2. Řízení
Řízení
Název: Usługa sprzątania w budynkach biurowych Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu.
Popis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty został w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ (ppu) oraz Załączniku nr 1 do tych postanowień. Zamówienie udzielane jako część zamówienia: „Sprzątanie i odśnieżanie (z wyłączeniem dachów), uprzątnięcia terenów zaśmieconych oraz opróżnianie lokali” (którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne), stanowiąca przedmiot odrębnego / niniejszego postępowania, w ramach którego nie dokonano dalszego podziału na części (brak możliwości składania ofert częściowych).
Interní identifikátor: BP-DZP.2610.80.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90919200 Úklid kanceláří
Další klasifikace (cpv): 90911200 Stavební úklid
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Usługa sprzątania w budynkach biurowych Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu
Popis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty został w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ (ppu) oraz Załączniku nr 1 do tych postanowień
Interní identifikátor: BP-DZP.2610.80.2026 (Część 1 z 1)
2. Procedure
Procedure
Intern ID: BP-DZP.2610.80.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90919200 Rengøring af kontorer
Supplerende klassifikation (cpv): 90911200 Rengøring af bygninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: BP-DZP.2610.80.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: BP-DZP.2610.80.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90919200 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: BP-DZP.2610.80.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: BP-DZP.2610.80.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90919200 Büroopuhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90911200 Hoonete puhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: BP-DZP.2610.80.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90919200 Toimistotilojen siivous
Lisäluokitus (cpv): 90911200 Siivouspalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: BP-DZP.2610.80.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90919200 Services de nettoyage de bureaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 90911200 Services de nettoyage de bâtiments
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: BP-DZP.2610.80.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90919200 Usluge čišćenja ureda
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911200 Usluge čišćenja zgrada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: BP-DZP.2610.80.2026 (Część 1 z 1)
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BP-DZP.2610.80.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90919200 Irodatakarítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90911200 Épülettakarítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BP-DZP.2610.80.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90919200 Servizi di pulizia di uffici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90911200 Servizi di pulizia di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: BP-DZP.2610.80.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90919200 Biurų valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90911200 Pastatų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: BP-DZP.2610.80.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90919200 Biroju uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: BP-DZP.2610.80.2026 (Część 1 z 1)
Interne identificatiecode: BP-DZP.2610.80.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BP-DZP.2610.80.2026 (Część 1 z 1)
Wewnętrzny identyfikator: BP-DZP.2610.80.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90919200 Usługi sprzątania biur
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90919200 Serviços de limpeza de escritórios
Classificação adicional (cpv): 90911200 Serviços de limpeza de edifícios
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: BP-DZP.2610.80.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90919200 Servicii de curăţare a birourilor
Clasificare suplimentară (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90919200 Čistenie (upratovanie) kancelárií
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90911200 Čistenie (upratovanie) budov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90919200 Storitve čiščenja pisarn
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911200 Storitve čiščenja stavb
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: BP-DZP.2610.80.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001