402779-2026 - Zadávání
Polsko – Příprava jídel – Świadczenie codziennej, kompleksowej usługi w zakresie przygotowania całodziennych posiłków przy uwzględnieniu diet dla pacjentów SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II wraz z dostawą do szpitala w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 51
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevŚwiadczenie codziennej, kompleksowej usługi w zakresie przygotowania całodziennych posiłków przy uwzględnieniu diet dla pacjentów SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II wraz z dostawą do szpitala w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 51
PopisPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie codziennej, kompleksowej usługi w zakresie przygotowania całodziennych posiłków przy uwzględnieniu diet dla pacjentów SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4a SWZ.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 55321000 Příprava jídel
5. Část
ČástLOT-0001
Popis___ wykaz oświadczeń, podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych zawarty jest w Rozdziale VII SWZ ___ Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 Ustawy Pzp. Zamawiający precyzuje takie wymagania w rozdz. V SWZ ___ Zamawiający, zgodnie z art. 139 Ustawy Pzp., przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Možnosti
Popis možnostínie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Kielecki (PL721)
Land: Polen
402779-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55321000 Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνnie dotyczy
402779-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsnie dotyczy
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 55321000 Toiduvalmistusteenused
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nie dotyczy
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Kielecki (PL721)
Riik: Poola
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55321000 Services de préparation de repas
Options:
Description des options: nie dotyczy
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 55321000 Meal-preparation services
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: nie dotyczy
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Kielecki (PL721)
Tír: An Pholainn
402779-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 55321000 Servizi di preparazione pasti
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzioninie dotyczy
402779-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55321000 Maisto ruošimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasnie dotyczy
402779-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55321000 Bereiden van maaltijden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesnie dotyczy
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 55321000 Serviços de preparação de refeições
Opções:
Descrição das opções: nie dotyczy
Local de execução
Subdivisão do país (NUTS): Kielecki (PL721)
País: Polónia
402779-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 55321000 Servicii de preparare a mâncării
Opțiuni
Descrierea opțiunilornie dotyczy
402779-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55321000 Matberedning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativennie dotyczy