2. Řízení
Řízení
Název: Subskripce forenzního SW a forenzní SW s technickou podporou pro boj s kyberkriminalitou
Popis: Předmětem veřejné zakázky je pořízení subskripce (tj. časové licence) forenzního SW a pořízení forenzního SW včetně technické podpory.
Interní identifikátor: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Dle § 56 ZZVZ
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72261000 Podpora programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Část A – Dodání SW produktu 1
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Část D – Dodání SW produktu 4
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Část C – Dodání SW produktu 3
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Část B – Dodání SW produktu 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Dle § 56 ZZVZ
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72261000 Programmelsupport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Část A – Dodání SW produktu 1
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Část D – Dodání SW produktu 4
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Část C – Dodání SW produktu 3
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Část B – Dodání SW produktu 2
Internal identifier: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dle § 56 ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dle § 56 ZZVZ
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Část A – Dodání SW produktu 1
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Část D – Dodání SW produktu 4
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Část C – Dodání SW produktu 3
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Část B – Dodání SW produktu 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Dle § 56 ZZVZ
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72261000 Tarkvara tugiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Dle § 56 ZZVZ
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72261000 Ohjelmistotuki
402736-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachPPR-29435/ČJ-2026-990656
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaDle § 56 ZZVZ
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72261000 Software support services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachČást A – Dodání SW produktu 1
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánachČást D – Dodání SW produktu 4
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachČást C – Dodání SW produktu 3
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachČást B – Dodání SW produktu 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Dle § 56 ZZVZ
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72261000 Usluge podrške programa
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Část A – Dodání SW produktu 1
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Část D – Dodání SW produktu 4
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Část C – Dodání SW produktu 3
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Část B – Dodání SW produktu 2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Dle § 56 ZZVZ
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72261000 Szoftvertámogatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0002
402736-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoPPR-29435/ČJ-2026-990656
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraDle § 56 ZZVZ
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72261000 Servizi di assistenza software
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoČást A – Dodání SW produktu 1
LottoLOT-0004
Identificativo internoČást D – Dodání SW produktu 4
LottoLOT-0003
Identificativo internoČást C – Dodání SW produktu 3
LottoLOT-0002
Identificativo internoČást B – Dodání SW produktu 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Dle § 56 ZZVZ
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Část A – Dodání SW produktu 1
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Část D – Dodání SW produktu 4
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Část C – Dodání SW produktu 3
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Část B – Dodání SW produktu 2
Iekšējais identifikators: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Dle § 56 ZZVZ
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Část A – Dodání SW produktu 1
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Část D – Dodání SW produktu 4
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Část C – Dodání SW produktu 3
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Část B – Dodání SW produktu 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Dle § 56 ZZVZ
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72261000 Servizzi ta' appoġġ għas-software
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0002
Interne identificatiecode: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dle § 56 ZZVZ
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Část A – Dodání SW produktu 1
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Část D – Dodání SW produktu 4
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Část C – Dodání SW produktu 3
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Část B – Dodání SW produktu 2
Wewnętrzny identyfikator: PPR-29435/ČJ-2026-990656
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Dle § 56 ZZVZ
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72261000 Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Dle § 56 ZZVZ
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72261000 Servicii de asistenţă pentru software
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Dle § 56 ZZVZ
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72261000 Podporne storitve za programsko opremo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0002