403456-2026 - Zadávání
Polsko – Autobusy a autobusy pro dálkovou přepravu – Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Kleszczów
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevZakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Kleszczów
PopisPrzedmiotem zamówienia jest zakup jednego autobusu (w ramach projektu: „Autobusy dla szkół z łódzkiego”) w celu dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Kleszczów spełniającego w szczególności następujące wymagania: - fabrycznie nowego (nieużywanego), - rok produkcji nie starszy niż 2026, - przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, - spełniający normę emisyjności minimum EURO VI step E, - o minimalnej liczbie miejsc siedzących 53 (w tym 1 kierowca i 1 fotel dla opiekuna/pilota) i stojących 10 + jedno miejsce dla osoby niepełnosprawnej z wózkiem + winda wraz z zestawem do mocowania osoby na wózku inwalidzkim, - z klimatyzacją dla przedziału kierowcy i dla przestrzeni pasażerskiej.
Interní identifikátorIGZP.271.14.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízení1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Systemu E-Zamówienia Publiczne (dalej jako: e-ZP/system e-ZP) https://e-zp.kleszczow.pl/procurements (znak postępowania IGZP.271.14.2026.), lub poczty elektronicznej, adres e-mail: zamowienia-publiczne@kleszczow.pl. 3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych Systemu e-ZP: a. Format kodowania treści w obrębie Systemu - UTF8, b. Komunikacja pomiędzy przeglądarką Wykonawcy, a serwerem jest wykonywana przy użyciu bezpiecznego protokołu HTTPS, c. Oznaczeniem czasu odbioru danych przez System jest data oraz dokładny czas (hh:mm:ss) - czas lokalny serwera synchronizowany odpowiednim źródłem czasu. 4. Wymagania techniczne związane z korzystaniem z Systemu (tj. informacje dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu przekazania danych): a. stały dostęp do sieci Internet i minimalna prędkość połączenia internetowego nie mniejsza niż 512 kb/s; b. zaktualizowana przeglądarka internetowa Chrome w wersji 77 i późniejsze lub Mozilla Firefox w wersji 63 i późniejsze; c. system operacyjny Microsoft Windows 7 i późniejsze lub Apple macOS 10.14 i późniejsze, dystrybucje systemu Linux. d. korzystanie z wbudowanej w System e-ZP funkcjonalności składania podpisu elektronicznego (kwalifikowany podpis elektroniczny) możliwe jest pod warunkiem, że system teleinformatyczny, z którego korzysta Wykonawca, wyposażony jest w jeden z poniższych komponentów: • wirtualna maszyna Java firmy Oracle w wersji co najmniej 1.8.0_221 (Java SE JRE 8 Update 221) z obsługą technologii Java Web Start (JavaWS) lub • wirtualna maszyna OpenJDK w wersji co najmniej 1.8.0_222 z zainstalowanym rozszerzeniem IcedTea Web Start. 5. Powyższe wymagania nie ograniczają możliwości korzystania przez Wykonawcę z zewnętrznego oprogramowania do składania podpisu elektronicznego, a. kwalifikowany podpis elektroniczny (dopuszczalne formaty podpisów: PaDES - format.pdf, XaDES - pozostałe formaty); b. dopuszczalne formaty danych, w szczególności: .txt, .pdf, .xls, .doc,.docx, .rtf, .odt, .zip, .xml, .rar (zalecany .pdf); c. Maksymalny rozmiar przesyłanych plików złożenia, wycofania: oferty/ wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu/ oferty dodatkowej w trybie podstawowym/ oferty ostatecznej/ oferty dodatkowej oraz wiadomości wynosi 150 MB; d. w zakresie dotyczącym kodowania i czasu odbioru danych Zamawiający informuje, że złożona przez Wykonawcę za pomocą Systemu e-ZP oferta jest widoczna w systemie, jako zaszyfrowana, a możliwość jej odszyfrowania i otworzenia przez Zamawiającego możliwa jest po upływie terminu składania ofert; 6. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem formy elektronicznej lub postaci elektronicznej przy użyciu dostępnych mechanizmów i podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 8.Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w terminie 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 9. Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu ofertowym producenta oraz model i wersję oferowanego pojazdu – uwaga: wersję wskazuje się, jeżeli dany model oferowany jest w różnych konfiguracjach. W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże producenta lub modelu lub wersji oferowanego pojazdu Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34121000 Autobusy a autobusy pro dálkovou přepravu
5. Část
ČástLOT-0001
PopisPrzedmiotem zamówienia jest zakup jednego autobusu (w ramach projektu: „Autobusy dla szkół z łódzkiego”) w celu dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Kleszczów spełniającego w szczególności następujące wymagania: - fabrycznie nowego (nieużywanego), - rok produkcji nie starszy niż 2026, - przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, - spełniający normę emisyjności minimum EURO VI step E, - o minimalnej liczbie miejsc siedzących 53 (w tym 1 kierowca i 1 fotel dla opiekuna/pilota) i stojących 10 + jedno miejsce dla osoby niepełnosprawnej z wózkiem + winda wraz z zestawem do mocowania osoby na wózku inwalidzkim, - z klimatyzacją dla przedziału kierowcy i dla przestrzeni pasażerskiej. Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 3 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy;
403456-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusIGZP.271.14.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34121000 Linnabussid ja kaugsõidubussid
5. Osa
OsaLOT-0001
403456-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaIGZP.271.14.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34121000 Autobusi i međugradski autobusi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
403456-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internIGZP.271.14.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34121000 Xarabanks u Kowċiż
5. Lott
LottLOT-0001
403456-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeIGZP.271.14.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34121000 Bussen en touringcars
5. Perceel
PerceelLOT-0001