402815-2026 - Zadávání
Polsko – Síťová zařízení – Dostawa 30 urządzeń brzegowych klasy NGFW wraz z ich wdrożeniem, uruchomieniem, realizacją usługi szkolenia oraz wsparcia powdrożeniowego we wskazanych lokalizacjach
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa 30 urządzeń brzegowych klasy NGFW wraz z ich wdrożeniem, uruchomieniem, realizacją usługi szkolenia oraz wsparcia powdrożeniowego we wskazanych lokalizacjach
PopisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 30 urządzeń brzegowych klasy Next Generation Firewall - NGFW wraz z ich wdrożeniem i uruchomieniem oraz realizacją usługi szkolenia oraz wsparcia powdrożeniowego, we wskazanych lokalizacjach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z Projektowanymi postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy o zamówienie publiczne stanowią załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ.
Interní identifikátorBDG-ZZP.082.3.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 32420000 Síťová zařízení
Další klasifikace (cpv): 32424000 Síťová infrastruktura, 80000000 Vzdělávání a školení
5. Část
ČástLOT-0001
NázevDostawa 30 urządzeń brzegowych klasy NGFW wraz z ich wdrożeniem, uruchomieniem, realizacją usługi szkolenia oraz wsparcia powdrożeniowego we wskazanych lokalizacjach.
402815-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungBDG-ZZP.082.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
402815-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόBDG-ZZP.082.3.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32424000 Υποδομή δικτύου, 80000000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
402815-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoBDG-ZZP.082.3.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 32420000 Equipo de red
Clasificación adicional (cpv): 32424000 Infraestructura de red, 80000000 Servicios de enseñanza y formación
5. Lote
LoteLOT-0001
402815-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad - Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusBDG-ZZP.082.3.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Lepingu täiendav olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 32420000 Võrguseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 32424000 Võrgu infrastruktuur, 80000000 Haridus- ja koolitusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
402815-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteBDG-ZZP.082.3.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32420000 Verkkolaitteisto
Lisäluokitus (cpv): 32424000 Verkkoinfrastruktuuri, 80000000 Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut
402815-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures - Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneBDG-ZZP.082.3.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nature complémentaire du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 32420000 Matériel de réseau
Nomenclature complémentaire (cpv): 32424000 Infrastructure de réseau, 80000000 Services d'enseignement et de formation
5. Lot
LotLOT-0001
402815-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba - Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaBDG-ZZP.082.3.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 32420000 Mrežna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 32424000 Mrežna infrastruktura, 80000000 Usluge obrazovanja i osposobljavanja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
402815-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture - Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoBDG-ZZP.082.3.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 32420000 Apparecchiature di rete
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32424000 Infrastruttura di rete, 80000000 Servizi di istruzione e formazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
402815-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusBDG-ZZP.082.3.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32420000 Tinklo įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32424000 Tinklo infrastruktūra, 80000000 Švietimo ir mokymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
402815-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsBDG-ZZP.082.3.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 32424000 Tīkla infrastruktūra, 80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
402815-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeBDG-ZZP.082.3.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32420000 Netwerkuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32424000 Netwerkinfrastructuur, 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
PerceelLOT-0001
402815-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy - Usługi
Wewnętrzny identyfikatorBDG-ZZP.082.3.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32424000 Infrastruktura sieciowa, 80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 32420000 Equipamento de rede
Classificação adicional (cpv): 32424000 Infra-estrutura de rede, 80000000 Serviços de ensino e formação
Local de execução
Endereço postal: Al. Jerozolimskie 136
Cidade: Warszawa
402815-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareBDG-ZZP.082.3.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32424000 Nätinfrastruktur, 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001