See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dodávka zdravotnického materiálu 7 2026 - 6 2027
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zdravotnického materiálu pro Odborný léčebný ústav Paseka, který je určen pro poskytování následné ústavní péče, po dobu 1 roku od července 2026. Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 101 ZZVZ rozdělena na 7 částí, přičemž dodavatel může podat svou nabídku na jednu či více částí veřejné zakázky a není povinen podat nabídku do všech částí veřejné zakázky. Na každou část však může účastník podat pouze jednu nabídku. Nabídky do každé části veřejné zakázky budou zadavatelem hodnoceny zvlášť a v souladu s tím bude i každá část veřejné zakázky samostatně zadána. - Část 1 - Injekční technika - Část 2 - Inkontinenční pomůcky, kosmetika a hygiena - Část 3 - Náplasti - Část 4 - Obvazový materiál - Část 5 - Osobní ochranné pracovní pomůcky - Část 6 - Spotřební zdravotní materiál - Část 7 - Vlhké hojení ran
Interní identifikátor: VZ0248287
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Popis zadávacího řízení je upraven zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0006
Název: Spotřební zdravotní materiál
Popis: Dodávka zdravotnického materiálu, část Spotřební zdravotní materiál, pro Odborný léčebný ústav Paseka, který je určen pro poskytování následné ústavní péče, po dobu 1 roku od července 2026.
Interní identifikátor: část 6
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si vyhrazuje změny závazku z rámcovém kupní smlouvy v souladu s odst. 1 § 100 ZZVZ: - změny jednotkových kupních cen mohou být prováděny při prokazatelném navýšení cen výrobních surovin, PHM, energií, směnného kurzu české koruny vůči EUR o více než 20 %, a to na základě objektivně ověřitelných údajů (např. indexů Českého statistického úřadu nebo jiných veřejně dostupných zdrojů), případně při změně celních či daňových sazeb, a to ve výši shodné s tímto navýšením a po písemném souhlasu kupujícího; - V případě prodlení se zahájením plnění z důvodu na straně zadavatele, může dojít k prodloužení ukončení plnění při zachování doby plnění 1 rok.
Část: LOT-0001
Název: Injekční technika
Popis: Dodávka zdravotnického materiálu, část Injekční technika, pro Odborný léčebný ústav Paseka, který je určen pro poskytování následné ústavní péče, po dobu 1 roku od července 2026.
Interní identifikátor: část 1
Část: LOT-0002
Název: Inkontinenční pomůcky, kosmetika a hygiena
Popis: Dodávka zdravotnického materiálu, část Inkontinenční pomůcky, kosmetika a hygiena, pro Odborný léčebný ústav Paseka, který je určen pro poskytování následné ústavní péče, po dobu 1 roku od července 2026.
Interní identifikátor: část 2
Část: LOT-0003
Název: Náplasti
Popis: Dodávka zdravotnického materiálu, část Náplasti, pro Odborný léčebný ústav Paseka, který je určen pro poskytování následné ústavní péče, po dobu 1 roku od července 2026.
Interní identifikátor: část 3
Část: LOT-0004
Název: Obvazový materiál
Popis: Dodávka zdravotnického materiálu, část Obvazový materiál, pro Odborný léčebný ústav Paseka, který je určen pro poskytování následné ústavní péče, po dobu 1 roku od července 2026.
Interní identifikátor: část 4
Část: LOT-0005
Název: Osobní ochranné pracovní pomůcky
Popis: Dodávka zdravotnického materiálu, část Osobní ochranné pracovní pomůcky, pro Odborný léčebný ústav Paseka, který je určen pro poskytování následné ústavní péče, po dobu 1 roku od července 2026.
Interní identifikátor: část 5
Část: LOT-0007
Název: Vlhké hojení ran
Popis: Dodávka zdravotnického materiálu, část Vlhké hojení ran, pro Odborný léčebný ústav Paseka, který je určen pro poskytování následné ústavní péče, po dobu 1 roku od července 2026.
