See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawy materiałów opatrunkowych, obłożeń pola operacyjnego, zestawów ambulatoryjnych, serwet, fartuchów do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie.
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń pola operacyjnego, zestawów ambulatoryjnych, serwet, fartuchów do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie 1
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający nie wymaga.
Část: LOT-0002
Název: Zadanie 2
Část: LOT-0003
Název: Zadanie 3
Část: LOT-0004
Název: Zadanie 4
Část: LOT-0005
Název: Zadanie 5
Část: LOT-0006
Název: Zadanie 6
Část: LOT-0007
Název: Zadanie 7
Část: LOT-0008
Název: Zadanie 8
Část: LOT-0009
Název: Zadanie 9
Část: LOT-0010
Název: Zadanie 10
Část: LOT-0011
Název: Zadanie 11
Část: LOT-0012
Název: Zadanie 12
Část: LOT-0013
Název: Zadanie 13
Část: LOT-0014
Název: Zadanie 14
Část: LOT-0015
Název: Zadanie 15
Část: LOT-0016
Název: Zadanie 16
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie wymaga.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Zadanie 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Zamawiający nie wymaga.
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zadanie 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Zadanie 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zadanie 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Zadanie 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Zadanie 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zadanie 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Zadanie 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Zadanie 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Zadanie 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Zadanie 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Zadanie 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Zadanie 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Zadanie 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Zadanie 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Zadanie 16
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zamawiający nie wymaga.
Lote: LOT-0002
Título: Zadanie 2
Lote: LOT-0003
Título: Zadanie 3
Lote: LOT-0004
Título: Zadanie 4
Lote: LOT-0005
Título: Zadanie 5
Lote: LOT-0006
Título: Zadanie 6
Lote: LOT-0007
Título: Zadanie 7
Lote: LOT-0008
Título: Zadanie 8
Lote: LOT-0009
Título: Zadanie 9
Lote: LOT-0010
Título: Zadanie 10
Lote: LOT-0011
Título: Zadanie 11
Lote: LOT-0012
Título: Zadanie 12
Lote: LOT-0013
Título: Zadanie 13
Lote: LOT-0014
Título: Zadanie 14
Lote: LOT-0015
Título: Zadanie 15
Lote: LOT-0016
Título: Zadanie 16
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Zadanie 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zamawiający nie wymaga.
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Zadanie 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Zadanie 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Zadanie 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Zadanie 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Zadanie 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Zadanie 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Zadanie 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Zadanie 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Zadanie 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Zadanie 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Zadanie 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Zadanie 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Zadanie 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Zadanie 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Zadanie 16
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Zadanie 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: Zamawiający nie wymaga.
Ilmoituksen nimi: Zadanie 2
Ilmoituksen nimi: Zadanie 3
Ilmoituksen nimi: Zadanie 4
Ilmoituksen nimi: Zadanie 5
Ilmoituksen nimi: Zadanie 6
Ilmoituksen nimi: Zadanie 7
Ilmoituksen nimi: Zadanie 8
Ilmoituksen nimi: Zadanie 9
Ilmoituksen nimi: Zadanie 10
Ilmoituksen nimi: Zadanie 11
Ilmoituksen nimi: Zadanie 12
Ilmoituksen nimi: Zadanie 13
Ilmoituksen nimi: Zadanie 14
Ilmoituksen nimi: Zadanie 15
Ilmoituksen nimi: Zadanie 16
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Zadanie 1
Options:
Description des options: Zamawiający nie wymaga.
Lot: LOT-0002
Titre: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Titre: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Titre: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Titre: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Titre: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Titre: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Titre: Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Titre: Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Titre: Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Titre: Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Titre: Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Titre: Zadanie 13
Lot: LOT-0014
Titre: Zadanie 14
Lot: LOT-0015
Titre: Zadanie 15
Lot: LOT-0016
Titre: Zadanie 16
403993-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovZadanie 1
Opcije
Opis opcijaZamawiający nie wymaga.
