Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30000000 Kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů
Další klasifikace (cpv): 50000000 Opravy a údržba
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Extra-Regio NUTS 3 (LVZZZ)
Země: Lotyšsko
Obnovení
2. Procedure
Procedure
Titel: Drukas iekārtu apkope, diagnostika, defektācija, remonts un utilizācija, kā arī drukas materiālu iegāde, Iekšlietu ministrijas resoram Latvijas teritorijā uz 4 gadiem
Beskrivelse: Drukas iekārtu apkope, diagnostika, defektācija, remonts un utilizācija, kā arī drukas materiālu iegāde, Iekšlietu ministrijas resoram Latvijas teritorijā uz 4 gadiem
Intern ID: IeMIC2025/17
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 30000000 Kontor- og edb-maskiner, -udstyr og -artikler, herunder ikke møbler og softwarepakker
Supplerende klassifikation (cpv): 50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Drukas materiālu un rezerves daļu piegāde un utilizācija
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Drukas iekārtu apkope, diagnostika, defektācija, remonts un utilizācija
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IeMIC2025/17
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30000000 Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
Additional classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Extra-Regio NUTS 3 (LVZZZ)
Country: Latvia
General information
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
Clasificación adicional (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
Lugar de ejecución
País: Letonia
Renovación
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30000000 Toimisto- ja atk-laitteet ja -tarvikkeet, lukuun ottamatta kalusteita ja tietokoneohjelmatuotteita
Lisäluokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
Suorituspaikka
Maa: Latvia
Uusiminen
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: IeMIC2025/17
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 30000000 Machines, matériel et fourniture informatique et de bureau, excepté les meubles et logiciels
Nomenclature complémentaire (cpv): 50000000 Services de réparation et d'entretien
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: IeMIC2025/17
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30000000 Macchine per ufficio ed elaboratori elettronici, attrezzature e forniture, esclusi i mobili e i pacchetti software
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
Luogo di esecuzione
Paese: Lettonia
Informazioni generali
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30000000 Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Extra-Regio NUTS 3 (LVZZZ)
Šalis: Latvija
Atnaujinimas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: IeMIC2025/17
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30000000 Tagħmir ta' l-uffiċċju u tal-kompjuter, tagħmir u provvisti għajr għamara u pakketti tas-softwer
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: IeMIC2025/17
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 30000000 Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30000000 Kancelárske a počítacie stroje, vybavenie a spotrebný materiál s výnimkou nábytku a softvérových balíkov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50000000 Opravárske a údržbárske služby
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Extra-Regio NUTS 3 (LVZZZ)
Krajina: Lotyšsko
Obnovenie
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30000000 Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov
Dodatna klasifikacija (cpv): 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
Kraj izvajanja
Država: Latvija
Podaljšanje
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IeMIC2025/17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002