Interní identifikátor: část 7
403013-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Medicinske forbrugsmaterialer – Dodávka zdravotnického materiálu 7 2026 - 6 2027
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDVZ0248287
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0006
TitelSpotřební zdravotní materiál
Intern IDčást 6
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0001
TitelInjekční technika
Intern IDčást 1
DelkontraktLOT-0002
Intern IDčást 2
DelkontraktLOT-0003
TitelNáplasti
Intern IDčást 3
DelkontraktLOT-0004
TitelObvazový materiál
Intern IDčást 4
DelkontraktLOT-0005
TitelOsobní ochranné pracovní pomůcky
Intern IDčást 5
DelkontraktLOT-0007
TitelVlhké hojení ran
Intern IDčást 7
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VZ0248287
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Spotřební zdravotní materiál
Interne Kennung: část 6
Optionen:
Los: LOT-0001
Titel: Injekční technika
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: část 2
Los: LOT-0003
Titel: Náplasti
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0004
Titel: Obvazový materiál
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0005
Titel: Osobní ochranné pracovní pomůcky
Interne Kennung: část 5
Los: LOT-0007
Titel: Vlhké hojení ran
Interne Kennung: část 7
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VZ0248287
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Spotřební zdravotní materiál
Εσωτερικό αναγνωριστικό: část 6
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Injekční technika
Εσωτερικό αναγνωριστικό: část 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: část 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Náplasti
Εσωτερικό αναγνωριστικό: část 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Obvazový materiál
Εσωτερικό αναγνωριστικό: část 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Osobní ochranné pracovní pomůcky
Εσωτερικό αναγνωριστικό: část 5
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Vlhké hojení ran
Εσωτερικό αναγνωριστικό: část 7
Internal identifier: VZ0248287
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Spotřební zdravotní materiál
Internal identifier: část 6
Options:
Lot: LOT-0001
Title: Injekční technika
Internal identifier: část 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: část 2
Lot: LOT-0003
Title: Náplasti
Internal identifier: část 3
Lot: LOT-0004
Title: Obvazový materiál
Internal identifier: část 4
Lot: LOT-0005
Title: Osobní ochranné pracovní pomůcky
Internal identifier: část 5
Lot: LOT-0007
Title: Vlhké hojení ran
Internal identifier: část 7
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZ0248287
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0006
Título: Spotřební zdravotní materiál
Identificador interno: část 6
Opciones:
Lote: LOT-0001
Título: Injekční technika
Identificador interno: část 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: část 2
Lote: LOT-0003
Título: Náplasti
Identificador interno: část 3
Lote: LOT-0004
Título: Obvazový materiál
Identificador interno: část 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: část 5
Lote: LOT-0007
Título: Vlhké hojení ran
Identificador interno: část 7
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VZ0248287
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Spotřební zdravotní materiál
Sisemine tunnus: část 6
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Injekční technika
Sisemine tunnus: část 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: část 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Náplasti
Sisemine tunnus: část 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Obvazový materiál
Sisemine tunnus: část 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: část 5
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Vlhké hojení ran
Sisemine tunnus: část 7
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VZ0248287
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Spotřební zdravotní materiál
Sisäinen tunniste: část 6
Optiot:
Ilmoituksen nimi: Injekční technika
Sisäinen tunniste: část 1
Sisäinen tunniste: část 2
Ilmoituksen nimi: Náplasti
Sisäinen tunniste: část 3
Ilmoituksen nimi: Obvazový materiál
Sisäinen tunniste: část 4
Sisäinen tunniste: část 5
Ilmoituksen nimi: Vlhké hojení ran
Sisäinen tunniste: část 7
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VZ0248287
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Spotřební zdravotní materiál
Aitheantóir inmheánach: část 6
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Injekční technika
Aitheantóir inmheánach: část 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: část 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Náplasti
Aitheantóir inmheánach: část 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Obvazový materiál
Aitheantóir inmheánach: část 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: část 5
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Vlhké hojení ran
Aitheantóir inmheánach: část 7
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VZ0248287
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0006
Naslov: Spotřební zdravotní materiál
Interna identifikacijska oznaka: část 6
Opcije:
Grupa: LOT-0001
Naslov: Injekční technika
Interna identifikacijska oznaka: část 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: část 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Náplasti
Interna identifikacijska oznaka: část 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Obvazový materiál
