2. Řízení
Řízení
Název: Usługa w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi z podziałem na 5 (pięć) części (zadań). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interní identifikátor: U/76/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50800000 Různé opravy a údržba
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie nr 1 - Usługa w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Interní identifikátor: Zadanie nr 1
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Část: LOT-0002
Název: Zadanie nr 2 - Usługa w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Interní identifikátor: Zadanie nr 2
Část: LOT-0003
Název: Zadanie nr 3 - Usługa w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Interní identifikátor: Zadanie nr 3
Část: LOT-0004
Název: Zadanie nr 4 - Usługa w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Interní identifikátor: Zadanie nr 4
Část: LOT-0005
Název: Zadanie nr 5 - Usługa w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Interní identifikátor: Zadanie nr 5
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: U/76/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Zadanie nr 5
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: U/76/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50800000 Διάφορες υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 5
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: U/76/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50800000 Servicios varios de reparación y mantenimiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zadanie nr 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Zadanie nr 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Zadanie nr 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Zadanie nr 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Zadanie nr 5
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: U/76/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50800000 Mitmesugused remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Zadanie nr 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Zadanie nr 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Zadanie nr 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Zadanie nr 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Zadanie nr 5
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: U/76/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50800000 Erilaiset korjaus- ja huoltopalvelut
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 1
Optiot:
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 2
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 3
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 4
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 5
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: U/76/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50800000 Services divers d'entretien et de réparation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Zadanie nr 1
Options:
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: Zadanie nr 5
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: U/76/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 5
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: U/76/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50800000 Razne usluge popravaka i održavanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 5
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: U/76/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50800000 Įvairios remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 5
Iekšējais identifikators: U/76/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50800000 Dažādi remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 5
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: U/76/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50800000 Servizzi varji ta’ tiswija u tal-manutenzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Zadanie nr 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Zadanie nr 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Zadanie nr 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Zadanie nr 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Zadanie nr 5
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: U/76/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zadanie nr 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Zadanie nr 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Zadanie nr 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Zadanie nr 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Zadanie nr 5
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50800000 Serviços de reparação e manutenção diversos
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: U/76/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Identificator intern: Zadanie nr 1
Opțiuni:
Identificator intern: Zadanie nr 2
Identificator intern: Zadanie nr 3
Identificator intern: Zadanie nr 4
Identificator intern: Zadanie nr 5
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: U/76/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50800000 Razne storitve popravila in vzdrževanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Zadanie nr 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Zadanie nr 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Zadanie nr 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Zadanie nr 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Zadanie nr 5
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: U/76/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie nr 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Zadanie nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Zadanie nr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Zadanie nr 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Zadanie nr 5