2. Řízení
Řízení
Název: Rozbudowa i przebudowa budynku dydaktycznego Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach
Popis: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa budynku dydaktycznego na potrzeby poprawy jakości kształcenia wraz z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych oraz spełnieniem obowiązujących wymagań z zakresu ochrony przeciwpożarowej w następującym zakresie: a) rozbudowy o szyb windy osobowej wraz z przeszklonymi przedsionkami na każdej kondygnacji, ze schodami zewnętrznymi umożliwiającymi bezpośrednią komunikację kondygnacji przyziemia (piwnicy) i parteru budynku z istniejącym poziomem terenu, b) robót towarzyszących w obrębie zagospodarowania terenu polegające na przebudowie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej oraz wyniesieniu układu pomiarowego na zewnątrz budynku, c) przebudowy części pomieszczeń budynku w związku z koniecznością dostosowania do wymagań przeciwpożarowych i poprawy warunków korzystania z obiektu przez osoby niepełnosprawne polegająca na: d) przebudowy pomieszczeń na I piętrze wraz z ich zapleczami i przyległym korytarzem na potrzeby tworzonych pracowni teleinformatycznych. 2. Zamawiający posiada ważne pozwolenie na budowę decyzją nr 52/2025 z dnia 17 kwietnia 2025 r. znak: AGP.6740.57.2025.GM. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt budowlany w skład którego wchodzą: projekt zagospodarowania terenu projekt architektoniczno-budowlany, projekty techniczne oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót. 4. Wykonawca jest zobowiązany do przygotowania dwóch kompletów dokumentacji dźwigu w języku polskim stanowiących załącznik do wniosku do Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) o przeprowadzenie badania przed wydaniem pierwszej decyzji zezwalającej na eksploatację dźwigu. . 5. Wszystkie roboty należy prowadzić zgodnie z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi warunkami technicznymi i przepisami. 6. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy, w miejscu gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Ponadto należy przyjąć, że wszystkim takim odniesieniom towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy i na zasadach tam określonych spoczywa na Wykonawcy, w takim przypadku Wykonawca obowiązany jest udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. W przypadku, gdy w dokumentacji projektowej lub specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót zostały użyte znaki towarowe, oznacza to, że są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentacji projektowej. Wykonawca, który zastosuje urządzenia lub materiały równoważne będzie obowiązany wykazać w trakcie realizacji zamówienia, że zastosowane przez niego materiały i urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 8. Użycie w dokumentacji projektowej etykiety oznaczają, że Zamawiający akceptuje wszystkie etykiety potwierdzające, że dane roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają równoważne wymagania określonej przez Zamawiającego etykiety. W przypadku gdy Wykonawca z przyczyn od niego niezależnych nie może uzyskać określonej przez Zamawiającego etykiety lub równoważnej etykiety, Zamawiający w terminie, przez siebie wyznaczonym akceptuje inne odpowiadające przedmiotowe środki dowodowe, w szczególności dokumentację producenta, o ile dany Wykonawca udowodni, że roboty budowlane, dostawy lub usługi, które mają zostać przez niego wykonane, spełniają wymagania określonej etykiety lub określone wymagania wskazane przez Zamawiającego. 9. Użycie w dokumentacji projektowej wymogu posiadania certyfikatu wydanego przez jednostkę oceniającą zgodność lub sprawozdania z badań przeprowadzonych przez tę jednostkę jako środka dowodowego potwierdzającego zgodność z wymaganiami lub cechami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, kryteriach oceny ofert lub warunkach realizacji zamówienia oznacza, że Zamawiający akceptuje również certyfikaty wydane przez inne równoważne jednostki oceniające zgodność. Zamawiający akceptuje także inne odpowiednie środki dowodowe, w szczególności dokumentację techniczną producenta, w przypadku, gdy dany Wykonawca nie ma dostępu do certyfikatów lub sprawozdań z badań, ani możliwości ich uzyskania w odpowiednim terminie, o ile ten brak dostępu nie może być przypisany danemu Wykonawcy, oraz pod warunkiem, że dany Wykonawca udowodni, że wykonywane przez niego roboty budowlane, dostawy, usługi spełniają wymogi lub kryteria określone w opisie przedmiotu zamówienia, kryteriach oceny ofert lub wymaganiach związanych z realizacją zamówienia. 10. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia ujęto zapis wynikający z KNR lub KNNR wskazujący na konieczność wykorzystania przy realizacji zamówienia konkretnego sprzętu o konkretnych parametrach Zamawiający dopuszcza używanie innego sprzętu o ile zapewni to osiągnięcie zakładanych parametrów projektowych i nie spowoduje ryzyka niezgodności wykonanych prac z dokumentacją techniczną. 12. Zamówienie współfinansowane w ramach projektu pn. "Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Mieście Suwałki poprzez rozbudowę infrastruktury Zespołu Szkół nr 4, Zespołu Szkół nr 6 i Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach" realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 W ZWIĄZKU Z OGRANICZENIAMI PLATFORMY PEŁNA TREŚĆ JEST W SWZ WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI.
