403309-2026 - Zadávání
Polsko – Laboratorní činidla – 71.2026 Sukcesywna dostawa odczynników firm: Promega, Miltenyi Biotec, Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Název71.2026 Sukcesywna dostawa odczynników firm: Promega, Miltenyi Biotec, Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Popis1.Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników firm: Sukcesywna dostawa odczynników firm: Promega, Miltenyi Biotec, Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 (trzy) części, osobno oceniane, tj.: Część 1 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Promega lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej), grupy 2 (tj. Odczynniki do biologii molekularnej), grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek) oraz grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki); Część 2 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Miltenyi Biotec lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej); Część 3 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej), grupy 2 (tj. Odczynniki do biologii molekularnej), grupy 3 (tj. Rekombinowane białka oraz peptydy), grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek), grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki) oraz grupy 8 (tj. Odczynniki chemiczne do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 części 1-3 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika.
Interní identifikátorAZP.260.71.2026.PN
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
Další klasifikace (cpv): 33696300 Chemická činidla
5. Část
ČástLOT-0002
NázevCzęść 1 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Promega lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa odczynników firmy Promega lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej), grupy 2 (tj. Odczynniki do biologii molekularnej), grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek) oraz grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika.
Interní identifikátorAZP.260.71.2026.PN część 1
ČástLOT-0008
NázevCzęść 2 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Miltenyi Biotec lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 2 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Miltenyi Biotec lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika.
Interní identifikátorAZP.260.71.2026.PN część 2
ČástLOT-0009
NázevCzęść 3 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 3 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej), grupy 2 (tj. Odczynniki do biologii molekularnej), grupy 3 (tj. Rekombinowane białka oraz peptydy), grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek), grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki) oraz grupy 8 (tj. Odczynniki chemiczne do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika.
Interní identifikátorAZP.260.71.2026.PN część 3
403309-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internAZP.260.71.2026.PN
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33696300 Reaġenti kimiċi
5. Lott
LottLOT-0002
Identifikatur internAZP.260.71.2026.PN część 1
LottLOT-0008
Identifikatur internAZP.260.71.2026.PN część 2
LottLOT-0009
Identifikatur internAZP.260.71.2026.PN część 3
403309-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorAZP.260.71.2026.PN
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696300 Chemické činidlá
5. Časť
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0008
ČasťLOT-0009