See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: ACORD CADRU FURNIZARE REACTIVI DE LABORATOR
Popis: Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator compatibili cu analizoarele aflate in dotarea laboratoarelor fiind defalcat pe 36 loturi - cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Anexa la Strategia de contractare, respectiv in Caietul de sarcini pe fiecare lot de produse in parte. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Termenul de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare – in a 11 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interní identifikátor: 4266049/5/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL GENEXPERT
Popis: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL GENEXPERT Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si ale acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: SERURI AGLUTINANTE ANTI-SALMONELLA
Popis: SERURI AGLUTINANTE ANTI-SALMONELLA. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: SERURI AGLUTINANTE ANTI- E. COLI ENTEROPATOGEN (EPEC) SI E. COLI ENTEROHEMORAGIC (EHEC)
Popis: SERURI AGLUTINANTE ANTI- E. COLI ENTEROPATOGEN (EPEC) SI E. COLI ENTEROHEMORAGIC (EHEC). Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: SERURI AGLUTINANTE ANTI- SHIGELLA
Popis: SERURI AGLUTINANTE ANTI- SHIGELLA. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: SER AGLUTINANT ANTI- VIBRIO CHOLERAE
Popis: SER AGLUTINANT ANTI- VIBRIO CHOLERAE. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Popis: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE MATERII FECALE
Popis: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE MATERII FECALE. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Popis: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la strategia de contractare.
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE MYCOBACTERIUM TUBERCULOSIS
Popis: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE MYCOBACTERIUM TUBERCULOSIS. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: TESTE LATEX AGLUTINARE ANTIGENE BACTERIENE IN LCR
Popis: TESTE LATEX AGLUTINARE ANTIGENE BACTERIENE IN LCR. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si anexa aferenta acestuia.
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: BENZI INDOL
Popis: BENZI INDOL. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la strategia de contractare.
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Název: BEEF/ MEAT EXTRACT
Popis: BEEF/ MEAT EXTRACT. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la strategia de contractare.
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Popis: BACTERIOLOGICAL PEPTONE. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: MEDIU CARRY BLAIR
Popis: MEDIU CARRY BLAIR. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Název: MEDIU M.I.L.F.
Popis: MEDIU M.I.L.F. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la strategia de contractare.
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Název: D-GLUCOZA ANHIDRA
Popis: D-GLUCOZA ANHIDRA. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la strategia de contractare.
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL MALDI-TOF
Popis: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL MALDI-TOF. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si anexa aferenta acestuia.
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Název: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL GENOXTRACT HAIN
Popis: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL GENOXTRACT HAIN. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Popis: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Název: REACTIVI PRELUCRARE PRELEVATE MYCOBACTERIUM SPP.
Popis: REACTIVI PRELUCRARE PRELEVATE MYCOBACTERIUM SPP. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la strategia de contractare.
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Název: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Popis: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 21
Část: LOT-0022
Název: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Popis: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 22
Část: LOT-0023
Název: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL COBAS 6800
Popis: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL COBAS 6800. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Název: REACTIVI COMPATIBILI CU LINIA AUTOMATA ALINITY
Popis: REACTIVI COMPATIBILI CU LINIA AUTOMATA ALINITY. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Název: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE URINI ATELLICA 1500
Popis: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE URINI ATELLICA 1500. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 25
Část: LOT-0026
Název: REACTIVI COMPATIBILI CU LINIA AUTOMATA EVOLIS
Popis: REACTIVI COMPATIBILI CU LINIA AUTOMATA EVOLIS. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Název: TRUSA ELISA DETERMINARE ANTI HBC IGM
Popis: TRUSA ELISA DETERMINARE ANTI HBC IGM. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 27
Část: LOT-0028
Název: TRUSA ELISA DETERMINARE ANTI HDV (ANTI DELTA )
Popis: TRUSA ELISA DETERMINARE ANTI HDV (ANTI DELTA ). Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 28
Část: LOT-0029
Název: TRUSA ELISA DETERMINARE TOXOCARA-IGG
Popis: TRUSA ELISA DETERMINARE TOXOCARA-IGG . Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 29
Část: LOT-0030
Název: TRUSA ELISA DETERMINARE ANTI COXIELLA BURNETTI IGM/IGG SI SORBENT SPECIFIC KIT-ULUI
Popis: TRUSA ELISA DETERMINARE ANTI COXIELLA BURNETTI IGM/IGG SI SORBENT SPECIFIC KIT-ULUI. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 30
Část: LOT-0031
Název: TRUSA ELISA DETERMINARE ANTI RICKETTSIA CONNORI IGM/IGG SI SORBENT SPECIFIC KIT-ULUI
Popis: TRUSA ELISA DETERMINARE ANTI RICKETTSIA CONNORI IGM/IGG SI SORBENT SPECIFIC KIT-ULUI. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 31
Část: LOT-0032
Název: TRUSA ELISA DETERMINARE ZIKA IGM SI IGG
Popis: TRUSA ELISA DETERMINARE ZIKA IGM SI IGG. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 32
Část: LOT-0033
Název: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Popis: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 33
Část: LOT-0034
Název: TRUSA ELISA DETERMINARE RUBELLA IGM
Popis: TRUSA ELISA DETERMINARE RUBELLA IGM. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 34
Část: LOT-0035
Název: TESTE DE AGLUTINARE MODALITATE DE LUCRU MANUALA
Popis: TESTE DE AGLUTINARE MODALITATE DE LUCRU MANUALA. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 35
Část: LOT-0036
Název: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL TOXINOMETER MT-6500
Popis: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL TOXINOMETER MT-6500. Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini si in anexa la Strategia de contractare.