GrupaLOT-0002
NaslovZadanie 2
GrupaLOT-0003
NaslovZadanie 3
GrupaLOT-0004
NaslovZadanie 4
GrupaLOT-0005
NaslovZadanie 5
GrupaLOT-0006
NaslovZadanie 6
GrupaLOT-0007
NaslovZadanie 7
GrupaLOT-0008
NaslovZadanie 8
GrupaLOT-0009
NaslovZadanie 9
GrupaLOT-0010
NaslovZadanie 10
GrupaLOT-0011
NaslovZadanie 11
GrupaLOT-0012
NaslovZadanie 12
GrupaLOT-0013
NaslovZadanie 13
GrupaLOT-0014
NaslovZadanie 14
GrupaLOT-0015
NaslovZadanie 15
GrupaLOT-0016
NaslovZadanie 16
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Zadanie 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: Zamawiający nie wymaga.
Rész: LOT-0002
Cím: Zadanie 2
Rész: LOT-0003
Cím: Zadanie 3
Rész: LOT-0004
Cím: Zadanie 4
Rész: LOT-0005
Cím: Zadanie 5
Rész: LOT-0006
Cím: Zadanie 6
Rész: LOT-0007
Cím: Zadanie 7
Rész: LOT-0008
Cím: Zadanie 8
Rész: LOT-0009
Cím: Zadanie 9
Rész: LOT-0010
Cím: Zadanie 10
Rész: LOT-0011
Cím: Zadanie 11
Rész: LOT-0012
Cím: Zadanie 12
Rész: LOT-0013
Cím: Zadanie 13
Rész: LOT-0014
Cím: Zadanie 14
Rész: LOT-0015
Cím: Zadanie 15
Rész: LOT-0016
Cím: Zadanie 16
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Zamawiający nie wymaga.
Lotto: LOT-0002
Titolo: Zadanie 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Zadanie 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Zadanie 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Zadanie 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Zadanie 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Zadanie 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Zadanie 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Zadanie 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Zadanie 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Zadanie 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Zadanie 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Zadanie 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Zadanie 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Zadanie 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Zadanie 16
403993-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasZadanie 1
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasZamawiający nie wymaga.
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasZadanie 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasZadanie 3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasZadanie 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasZadanie 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasZadanie 6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasZadanie 7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasZadanie 8
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasZadanie 9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasZadanie 10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasZadanie 11
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasZadanie 12
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasZadanie 13
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasZadanie 14
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasZadanie 15
Pirkimo dalisLOT-0016
PavadinimasZadanie 16
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Zadanie 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Zamawiający nie wymaga.
Lott: LOT-0002
Titlu: Zadanie 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Zadanie 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Zadanie 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Zadanie 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Zadanie 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Zadanie 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Zadanie 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Zadanie 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Zadanie 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Zadanie 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Zadanie 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Zadanie 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Zadanie 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Zadanie 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Zadanie 16
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: Zamawiający nie wymaga.
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie wymaga.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie 16
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Opções:
Descrição das opções: Zamawiający nie wymaga.
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Zadanie 1
Časť: LOT-0002
Názov: Zadanie 2
Časť: LOT-0003
Názov: Zadanie 3
Časť: LOT-0004
Názov: Zadanie 4
Časť: LOT-0005
Názov: Zadanie 5
Časť: LOT-0006
Názov: Zadanie 6
Časť: LOT-0007
Názov: Zadanie 7
Časť: LOT-0008
Názov: Zadanie 8
Časť: LOT-0009
Názov: Zadanie 9
Časť: LOT-0010
Názov: Zadanie 10
Časť: LOT-0011
Názov: Zadanie 11
Časť: LOT-0012
Názov: Zadanie 12
Časť: LOT-0013
Názov: Zadanie 13
Časť: LOT-0014
Názov: Zadanie 14
Časť: LOT-0015
Názov: Zadanie 15
Časť: LOT-0016
Názov: Zadanie 16
403993-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelZadanie 1
Optioner
Beskrivning av alternativenZamawiający nie wymaga.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelZadanie 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelZadanie 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelZadanie 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelZadanie 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelZadanie 6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelZadanie 7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelZadanie 8
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelZadanie 9
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelZadanie 10
Del (anbudsområde)LOT-0011
TitelZadanie 11
Del (anbudsområde)LOT-0012
TitelZadanie 12
Del (anbudsområde)LOT-0013
TitelZadanie 13
Del (anbudsområde)LOT-0014
TitelZadanie 14
Del (anbudsområde)LOT-0015
TitelZadanie 15
Del (anbudsområde)LOT-0016
TitelZadanie 16