Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
Další klasifikace (cpv): 72611000 Technická výpočetní podpora
Místo plnění
Obec: Warszawa
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
398891-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Wsparcie i rozbudowa oprogramowania narzędziowego (4 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWsparcie i rozbudowa oprogramowania narzędziowego (4 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wsparcie i rozbudowa oprogramowania narzędziowego (4 części). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Zamawiający, w zakresie Części 1 – 4, w przypadku zaoferowania przez Wykonawcę rozwiązania równoważnego, żąda złożenia wraz z ofertą jako dowód na potwierdzenie, że rozwiązanie równoważne spełnia opisane w OPZ kryteria stosowane w celu oceny równoważności, Wykazu potwierdzającego spełnianie kryteriów stosowanych w celu oceny równoważności oprogramowania - według wzoru stanowiącego Załącznik nr 5 do Formularza Oferty oraz żąda: wskazania – w tym wykazie – miejsca w dokumentacji oprogramowania, w którym znajduje się potwierdzenie spełnienie danego wymagania (nazwa dokumentu, numer strony dokumentu, pkt, etc.). W przypadku jeśli wskazanie opisanego wyżej miejsca nie jest możliwe lub nie jest wystarczające, wykonawca powinien opisać sposób spełnienia danego wymagania dołączając inne przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełnienia danego wymagania (np. zrzut konfiguracji, karta katalogowa, specyfikacja techniczna, dokumentacja licencyjna, dokumentacja oprogramowania) lub przedstawić oświadczenie producenta oprogramowania, z którego wynika sposób spełnienia danego wymagania. 10. Jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 11. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungCOI-ZAK.262.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdnowienie wsparcia technicznego oprogramowania do administrowania bazami danych oraz dostawa nowych licencji w ramach prawa opcji
Beschreibungzgodnie z OPZ
Interne Kennungczęść I
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamawiający, przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jest uprawniony do zlecania Wykonawcy w ramach prawa opcji przedmiotu zamówienia opisanego w pkt I ppkt 3 Rozdziału II – Opis Przedmiotu Zamówienia. 2) Wykonawca zamówienia udziela Zamawiającemu gwarancji cen dla przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji. 3) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia Zamawiającemu dostępu do odpowiednich wersji instalacyjnych i aktualizacji do oprogramowania oraz kluczy aktywacyjnych. 4) Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Zamawiający nie zobowiązuje się w żaden sposób do skorzystania z prawa opcji. Zmawiający może dokonać zmiany (zwiększenia lub zmniejszenia) szacowanych ilości każdego Oprogramowania w ramach prawa opcji, jeśli nie wpłynie to na całkowitą wartość zamówienia w ramach prawa opcji. Nieskorzystanie przez Zamawiającego w całości lub w części z tego prawa nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelOdnowienie subskrypcji, odnowienie wsparcia technicznego oprogramowania do rozwoju oprogramowania, dostawa nowych licencji i nowych subskrypcji oprogramowania oraz dostawa nowych licencji i nowych subskrypcji w ramach prawa opcji
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelOdnowienie subskrypcji oprogramowania biurowego, dostawa nowych subskrypcji oprogramowania oraz dostawa nowych subskrypcji oprogramowania w ramach prawa opcji
Interne KennungCzęść III
LosLOT-0004
TitelOdnowienie subskrypcji oprogramowania dot. cyberbezpieczeństwa oraz dostawa nowych subskrypcji oprogramowania w ramach prawa opcji
Interne Kennungczęść IV
398891-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής – Wsparcie i rozbudowa oprogramowania narzędziowego (4 części)
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόCOI-ZAK.262.16.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72611000 Υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης ηλεκτρονικών υπολογιστών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Περιγραφήzgodnie z OPZ
Εσωτερικό αναγνωριστικόczęść I
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść II
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść III
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικόczęść IV
398891-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Wsparcie i rozbudowa oprogramowania narzędziowego (4 części)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierCOI-ZAK.262.16.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
5. Lot
LotLOT-0001
Descriptionzgodnie z OPZ
Internal identifierczęść I
Options
LotLOT-0002
Internal identifierCzęść II
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść III
LotLOT-0004
Internal identifierczęść IV
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 72611000 Arvuti tehnilised tugiteenused
Lepingu täitmise koht
Linn: Warszawa
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
398891-2026 - Kilpailu
Puola – Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät – Wsparcie i rozbudowa oprogramowania narzędziowego (4 części)
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteCOI-ZAK.262.16.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 72611000 Tietokoneisiin liittyvät tekniset tukipalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Kuvauszgodnie z OPZ
Sisäinen tunnisteczęść I
Optiot
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteCzęść II
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnisteCzęść III
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnisteczęść IV
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72611000 Servizi di assistenza tecnica informatica
Luogo di esecuzione
Località: Warszawa
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
398891-2026 - Konkursas
Lenkija – Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos – Wsparcie i rozbudowa oprogramowania narzędziowego (4 części)
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusCOI-ZAK.262.16.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72611000 Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Aprašymaszgodnie z OPZ
Vidaus identifikatoriusczęść I
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusCzęść II
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusCzęść III
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusczęść IV
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72611000 Datoru tehniskā atbalsta pakalpojumi
Izpildes vieta
Pilsēta: Warszawa
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72611000 Servizzi ta' appoġġ tekniku għall-kompjuter
Post tal-prestazzjoni
Belt: Warszawa
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 72611000 Serviços de assistência técnica informática
Local de execução
Cidade: Warszawa
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 72611000 Servicii de asistenţă tehnică informatică
Locul de executare
Localitate: Warszawa