See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Popis: Predmet nabave je nabava toplinske energije za Zagrebački holding d.o.o., Vodoopskrbu i odvodnju d.o.o. i Gradsku plinaru Zagreb d.o.o. CPV oznaka i naziv: 09320000-8 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interní identifikátor: 2026-2475
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09320000 Pára, horká voda a související produkty
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Intern ID: 2026-2475
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09320000 Damp, varmt vand og tilhørende produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-2475
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-2475
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09320000 Ατμός, θερμό νερό και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Title: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Internal identifier: 2026-2475
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09320000 Steam, hot water and associated products
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Sisemine tunnus: 2026-2475
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09320000 Aur, kuum vesi jms tooted
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Identifiant interne: 2026-2475
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09320000 Vapeur, eau chaude et produits connexes
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Aitheantóir inmheánach: 2026-2475
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Interna identifikacijska oznaka: 2026-2475
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09320000 Para, topla voda i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Belső azonosító: 2026-2475
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09320000 Gőz, meleg víz és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Identificativo interno: 2026-2475
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09320000 Vapore, acqua calda e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Vidaus identifikatorius: 2026-2475
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09320000 Garas, karštas vanduo ir kiti su jais susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Nosaukums: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Iekšējais identifikators: 2026-2475
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09320000 Tvaiks, karstais ūdens un saistītie produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Identifikatur intern: 2026-2475
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09320000 Fwar, ilma sħun u prodotti assoċċjati
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 2026-2475
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09320000 Stoom, warm water en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-2475
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09320000 Aburi, apă caldă şi produse conexe
2. Postup
Postup
Názov: OPSKRBA TOPLINSKOM ENERGIJOM
Interný identifikátor: 2026-2475
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09320000 Para, teplá voda a súvisiace produkty
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026-2475
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09320000 Para, topla voda in pripadajoči proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000