2. Řízení
Řízení
Název: Přístavba urgentního příjmu Nemocnice Český Krumlov a.s.
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je přístavba provozu urgentního příjmu v areálu nemocnice v Českém Krumlově a realizace nových zpevněných ploch a komunikace v areálu nemocnice v Českém Krumlově. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení), projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45215100 Stavební úpravy objektů sloužících pro zdravotní péči, 45215140 Výstavba nemocničních zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Přístavba urgentního příjmu Nemocnice Český Krumlov a.s.
403508-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45215100 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til sundhedsvæsenet, 45215140 Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
403508-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45215100 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια υπηρεσιών υγείας, 45215140 Κατασκευαστικές εργασίες για εγκαταστάσεις νοσοκομείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
403508-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45215100 Trabajos de construcción de edificios relacionados con la salud, 45215140 Trabajos de construcción de establecimientos hospitalarios
5. Lote
LoteLOT-0001
403508-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45215100 Tervishoiuga seotud hoonete ehitustööd, 45215140 Haiglarajatiste ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
403508-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45215100 Terveydenhoidon rakennusten rakentamistyöt, 45215140 Sairaalatilojen rakennustyöt
403508-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
Aicmiú breise (cpv): 45215100 Construction work for buildings relating to health, 45215140 Hospital facilities construction work
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
403508-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45215100 Građevinski radovi na zgradama vezanih za zdravstvo, 45215140 Građevinski radovi na bolničkim objektima
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45215100 Egészségügyi épületek kivitelezése, 45215140 Kórházi létesítmények építése
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45215100 Lavori di costruzione di edifici per servizi sanitari, 45215140 Lavori di costruzione di strutture ospedaliere
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
403508-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45215100 Ar veselības pakalpojumiem saistītu ēku celtniecības darbi, 45215140 Slimnīcu telpu celtniecības darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45215100 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini relatat mas-saħħa, 45215140 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' faċilitajiet għall-isptarijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45215100 Gebouwen voor de gezondheidszorg, 45215140 Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45215100 Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych, 45215140 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45215100 Obras de construção de edifícios relacionados com serviços de saúde, 45215140 Construção de instalações hospitalares
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45215100 Lucrări de construcţii de clădiri pentru servicii sanitare, 45215140 Lucrări de construcţii de unităţi spitaliceşti
5. Lot
Lot: LOT-0001