Interní identifikátor: 36
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 4266049/5/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: BENZI INDOL
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: BEEF/ MEAT EXTRACT
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: MEDIU CARRY BLAIR
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: MEDIU M.I.L.F.
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: D-GLUCOZA ANHIDRA
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0026
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: 28
Delkontrakt: LOT-0029
Intern ID: 29
Delkontrakt: LOT-0030
Intern ID: 30
Delkontrakt: LOT-0031
Intern ID: 31
Delkontrakt: LOT-0032
Intern ID: 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Intern ID: 33
Delkontrakt: LOT-0034
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Intern ID: 36
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4266049/5/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: BENZI INDOL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: BEEF/ MEAT EXTRACT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: MEDIU CARRY BLAIR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: MEDIU M.I.L.F.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: D-GLUCOZA ANHIDRA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Παρτίδα: LOT-0032
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Παρτίδα: LOT-0034
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Παρτίδα: LOT-0035
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Παρτίδα: LOT-0036
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Internal identifier: 4266049/5/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: BENZI INDOL
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: BEEF/ MEAT EXTRACT
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: MEDIU CARRY BLAIR
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: MEDIU M.I.L.F.
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: D-GLUCOZA ANHIDRA
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 36
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4266049/5/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: BENZI INDOL
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: BEEF/ MEAT EXTRACT
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: MEDIU CARRY BLAIR
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: MEDIU M.I.L.F.
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: D-GLUCOZA ANHIDRA
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Título: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Título: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Título: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Identificador interno: 36
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 4266049/5/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: BENZI INDOL
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: BEEF/ MEAT EXTRACT
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: MEDIU CARRY BLAIR
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: MEDIU M.I.L.F.
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: D-GLUCOZA ANHIDRA
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 27
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: 28
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 29
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: 30
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: 31
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: 32
Osa: LOT-0033
Pealkiri: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Sisemine tunnus: 33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 34
Osa: LOT-0035
Sisemine tunnus: 35
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: 36
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 4266049/5/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Titre: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Identifiant interne: 6
Identifiant interne: 7
Titre: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Identifiant interne: 8
Identifiant interne: 9
Identifiant interne: 10
Titre: BENZI INDOL
Identifiant interne: 11
Titre: BEEF/ MEAT EXTRACT
Identifiant interne: 12
Titre: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Identifiant interne: 13
Titre: MEDIU CARRY BLAIR
Identifiant interne: 14
Titre: MEDIU M.I.L.F.
Identifiant interne: 15
Titre: D-GLUCOZA ANHIDRA
Identifiant interne: 16
Identifiant interne: 17
Identifiant interne: 18
Titre: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Identifiant interne: 19
Identifiant interne: 20
Titre: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Identifiant interne: 21
Titre: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Identifiant interne: 22
Identifiant interne: 23
Identifiant interne: 24
Identifiant interne: 25
Identifiant interne: 26
Identifiant interne: 27
Identifiant interne: 28
Identifiant interne: 29
Identifiant interne: 30
Identifiant interne: 31
Identifiant interne: 32
Titre: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Identifiant interne: 33
Identifiant interne: 34
Identifiant interne: 35
Identifiant interne: 36
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4266049/5/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: BENZI INDOL
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: BEEF/ MEAT EXTRACT
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: MEDIU CARRY BLAIR
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: MEDIU M.I.L.F.
