See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Aprīkojuma piegāde ģimeniskai videi pietuvinātam aprūpes pakalpojumam senioriem Cesvainē
Popis: Aprīkojuma piegāde ģimeniskai videi pietuvinātam aprūpes pakalpojumam senioriem Cesvainē
Interní identifikátor: MNP2026/25_ESAF
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33192000 Lékařský nábytek
Další klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje, 39515430 Vodorovné okenní žaluzie
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Funkcionālā aprīkojuma piegāde un uzstādīšana
Část: LOT-0002
Název: Medicīnisko iekārtu piegāde
Část: LOT-0003
Název: Logu žalūziju piegāde un uzstādīšana
2. Procedure
Procedure
Intern ID: MNP2026/25_ESAF
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33192000 Møbler til medicinsk brug
Supplerende klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr, 39515430 Persienner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Medicīnisko iekārtu piegāde
Delkontrakt: LOT-0003
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MNP2026/25_ESAF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 39515430 Jalousien
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MNP2026/25_ESAF
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192000 Ιατρικές προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές, 39515430 Περσίδες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Medicīnisko iekārtu piegāde
Παρτίδα: LOT-0003
402914-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierMNP2026/25_ESAF
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 39515430 Venetian blinds
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
TitleMedicīnisko iekārtu piegāde
LotLOT-0003
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MNP2026/25_ESAF
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33192000 Meditsiiniline mööbel
Täiendav liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed, 39515430 Ribakardinad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Medicīnisko iekārtu piegāde
Osa: LOT-0003
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MNP2026/25_ESAF
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33192000 Terveydenhuollon kalusteet
Lisäluokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet, 39515430 Sälekaihtimet
Ilmoituksen nimi: Medicīnisko iekārtu piegāde
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: MNP2026/25_ESAF
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33192000 Mobilier médical
Nomenclature complémentaire (cpv): 33100000 Équipements médicaux, 39515430 Stores vénitiens
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Titre: Medicīnisko iekārtu piegāde
Lot: LOT-0003
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: MNP2026/25_ESAF
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33192000 Medicinski namještaj
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave, 39515430 Žaluzine (venecijaneri)
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Naslov: Medicīnisko iekārtu piegāde
Grupa: LOT-0003
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: MNP2026/25_ESAF
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33192000 Gyógyászati bútorok
További osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések, 39515430 Redőnyök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Cím: Medicīnisko iekārtu piegāde
Rész: LOT-0003
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: MNP2026/25_ESAF
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33192000 Mobili per uso medico
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche, 39515430 Veneziane
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: Medicīnisko iekārtu piegāde
Lotto: LOT-0003
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: MNP2026/25_ESAF
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33192000 Medicininiai baldai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33100000 Medicinos įranga, 39515430 Pakeliamosios žaliuzės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Iekšējais identifikators: MNP2026/25_ESAF
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192000 Medicīniskās mēbeles
Papildu klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces, 39515430 Žalūzijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Medicīnisko iekārtu piegāde
Daļa: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: MNP2026/25_ESAF
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33192000 Meble medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne, 39515430 Żaluzje weneckie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Medicīnisko iekārtu piegāde
Część zamówienia: LOT-0003
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: MNP2026/25_ESAF
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33192000 Zdravotnícky nábytok
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie, 39515430 Vodorovné žalúzie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Názov: Medicīnisko iekārtu piegāde
Časť: LOT-0003
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: MNP2026/25_ESAF
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192000 Medicinsko pohištvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinska oprema, 39515430 Žaluzije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: MNP2026/25_ESAF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 39515430 Persienner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003