Interna identifikacijska oznaka: část 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: část 5
Grupa: LOT-0007
Naslov: Vlhké hojení ran
Interna identifikacijska oznaka: část 7
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VZ0248287
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0006
Cím: Spotřební zdravotní materiál
Belső azonosító: část 6
Opciók:
Rész: LOT-0001
Cím: Injekční technika
Belső azonosító: část 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: část 2
Rész: LOT-0003
Cím: Náplasti
Belső azonosító: část 3
Rész: LOT-0004
Cím: Obvazový materiál
Belső azonosító: část 4
Rész: LOT-0005
Cím: Osobní ochranné pracovní pomůcky
Belső azonosító: část 5
Rész: LOT-0007
Cím: Vlhké hojení ran
Belső azonosító: část 7
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZ0248287
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0006
Titolo: Spotřební zdravotní materiál
Identificativo interno: část 6
Opzioni:
Lotto: LOT-0001
Titolo: Injekční technika
Identificativo interno: část 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: část 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Náplasti
Identificativo interno: část 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Obvazový materiál
Identificativo interno: část 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: část 5
Lotto: LOT-0007
Titolo: Vlhké hojení ran
Identificativo interno: část 7
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VZ0248287
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: část 6
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Injekční technika
Vidaus identifikatorius: část 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: část 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Náplasti
Vidaus identifikatorius: část 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Obvazový materiál
Vidaus identifikatorius: část 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: část 5
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Vlhké hojení ran
Vidaus identifikatorius: část 7
Iekšējais identifikators: VZ0248287
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Spotřební zdravotní materiál
Iekšējais identifikators: část 6
Iespējas:
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Injekční technika
Iekšējais identifikators: část 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: část 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Náplasti
Iekšējais identifikators: část 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Obvazový materiál
Iekšējais identifikators: část 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: část 5
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Vlhké hojení ran
Iekšējais identifikators: část 7
403013-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Oġġetti ta' konsum mediċi – Dodávka zdravotnického materiálu 7 2026 - 6 2027
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internVZ0248287
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
LottLOT-0006
TitluSpotřební zdravotní materiál
Identifikatur internčást 6
Għażliet
LottLOT-0001
TitluInjekční technika
Identifikatur internčást 1
LottLOT-0002
Identifikatur internčást 2
LottLOT-0003
TitluNáplasti
Identifikatur internčást 3
LottLOT-0004
TitluObvazový materiál
Identifikatur internčást 4
LottLOT-0005
TitluOsobní ochranné pracovní pomůcky
Identifikatur internčást 5
LottLOT-0007
TitluVlhké hojení ran
Identifikatur internčást 7
Interne identificatiecode: VZ0248287
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: část 6
Opties:
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: část 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: část 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: část 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: část 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: část 5
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: část 7
Wewnętrzny identyfikator: VZ0248287
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Spotřební zdravotní materiál
Wewnętrzny identyfikator: část 6
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Injekční technika
Wewnętrzny identyfikator: část 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: část 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Náplasti
Wewnętrzny identyfikator: část 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Obvazový materiál
Wewnętrzny identyfikator: část 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Osobní ochranné pracovní pomůcky
Wewnętrzny identyfikator: část 5
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Vlhké hojení ran
Wewnętrzny identyfikator: část 7
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Opções:
403013-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internVZ0248287
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
LotLOT-0006
Identificator internčást 6
Opțiuni
LotLOT-0001
Identificator internčást 1
LotLOT-0002
Identificator internčást 2
LotLOT-0003
Identificator internčást 3
LotLOT-0004
Identificator internčást 4
LotLOT-0005
Identificator internčást 5
LotLOT-0007
Identificator internčást 7
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VZ0248287
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: část 6
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: část 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: část 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: část 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: část 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: část 5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: část 7