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: D-GLUCOZA ANHIDRA
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0026
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Aitheantóir inmheánach: 36
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 4266049/5/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: BENZI INDOL
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: BEEF/ MEAT EXTRACT
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: MEDIU CARRY BLAIR
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: MEDIU M.I.L.F.
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: D-GLUCOZA ANHIDRA
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Interna identifikacijska oznaka: 19
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Interna identifikacijska oznaka: 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Interna identifikacijska oznaka: 22
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: 24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 25
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: 26
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: 27
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: 28
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: 29
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: 30
Grupa: LOT-0031
Interna identifikacijska oznaka: 31
Grupa: LOT-0032
Interna identifikacijska oznaka: 32
Grupa: LOT-0033
Naslov: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Interna identifikacijska oznaka: 33
Grupa: LOT-0034
Interna identifikacijska oznaka: 34
Grupa: LOT-0035
Interna identifikacijska oznaka: 35
Grupa: LOT-0036
Interna identifikacijska oznaka: 36
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 4266049/5/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: SERURI AGLUTINANTE ANTI-SALMONELLA
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: SERURI AGLUTINANTE ANTI- SHIGELLA
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Cím: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Cím: BENZI INDOL
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Cím: BEEF/ MEAT EXTRACT
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Cím: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Cím: MEDIU CARRY BLAIR
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Cím: MEDIU M.I.L.F.
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Cím: D-GLUCOZA ANHIDRA
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Cím: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Cím: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Belső azonosító: 36
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 4266049/5/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: BENZI INDOL
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: BEEF/ MEAT EXTRACT
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: MEDIU CARRY BLAIR
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: MEDIU M.I.L.F.
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: D-GLUCOZA ANHIDRA
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: 31
Lotto: LOT-0032
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Titolo: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Identificativo interno: 36
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4266049/5/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: BENZI INDOL
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: BEEF/ MEAT EXTRACT
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: MEDIU CARRY BLAIR
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: MEDIU M.I.L.F.
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: D-GLUCOZA ANHIDRA
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pavadinimas: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Vidaus identifikatorius: 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Vidaus identifikatorius: 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Vidaus identifikatorius: 36
Iekšējais identifikators: 4266049/5/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: BENZI INDOL
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: BEEF/ MEAT EXTRACT
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: MEDIU CARRY BLAIR
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: MEDIU M.I.L.F.
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: D-GLUCOZA ANHIDRA
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: 36
Wewnętrzny identyfikator: 4266049/5/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: BENZI INDOL
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: BEEF/ MEAT EXTRACT
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: MEDIU CARRY BLAIR
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: MEDIU M.I.L.F.
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: D-GLUCOZA ANHIDRA
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: 36
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 4266049/5/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Titlu: SANGE DEFIBRINAT DE BERBEC
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Titlu: TESTE IMUNOCROMATOGRAFICE URINA
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Titlu: BENZI INDOL
Identificator intern: 11
Titlu: BEEF/ MEAT EXTRACT
Identificator intern: 12
Titlu: BACTERIOLOGICAL PEPTONE
Identificator intern: 13
Titlu: MEDIU CARRY BLAIR
Identificator intern: 14
Titlu: MEDIU M.I.L.F.
Identificator intern: 15
Titlu: D-GLUCOZA ANHIDRA
Identificator intern: 16
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
Titlu: REACTIVI COMPATIBILI MICRONAUT
Identificator intern: 19
Identificator intern: 20
Titlu: ULEI IMERSIE PENTRU MICROSCOPIE
Identificator intern: 21
Titlu: INDICATORI CHIMICI STERILIZARE
Identificator intern: 22
Identificator intern: 23
Identificator intern: 24
Identificator intern: 25
Identificator intern: 26
Identificator intern: 27
Identificator intern: 28
Identificator intern: 29
Identificator intern: 30
Identificator intern: 31
Identificator intern: 32
Titlu: TRUSA ELISA DETERMINARE HTLV
Identificator intern: 33
Identificator intern: 34
Identificator intern: 35
Identificator intern: 36
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 4266049/5/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 36