Interní identifikátor: ZP.271.61.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45110000 Demolice a zemní práce, 45111200 Příprava staveniště a odklizovací práce, 45111220 Odklízení sutě, 45111291 Technická příprava staveb, 45220000 Konstrukční a stavební práce, 45223000 Výstavba stavebních konstrukcí, 45223500 Železobetonové konstrukce, 45233200 Různé povrchové práce, 45261000 Stavba střešních konstrukcí a pokládka střešních krytin a pomocné práce, 45262210 Zakládací práce, 45262620 Nosné zdi, 45310000 Elektroinstalační práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45311100 Instalace a montáž elektrických rozvodů, 45311200 Instalace a montáž elektrických zařízení, 45312100 Instalace a montáž požárních systémů, 45313100 Instalace a montáž výtahů, 45314300 Instalace a montáž kabelové infrastruktury, 45314310 Pokládka kabelů, 45314320 Instalace a montáž počítačové kabeláže, 45317300 Elektroinstalace přístrojů pro distribuci elektřiny, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331100 Instalace a montáž ústředního topení, 45331230 Instalace a montáž chladících zařízení, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45332200 Instalace a montáž vodovodních rozvodů, 45332300 Instalace a montáž odpadních rozvodů, 45332400 Instalace a montáž sanitárního zařízení, 45410000 Omítací práce, 45421000 Stavební zámečnictví, 45421130 Instalace dveří a oken, 45421160 Instalace a montáž kování, 45421140 Instalace a montáž kovových truhlářských výrobků kromě dveří a oken, 45421152 Instalace a montáž přepážek, 45430000 Pokládání podlahových krytin a obkládání stěn, 45432100 Pokládka podlah a podlahových krytin, 45442100 Malířské práce, 45443000 Práce na fasádách
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 45110000 Demolice a zemní práce, 45111200 Příprava staveniště a odklizovací práce, 45111220 Odklízení sutě, 45111291 Technická příprava staveb, 45220000 Konstrukční a stavební práce, 45223000 Výstavba stavebních konstrukcí, 45223500 Železobetonové konstrukce, 45233200 Různé povrchové práce, 45261000 Stavba střešních konstrukcí a pokládka střešních krytin a pomocné práce, 45262210 Zakládací práce, 45262620 Nosné zdi, 45310000 Elektroinstalační práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45311100 Instalace a montáž elektrických rozvodů, 45311200 Instalace a montáž elektrických zařízení, 45312100 Instalace a montáž požárních systémů, 45313100 Instalace a montáž výtahů, 45314300 Instalace a montáž kabelové infrastruktury, 45314310 Pokládka kabelů, 45314320 Instalace a montáž počítačové kabeláže, 45317300 Elektroinstalace přístrojů pro distribuci elektřiny, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331100 Instalace a montáž ústředního topení, 45331230 Instalace a montáž chladících zařízení, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45332200 Instalace a montáž vodovodních rozvodů, 45332300 Instalace a montáž odpadních rozvodů, 45332400 Instalace a montáž sanitárního zařízení, 45410000 Omítací práce, 45421000 Stavební zámečnictví, 45421130 Instalace dveří a oken, 45421160 Instalace a montáž kování, 45421140 Instalace a montáž kovových truhlářských výrobků kromě dveří a oken, 45421152 Instalace a montáž přepážek, 45430000 Pokládání podlahových krytin a obkládání stěn, 45432100 Pokládka podlah a podlahových krytin, 45442100 Malířské práce, 45443000 Práce na fasádách
403002-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZP.271.61.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45262620 Stützmauern, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45313100 Installation von Aufzügen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45421160 Beschlagarbeiten, 45421140 Bautischlerei-Einbauarbeiten mit Metall, außer Türen und Fenstern, 45421152 Installation von Trennwänden, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45262620 Stützmauern, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45313100 Installation von Aufzügen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45421160 Beschlagarbeiten, 45421140 Bautischlerei-Einbauarbeiten mit Metall, außer Türen und Fenstern, 45421152 Installation von Trennwänden, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten
