Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Ilfov (RO322)
Země: Rumunsko
Další informace: Sediul unitatilor penitenciare beneficiare conform Anexei 2 atașate la caietul de sarcini.
Hodnota
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Ilfov (RO322)
Land: Rumänien
Wert
397634-2026 - Διαγωνισμός
Ρουμανία – Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα – Camere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςCamere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni
ΠεριγραφήObiectul prezentei proceduri de achiziție publică vizează achizitionarea de camere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Εσωτερικό αναγνωριστικό23
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςGeantă pentru dezinsecție utilizând căldură uscată
ΠεριγραφήCantitate minimă si maximă la nivel de acord cadru - conform anexei C - Nota de calcul, atasata la caietului de sarcini; Cantitate minimă si maximă la nivel de contract subsecvent - conform anexei C - Nota de calcul atasata la caietului de sarcini; Valoarea celui mai mare contract subsecvent - 48.711,80 lei.
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςCameră pentru dezinsecție utilizând căldură uscată
ΠεριγραφήCantitate minimă si maximă la nivel de acord cadru - conform anexei C - Nota de calcul, atasata la caietului de sarcini; Cantitate minimă si maximă la nivel de contract subsecvent - conform anexei C - Nota de calcul atasata la caietului de sarcini; Valoarea celui mai mare contract subsecvent - 62.127,42 lei.
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Ilfov (RO322)
Country: Romania
Value
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Ilfov (RO322)
Riik: Rumeenia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Ilfov (RO322)
Maa: Romania
Arvo
397634-2026 - Mise en concurrence
Roumanie – Appareils et instruments médicaux divers – Camere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne23
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne1
LotLOT-0002
Identifiant interne2
397634-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators23
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators2
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Ilfov (RO322)
Land: Roemenië
Waarde
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Ilfov (RO322)
Țara: România
Valoare
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Ilfov (RO322)
Krajina: Rumunsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Ilfov (RO322)
Država: Romunija
Vrednost
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Leveransplats
Del av land (NUTS): Ilfov (RO322)
Värde