2. Řízení
Řízení
Název: Komplet za prikriveno nošenje oružja
Popis: Komplet za prikriveno nošenje oružja u skladu s priloženim propisnikom, troškovniku te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Interní identifikátor: 18/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 18925200 Pouzdra na lahve s vodou
5. Část
Část: LOT-0000
Popis: Komplet za prikriveno nošenje oružja u skladu s traženim u priloženom propisniku i troškovniku za sve stavke.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 18/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 18925200 Hylstre
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 18/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18925200 Halfter
5. Los
Los: LOT-0000
403018-2026 - Διαγωνισμός
Κροατία – Πιστολιοθήκες – Komplet za prikriveno nošenje oružja
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό18/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςOtvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 18925200 Πιστολιοθήκες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 18/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18925200 Kabuurid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 18/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18925200 Pistoolikotelot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 18/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 18925200 Étuis
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 18/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 18925200 Holsters
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 18/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 18925200 Korice za pištolj
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 18/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 18925200 Pisztolytáska
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 18/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 18925200 Fondine
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 18/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18925200 Makstis
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 18/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18925200 L-istoċċ ta' maċ-ċintorin
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 18/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18925200 Holsters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 18/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 18925200 Kabury
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 18/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 18925200 Coldres
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 18/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 18925200 Etuiuri
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 18/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 18925200 Puzdrá
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 18/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18925200 Hölster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000