403892-2026 - Zadávání
Polsko – Bytová výstavba – Budowa hali sportowej oraz modernizacja Zespołu Szkół nr 17 przy ul. Promienistej 12a w Warszawie
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
NázevBudowa hali sportowej oraz modernizacja Zespołu Szkół nr 17 przy ul. Promienistej 12a w Warszawie
PopisPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pn. budowa hali sportowej oraz modernizacja Zespołu Szkół nr 17 przy ul. Promienistej 12a w Warszawie. Zamawiający przewiduje w postępowaniu zastosowanie art. 139 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej ustawa Pzp). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interní identifikátorPN.16.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba
Další klasifikace (cpv): 45262300 Betonářské práce, 45214200 Stavební úpravy školních budov, 45453000 Opravy a modernizace budov, 45212200 Stavební úpravy sportovních zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
PopisPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pn. budowa hali sportowej oraz modernizacja Zespołu Szkół nr 17 przy ul. Promienistej 12a w Warszawie.
403892-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόPN.16.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45262300 Εργασίες σκυροδέματος, 45214200 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολικά κτίρια, 45453000 Εργασίες γενικής επισκευής και ανακαίνισης, 45212200 Κατασκευαστικές εργασίες για αθλητικές εγκαταστάσεις
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
403892-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachPN.16.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45210000 Building construction work
Aicmiú breise (cpv): 45262300 Concrete work, 45214200 Construction work for school buildings, 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45212200 Construction work for sports facilities
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
403892-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodePN.16.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45262300 Betonwerk, 45214200 Schoolgebouwen, 45453000 Revisie- en opknapwerkzaamheden, 45212200 Bouwen van sportfaciliteiten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
403892-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorPN.16.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45210000 Gradbena dela na stavbah
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262300 Betonska dela, 45214200 Gradbena dela na šolskih stavbah, 45453000 Remontna in sanacijska dela, 45212200 Gradbena dela na športnih objektih
5. Sklop
SklopLOT-0001
403892-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierarePN.16.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45262300 Betongarbeten, 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader, 45453000 Reparation och renovering, 45212200 Bygg- och anläggningsarbeten: idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001