403885-2026 - Zadávání
Polsko – Balíky programů a informační systémy – Dostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 56 szt. oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX na okres 12 miesięcy.
Interní identifikátorZWiDIT.2610.6.2026.306.RST
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
5. Část
ČástLOT-0001
403885-2026 - Licitación
Polonia – Paquetes de software y sistemas de información – Dostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZWiDIT.2610.6.2026.306.RST
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
LoteLOT-0001
403885-2026 - Hange
Poola – Tarkvarapaketid ja infosüsteemid – Dostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZWiDIT.2610.6.2026.306.RST
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
5. Osa
OsaLOT-0001
403885-2026 - Kilpailu
Puola – Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät – Dostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
403885-2026 - Verseny
Lengyelország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Dostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
5. Rész
RészLOT-0001
403885-2026 - Konkursas
Lenkija – Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos – Dostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZWiDIT.2610.6.2026.306.RST
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
403885-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne – Dostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorZWiDIT.2610.6.2026.306.RST
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
403885-2026 - Concurso
Polónia – Pacotes de software e sistemas de informação – Dostawa oprogramowania do tworzenia artykułów w formacie LaTeX
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
403885-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
5. Časť
ČasťLOT-0001