nr 2
Identifiant interne: Pakiet nr 2
Titre: Pakiet nr 3
Identifiant interne: Pakiet nr 3
Titre: Pakiet nr 4
Identifiant interne: Pakiet nr 4
Titre: Pakiet nr 5
Identifiant interne: Pakiet nr 5
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DA.ZP.242.37.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet nr 1
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet nr 2
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet nr 3
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet nr 4
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet nr 5
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 5
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DA.ZP.242.37.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagensi i kontrastna sredstva
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet nr 1
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet nr 2
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet nr 3
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet nr 4
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet nr 5
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 5
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: DA.ZP.242.37.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet nr 1
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet nr 2
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet nr 3
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pakiet nr 4
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pakiet nr 5
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 5
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DA.ZP.242.37.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 3
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 4
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 5
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Classificação adicional (cpv): 33696000 Reagentes e meios de contraste
397425-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDA.ZP.242.37.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Clasificare suplimentară (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast
LotLOT-0001
TitluPakiet nr 1
Identificator internPakiet nr 1
LotLOT-0002
TitluPakiet nr 2
Identificator internPakiet nr 2
LotLOT-0003
TitluPakiet nr 3
Identificator internPakiet nr 3
LotLOT-0004
TitluPakiet nr 4
Identificator internPakiet nr 4
LotLOT-0005
TitluPakiet nr 5
Identificator internPakiet nr 5
397425-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDA.ZP.242.37.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696000 Činidlá a kontrastné médiá
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovPakiet nr 1
Interný identifikátorPakiet nr 1
ČasťLOT-0002
NázovPakiet nr 2
Interný identifikátorPakiet nr 2
ČasťLOT-0003
NázovPakiet nr 3
Interný identifikátorPakiet nr 3
ČasťLOT-0004
NázovPakiet nr 4
Interný identifikátorPakiet nr 4
ČasťLOT-0005
NázovPakiet nr 5
Interný identifikátorPakiet nr 5
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Pakiet nr 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet nr 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Pakiet nr 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Pakiet nr 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Pakiet nr 5
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DA.ZP.242.37.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Intern identifierare: Pakiet nr 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Intern identifierare: Pakiet nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Intern identifierare: Pakiet nr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Intern identifierare: Pakiet nr 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Intern identifierare: Pakiet nr 5