403419-2026 - Zadávání
Česko – Salám – 26-054 Salámy trvanlivé – pořízení a ochraňování
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
Název26-054 Salámy trvanlivé – pořízení a ochraňování
PopisPředmětem VZ je pořízení 40 t salámů trvanlivých (dále také „salámy“) a jejich ochraňování. Salámy budou jako součást státních hmotných rezerv (dále také „HR“) majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen dle § 35 zákona na 4 (čtyři) samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých tepelně opracovaných. 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých tepelně opracovaných. 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých fermentovaných. 4. část VZ: Dodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých fermentovaných. Podmínky dodávky a ochraňování jsou podrobně stanoveny v přiložených závazných návrzích „Kupní smlouvy“ a „Smlouvy o ochraňování státních hmotných rezerv“ a jsou totožné pro 1. a 2. část VZ a totožné pro 3. a 4. část VZ.
Interní identifikátor03814/26-SSHR
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 15131230 Salám
Další klasifikace (cpv): 63100000 Manipulace s nákladem a skladování
5. Část
ČástLOT-0001
Název1. část VZ: Dodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých tepelně opracovaných.
PopisDodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých tepelně opracovaných.
Interní identifikátor1
Možnosti
Popis možnostíBlíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
ČástLOT-0004
Název4. část VZ: Dodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých fermentovaných.
PopisDodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých fermentovaných.
Interní identifikátor4
ČástLOT-0003
Název3. část VZ: Dodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých fermentovaných.
Interní identifikátor3
ČástLOT-0002
Název2. část VZ: Dodávka a ochraňování 10 tun salámů trvanlivých tepelně opracovaných.
Interní identifikátor2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 03814/26-SSHR
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 15131230 Salami
Supplerende klassifikation (cpv): 63100000 Godsbehandling, -oplagring og hermed beslægtet virksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 03814/26-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131230 Salami
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 03814/26-SSHR
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15131230 Σαλάμι
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 63100000 Υπηρεσίες διακίνησης και αποθήκευσης εμπορευμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Internal identifier: 03814/26-SSHR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Additional classification (cpv): 63100000 Cargo handling and storage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 03814/26-SSHR
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 15131230 Salaami
Täiendav liigitus (cpv): 63100000 Lasti käitlemis- ja hoiuteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 03814/26-SSHR
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15131230 Salami
Lisäluokitus (cpv): 63100000 Rahdinkäsittely- ja -varastointipalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 03814/26-SSHR
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 15131230 Salami
Nomenclature complémentaire (cpv): 63100000 Services de manutention et d'entreposage de cargaisons
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 03814/26-SSHR
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 15131230 Salami
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 03814/26-SSHR
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 15131230 Salama
Dodatna klasifikacija (cpv): 63100000 Usluge rukovanja teretom i skladištenja tereta
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 03814/26-SSHR
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 15131230 Salami
Papildu klasifikācija (cpv): 63100000 Kravu pārkraušanas un uzglabāšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 03814/26-SSHR
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15131230 Salami
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 63100000 Servizzi tat-tqandil tal-merkanzija u tal-ħażna
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Interne identificatiecode: 03814/26-SSHR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 15131230 Salami
Aanvullende classificatie (cpv): 63100000 Vrachtbehandeling en opslag
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 03814/26-SSHR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 15131230 Salami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 63100000 Usługi przeładunku i składowania towarów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 03814/26-SSHR
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15131230 Salama
Dodatna klasifikacija (cpv): 63100000 Storitve pretovarjanja in skladiščenja tovora
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Možnosti:
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 03814/26-SSHR
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 15131230 Salami
Ytterligare klassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2