2. Řízení
Řízení
Název: PN-40/26 Sukcesywna dostawa drobnego laboratoryjnego sprzętu plastikowego, jednorazowego na potrzeby jednostek UMP
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego plastikowego, jednorazowego na potrzeby jednostek UMP. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interní identifikátor: PN-40/26 Sukcesywna dostawa drobnego laboratoryjnego sprzętu plastikowego, jednorazowego na potrzeby jednostek UMP
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu, które zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2026 r. pod numerem Dz. U. S-38/2026- 129660.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38437000 Laboratorní pipety a příslušenství
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego plastikowego, jednorazowego na potrzeby jednostek UMP.
Interní identifikátor: PN-40/26
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PN-40/26
403611-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierPN-40/26
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: PN-40/26
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38437000 Laboratoriopipetit ja tarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: PN-40/26
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38437000 Pipettes de laboratoire et accessoires
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: PN-40/26
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete i pribor
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: PN-40/26
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38437000 Laboratóriumi pipetták és tartozékok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: PN-40/26
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38437000 Pipette da laboratorio e accessori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: PN-40/26
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38437000 Pipetti tal-laboratorju u aċċessorji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: PN-40/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38437000 Laboratoriumpipetten en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PN-40/26
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38437000 Pipetas de laboratório e acessórios
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38437000 Pipete de laborator şi accesorii
Identificator intern: PN-40/26
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38437000 Laboratórne pipety a príslušenstvo
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: PN-40/26