2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa rozdzielnicy GIS 110 kV dla podstacji trakcyjnej Szczecin Wstowo
Popis: Dostawa rozdzielnicy GIS 110 kV dla podstacji trakcyjnej Szczecin Wstowo
Interní identifikátor: POST/HZ/EO/HZL/00002/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31213100 Distribuční skříně
Další klasifikace (cpv): 31000000 Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení
5. Část
Část: LOT-0001
403928-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internPOST/HZ/EO/HZL/00002/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31213100 Kaxxi tad-distribuzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31000000 Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl
5. Lott
LottLOT-0001