402720-2026 - Zadávání
Česko – Chladící a mrazící zařízení – Lednice a mrazničky do objemu 300l – opakovaná část 1 a 5
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevLednice a mrazničky do objemu 300l – opakovaná část 1 a 5
PopisPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka Lednic a mrazniček do objemu 300l pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. Blíže viz. zadávací dokumentace
Interní identifikátorVZ 67/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42513000 Chladící a mrazící zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
NázevČást 1 Lednice s mrazákem 82l opakovaná
PopisPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka Lednic s mrazákem 82l pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. Blíže viz. zadávací dokumentace
Interní identifikátorVZ 67/2026_1. část
Možnosti
Popis možnostíBlíže viz zadávací dokumentace
ČástLOT-0002
NázevČást 5 Lednice 296l opakovaná
PopisPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka Lednic 296l pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. Blíže viz. zadávací dokumentace
Interní identifikátorVZ 67/2026_5. část
402720-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDVZ 67/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 42513000 Køle- og fryseapparatur
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDVZ 67/2026_1. část
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerBlíže viz zadávací dokumentace
DelkontraktLOT-0002
TitelČást 5 Lednice 296l opakovaná
Intern IDVZ 67/2026_5. část
402720-2026 - Nadmetanje
Češka – Rashladna oprema i oprema za zamrzavanje – Lednice a mrazničky do objemu 300l – opakovaná část 1 a 5
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaVZ 67/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 42513000 Rashladna oprema i oprema za zamrzavanje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaVZ 67/2026_1. část
Opcije
GrupaLOT-0002
NaslovČást 5 Lednice 296l opakovaná
Interna identifikacijska oznakaVZ 67/2026_5. část
402720-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Apparat tar-refriġerazzjoni u ta' l-iffriżar – Lednice a mrazničky do objemu 300l – opakovaná část 1 a 5
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internVZ 67/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42513000 Apparat tar-refriġerazzjoni u ta' l-iffriżar
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internVZ 67/2026_1. část
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietBlíže viz zadávací dokumentace
LottLOT-0002
TitluČást 5 Lednice 296l opakovaná
Identifikatur internVZ 67/2026_5. část
402720-2026 - Concurso
Chéquia – Equipamento de refrigeração e congelação – Lednice a mrazničky do objemu 300l – opakovaná část 1 a 5
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoVZ 67/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 42513000 Equipamento de refrigeração e congelação
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoVZ 67/2026_1. část
Opções
LoteLOT-0002
TítuloČást 5 Lednice 296l opakovaná
Identificador internoVZ 67/2026_5. část
402720-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Echipamente de refrigerare şi de congelare – Lednice a mrazničky do objemu 300l – opakovaná část 1 a 5
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internVZ 67/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 42513000 Echipamente de refrigerare şi de congelare
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internVZ 67/2026_1. část
Opțiuni
Descrierea opțiunilorBlíže viz zadávací dokumentace
LotLOT-0002
Identificator internVZ 67/2026_5. část
402720-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorVZ 67/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42513000 Chladiace a mraziace zariadenia
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorVZ 67/2026_1. část
ČasťLOT-0002
NázovČást 5 Lednice 296l opakovaná
Interný identifikátorVZ 67/2026_5. část