403002-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP.271.61.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45111200 Site preparation and clearance work, 45111220 Scrub-removal work, 45111291 Site-development work, 45220000 Engineering works and construction works, 45223000 Structures construction work, 45223500 Reinforced-concrete structures, 45233200 Various surface works, 45261000 Erection and related works of roof frames and coverings, 45262210 Foundation work, 45262620 Supporting walls, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45311100 Electrical wiring work, 45311200 Electrical fitting work, 45312100 Fire-alarm system installation work, 45313100 Lift installation work, 45314300 Installation of cable infrastructure, 45314310 Installation of cable laying, 45314320 Installation of computer cabling, 45317300 Electrical installation work of electrical distribution apparatus, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331100 Central-heating installation work, 45331230 Installation work of cooling equipment, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45332200 Water plumbing work, 45332300 Drain-laying work, 45332400 Sanitary fixture installation work, 45410000 Plastering work, 45421000 Joinery work, 45421130 Installation of doors and windows, 45421160 Ironmongery work, 45421140 Installation of metal joinery except doors and windows, 45421152 Installation of partition walls, 45430000 Floor and wall covering work, 45432100 Floor laying and covering work, 45442100 Painting work, 45443000 Facade work
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45111200 Site preparation and clearance work, 45111220 Scrub-removal work, 45111291 Site-development work, 45220000 Engineering works and construction works, 45223000 Structures construction work, 45223500 Reinforced-concrete structures, 45233200 Various surface works, 45261000 Erection and related works of roof frames and coverings, 45262210 Foundation work, 45262620 Supporting walls, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45311100 Electrical wiring work, 45311200 Electrical fitting work, 45312100 Fire-alarm system installation work, 45313100 Lift installation work, 45314300 Installation of cable infrastructure, 45314310 Installation of cable laying, 45314320 Installation of computer cabling, 45317300 Electrical installation work of electrical distribution apparatus, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331100 Central-heating installation work, 45331230 Installation work of cooling equipment, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45332200 Water plumbing work, 45332300 Drain-laying work, 45332400 Sanitary fixture installation work, 45410000 Plastering work, 45421000 Joinery work, 45421130 Installation of doors and windows, 45421160 Ironmongery work, 45421140 Installation of metal joinery except doors and windows, 45421152 Installation of partition walls, 45430000 Floor and wall covering work, 45432100 Floor laying and covering work, 45442100 Painting work, 45443000 Facade work
403002-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZP.271.61.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
403002-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZP.271.61.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45111200 Būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi, 45111220 Brikšņu un krūmāju novākšanas darbi, 45111291 Būvlaukuma labiekārtošanas darbi, 45220000 Inženiertehniskie un celtniecības darbi, 45223000 Konstrukciju celtniecības darbi, 45223500 Dzelzsbetona konstrukcijas, 45233200 Dažādi ceļu seguma būvdarbi, 45261000 Jumta siju un segumu uzlikšana un citi saistītie darbi, 45262210 Pamatu izbūve, 45262620 Nesošās sienas, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45311000 Elektrības vadu ievilkšanas un elektroinstalācijas darbi, 45311100 Elektrības vadu ievilkšana, 45311200 Elektroinstalācijas darbi, 45312100 Ugunsgrēka signalizācijas sistēmas ierīkošana, 45313100 Lifta ierīkošana, 45314300 Kabeļu infrastruktūras ierīkošana, 45314310 Kabeļu kanālu ievilkšana, 45314320 Datorkabeļu ievilkšana, 45317300 Elektrosadales iekārtu elektroinstalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331100 Centrālapkures ierīkošana, 45331230 Dzesēšanas iekārtu uzstādīšana, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi, 45332200 Ūdens sanitārtehniskie darbi, 45332300 Cauruļu ielikšana, 45332400 Sanitārtehnisko ierīču uzstādīšanas darbi, 45410000 Apmešanas darbi, 45421000 Galdniecības darbi, 45421130 Durvju un logu ielikšana, 45421160 Būvkalumu darbi, 45421140 Metāla galdniecības izstrādājumu uzstādīšana, izņemot durvis un logus, 45421152 Šķērssienu uzstādīšana, 45430000 Grīdu un sienu apdares darbi, 45432100 Grīdas ieklāšana un apdare, 45442100 Krāsošanas darbi, 45443000 Fasādes darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45111200 Būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi, 45111220 Brikšņu un krūmāju novākšanas darbi, 45111291 Būvlaukuma labiekārtošanas darbi, 45220000 Inženiertehniskie un celtniecības darbi, 45223000 Konstrukciju celtniecības darbi, 45223500 Dzelzsbetona konstrukcijas, 45233200 Dažādi ceļu seguma būvdarbi, 45261000 Jumta siju un segumu uzlikšana un citi saistītie darbi, 45262210 Pamatu izbūve, 45262620 Nesošās sienas, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45311000 Elektrības vadu ievilkšanas un elektroinstalācijas darbi, 45311100 Elektrības vadu ievilkšana, 45311200 Elektroinstalācijas darbi, 45312100 Ugunsgrēka signalizācijas sistēmas ierīkošana, 45313100 Lifta ierīkošana, 45314300 Kabeļu infrastruktūras ierīkošana, 45314310 Kabeļu kanālu ievilkšana, 45314320 Datorkabeļu ievilkšana, 45317300 Elektrosadales iekārtu elektroinstalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331100 Centrālapkures ierīkošana, 45331230 Dzesēšanas iekārtu uzstādīšana, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi, 45332200 Ūdens sanitārtehniskie darbi, 45332300 Cauruļu ielikšana, 45332400 Sanitārtehnisko ierīču uzstādīšanas darbi, 45410000 Apmešanas darbi, 45421000 Galdniecības darbi, 45421130 Durvju un logu ielikšana, 45421160 Būvkalumu darbi, 45421140 Metāla galdniecības izstrādājumu uzstādīšana, izņemot durvis un logus, 45421152 Šķērssienu uzstādīšana, 45430000 Grīdu un sienu apdares darbi, 45432100 Grīdas ieklāšana un apdare, 45442100 Krāsošanas darbi, 45443000 Fasādes darbi
403002-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Werken
Interne identificatiecodeZP.271.61.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45111200 Bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45111220 Verwijderen van begroeiing op bouwterreinen, 45111291 Inrichten van de bouwplaats, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45223000 Assemblagewerkzaamheden, 45223500 Gewapendbetonstructuren, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45261000 Installatie- en aanverwante werkzaamheden voor dakconstructies en -bedekking, 45262210 Funderingswerkzaamheden, 45262620 Steunmuren, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45311100 Aanbrengen van elektrische bedrading, 45311200 Aanbrengen van elektrische fittings, 45312100 Installeren van brandalarmsystemen, 45313100 Installeren van liften, 45314300 Aanleg van kabelinfrastructuur, 45314310 Leggen van kabels, 45314320 Leggen van computerkabels, 45317300 Elektrische installatiewerkzaamheden voor elektrische distributietoestellen, 45330000 Loodgieterswerk, 45330000 Loodgieterswerk, 45331100 Installeren van centrale verwarming, 45331230 Installeren van koeluitrusting, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45332200 Loodgieterswerkzaamheden aan waterleidingen, 45332300 Leggen van afvoerbuizen, 45332400 Installeren van sanitair, 45410000 Pleisterwerk, 45421000 Bouwtimmerwerk, 45421130 Plaatsen van deuren en ramen, 45421160 Werken aan hang- en sluitwerk, 45421140 Plaatsen van metalen bouwtimmerwerk, met uitzondering van deuren en ramen, 45421152 Aanbrengen van scheidingswanden, 45430000 Aanbrengen van vloer- en wandbekleding, 45432100 Aanbrengen en afwerken van vloeren, 45442100 Schilderwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45111200 Bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45111220 Verwijderen van begroeiing op bouwterreinen, 45111291 Inrichten van de bouwplaats, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45223000 Assemblagewerkzaamheden, 45223500 Gewapendbetonstructuren, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45261000 Installatie- en aanverwante werkzaamheden voor dakconstructies en -bedekking, 45262210 Funderingswerkzaamheden, 45262620 Steunmuren, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45311100 Aanbrengen van elektrische bedrading, 45311200 Aanbrengen van elektrische fittings, 45312100 Installeren van brandalarmsystemen, 45313100 Installeren van liften, 45314300 Aanleg van kabelinfrastructuur, 45314310 Leggen van kabels, 45314320 Leggen van computerkabels, 45317300 Elektrische installatiewerkzaamheden voor elektrische distributietoestellen, 45330000 Loodgieterswerk, 45331100 Installeren van centrale verwarming, 45331230 Installeren van koeluitrusting, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45332200 Loodgieterswerkzaamheden aan waterleidingen, 45332300 Leggen van afvoerbuizen, 45332400 Installeren van sanitair, 45410000 Pleisterwerk, 45421000 Bouwtimmerwerk, 45421130 Plaatsen van deuren en ramen, 45421160 Werken aan hang- en sluitwerk, 45421140 Plaatsen van metalen bouwtimmerwerk, met uitzondering van deuren en ramen, 45421152 Aanbrengen van scheidingswanden, 45430000 Aanbrengen van vloer- en wandbekleding, 45432100 Aanbrengen en afwerken van vloeren, 45442100 Schilderwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden